Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σωστος ο πορνομεταναστις.ρε διμητρακι αυτες που γαμαμε και δεν ερχονται η εξαφανιζονται,αυτο ειχα απορια πως στον αλλο εμφανιζονταν ολες χαχαχαχααχ.ποσες περιμενα και χαθηκαν στον δρομο χαχαχαχαχ,η αλλη απο την πολταβα μεχρι οδησσο μιλουσαμε μετα οταν εφτασε δεν απαντουσε τηλεφωνο.ετσι ειναι,ασε που σε δουλευουν,δινουν κλιστα τηλεφωνα η καπειου γκομενου
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Είσαι εντελώς λάθος, βαδίζεις με τον εντελώς λάθος τρόπο. Γυναίκα (οποιασδήποτε εθνικότητας - μην το περιορίζεις στην Ουκρανία) με την οποία συνομιλείς μεσω ιντερνετ και σε ρωτάει "τι δουλεια κανεις" και "τι αμαξι οδηγεις", αξίζει ΜΙΑ και μόνο απάντηση:

[size=30pt]Είμαι άνεργος και οδηγώ ένα παλιό ποδήλατο[/size]
(απαντησε ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι ακόμη κι αν είσαι παμπλουτος και οδηγείς Lamborghini)

Γυναίκα που ενω δεν έχει δευτερο βρακί να φορέσει προτιμάει να επενδύει στο τελευταίο Iphone ή να "μετράει" τον γαμιά της από το τι αυτοκίνητο οδηγεί, δεν αξίζει να ασχοληθείς μαζί της. Στην περίπτωση που το χιουμοριστικό σχόλιο σου την εκνευρίσει, ή σε βρίσει ή σου πει κάτι ασχημο θα απαντήσεις ΑΚΡΙΒΩΣ (και ΜΟΝΟ έτσι) ως εξής:

[size=30pt]Δεν σε γαμάω όσο κι αν με παρακαλάς.
Η τελευταία γυναίκα να ήσουν, δεν σε γαμάω[/size]

(Είναι δοκιμασμένο, πιάνει πάντα και αποτελεί το χειρότερο πραγμα που μπορείς να πεις σε μια γυναίκα. Το να της πεις "δεν σε γαμάω όσο κι αν με παρακαλάς" είναι για μία γυναίκα η χειρότερη βρισιά, είναι πολύ πιο χειρότερο από το να την πεις "πουτανα", "τσούλα" κλπ)

Με λίγα λόγια, ΜΗΝ χανεις τον καιρό σου με γυναίκες που δεν ξερουν καν τι θελουν και δεν είναι σίγουρες καν αν θελουν να γαμηθούν ή αν απλά παιζουν και σπανε πλάκα μαζί σου. Αντιθέτως, ΕΑΝ ή ΟΤΑΝ εντοπίσεις καποια που δεν σε ρωτήσει τι αμαξι οδηγείς και τι δουλειά κάνεις, να ξέρεις οτι σε γουσταρει τρελα και μεσα στο μυαλό της ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ να σου κατσει. Αυτή η γυναίκα, και θα γαμηθεί μαζί σου σαν τρελή και σεν θα σε στεναχωρήσει.

Το εχω εξηγήσει λίγε σελίδες πιο πριν. Οσο ένας λαός είναι υποαναπτυκτος εμφανίζονται φαινόμενα γυφτο-καγκουριάς. Το είχαμε και στην Ελλάδα παλιότερα αυτό. Δεν εχει εξαλειφθεί ακόμη, αλλα εχει βελτιωθεί. Τι εννοώ φαινόμενα φαινόμενα "γυφτο-καγκουριάς"? Μόλις πέσουν λίγα λεφτα στα χέρια τους, 10, 15, 20 χιλιάρικα EUR, αγοράζουν αυτοκίνητο διότι ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι θα "μετρανε" κοινωνικά. Αντί λοιπόν να αγοράσουν (ή να συμπληρώσουν) ένα καλύτερο διαμέρισμα για να μην ζουνε σε τρώγλες των 30-35 τετραγωνικών μέτρων, τα ρίχνουν όλα σε ΠουλΜουρ (Πουλάω Μούρη).

...και τρως πρόλογο από τετοιες κοπελίτσες αντί να τους δώσεις τη μήτρα στα χέρια? Κρίμα ρε φίλος! Πρεπει να το χειριστείς όπως σου εξηγησα πιο πανω. Εν ολίγοις, είναι στο χέρι σου με ποιές θα ασχοληθείς. Με αυτές που σπάνε πλάκα μαζί σου ή με αυτές που σε γουσταρουν για να γαμηθούν? Κατάλαβες?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εισαι εντελως ασχετος με την νοοτροπια τους χχαχαχαχαχ,ακου να πει ανεργος και δεν σε γαμω και θα τρελαθουνε,ψυχιατρο μου φενεται θες χαχαχαχ.ρε αν παω μια μερα και πω ηρθα αφραγγος θα καταληξω παραλυτος το λιγοτερο.τι μαλακιες του λες του παιδιου,σιγουρα γνωρισες ουκρανιδα εκτος της βιζιτας?τι τι ειπες και αφησε την καριερα της για σενα?ασε ξερω,δεν θα σε πληρωνω αλλα θα σε γαμω καθε μερα,δεν χαλω φραγκο για σενα και θα συνησφερεις και εσυ για το σπιτι.σε ποια ταινεια το ειδες αυτο?μαλλον στο αμερικαν ζιγκολο.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ο τυπάς είναι απελπισμένος ... για να φτάσει να ψάχνεται Ουκρανία για νύφες ... Καλά κάνει και ρωτάει η Ουκρανή για λεφτά ... Πούτσα βρίσκει και εκεί ... Αν δεν ήταν η απληστία που έχουν και η έλλειψη χρημάτων σιγά μην ασχολιόταν κάποια Ουκρανή με κάποιο που δεν γαμάει στην χώρα του ...
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εντελως αβγαλτος ο τυπος,βλεπει τα βιντεακια απο χερσον και νικολαεβ για τα πρακτορεια γαμου.ειναι ολα απατη αυτα και καμια δεν φευγει για πουθενα.μια μερα κανουν την νυφη,η αλλη την μεραφραστρια ασε που αλλες εχουν οικογενεια και το κανουν σαν εξτρα δουλεια να τρωνε απο μαλακες.χιλιδες φορες γραψαμε τι παιζει στα πρακτορεια γαμου,οι αμερικλανοι τα βλεπουν και νομιζουν θα βρουν γυναικα.οταν ερχονται πανε για μαλι και φευγουν κουρεμενοι,βαριεμαι να τα ξαναγραφω απο αρχη τι παιζει.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ρε εμας που τους λεμε και τους τα δειχνουμε και δεν ξαναερχονται η δεν μας πιστευουν θα πιστεψουν τον καθε ελληνα μυθομανη εκει που θα τους πουλησει αερα κουπανιστο?χαχαχαχαχ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
οι ουκρανιδες ειναι αρκετα ανασφαλεις και θελουν συνεχεια να δειχνεις οτι της αγαπας χαχαχαχ.αγοραζοντας αμαξι,διαμερισμα αν μενεις εκει μονιμα με δουλεια σιγουρα εξασφαλιζεις θα ειναι μονο μαζι σου χαχαχαχ.η τρελη μου 4 χρονια τωρα θελει να φυγει και μισα τον αντρα της.απλα ακομα δεν το εκανε γιατι δεν εχει καλο ταιμινγ.οταν αποφασισε να φυγει εφυγε απο την δουλεια στην εταιρια ετσι ηταν αναγκαζμενη να την συντηρα.μετα ξανα της αγορασε καινουργιο διαμερισμα κοντα στην αρκαδια πριν 2 χρονια ετσι αποφασισε παλι να κατσει στα αυγα της.ενω τον απριλη εγω ημουν σερβια αυτη πετρουπολη μου ελεγε δεν θελω να παω πισω σε αυτον,τον μισω,μαιο μου ελεγε σε ονειρευομαι και σε πεθυμησα και μετα απο μια εβδομαδα παω και μου λεει εχω να διαβασω βιβλιο και γυμναστικι χαχαχα.μετα απο ενα μηνα λεει μου πηρε νεο μερσεντες,θα κατσω εδω μην μου ξαναμιλησεις!εσυ οταν ζητησα βοηθεια δεν εκανες τιποτα μονο μπλα μπλα εισαι χαχαχαχ.τις προτεινα τα παντα και ελεγε για πια με περασες,δεν με ενδιαφερουν τα λεφτα και μαλακιες.ετσι ειναι η νοοτροπια δεν χαβουν οτι υποσχεσαι και λες,πρεπει να το δειχνεις εμπραχτα.οταν την καλεσα κυπρο λεει αγορασε μου σπιτι καλυτερα πετρουπολη χαχαχαχ.αυτα για τους ερωτηλους που θελουν τζαμπα,δεν βαζεται μυαλο χαχαχαχ
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
...κι εκεί που όλα ηταν ΟΚ, ξύπνησε από το λήθαργο του ο δυσλεκτικός kavlomenos leon, με τα γνωστα ακατάληπτα, ασυνάρτητα, ασύντακτα, ανορθόγραφα και στερούμενα λογικής και ειρμού γνωστά σε όλους μας κείμενα του. Δεν μπορεί, κάπου εδώ κοντα εχουν φωλιά όλα τα ζαβά.

Arkas.jpg
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
...κι εκεί που όλα ηταν ΟΚ, ξύπνησε από το λήθαργο του ο δυσλεκτικός kavlomenos leon, με τα γνωστα ακατάληπτα, ασυνάρτητα, ασύντακτα, ανορθόγραφα και στερούμενα λογικής και ειρμού γνωστά σε όλους μας κείμενα του. Δεν μπορεί, κάπου εδώ κοντα εχουν φωλιά όλα τα ζαβά.

Arkas.jpg

τυπε ,ειχα γραψει μια θεωρια που μ ειχαν πει,οτι υπαρχουν αντρες ανεξαρτητων χρηματων,δουλειας κτλ,που δεν αρεσουν στις γυναικες  :S

μερικοι κιολας μενουν γ ολη τους τη ζωη παρθενοι , πουτανες,βιζιτες κτλ δεν πιανονται για κανονικο σεξ  :S :S :S

ο λεον βλεπεις οτι το φυσαει το χρημα  :S :S,αλλα μπορει να υστερει σε αλλα  :S :S

δεν κανει να τους κοροιδευεις, ειναι  σαν να κοροιδευεις ατομα σε αναπηρικο αμαξιδιο, και δεν κανει  

δεν ειναι ηθικα σωστο :S :S :S :S
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
τυπε ,ειχα γραψει μια θεωρια που μ ειχαν πει,οτι υπαρχουν αντρες ανεξαρτητων χρηματων,δουλειας κτλ,που δεν αρεσουν στις γυναικες  :S

μερικοι κιολας μενουν γ ολη τους τη ζωη παρθενοι , πουτανες,βιζιτες κτλ δεν πιανονται για κανονικο σεξ  :S :S :S

ο λεον βλεπεις οτι το φυσαει το χρημα  :S :S,αλλα μπορει να υστερει σε αλλα  :S :S

δεν κανει να τους κοροιδευεις, ειναι  σαν να κοροιδευεις ατομα σε αναπηρικο αμαξιδιο, και δεν κανει  

δεν ειναι ηθικα σωστο :S :S :S :S

Έτσι!

Είναι ανήθικο τύπε!

9DXaGOY-460x253.jpg




Ακόμα και ο Μωχάμεντ Άλι όταν έπεφτε κάτω ο αντίπαλος, δεν του κοπάναγε....
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Έτσι!

Είναι ανήθικο τύπε!

9DXaGOY-460x253.jpg




Ακόμα και ο Μωχάμεντ Άλι όταν έπεφτε κάτω ο αντίπαλος, δεν του κοπάναγε....

Αυτό προϋποθέτει πως αυτός που τρώει ξύλο έχει έστω μερική αυτοσυνείδηση της κατάστασής του και της αδυναμίας του. Δεν είναι πεσμένος στο καναβάτσο λεγοντας πως είναι κάτω για να ξεκουραστεί. Και μάλιστα ενώ είναι ξαπλωμένος μέσα στα αίματα δεν απειλεί και κοροϊδεύει τον Mohamet.
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Αυτό προϋποθέτει πως αυτός που τρώει ξύλο έχει έστω μερική αυτοσυνείδηση της κατάστασής του και της αδυναμίας του. Δεν είναι πεσμένος στο καναβάτσο λεγοντας πως είναι κάτω για να ξεκουραστεί. Και μάλιστα ενώ είναι ξαπλωμένος μέσα στα αίματα δεν απειλεί και κοροϊδεύει τον Mohamet.
αν δεν εχεις επιγνωση ρε βρωμικε 7 εκει ειναι που υπαρχει η αναπηρια
τι δεν καταλαβενεις;
 
D

dude901123

Επισκέπτης
αν δεν εχεις επιγνωση ρε βρωμικε 7 εκει ειναι που υπαρχει η αναπηρια
τι δεν καταλαβενεις;

Όταν είμαστε αναλυτικοί καλό είναι να διευκρινίζουμε τα πράγματα για να ξέρουμε τι λέμε. Μην ξεχνάς πως η τρέλα ορίζεται διαφορετικά ανάλογα με την εποχή και τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά της εκάστοτε κοινωνίας. Τη δεκαετία του '60 φόρτωσαν στα πλοία για Λέρο όσους δεν είχαν δεχτεί στα μεγάλα ψυχιατρικά ιδρύματα της χώρας επίσκεψη από συγγενείς τον προηγούμενο χρόνο, άσχετα από διάγνωση και προσδοκίες.
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Όταν είμαστε αναλυτικοί καλό είναι να διευκρινίζουμε τα πράγματα για να ξέρουμε τι λέμε. Μην ξεχνάς πως η τρέλα ορίζεται διαφορετικά ανάλογα με την εποχή και τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά της εκάστοτε κοινωνίας. Τη δεκαετία του '60 φόρτωσαν στα πλοία για Λέρο όσους δεν είχαν δεχτεί στα μεγάλα ψυχιατρικά ιδρύματα της χώρας επίσκεψη από συγγενείς τον προηγούμενο χρόνο, άσχετα από διάγνωση και προσδοκίες.
ντεν ιμε πσιχολογκο καρντια μου, ντεν ξερει

αλλα νομιζω απο το 1960 εχουν περασει5,5 δεκαετιες
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σας εχω καλα νεα. μετα τονοχτωβρη ισως δεν πατησω για αρκετους μηνες ουκρανια.επομενα ταξιδια λισαβωνα,βηρητος,σερβια.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
βρεθηκα με παιδικο φιλο σημερα που παιζει σερβια νισ-βελιγραδι εδω και 5 χρονια ειναι 32 το παιδι,μετριας οικονομικης καταστασης και εμφανισης.τελευτεα φορα πριν 3 χρονια μου ειπε ειχε μια κοπελα απο νισ,λιγο χοντρουλα ηταν.τωρα παντρευτηκε με κοπελα απο βελιγραδι 7 απο τα δεκα που γνωρισε απο ιτερνετ.του ειπα δεν βγαινει τιποτα με τις μαλακισμενες ουκρανια και μου ειπε αργα το καταλαβες,τυχαια νομιζεις σταματησα με ρωσιδες και 5 χρονια επαιζα βελιγραδι?ουκρανια νορμαλ δεν γνωριζει ο τουριστας,βελιγραδι ολες αγαπανε τους ελληνες και εκει αν δεν θελεις να παιξεις με πουτανες ειναι ιδανικο μερος επιβαιβεωμενο ακομα μια φορα απο τον φιλο μου και τον μιστερ λαβ που δουλευε εκει.
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
σας εχω καλα νεα. μετα τονοχτωβρη ισως δεν πατησω για αρκετους μηνες ουκρανια.επομενα ταξιδια λισαβωνα,βηρητος,σερβια.
Καλά τα νέα για τις γκόμενες που ανεβαινει ουκρανία ο μεγαλύτερος κ εραστής  :2funny:
 

Συνημμένα

  • kdauhsb2.jpg
    kdauhsb2.jpg
    16,4 KB · Εμφανίσεις: 28

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
βρεθηκα με παιδικο φιλο σημερα που παιζει σερβια νισ-βελιγραδι εδω και 5 χρονια ειναι 32 το παιδι,μετριας οικονομικης καταστασης και εμφανισης.τελευτεα φορα πριν 3 χρονια μου ειπε ειχε μια κοπελα απο νισ,λιγο χοντρουλα ηταν.τωρα παντρευτηκε με κοπελα απο βελιγραδι 7 απο τα δεκα που γνωρισε απο ιτερνετ.του ειπα δεν βγαινει τιποτα με τις μαλακισμενες ουκρανια και μου ειπε αργα το καταλαβες,τυχαια νομιζεις σταματησα με ρωσιδες και 5 χρονια επαιζα βελιγραδι?ουκρανια νορμαλ δεν γνωριζει ο τουριστας,βελιγραδι ολες αγαπανε τους ελληνες και εκει αν δεν θελεις να παιξεις με πουτανες ειναι ιδανικο μερος επιβαιβεωμενο ακομα μια φορα απο τον φιλο μου και τον μιστερ λαβ που δουλευε εκει.
. Ο "γκαγκα "τουριστας πουθενα δε γνωριζει νορμαλ οποτε καταληγει στα εσκορτς!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
. Ο "γκαγκα "τουριστας πουθενα δε γνωριζει νορμαλ οποτε καταληγει στα εσκορτς!

φιλε ερωτηση...Κιεβο ( Ουκρανια ) ειχες μετρητα μαζι σου ή εκανες χρηση καρτας Ελληνικης τραπεζας;;;
αν ναι ενημερω σε μας.........
ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom