Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
Πες τη λαϊκή και θα έρθουμε!Θα σου φέρουμε και σουβλάκια να σε ταίσουμε και αγγούρια για το χοντρό!
Ναι τωρα που θα κατεβω Ροδο ελα να με ταισεις σουβλακια και τα αγγουρια κρατατα βοηθημα σου
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ναι τωρα που θα κατεβω Ροδο ελα να με ταισεις σουβλακια και τα αγγουρια κρατατα βοηθημα σου
Ζήλεψες που γαμάνε εδώ ......
Αλλά έρχεσαι αδιάβαστος!Αν διάβασες αυτά που έλεγα το καλοκαίρι θα έβλεπες ότι οι Ρωσοπόντιοι μείναν φέτος με το πουλί στο χέρι!

Σας πήραν χαμπάρι πρεεεεεεε
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ζήλεψες που γαμάνε εδώ ......
Αλλά έρχεσαι αδιάβαστος!Αν διάβασες αυτά που έλεγα το καλοκαίρι θα έβλεπες ότι οι Ρωσοπόντιοι μείναν φέτος με το πουλί στο χέρι!

Σας πήραν χαμπάρι πρεεεεεεε
Αλλα έχουμε καλη Λαϊκή εδώ!Πρώτη μούρη !Και τα αγγούρια;;Άλλο πράμα!Ο χοντρος θα ´ρθει στα ίσια του...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
Ζήλεψες που γαμάνε εδώ ......
Αλλά έρχεσαι αδιάβαστος!Αν διάβασες αυτά που έλεγα το καλοκαίρι θα έβλεπες ότι οι Ρωσοπόντιοι μείναν φέτος με το πουλί στο χέρι!

Σας πήραν χαμπάρι πρεεεεεεε
Ναι σιγα μιν ερθω εκει μονο και μονο για ενα μαμιση,αλλα με την ευκαιρια, για τους ρωσοποντιους λεγε οτι θες δεν με αγγιζουν και δεν θιγομαι
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
Αλλα έχουμε καλη Λαϊκή εδώ!Πρώτη μούρη !Και τα αγγούρια;;Άλλο πράμα!Ο χοντρος θα ´ρθει στα ίσια του...
Γιατι προσβαλεις καποιον που δεν γνωριζεις???? Αυτα τα κανουν οι πουστρελες.Σαν τετοιο να σε ταξινομησω????
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Σήμερα πάλι τα ίδια!Είμαστε κι άλλοι που δεν γαμάμε αυτόν τον καιρό αλλά δεν κάνουμε κι έτσι..... :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλά με κάποιους τα πράγματα είναι σοβαρά......

Ο φίλος σας αποκάλεσε εμέσως τους Ελληνες κεραταδες και κατώτερους απο Βουλγάρους και λοιπούς...
Αν κύριε πιστέυετε ότι έτσι είναι οι Ελληνες τότε ΝΑΙ---->είσαι ποιό Ελληνας απο εμένα!
Επίσης μας παρουσίασες τους Ρωσοπόντιους όπως πιστέυω εγώ πως είναι οι πραγματικοί Ελληνες ,δηλαδή καλοί Εραστές και οι Ρωσίδες έρχονται γι αυτούς εδώ!

Αν λοιπόν πιστέυεις αυτό γι αυτούς....είναι όλο δικό σου----->>>

ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΡΩΣΟΠΟΝΤΙΟΣ ΠΟΤΕ,ΝΥΚΤΕΡΕ ....
Εμπέδωσε το
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
Μετα μου λες για τους ρωσοποντιους, τουλάχιστον αυτοι ειναι ΑΝΤΡΕΣ με Α κεφαλαιο
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
Καμια ρωσιδα δεν ερχεται για κανεναν εδω, πιο ευκολο ειναι για καποιον που μιλαει τα ρωσικα να την πλησιασει και η ελληνες δεν μιλανε ρωσικα.Τα ρωσικα τα ξερουν οι Ρωσοποντιοι,αλβανοι,βουλγαροι,ρουμανοι
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σελιδες 824-825  :2funny: :2funny: :2funny: ο δημητρακης τον ελιωσε τον τυπο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
αντε πανε για υπνο ρωσσοποντικα,γιατι αυριο εχει και λαικη,να στησεις το παγκο σου.
σαλτα γαμησου ρε ρωσσοποντικα.  arcans86 προσεχε τι μου λες να κανω γιατι περναω συχνα απο τις Σερρες και τα λεω καλα με την μανα σου.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Καμια ρωσιδα δεν ερχεται για κανεναν εδω, πιο ευκολο ειναι για καποιον που μιλαει τα ρωσικα να την πλησιασει και η ελληνες δεν μιλανε ρωσικα.Τα ρωσικα τα ξερουν οι Ρωσοποντιοι,αλβανοι,βουλγαροι,ρουμανοι
Αλλά αν κάποιοι που νομίζουν ότι είναι μεγάλοι γαμιάδες των Ουκρανίδων Επιδή μόνο και μόνο ξέρουν τη γλώσσα και δεν πολύ γουστάρουν να ανεβαίνουμε εμείς επάνω,δεν θα μας αποθαρρύνουν με κουβέντες τους στύλ αν δεν ξέρετε Ρώσικα μην πάτε!

Εμπέδωσε κι αυτό!

Ρε γρι δεν καταλαβαίνεις?Οι Ρώσοι μάλλον σε απελάσαν στη σχολική ηλικιά!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ακόμα εδώ είσαι ρε φουκαρα!Εμείς οι Ελληνες βγαίνουμε τα πηγαίνουμε και τα πίνουμε και δεν νιώθουμε ούτε κρίση ούτε μιζέρια!

Αλλα είπαμε----->Την ώρα που εμείς πάμε για ύπνο εσύ ξυπνάς για τη λαική!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Ακόμα εδώ είσαι ρε φουκαρα!Εμείς οι Ελληνες βγαίνουμε τα πηγαίνουμε και τα πίνουμε και δεν νιώθουμε ούτε κρίση ούτε μιζέρια!

Αλλα είπαμε----->Την ώρα που εμείς πάμε για ύπνο εσύ ξυπνάς για τη λαική!! :2funny: :2funny: :2funny:

Μαλακα σκασε μας επριξες τα αρχιδια,να πας στο δημητρακη να σε παει σε φιλιπινεζα πουτανα να πληρωσεις 50 ευρο σε ολοκληρη ρωσια και σκασε... μας εχεις σπασει τα αρχιδια :jerking: στα αρχιδια μας τι κανουνε οι ρωσομπλιετ οι μεγαλυτεροι φιδεμπορες ειναι οι γηγενεις.
οποιος μιλάει ρωσικα έχει πλεονέκτημα να γαμήσει αυτό και δεν συμφέρει ούτε εμενα ούτε εσένα, τώρα ο δημητράκης γιατί γαμάει μονο πουτάνες ενω ξερει καλα την γλωσσα είναι και άλλοι παράγοντες που φταίνε! Mάθε και εσύ ρωσικα και μην μας σπας άλλο τα αρχίδια και εγώ μέχρι το καλοκαίρι θα μάθω, μιλάω 3 γλώσσες στην τεταρτη θα κολλήσω? :birdman:
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
αντε πανε για υπνο ρωσσοποντικα,γιατι αυριο εχει και λαικη,να στησεις το παγκο σου.
σαλτα γαμησου ρε ρωσσοποντικα.  arcans86 προσεχε τι μου λες να κανω γιατι περναω συχνα απο τις Σερρες και τα λεω καλα με την μανα σου.

χαχαχαχα γεια σου ρε ΤΣΑΡΕ ΝΥΚΤΕΡΕ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
@ ρολογα
Εσένα είπανε κάποιοι να σε σεβαστούν επειδή είσαι πιτσιρικάς αλλά τελικά πρέπει να σε μπαναρουνε/αποσύρουνε αμέσως λόγω του ελλατωματικού μοντέλου που βγήκες.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
Αλλά αν κάποιοι που νομίζουν ότι είναι μεγάλοι γαμιάδες των Ουκρανίδων Επιδή μόνο και μόνο ξέρουν τη γλώσσα και δεν πολύ γουστάρουν να ανεβαίνουμε εμείς επάνω,δεν θα μας αποθαρρύνουν με κουβέντες τους στύλ αν δεν ξέρετε Ρώσικα μην πάτε!

Εμπέδωσε κι αυτό!

Ρε γρι δεν καταλαβαίνεις?Οι Ρώσοι μάλλον σε απελάσαν στη σχολική ηλικιά!
Αυτοι που νομιζεις οτι νομιζουν ξερουν τι ειναι, αυτοι ομως που δεν ξερουν τι ειναι νομιζουν. Δεν ειναι αναγκη να εισαι ωραιος και να μιλας πολλες γλωσσες για να ξερεις πολλες γυναικες. Μπορεις να γινεις ενας gay. Που τι να γινεις δηλαδη
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
@ ρολογα
Εσένα είπανε κάποιοι να σε σεβαστούν επειδή είσαι πιτσιρικάς αλλά τελικά πρέπει να σε μπαναρουνε/αποσύρουνε αμέσως λόγω του ελλατωματικού μοντέλου που βγήκες.
Μα καλά???Ο τύπος μας βρίζει όλους,μας λέει ότι είμαστε χειρότεροι απο Βούλγαρους και Ρουμάνους και τελευταίως άρχισε να μην σέβεται μάνες!Να τον χαίρεστε!Αν αυτό είναι το επίπεδο σας φεύγω χωρίς κάν να με μπανάρετε!Βρισιές και μάλιστα χυδαίεs Πάντος απο εμένα σπάνια θα βρείτε!

Εκτός αν τον υποστηρίζεις γιατι ----->>>

Σου σκάβει το κήπο για 20 Ευρώ,για να πάει μετά να γαμήσει εκεί που περνάνε τα Ρωσικά του :2funny: :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Επίσης θέλω να ζητήσω συγνώμη απο αναγνώστες που προσβλήθικαν με λανθασμένη χρήση εκ μέρους μου του όρου Ρωσοπόντιος!

Εγώ τα έχω με όσους προέρχονται απο την πρώην ΕΣΣΔ  και

->Γαζόνουν άνανδρα τα παιδιά της Δίας

->είναι μιζαδόροι και κομπίναδώροι με τους Ρώσους επισκέπτες μας

Και είναι σαν το τύπο εδώ μέσα που ρίχνει ανθελληνική χολή και είναι ξερόλας και επιδεικτικος!



 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Μα καλά???Ο τύπος μας βρίζει όλους,μας λέει ότι είμαστε χειρότεροι απο Βούλγαρους και Ρουμάνους και τελευταίως άρχισε να μην σέβεται μάνες!Να τον χαίρεστε!Αν αυτό είναι το επίπεδο σας φεύγω χωρίς κάν να με μπανάρετε!Βρισιές και μάλιστα χυδαίεs Πάντος απο εμένα σπάνια θα βρείτε!

Εκτός αν τον υποστηρίζεις γιατι ----->>>

Σου σκάβει το κήπο για 20 Ευρώ,για να πάει μετά να γαμήσει εκεί που περνάνε τα Ρωσικά του :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά άστο εσύ δεν παίζεσαι τελείως.

απόλαυσε τώρα αυτά που έγραψε ο Τρακτερτζης-Διδάσκαλος σου για σένα,τελικά όσο πιο πολύ σε φτύνουν τόσο περισσότερο τους γλύφεις :2funny: :2funny: :2funny:
"Το καλοκαίρι εμφανίστηκε ένα ζαβό ο Glock_Perfection o οποίος από τον τρόπο έκφρασης,εάν κάποιος είναι και λίγο ψυχολόγος,
καταλαβαίνει ότι ο τύπος δεν έχει πάει ποτέ του με γυναίκα εκεί στην Μικρά Ασία που ζεί.
Εντάξυ, αν και πολλοί από εσάς κατάλαβαν τί φρούτο είναι, τουλάχιστον το τυπάκι δεν χαλούσε τόσο πολύ το thread."
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Καλά άστο εσύ δεν παίζεσαι τελείως.

απόλαυσε τώρα αυτά που έγραψε ο Τρακτερτζης-Διδάσκαλος σου για σένα,τελικά όσο πιο πολύ σε φτύνουν τόσο περισσότερο τους γλύφεις :2funny: :2funny: :2funny:
"Το καλοκαίρι εμφανίστηκε ένα ζαβό ο Glock_Perfection o οποίος από τον τρόπο έκφρασης,εάν κάποιος είναι και λίγο ψυχολόγος,
καταλαβαίνει ότι ο τύπος δεν έχει πάει ποτέ του με γυναίκα εκεί στην Μικρά Ασία που ζεί.
Εντάξυ, αν και πολλοί από εσάς κατάλαβαν τί φρούτο είναι, τουλάχιστον το τυπάκι δεν χαλούσε τόσο πολύ το thread."
Είσαι σοβαρός;;;;;?????
Σεβάσου την ηλικία σου να σε σεβαστώ κι εγω!
Μου απαντάς με λόγια κλώνου????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom