Νέα

Όλγα Φαρμάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 377K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Καλά όλα αυτά , αλλά η ιστορία με την παραλίγο δολοφονία της αδελφής της και την θέση που πήρε η συγκεκριμένη , πρέπει να είναι η απόλυτη ξεφτίλα .

Γιατί οκ να λέμε πόσο μουνάρα είναι κάποια , αλλά καμιά φορά δεν αρκεί .
Ήσουν μπροστά τύπε και ξέρεις τι έγινε; :think:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ότι να ναι ...μιλάμε πιο πολύ αξιοπιστία έχουν οι μεσημεριανές κουτσομπόλες από αυτά που γράφουν μερικού εδώ μέσα...

εδώ και ενάμιση χρόνο η συγκεκριμένη δεν έχει δώσει δικαίωμα ...και αν κάποιος έχει άλλη άποψη ας την καταθέσει...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ότι να ναι ...μιλάμε πιο πολύ αξιοπιστία έχουν οι μεσημεριανές κουτσομπόλες από αυτά που γράφουν μερικού εδώ μέσα...

εδώ και ενάμιση χρόνο η συγκεκριμένη δεν έχει δώσει δικαίωμα ...και αν κάποιος έχει άλλη άποψη ας την καταθέσει...

ουτε και με τον αγγλουπα εδινε δικαιωμα ρε τυπε. ποιος ειπε το αντιθετο.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ουτε και με τον αγγλουπα εδινε δικαιωμα ρε τυπε. ποιος ειπε το αντιθετο.

ξέρω γω...κάπου διάβασα πιο πριν πως θέλει ιστορία μεγάλη για να την γαμήσεις ...

κατουράτε και λίγο μερικοί ,κάνει καλό στα νεφρά
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ξέρω γω...κάπου διάβασα πιο πριν πως θέλει ιστορία μεγάλη για να την γαμήσεις ...

κατουράτε και λίγο μερικοί ,κάνει καλό στα νεφρά

κοιτα ομως κατι, οτι δεν δινει δικαιωμα δε σημαινει οτι τελειωσε γυμνασιο καλογριων. απλα ξερει τι θελει και οταν λοκαρει ξερει να παιζει καλα το παιχνιδι. γιατι προφανως το βουλωνε στρατηγικα η εστω το εβρισκε δευτερευον να ξενογαμαει ο αγγλουπας ή να πηγαινουνε στα μπουζουκια ή στο γιοτ βολτες ολοι μαζι με βιζιτες. ο γωγος τουλαχιστον ειναι πιο ηρεμος.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
κοιτα ομως κατι, οτι δεν δινει δικαιωμα δε σημαινει οτι τελειωσε γυμνασιο καλογριων. απλα ξερει τι θελει και οταν λοκαρει ξερει να παιζει καλα το παιχνιδι. γιατι προφανως το βουλωνε στρατηγικα η εστω το εβρισκε δευτερευον να ξενογαμαει ο αγγλουπας ή να πηγαινουνε στα μπουζουκια ή στο γιοτ βολτες ολοι μαζι με βιζιτες. ο γωγος τουλαχιστον ειναι πιο ηρεμος.

το μόνο που εμένα δεν μου κολλάει είναι ότι συνεχίζουν ακόμα να κάνουν παρέα όλοι μαζί ...

πάντως η κυρία (γιατί δεν είναι και τόσο νεαρή) κρατάει καλό προφίλ και έχει και τα πεθερικά από κοντά
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
το μόνο που εμένα δεν μου κολλάει είναι ότι συνεχίζουν ακόμα να κάνουν παρέα όλοι μαζί ...

πάντως η κυρία (γιατί δεν είναι και τόσο νεαρή) κρατάει καλό προφίλ και έχει και τα πεθερικά από κοντά

α μπραβο. γιατι ειναι κιλερ, γιαυτο. εγω την "διαβαζω" πολυ καλα και αυτα τα νιαου νιαου μη μου απτου μου προκαλουν εμετο. προτιμω τις χυμα παρτιδα.
 

artemis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Καλά όλα αυτά , αλλά η ιστορία με την παραλίγο δολοφονία της αδελφής της και την θέση που πήρε η συγκεκριμένη , πρέπει να είναι η απόλυτη ξεφτίλα .

Γιατί οκ να λέμε πόσο μουνάρα είναι κάποια , αλλά καμιά φορά δεν αρκεί .

Δεν λεει κανενας το αντιθετο .. αλλα μπες και λιγο στη θεση της.
Τωρα αν θελει μεγαλη ιστορια για να την γαμησι καποιος, μουφα μου ακουγεται και καλα λεει ο ΝΙΤΡΟ.

ektor: εχεις δικιο μπερδευτηκα
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom