Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dinosvaggeras

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
... πηγαίνετε σε αυθεντικά μαγαζιά που πάνε τα "καλά" κορίτσια.

Saxon, οδός Τρουτένκο
Dvor Solomiiski, για αυθεντικό ουκρανικό γλέντι με κορίτσια στην πίστα.

Μπορεί να πας μόνος (χωρίς κάποιον ντόπιο); Η θα είσαι σαν τη μύγα στο γάλα;;

 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Πηγαίνω Ουκρανία την Τρίτη θα δώσω ενημέρωση από μέσα για D Loux,Carriberan,Arena,Vodka bar κτλ,Kreshatik όπως είναι τώρα.Εχω και έτοιμα κοννέ από το ίντερνετ αλλά κυρίως θα χτυπήσω Κρεσάτικ και κλαμπς.Να δούμε πώς έχει εξελιχτεί η χώρα.
Πολλές από αυτές τις χορεύτριες που βλέπετε στα κλαμπ γαμιούνται με κατάλληλο σπονσοράρισμα.(100-200 ευρώ)


Εικόνες από το Shooters.Πολλές από τις γκόμενες σε αυτά τα κλαμπ είναι ημιπουτάνες.Εξοχο μέρος για Βαλκάνιους.

 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
d lyx θες χρημα να παιξεις,shooters στο μετρο αρσεναλνα ηταν στεκι και για τουρκοαραβες αλλα καλητερα απο τα επικυνδηνα κλαμπ του γιδροπαρκ που εκει σιγουρα θα φας ξυλο και θα σε κλεψουν χαχαχαχ.το ειχαν τουρκοι το κλαμπ για αυτο πηγεναν δικοι τους.δεν πηγα ποτε,πηγαινε ο γιος καπειου φιλου μου εκει με παρεα ελεγε νορμαλ ειναι εκει.ενας μπραβος στο γιδροπαρκ παντα μου ελεγε μην ερχεσαι εδω,ολοι αχριστοι και κλεφτες,τραβα σιουτερς αφου εχεις λεφτα.παντα ελεγα θα παω αλλα το γιδροπαρκ ηταν το στεκι μου,εκει πανε οι αφραγοι ψευτομαγκες του κιεβου.αφου σου αρεσει να την πεφτεις επρεπε οδησσο να ερθεις.κιεβο στοιχημα θα στην στησουν και θα φας ξυλο,μηλα με δασκαλο τα ιδια θα σου πει.οδησσο θα σου βρω βιζιτα να την καμακωσεις χαχαχαχ,συν το οτι θα εισαι ασφαλης.δεν κανει να παιζεις,εφαγα πολυ ξυλο κιεβο,μεχρι με πιστολι μου κατεβηκε φιλος μου.θα εχει πλακα να σε αμολησω σαν σκυλι να κυνηγας στην πριμορσκι και να καμακωνεις χαχαχαχ.και εγω δεν καθομαι λεπτο,συνεχεια πανω κατω στην πολη και καμακωνω,αν δεν εχω μαλακες να μου τρωνε την ωρα οπως τον αζερπαιζανχαχαχχ.οταν παει 6-7 μηνες με καραβια ησυχαζω.την κοπελα ομως που γαμησα την δευτερη η τριτη μερα αυτος μου την γνωρισε οπως και τις διδιμες πριν 2 χρονια στην θαλασα.ηθελε να μου γνωρισει και μια απο dnetropetrovsk και μια αλλη κοπελα που δουλευε σε μαγαζι απο κοτοβσκ.ειδα την μια αλλα δεν ειχα χρονο.με τα κονε που μου κανει μεσα μεσα ξοφλα τα κερασματα χαχχαχα.θα εχει πλακα να ερθει ο κμαν,θα προτεινω στης γκομενες καφε αυτες θα λενε νιετ,ο αρχοντας αμεσως θα βγαζει το χρημα και να ταζει χαχαχαχ
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Και αυτές ενδιαφέρονται για μεσήλικες,κακομοίρηδες  :2funny: για να φάνε να πιούνε και μετά να πουνε γειά και να πάνε με τους γκόμενους τους  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Για αυτό εσύ κατάντησες να παρακαλάς τις γριές και άσχημες πόρνες από τα μπορδέλα της Οδησού και αυτές σε  :badair:
Μην ξεχνάς ότι ο Kman είναι εραστης ενώ εσύ είσαι ΚΕΡΑΣΤΗΣ.   :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 12r43.jpg
    12r43.jpg
    143,5 KB · Εμφανίσεις: 45

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Πηγαίνω Ουκρανία την Τρίτη θα δώσω ενημέρωση από μέσα για D Loux,Carriberan,Arena,Vodka bar κτλ,Kreshatik όπως είναι τώρα.Εχω και έτοιμα κοννέ από το ίντερνετ αλλά κυρίως θα χτυπήσω Κρεσάτικ και κλαμπς.Να δούμε πώς έχει εξελιχτεί η χώρα.
Πολλές από αυτές τις χορεύτριες που βλέπετε στα κλαμπ γαμιούνται με κατάλληλο σπονσοράρισμα.(100-200 ευρώ)


Εικόνες από το Shooters.Πολλές από τις γκόμενες σε αυτά τα κλαμπ είναι ημιπουτάνες.Εξοχο μέρος για Βαλκάνιους.

Περιμένουμε νέα από την Ουκρανία από το πιο έμπειρο καμάκι της ανατολικής ευρώπης  :headbang2:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Περιμένουμε νέα από την Ουκρανία από το πιο έμπειρο καμάκι της ανατολικής ευρώπης  :headbang2:
Μου θυμίζει το γεροπέπε ο Βλάκμαν  :2funny:Ετσι την έπεφτε παντού  :2funny:έγραφε τηλεφωνα που τα περισσοτερα ηταν ψεύτικα  :2funny: Και οπως και ο Βλάκμαν δεν γάμαγε τίποτα  :2funny:
 

Συνημμένα

  • gero pepe1.jpg
    gero pepe1.jpg
    111,9 KB · Εμφανίσεις: 37

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
νομιζω εκλισε το βοτκα μπαρ.εχει  3 -4 χρονια να παω ηταν μεσα στο μολλ γκλοπους.τα ποτα βομβες,πινεις ενα κοκτειλ και τεζα χαχαχαχ,εκαναν πιτσα και φαι εκει.ειχε λιγους ξενους που καθονταν στο μπαρ η τραπεζια
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
χαχαχαχ,περικλη εχεις πλακα αν και αναβεις φωτιες.εγω να δεις τι κεραστης ειμαι χαχαχαχ.δικαιο εχει ο διμητρακις,ο κμαν ειναι ο πιο εμπειρος μονοηλικιακα.που να δεις ενα λειψανο 68-70 που ερχομουν απο ουκρανια.ηταν σουμι 2 μηνες,λεει γνωρισε ουκρανιδα τουριστρια πριν 7 χρονια,καμπαρε ηθελε να πει χαχαχαχ.αυτη τωρα ειναι 30.αρχισε ολες ειναι πουτανες στην ουκρανια και τετεια,αφραγγες.του ειπα μαστορα δεν εχεις ιδεα απο ουκρανια και θυμωθηκε.λεει ειναι η δευτερη φορα που ηρθα ,ημουν τον περασμενο μαιο και θα παω και τον επομενο χαχαχαχ.του ειπα ας τα αυτα,ειναι ολες πουτανεςνα δουμε σε τι χωριο πηγες με την βιζιτα που γνωρησες σε καμπαρε,μονο αυτη ειδες και εβγαλες συμπερασμα ειναι ολες πουτανες και αφραγγες,ακου του λεω τουριστρια χαχαχαχ.σε ποιον τα λες αυτα?νεαροι της κυνηγανε,δεν πιανονται ακομα και 45 τουριστριες ουκρανιδες οχαχαχα.πιο πλακα ειχε ο μπαρπας που μου ειπε του εκοψε το εισητιριο η  ουκρανιδα χαχαχα ενας φιλος μου 45 που ηρθε οδυσσο να καμακωσει οπως κανει παραλια,λεει περσι το καλοκαιρι γνωρισα μανα και κορη απο χαρκοβ.του ειπα  οπως οδυσσο παλι θα κερνας τζαμπα,ετσι εγινε.παντα αυτος χρονια κυνηγα στην παραλια.τα τελευτεα χρονια δεν βρηκε τιποτα,μονο κερνα.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αν  κάνεις αυτές της μαλακίες έχεις περισσότερες πιθανότητες να σου χουφτώσουνε τον Κώλο οι Σεκιουριτάδες όταν θα σε πετάνε έξω απο το κλαμπ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Μη γράφεις  :jerking: γιατί θα πάρεις στο λαιμό σου κανεναν θα σε ακούσει και θα φάει ξύλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κάπως έτσι θα ξεκινούσε η παρεξήγηση
Αλλά κ εσύ με χουφτώματα δεν ξηγιέσαι εκεί?  :orchestra:


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
κάπως έτσι θα ξεκινούσε η παρεξήγηση
Αλλά κ εσύ με χουφτώματα δεν ξηγιέσαι εκεί?  :orchestra:


Οχι,το πιθανοτερο είναι να πάρουν τον Βλάκμαν οι Σεκιουριτάδες και να τον πετάξουν έξω απο το κλαμπ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μοσχα στο ζονα που που πηγα πριν 3 χρονια ηταν ευγενικοι,καλο κλαμπ με νεαρους,εκαναν παρατηρησεις μονο αλλα ποιος τολμα να τους  πει κατι.κιεβο οταν σε εβγαζαν εξω σε εσπασαν στο ξυλο,κλωτσιες στο κεφαλι,το επαθα στο γιδροπαρκ.μετα δεν με εβαζαν μεσα στο κλαμπ μεχρι που αλλαξαν οι τυποι στην πορτα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μοσχα στο ζονα που που πηγα πριν 3 χρονια ηταν ευγενικοι,καλο κλαμπ με νεαρους,εκαναν παρατηρησεις μονο αλλα ποιος τολμα να τους  πει κατι.κιεβο οταν σε εβγαζαν εξω σε εσπασαν στο ξυλο,κλωτσιες στο κεφαλι,το επαθα στο γιδροπαρκ.μετα δεν με εβαζαν μεσα στο κλαμπ μεχρι που αλλαξαν οι τυποι στην πορτα
Γιατί τι έκανες? :2funny:.
  Η βασική διαφορά είναι αυτή στην Μόσχα,Αγία Πετρούπολη σου λένε ευγενικά να βγεις εξω αν φερεσαι οπως ο Βλάκμαν  :2funny: και αν δεν βγαινεις σε πάνε σηκωτό,αντε να φας καμιά σφαλιάρα....ενώ Κίεβο σε πλακώνουν στο ξύλο  :2funny:.Όποτε ο Βλάκμαν καλητερα να ερθει εδω απλος θα τον πετάξουν έξω  :2funny:.
 

dinosvaggeras

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0

Θ' ανέβω τελικά Κίεβο σύντομα, υπάρχει καμιά πρόταση για κάποιον που πάει πρώτη φορά!;

Ντινος
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
αποφασισα να διαβασω απο την αρχη το θεμα με τα οσα ελεγε το 2008 ο δασκαλος ιωσηφ και ο διμητρακης χαχαχαχαχ.μεχρι την 10 σελιδα εφτασα αλλα τα περιγραψε ολα ο ιωσηφ,οι αλλες 1000 σελιδες δεν χρειαζονται.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δεν έχει νόημα να ασχολείστε με ουκρανες οταν έχει τοσα ωραία κοριτσάκια ο τοπος σας που σαφως υπερτερουν  απο τις ψυχρες ουκρανιδες .ο ελληνας είναι φτιαγμενος για ελληνιδες  όσο και να προσπαθήσει με τις άλλες δεν θα του βγει.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ασε και το άλλο.με τον υπερμετρο φιλοχρηματισμο τους.αυτες οι γυναίκες δεν σας αγαπανε αλλά σας βλέπουν αποκλειστικά ως πορτοφόλια.ετσι έχουν μάθει από μικρές και δεν αλλάζουν ούτε με λοβοτομη
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τα καλα κοριτσια φιλε cris33 δεν θα τα  γνωρισει ο ελληνας πορνοτουριστας,τα ειπαμε χιλιαδες φορες.οι περισοτεροι μονο σε κολομπαρα και ιστοσελιδες μιλησαν με ουκρανιδες.οι νορμαλ ειναι απιαστες για τους ξενους.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
τα καλα κοριτσια φιλε cris33 δεν θα τα  γνωρισει ο ελληνας πορνοτουριστας,τα ειπαμε χιλιαδες φορες.οι περισοτεροι μονο σε κολομπαρα και ιστοσελιδες μιλησαν με ουκρανιδες.οι νορμαλ ειναι απιαστες για τους ξενους.
δεν υπάρχουν νορμάλ στην Ουκρανία..ψάχνεις ψιλους στα άχυρα.απλα λέω για αυτούς που μπορεί να τις βλέπουν σοβαρότερα.οτι αυτες δεν  τίποτα άλλο επάνω τους εκτός του χρήματος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom