Νέα

Όλγα Φαρμάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 377K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bluecicada

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2016
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Ε ρε τι μαλακιες εχουμε ριξει για την Ολγα!!!  :wanker:
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Υπερτιμημενο δηθεναριο. Τωρα που τη βλεπω ξανα μου θυμιζει την Adelina την Ουκρανη.
Οποτε για 100 ευρω την ωρα μονη της 150 με μια φιλη της! Κι αν θελουν αν δε θελουν παιρνουμε τις Ουκρανες
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Υπερτιμημενο δηθεναριο. Τωρα που τη βλεπω ξανα μου θυμιζει την Adelina την Ουκρανη.
Οποτε για 100 ευρω την ωρα μονη της 150 με μια φιλη της! Κι αν θελουν αν δε θελουν παιρνουμε τις Ουκρανες
τη φαρμακη την εχει δει απο κοντα;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
τη φαρμακη την εχει δει απο κοντα;
την ειδα το περασμενο ΣΚ σε μεγαλο πολυκαταστημα που ειχε παει να ψωνισει με τη μανα της
πιο κοντη και πιο αδυνατη απο οτι φαινεται στην TV
βασικα οχι απλως πιο αδυνατη, ειναι πετσι και κοκκαλο, κατω απο 50 κιλα στανταρ
και η αποτυχημανη πλαστικη στη μυτη της κανει μπαμ
δε τη θεωρω κατι εξαιρετικο, ειδικα τωρα που την ειδα απο το 1 μετρο με κατι παλιοφορμες
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Βαθυκαταπιόλα απο τίς λίγες. Εκμετάλευση μουνιού και λαρυγγιού στο έπακρο. Την είχανε πιάσει πριν μερικά χρόνια σε μια δουλειά με κάτι ροζ τηλέφωνα, και μετα βγήκε και έκανε σαν την Τσεσμελή που έλεγε ότι δεν είναι πουτάνα, αλλα πέρασε απο το μπουρδέλο. Εμπλεξε μετά με τον γυφτο τον Αγγλούπα ο οποίος πυροβόλησε την αδελφή της γιατι δεν του εδωσε κωλο (αλλο πορνίδιο κι αυτή).  Εξωδικαστικός συμβιβασμός σου λέει μετα, και όλα μέλι γάλα. Εκει την συχάθηκα, γιατι ένα σύχαμα είναι. Α να δούμε τωρα που πιάσανε τον αγαπητικό της μπας και την μπουζουριάσουνε κι αυτη..... Ου μωρή ψωλέτα....
 

Συνημμένα

  • αγγλουπας-φαρμακη.jpg
    αγγλουπας-φαρμακη.jpg
    76,3 KB · Εμφανίσεις: 120
  • ImageHandler.jpg
    ImageHandler.jpg
    106,6 KB · Εμφανίσεις: 44

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Βαθυκαταπιόλα απο τίς λίγες. Εκμετάλευση μουνιού και λαρυγγιού στο έπακρο. Την είχανε πιάσει πριν μερικά χρόνια σε μια δουλειά με κάτι ροζ τηλέφωνα, και μετα βγήκε και έκανε σαν την Τσεσμελή που έλεγε ότι δεν είναι πουτάνα, αλλα πέρασε απο το μπουρδέλο. Εμπλεξε μετά με τον γυφτο τον Αγγλούπα ο οποίος πυροβόλησε την αδελφή της γιατι δεν του εδωσε κωλο (αλλο πορνίδιο κι αυτή).  Εξωδικαστικός συμβιβασμός σου λέει μετα, και όλα μέλι γάλα. Εκει την συχάθηκα, γιατι ένα σύχαμα είναι. Α να δούμε τωρα που πιάσανε τον αγαπητικό της μπας και την μπουζουριάσουνε κι αυτη..... Ου μωρή ψωλέτα....


gia πες το σκηνικο τυπε


στο ιδιο σπιτι ολοι μαζι δεν ηταν?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.106
Πόντοι
266
Βαθυκαταπιόλα απο τίς λίγες. Εκμετάλευση μουνιού και λαρυγγιού στο έπακρο. Την είχανε πιάσει πριν μερικά χρόνια σε μια δουλειά με κάτι ροζ τηλέφωνα, και μετα βγήκε και έκανε σαν την Τσεσμελή που έλεγε ότι δεν είναι πουτάνα, αλλα πέρασε απο το μπουρδέλο. Εμπλεξε μετά με τον γυφτο τον Αγγλούπα ο οποίος πυροβόλησε την αδελφή της γιατι δεν του εδωσε κωλο (αλλο πορνίδιο κι αυτή).  Εξωδικαστικός συμβιβασμός σου λέει μετα, και όλα μέλι γάλα. Εκει την συχάθηκα, γιατι ένα σύχαμα είναι. Α να δούμε τωρα που πιάσανε τον αγαπητικό της μπας και την μπουζουριάσουνε κι αυτη..... Ου μωρή ψωλέτα....
γιούφτα πήρε γιουφτο τι το παράξενο ?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.974
Like
4.991
Πόντοι
506
Βαθυκαταπιόλα απο τίς λίγες. Εκμετάλευση μουνιού και λαρυγγιού στο έπακρο. Την είχανε πιάσει πριν μερικά χρόνια σε μια δουλειά με κάτι ροζ τηλέφωνα, και μετα βγήκε και έκανε σαν την Τσεσμελή που έλεγε ότι δεν είναι πουτάνα, αλλα πέρασε απο το μπουρδέλο. Εμπλεξε μετά με τον γυφτο τον Αγγλούπα ο οποίος πυροβόλησε την αδελφή της γιατι δεν του εδωσε κωλο (αλλο πορνίδιο κι αυτή).  Εξωδικαστικός συμβιβασμός σου λέει μετα, και όλα μέλι γάλα. Εκει την συχάθηκα, γιατι ένα σύχαμα είναι. Α να δούμε τωρα που πιάσανε τον αγαπητικό της μπας και την μπουζουριάσουνε κι αυτη..... Ου μωρή ψωλέτα....
Τι δουλεια εκανε με τα ροζ τηλεφωνα τυπε;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.029
Πόντοι
3.936



Στη συμπληρωματική κατάθεση που δίνει στις 2 Μαρτίου του 2012, όταν είχε πλέον συνέλθει και ήταν σε θέση να μιλήσει, η Γωγώ Φαρμάκη περιγράφει με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες το συμβάν. Αποκαλύπτει ότι είχε προηγηθεί φιλονικία ανάμεσα τους. Ότι συναντήθηκαν οι τρεις τους στο σπίτι όπου διέμενε μαζί με την αδερφή της. Πως ο επιχειρηματίας προκάλεσε μεγάλη φασαρία αναποδογυρίζοντας έπιπλα και σπάζοντας αντικείμενα. Πως ο πυροβολισμός δεν ήταν τυχαίος αλλά εσκεμμένος.

«Με το που τον είδα να έρχεται βίαια προς το μέρος μου φοβήθηκα πολύ και άρχισα να ανεβαίνω τρέχοντας τη σκάλα προς την κρεβατοκάμαρα. Αυτός με ακολούθησε κυνηγώντας με, ενώ πίσω του ερχόταν η Ολγα. Κάθισα στο κεφαλάρι του κρεβατιού μαζεμένη από τον φόβο μου και με σκυμμένο το κεφάλι. Εκείνος μου ζήτησε ξανά το σκυλί μου, τη Ζιζέλ, και όταν αρνήθηκα για άλλη μια φορά να του τη δώσω, με πυροβόλησε. Δεν κατάλαβα τι είχε συμβεί και σηκώνοντας το κεφάλι μου είδα τον Αγγλούπα να κρατάει ένα όπλο και να με σημαδεύει και μετά είδα την κοιλιά μου γεμάτη αίματα. Τότε η Ολγα άρχισε να τον βρίζει και να τσιρίζει ζητώντας να με μεταφέρουν στο νοσοκομείο, όπως και έγινε. Μέσα στον πανικό μου και ενώ είχα τις αισθήσεις μου, θυμάμαι ότι η Ολγα κι εγώ ήμασταν στα πίσω καθίσματα του αυτοκινήτου. Οδηγούσε ο Αγγλούπας».

Στις 26 Απριλίου του 2012 ο Αλέξανδρος Αγγλούπας καταθέτει υπόμνημα παροχής εξηγήσεων προς τον εισαγγελέα. Όπως αναφέρεται στο έγγραφο, «τα ξημερώματα της 4ης Νοεμβρίου 2011, γύρω στις 6 π.μ., ετοιμαζόμουν να αναχωρήσω για επαγγελματικούς λόγους στην επαρχία και συγκεκριμένα για την Πάτρα όπου και θα διανυκτέρευα. Πέρασα από την οικία της κυρίας Γεωργίας Φαρμάκη, αδελφή της μνηστής μου Ολγας, όπου βρισκόταν η τελευταία, προκειμένου να την αποχαιρετήσω. Από μια αδέξια κίνησή μου, καθώς έβγαλα το όπλο από τη μέση μου για να το αφήσω στο πρεβάζι του κρεβατιού στην κρεβατοκάμαρα των κοριτσιών για να παίξω με το σκυλάκι τους, το όπλο εκπυρσοκρότησε, με αποτέλεσμα να τραυματίσει την αδελφή της μνηστής μου. Στην αρχή μάλιστα δεν είχαμε καταλάβει πως η Γεωργία είχε τραυματιστεί, αλλά στη συνέχεια είδαμε το αίμα…».



Απρίλιος 2014
Μια φωτογραφία, ένα εκατομμύριο λέξεις. Ο Αλεξανδρος Αγγλούπας, η Όλγα και η Γωγώ Φαρμάκη ποζάρουν στον φωτογραφικό φακό σαν μια νεανική ανέμελη παρέα. Ο πυροβολισμός, ο παρ’ ολίγο θανάσιμος τραυματισμός, οι κατηγορίες και ό,τι άλλο συνέβη μεταξύ τους ξαφνικά αποτελεί μακρινό παρελθόν. Μια κακή ανάμνηση.



Ερωτήσεις κρίσεως

Πόσο ελεεινίδα πρέπει να είσαι για να βγαίνεις με αυτόν που σε πυροβόλησε;

Πόσο κουραδόμαγκας πρέπει να είσαι για να πυροβολείς την αδερφή της δικιάς σου;

Να πυροβολείς τη γκομενα το έχω ακούσει αλλά την αδερφή της γκομενας;
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Τι δουλεια εκανε με τα ροζ τηλεφωνα τυπε;

Δεν ξέρω τύπε.Εχουν περάσει και κάτι χρονια απο τότε. Θυμάμαι ότι την είχα δει στο Θέμο και ήτανε σαν κλαμένο μουνί. Η έκανε την τηλεφωνήτρια σε ροζ τηλέφωνα, ή κάτι σχετικό με κατι γυμνές φωτογραφίες απο εταιρεία με ροζ τηλέφωνα τι οποίες λέει οτι τις χρησιμοποιούσανε εν αγνοία της...
==============================
διόρθωση.... τωρα το βρηκα.... βρε με τι ασχολουμαι πρωινιάτικα...

Κι εκεί που είχαμε καιρό να δούμε την Όλγα Φαρμάκη εμφανίστηκε ξαφνικά, φανερά αλλαγμένη, στο Ολα 9 του Θέμου Αναστασιάδη και στον Πρωινό Καφέ και άφησε τα δάκρυά της να τρέξουν γιατί όπως είπε την αδίκησαν. Τι ακριβώς όμως στεναχώρησε την Όλγα ;

Πριν λίγο καιρό λοιπόν η Όλγα είχε κάνει μια φωτογράφιση για υπηρεσία κινητής τηλεφωνίας όπου θα μπορούσες να στέλνεις μηνύματα και να σου στέλνουν πίσω φωτογραφίες της. Μια κάμερα όμως κατέγραφε το backstage της φωτογράφισης και το υλικό χρησιμοποιήθηκε ερήμην της Όλγας ως διαφημιστικό για ροζ γραμμές. Μπορεί η Όλγα να αντέδρασε άμεσα και να έκανε μήνυση αλλά νιώθει αδικημένη γιατί πολλοί πίστεψαν ότι πραγματικά απαντάει σε ροζ γραμμές.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.513
Like
11.525
Πόντοι
3.506
Βαθυκαταπιόλα απο τίς λίγες. Εμπλεξε μετά με τον γυφτο τον Αγγλούπα ο οποίος πυροβόλησε την αδελφή της γιατι δεν του εδωσε κωλο (αλλο πορνίδιο κι αυτή).

Από την Ψαρρού στην ψειρού, ο μορφονιός... Πουθενάδες! Πάντα στο πρώτο τραπέζι-πίστα, ως παράσημο της σημαντικότητας της ύπαρξής τους. Και οι "ενοικιαζόμενες" γλάστρες μόνο από την μύτη έμειναν παρθένες. Εκεί προτίμησαν να βάζουν κόκα.
 

misterakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
2.068
Like
444
Πόντοι
16
:rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 18298674_1322789971123131_7168852693983690752_n.jpg
    18298674_1322789971123131_7168852693983690752_n.jpg
    96,6 KB · Εμφανίσεις: 52

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom