Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
Καλά άστο εσύ δεν παίζεσαι τελείως.

απόλαυσε τώρα αυτά που έγραψε ο Τρακτερτζης-Διδάσκαλος σου για σένα,τελικά όσο πιο πολύ σε φτύνουν τόσο περισσότερο τους γλύφεις :2funny: :2funny: :2funny:
"Το καλοκαίρι εμφανίστηκε ένα ζαβό ο Glock_Perfection o οποίος από τον τρόπο έκφρασης,εάν κάποιος είναι και λίγο ψυχολόγος,
καταλαβαίνει ότι ο τύπος δεν έχει πάει ποτέ του με γυναίκα εκεί στην Μικρά Ασία που ζεί.
Εντάξυ, αν και πολλοί από εσάς κατάλαβαν τί φρούτο είναι, τουλάχιστον το τυπάκι δεν χαλούσε τόσο πολύ το thread."
Αστον ρε Τασο που ασχολείσαι και με το ανηλικο, το παιδι απλος εχει βρωμικη ψυχη και βαζει λογια εδω που ποτε δεν ειπα. Τον ετσουκσε που ειπα οτι μαμαω μια παντρεμενη απο Ροδο. Προσφατα ποσταρε οτι ηταν λαθος της Ροδου που ενωθηκε με την Ελλαδα και το παιξει και Ελληνας.Ασε που χωρις λογο χθες ξεκατινιαζε τον Σινοχάρα και εμενα με τον αλβανο απο τα Σερρες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Αστον ρε Τασο που ασχολείσαι και με το ανηλικο, το παιδι απλος εχει βρωμικη ψυχη και βαζει λογια εδω που ποτε δεν ειπα. Τον ετσουκσε που ειπα οτι μαμαω μια παντρεμενη απο Ροδο. Προσφατα ποσταρε οτι ηταν λαθος της Ροδου που ενωθηκε με την Ελλαδα και το παιξει και Ελληνας.Ασε που χωρις λογο χθες ξεκατινιαζε τον Σινοχάρα και εμενα με τον αλβανο απο τα Σερρες.
Δίκαιο έχεις,είναι σαν να μιλάς σε τοίχο με αυτόν.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Λάθος φίλε, γιατί ο τοίχος τουλάχιστον δεν σου δίνει βλακώδεις απαντήσεις.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Επίσης θέλω να ζητήσω συγνώμη απο αναγνώστες που προσβλήθικαν με λανθασμένη χρήση εκ μέρους μου του όρου Ρωσοπόντιος!

Εγώ τα έχω με όσους προέρχονται απο την πρώην ΕΣΣΔ  και

->Γαζόνουν άνανδρα τα παιδιά της Δίας

->είναι μιζαδόροι και κομπίναδώροι με τους Ρώσους επισκέπτες μας

Και είναι σαν το τύπο εδώ μέσα που ρίχνει ανθελληνική χολή και είναι ξερόλας και επιδεικτικος!


εισαι πολυ   :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ο ανθελληνας εδω μεσα ολοι ξερουμε ποιος ειναι και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ο nykteros
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
σοβαρευτειται επιτελους ρεεε! ο ενας βριζει τον αλλον! βγαζεται ολα υα κομπλεξ και τις μαλακιες σας! πατε στ αχναρια του πορνομεταναστη της πουτσας!αντι να διαβαζουμε τιποτα ενδιαφερον γραφεται μαλακιες ποιος γαμαει περισοτερο και ποιος κατουραει μακρυτερα!! ελεος!!πισω απο ενα πληκτρολογιο ολοι γαμανε! στα αντοιστιχα φορουμ στα ξενα το ιδιο κανουν ηθελα να ξερω??!! :headbang:
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
σοβαρευτειται επιτελους ρεεε! ο ενας βριζει τον αλλον! βγαζεται ολα υα κομπλεξ και τις μαλακιες σας! πατε στ αχναρια του πορνομεταναστη της πουτσας!αντι να διαβαζουμε τιποτα ενδιαφερον γραφεται μαλακιες ποιος γαμαει περισοτερο και ποιος κατουραει μακρυτερα!! ελεος!!πισω απο ενα πληκτρολογιο ολοι γαμανε! στα αντοιστιχα φορουμ στα ξενα το ιδιο κανουν ηθελα να ξερω??!! :headbang:
Ετσι ειναι το σωστο αλλα πες τα στον ρολογα και στον αρκαν τον αλβανο αυτα που παν να μοιασουν τον Δημητρακη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
σοβαρευτειται επιτελους ρεεε! ο ενας βριζει τον αλλον! βγαζεται ολα υα κομπλεξ και τις μαλακιες σας! πατε στ αχναρια του πορνομεταναστη της πουτσας!αντι να διαβαζουμε τιποτα ενδιαφερον γραφεται μαλακιες ποιος γαμαει περισοτερο και ποιος κατουραει μακρυτερα!! ελεος!!πισω απο ενα πληκτρολογιο ολοι γαμανε! στα αντοιστιχα φορουμ στα ξενα το ιδιο κανουν ηθελα να ξερω??!! :headbang:
Προτινω να κανουμε κακιστεια ποιος ειναι ο πιο ασχημος στο σα'ι'τ?παντος ολοι οι ομορφαντρες εχουνε μαζευτει εδω μεσα!ΧΕΣΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΤΟΥΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ :2funny:!
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι ειναι το σωστο αλλα πες τα στον ρολογα και στον αρκαν τον αλβανο αυτα που παν να μοιασουν τον Δημητρακη

τουλαχιστον οι μεγαλυτεροι ηληκιακα και εγω μεσα ας κρατησουν καποιο επιπεδο και να τους γραψουν στα αρχιδια τους...μια δυο θα σταματησουν τις παπαριες τους,,,,
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
Προτινω να κανουμε κακιστεια ποιος ειναι ο πιο ασχημος στο σα'ι'τ?παντος ολοι οι ομορφαντρες εχουνε μαζευτει εδω μεσα!ΧΕΣΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΤΟΥΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ :2funny:!
ΠΡΟΕΔΡΕ που εισαι,μας ελειψες
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Προτινω να κανουμε κακιστεια ποιος ειναι ο πιο ασχημος στο σα'ι'τ?παντος ολοι οι ομορφαντρες εχουνε μαζευτει εδω μεσα!ΧΕΣΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΤΟΥΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ :2funny:!

εσυ ειδικα απαλασεσαι λογω βλακειας....εχεις το ακαταλογιστο... εισαι εντελως αμεα...αν και δηλαδη πολυ κριμα να συγκρινω τα παιδια μαζι σου! ειναι κλασεις ανωτερα! σκοπος ειναι οι αλλοι να σε κλασουν κανονικα και να κρατησουν καποιο επιπεδο
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
εσυ ειδικα απαλασεσαι λογω βλακειας....εχεις το ακαταλογιστο... εισαι εντελως αμεα...αν και δηλαδη πολυ κριμα να συγκρινω τα παιδια μαζι σου! ειναι κλασεις ανωτερα! σκοπος ειναι οι αλλοι να σε κλασουν κανονικα και να κρατησουν καποιο επιπεδο
Αν και εχω τσακωθει πολλες φορες με των  :rockon: ΠΡΟΕΔΡΟ  :rockon: εχω την γνωμη οτι ειναι απαραιτητος εδω, οι γνωσεις του ειναι πολυτιμες και ομολογω σε εξαιρετικο επιπεδο, εκει που τα χαλαει ειναι οταν αρχιζει να ασχολειται με τους αλους
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Προτινω να κανουμε κακιστεια ποιος ειναι ο πιο ασχημος στο σα'ι'τ?παντος ολοι οι ομορφαντρες εχουνε μαζευτει εδω μεσα!ΧΕΣΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΤΟΥΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ :2funny:!

και για να σου λυθει η απορια πως ειμαι ...45 χρονων 1.85 95 κιλα γυμναστης ειμαι και εχω 2 νταν στο ταε κβον ντο. ελα να με βρεις που ειμαι και να με δεις. ο αλλαν θα σε βοηθησει. εισαι ο μοναδικος που μας σπαει τ αρχιδια πως ειναι ο αλλος απο εμφανιση! παναθεμα τη μουρη σου καθηστερημενο!ασε να μιλησει κανενας αλλος να διαβασουμε και τιποτα ενδιαφερον!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
και για να σου λυθει η απορια πως ειμαι ...45 χρονων 1.85 95 κιλα γυμναστης ειμαι και εχω 2 νταν στο ταε κβον ντο. ελα να με βρεις που ειμαι και να με δεις. ο αλλαν θα σε βοηθησει. εισαι ο μοναδικος που μας σπαει τ αρχιδια πως ειναι ο αλλος απο εμφανιση! παναθεμα τη μουρη σου καθηστερημενο!ασε να μιλησει κανενας αλλος να διαβασουμε και τιποτα ενδιαφερον!
Ναι ρε  :rockon: ΠΡΟΕΔΡΕ  :rockon: καλα σου λεει τι σημασια εχει πως ειναι ο αλλος μεταξυ μας θα  μαμιομαστε????Το θεμα ειναι πως ειναι οι γκομενες και οχι εμεις
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Ναι ρε  :rockon: ΠΡΟΕΔΡΕ  :rockon: καλα σου λεει τι σημασια εχει πως ειναι ο αλλος μεταξυ μας θα  μαμιομαστε????Το θεμα ειναι πως ειναι οι γκομενες και οχι εμεις
  :2funny:  :2funny:  :2funny: πολυ σωστα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
και για να σου λυθει η απορια πως ειμαι ...45 χρονων 1.85 95 κιλα γυμναστης ειμαι και εχω 2 νταν στο ταε κβον ντο. ελα να με βρεις που ειμαι και να με δεις. ο αλλαν θα σε βοηθησει. εισαι ο μοναδικος που μας σπαει τ αρχιδια πως ειναι ο αλλος απο εμφανιση! παναθεμα τη μουρη σου καθηστερημενο!ασε να μιλησει κανενας αλλος να διαβασουμε και τιποτα ενδιαφερον!
Στη ΜΑΛΑΚΙΑ πρεπει να εχεις 2 Νταν.Εισαι κ'εσυ εμφανησιμος? :2funny:Για βαλε μας καμια φωτογραφια σου να σε θαυμασουμε :2funny:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Στη ΜΑΛΑΚΙΑ πρεπει να εχεις 2 Νταν.Εισαι κ'εσυ εμφανησιμος? :2funny:Για βαλε μας καμια φωτογραφια σου να σε θαυμασουμε :2funny:

μη ζοριζεις τη τυχη σου καθυστερημενο!το τελευτεο που θελω ειναι η γνωμη σου! παντως για σακο για προπονηση/ θα σε ηθελα.αμα ομως θελεισ να με δεις με μεγαλη μου χαρα θα σου πω σε ποοιο γυμναστηριο ειμαι πως θα με βρεις και θα σε περιμενω με ανοιχτες αγκαλες! :s&m_2: τωρα αντε μυγοφτημα χασου και ασε κανεναν αλλο να πει τιποτε ενδιαφερον
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Στη ΜΑΛΑΚΙΑ πρεπει να εχεις 2 Νταν.Εισαι κ'εσυ εμφανησιμος? :2funny:Για βαλε μας καμια φωτογραφια σου να σε θαυμασουμε :2funny:
Αν θεσ να θαυμαζεις αντρες τραβα  στην ενοτητα gay/lesbian  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
και για να σου λυθει η απορια πως ειμαι ...45 χρονων 1.85 95 κιλα γυμναστης ειμαι και εχω 2 νταν στο ταε κβον ντο. ελα να με βρεις που ειμαι και να με δεις. ο αλλαν θα σε βοηθησει. εισαι ο μοναδικος που μας σπαει τ αρχιδια πως ειναι ο αλλος απο εμφανιση! παναθεμα τη μουρη σου καθηστερημενο!ασε να μιλησει κανενας αλλος να διαβασουμε και τιποτα ενδιαφερον!
Αν εισαι φιλος αυτουνου του βλακα του Μπουγατσοφαγου :2funny: καταλαβαινω τι βλημα πρεπει να'σαι :2funny:Πότε θα παρεις το τριτο Νταν στη  :jerking:! :2funny:Ε,ρε ζωα που εχει το σα'ι'τ :2funny:!Ουτε για  :shit: δεν κανετε λυπαμαι τα σκατακια μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Αν εισαι φιλος αυτουνου του βλακα του Μπουγατσοφαγου :2funny: καταλαβαινω τι βλημα πρεπει να'σαι :2funny:Πότε θα παρεις το τριτο Νταν στη  :jerking:! :2funny:Ε,ρε ζωα που εχει το σα'ι'τ :2funny:!Ουτε για  :shit: δεν κανετε λυπαμαι τα σκατακια μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τελικα ρε καθηστερημενο εσυ μονο με πολλες φαπες θα στρωσεις!!! ειναι χαζος ο αλλαν που δεν σε βουτηξε!!η μεγαλη σου η τυχη θα ειναι να σε πετυχω εγω ομως βλαμμενε!ο κοσμος ειναι μικρος και ποτε δεν ξερεις!
gay πιθηκε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom