Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
19
Like
9.820
Πόντοι
9.095
απο μαμπα τις γνωρισα ολες!εχω στειλει κ σε κανα 20 ακομα οτι θα ειμαι το σκ εκει...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
σ αυτες τις 2 εχω πει οτι θα παω για δουλεια με ενα γκρουπ επιχειρηματιες κ δε ξερω αν θα εχω ελευθερο χρονο μπλα μπλα... καβαντζουλες!
Αν ανεβάσεις μια έξυπνη αγγελία στο mampa αλλά μόνο όταν είσαι εκεί Ουκρανία  (έχει σημασία αυτό που σου λέω) οι γυναικες θα σου γράφουν μονες τους για γνωριμια.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
19
Like
9.820
Πόντοι
9.095
θα φανει οτι ειμαι οντως εκει γι αυτο ε?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
θα φανει οτι ειμαι οντως εκει γι αυτο ε?
Ακριβώς εκεί κάθε μέρα όλες με το ίντερνετ ψάχνονται και τους ενδιαφέρει το εδώ και τώρα και τι υπάρχει κοντά τους όχι σε άλλη πόλη και σε άλλη χώρα, έχω να το κάνω από το 2011 αυτό αλλά κάθε μέρα επερνα γύρω στα 20 mail από διάφορες γκόμενες όλων τον ηλικιών  
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
θα φανει οτι ειμαι οντως εκει γι αυτο ε?
Αν γίνεις VIP (πληρωνεις) μπορεις να βάζεις οτι είσαι όπου θέλεις.Αλλιως σε βάζει το σά'ι'τ απο μόνο του βλέποντας το μέρος απο που μπαινεις.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
19
Like
9.820
Πόντοι
9.095
ναι!το προηγουμενο πορνοταξιδο ηταν Βηρυτο(μεγαλη ιστορια)! εκτοτε εφερνα εγω απο τις χωρες τους για σκ διαφορες...η ουκρανεζα ολο ελεγε στειλε λεφτα να βγαλω βιζα πραμα που δε το δεχομουν κ αποφασισα να παω εγω εκει...
Αν γίνεις VIP (πληρωνεις) μπορεις να βάζεις οτι είσαι όπου θέλεις.Αλλιως σε βάζει το σά'ι'τ απο μόνο του βλέποντας το μέρος απο που μπαινεις.
ημουν vip αλλα τελειωσε η διαρκεια
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
ναι!το προηγουμενο πορνοταξιδο ηταν Βηρυτο(μεγαλη ιστορια)! εκτοτε εφερνα εγω απο τις χωρες τους για σκ διαφορες...η ουκρανεζα ολο ελεγε στειλε λεφτα να βγαλω βιζα πραμα που δε το δεχομουν κ αποφασισα να παω εγω εκει...ημουν vip αλλα τελειωσε η διαρκεια
Είναι πολύ λίγος καιρός ένα σαββατοκύριακο  :grin: Θα πάθεις πλάκα με την καλή έννοια
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
Αν γίνεις VIP (πληρωνεις) μπορεις να βάζεις οτι είσαι όπου θέλεις.Αλλιως σε βάζει το σά'ι'τ απο μόνο του βλέποντας το μέρος απο που μπαινεις.
Να λες ψέματα δεν είναι λύση. Από την μια είναι ότι δεν το γουστάρουν καθόλου όπως όλοι οι άνθρωποι άλλωστε, και από την άλλη αν σου πει κάποια να βγείτε έξω τη θα πεις δεν με αφήνει η μαμά μου ? 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Να λες ψέματα δεν είναι λύση. Από την μια είναι ότι δεν το γουστάρουν καθόλου όπως όλοι οι άνθρωποι άλλωστε, και από την άλλη αν σου πει κάποια να βγείτε έξω τη θα πεις δεν με αφήνει η μαμά μου ? 
Απλος βάζεις 10 μερες πριν πας να γραφει οτι είσαι Κίεβο και τους γράφεις και νομίζουν οτι είσαι εκεί.Μετα της συναντας.Τους λες οτι μένεις μόνιμα εκεί και δουλευεις σε καποιο διεθνη οργανισμο.Απλα πραγματα δεν θελει και πολυ εξυπνάδα για να το κάνεις  :2funny:
 

dinosvaggeras

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0

Θα βρίσκομαι Κίεβο 17 με 20 Ιούλη. Υπάρχει κανένας που να βρίσκεται επίσης εκεί και να έχει χρόνο;
Γνώρισα έναν Ουκρανό Αθήνα που ίσως μου δείξει τα κατατόπια αλλά δεν είναι και πολύ σίγουρο.
Καμία πρόταση για το τι προλαβαίνω να κάνω το Σ-Κ;
Ντίνος
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Πηγαίνω Ουκρανία την Τρίτη θα δώσω ενημέρωση από μέσα για D Loux,Carriberan,Arena,Vodka bar κτλ,Kreshatik όπως είναι τώρα.Εχω και έτοιμα κοννέ από το ίντερνετ αλλά κυρίως θα χτυπήσω Κρεσάτικ και κλαμπς.Να δούμε πώς έχει εξελιχτεί η χώρα.
Πολλές από αυτές τις χορεύτριες που βλέπετε στα κλαμπ γαμιούνται με κατάλληλο σπονσοράρισμα.(100-200 ευρώ)


Εικόνες από το Shooters.Πολλές από τις γκόμενες σε αυτά τα κλαμπ είναι ημιπουτάνες.Εξοχο μέρος για Βαλκάνιους.

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.065
Κριτικές
7
Like
9.831
Πόντοι
1.686
Πηγαίνω Ουκρανία την Τρίτη θα δώσω ενημέρωση από μέσα για D Loux,Carriberan,Arena,Vodka bar κτλ,Kreshatik όπως είναι τώρα.Εχω και έτοιμα κοννέ από το ίντερνετ αλλά κυρίως θα χτυπήσω Κρεσάτικ και κλαμπς.Να δούμε πώς έχει εξελιχτεί η χώρα.

Έχασες κανένα κιλό ;
Οι Ουκρανίδες προσέχουν πλέον την εμφάνιση του άντρα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
D Loux,Carriberan,Arena,Vodka bar κτλ,

αφήστε τα λιγουρομάγαζα για σεξοτουρίστες και πηγαίνετε σε αυθεντικά μαγαζιά που πάνε τα "καλά" κορίτσια.

Saxon, οδός Τρουτένκο
Dvor Solomiiski, για αυθεντικό ουκρανικό γλέντι με κορίτσια στην πίστα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εγώ ενδιαφέρομαι πιο πολύ για ημιπουτάνες,sponsorettes.Σίγουρα θα πάω D Lux,Shooters,Vodka Bar,Carribean θα δω βέβαια και τα άλλα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ ενδιαφέρομαι πιο πολύ για ημιπουτάνες,sponsorettes.Σίγουρα θα πάω D Lux,Shooters,Vodka Bar,Carribean θα δω βέβαια και τα άλλα.
Και αυτές ενδιαφέρονται για μεσήλικες,κακομοίρηδες  :2funny: για να φάνε να πιούνε και μετά να πουνε γειά και να πάνε με τους γκόμενους τους  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Και αυτές ενδιαφέρονται για μεσήλικες,κακομοίρηδες  :2funny: για να φάνε να πιούνε και μετά να πουνε γειά και να πάνε με τους γκόμενους τους  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Δεν κατάλαβες.Αν δεν παίξει σεξ δεν κάνεις καμιά παροχή.Ετσι κι αλλιώς τεστάρεις τη γκόμενα.Απλώνεις π.χ. το χέρι και της πιάνεις το μπούτι.Αν το τραβήξει τέλος.Αν όμως σε αφήσει να χουφτώσεις τον κώλο της ή να τη δαχτυλιάσεις στο κλαμπ τότε έχει πιθανότητες να πάρει το δωράκι.Δεν είναι κορόιδα οι σπόνσορες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν κατάλαβες.Αν δεν παίξει σεξ δεν κάνεις καμιά παροχή.Ετσι κι αλλιώς τεστάρεις τη γκόμενα.Απλώνεις π.χ. το χέρι και της πιάνεις το μπούτι.Αν το τραβήξει τέλος.Αν όμως σε αφήσει να χουφτώσεις τον κώλο της ή να τη δαχτυλιάσεις στο κλαμπ τότε έχει πιθανότητες να πάρει το δωράκι.Δεν είναι κορόιδα οι σπόνσορες.
Αν  κάνεις αυτές της μαλακίες έχεις περισσότερες πιθανότητες να σου χουφτώσουνε τον Κώλο οι Σεκιουριτάδες όταν θα σε πετάνε έξω απο το κλαμπ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Μη γράφεις  :jerking: γιατί θα πάρεις στο λαιμό σου κανεναν θα σε ακούσει και θα φάει ξύλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom