Νέα

Όλγα Φαρμάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 377K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vincent3788

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2005
Μηνύματα
34
Like
7
Πόντοι
0
http://[URL unfurl="true"]www.apotelesma.com/wp-content/uploads/2011/09/olga-farmaki3.jpg[/img[/URL]]

έπεσε το χρήμα απο τους ρουμάνους και εθεάθη το μύδι...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Μάγκες δε λέει τίποτα το κορίτσι. Ήμουν και εγώ παλιά φαν αλλά την έχω δεί στην Γλυφάδα, τη βλέπω και στο γυμναστήριο, και δε λέει.

Μια αδιάφορη είναι. Άσε που έχει χαλαρώσει το κορμί και προσπαθεί αν το μαζέψει.

Δε λέω ότι δεν την γάμαγα προς Θεού, απλά δεν είναι αυτό που φαίνεται στις φώτος.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μάγκες δε λέει τίποτα το κορίτσι. Ήμουν και εγώ παλιά φαν αλλά την έχω δεί στην Γλυφάδα, τη βλέπω και στο γυμναστήριο, και δε λέει.

Μια αδιάφορη είναι. Άσε που έχει χαλαρώσει το κορμί και προσπαθεί αν το μαζέψει.

Δε λέω ότι δεν την γάμαγα προς Θεού, απλά δεν είναι αυτό που φαίνεται στις φώτος.

τραβα την μια φωτο ρε μαλεα,να ξεροχυσουμε.... :wanker: :wanker: :wanker:
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Μάγκες δε λέει τίποτα το κορίτσι. Ήμουν και εγώ παλιά φαν αλλά την έχω δεί στην Γλυφάδα, τη βλέπω και στο γυμναστήριο, και δε λέει.

Μια αδιάφορη είναι. Άσε που έχει χαλαρώσει το κορμί και προσπαθεί αν το μαζέψει.

Δε λέω ότι δεν την γάμαγα προς Θεού, απλά δεν είναι αυτό που φαίνεται στις φώτος.
αφου ολα ψευτικα τα χει
πολυ μετρια γκομενα
υπαρχουν πολλες καλυτερες
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
τραβα την μια φωτο ρε μαλεα,να ξεροχυσουμε.... :wanker: :wanker: :wanker:

Μπέσα σου λέω δε λέει.. δηλαδή δε θα ξεροχύσεις. Trust me.

2-3 φορές την έχω πετύχει. Όχι πολλές για τις φορές που πάω. Θα κάνω απόπειρα να τη βγάλω αν την ξαναπετύχω.
 

linear

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
853
Κριτικές
17
Like
4.158
Πόντοι
2.836
Ειναι σκετη καυλα, απο παλια μου αρεσε τυπε μου  :rockon:

Εάν ήξερα ότι θα άνοιγε η πόρτα και θα εμφανιζόταν ακριβώς αυτό το πλάσμα, θα ξόδευα πολλά χρήματα για πάρτη της.
 

kavlotikos

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2014
Μηνύματα
1.217
Like
9
Πόντοι
16
Μπέσα σου λέω δε λέει.. δηλαδή δε θα ξεροχύσεις. Trust me.

2-3 φορές την έχω πετύχει. Όχι πολλές για τις φορές που πάω. Θα κάνω απόπειρα να τη βγάλω αν την ξαναπετύχω.

Στρατηγέ μου καταρχήν τα σέβη μου.
Κατά δεύτερον φιλαράκι μου που την είχε πετύχει στην Βάρκιζα πέρυσι μου είπε ακριβώς τα ίδια πράγματα.
Συγκεκριμένα ως "πουτσομεζέ" μου την χαρακτήρισε γιατί του φάνηκε και υπερβολικά κοντή.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.531
Πόντοι
9.931
Μάγκες δε λέει τίποτα το κορίτσι. Ήμουν και εγώ παλιά φαν αλλά την έχω δεί στην Γλυφάδα, τη βλέπω και στο γυμναστήριο, και δε λέει.

Μια αδιάφορη είναι. Άσε που έχει χαλαρώσει το κορμί και προσπαθεί αν το μαζέψει.

Δε λέω ότι δεν την γάμαγα προς Θεού, απλά δεν είναι αυτό που φαίνεται στις φώτος.

Εντάξει πατάει τα 30 τον Αύγουστο το κορίτσι, λίγο η κρεπαλες, λίγο τα πρώτα αντα όλο και κάτι θα έχει πάρει την φθίνουσα πορεία...και ναι την γαμούσα για να προλάβω κάποιον που θα πεταχτεί να πει την μαλακία του.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Μάγκες δε λέει τίποτα το κορίτσι. Ήμουν και εγώ παλιά φαν αλλά την έχω δεί στην Γλυφάδα, τη βλέπω και στο γυμναστήριο, και δε λέει.

Μια αδιάφορη είναι. Άσε που έχει χαλαρώσει το κορμί και προσπαθεί αν το μαζέψει.

Δε λέω ότι δεν την γάμαγα προς Θεού, απλά δεν είναι αυτό που φαίνεται στις φώτος.

+1
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Γειά σου ρε Έλληνα πατριώτη.

Καλά τα είπε ο φίλος σου. Την έχω δεί να κάνει βόλτα στη Γλυφάδα και είναι κάπως μικροκαμωμένη. Δε σου βγάζει τον τίτλο της "γυναικάρας".

Δεύτερον στο γυμναστήριο είδα ότι παίζει κοιλίτσα, το πρόσωπο χαλάει πολύ χωρίς μακιγιάζ και τσιγγανίζει.. χαχα

Τύπε,σε 2 μηνάκια...στην κάνω τούμπανο... :hi: :wanker: :wanker: :wanker:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Εντάξει πατάει τα 30 τον Αύγουστο το κορίτσι, λίγο η κρεπαλες, λίγο τα πρώτα αντα όλο και κάτι θα έχει πάρει την φθίνουσα πορεία...και ναι την γαμούσα για να προλάβω κάποιον που θα πεταχτεί να πει την μαλακία του.

Τα είπες όλα.  :2funny:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Στρατηγέ μου καταρχήν τα σέβη μου.
Κατά δεύτερον φιλαράκι μου που την είχε πετύχει στην Βάρκιζα πέρυσι μου είπε ακριβώς τα ίδια πράγματα.
Συγκεκριμένα ως "πουτσομεζέ" μου την χαρακτήρισε γιατί του φάνηκε και υπερβολικά κοντή.

Γειά σου ρε Έλληνα πατριώτη.

Καλά τα είπε ο φίλος σου. Την έχω δεί να κάνει βόλτα στη Γλυφάδα και είναι κάπως μικροκαμωμένη. Δε σου βγάζει τον τίτλο της "γυναικάρας".

Δεύτερον στο γυμναστήριο είδα ότι παίζει κοιλίτσα, το πρόσωπο χαλάει πολύ χωρίς μακιγιάζ και τσιγγανίζει.. χαχα


Πέρα από αυτά εγώ όταν την είχα πρωτοδεί τη θεωρούσα θεόμουνο. Το βυζί είναι πάρα πολύ πλάστικ όμως, και πέρα από αυτό πιστεύω ότι όταν είχε πρωτοβγεί και είχε γίνει γνωστή, το σώμα της ήταν πέτρα και βρισκόταν και στα καλύτερά της.

Την γαμάει ακόμα ο Γίγου?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Πολύ γαμήσι...
Προπόνηση σωστή...
Διατροφή!
Κάποια συμπληρώματα διατροφής - νόμιμα -  :hi:

Αυτή η διατροφή... Το πιο δύσκολο πράγμα στη ζωή ρε πούστη μου.

ακόμα και πιτσιρικάς που είχα κόψει.. τώρα δυσκολεύομαι να το κάνω πράξη...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
χώρια το ότι κανείς δεν κράζει και ίσα ίσα όλοι την πηδάγαμε. Απλά δεν είναι και στο τοπ 10.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom