Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.104
Πόντοι
266
Για να κερδισεις τη μεγαλη δικη πες στον Στιβ Ντουζο να μου κανει μυνηση θα εχει πιο ενδιαφερον :2funny:Τοσο βλακας εισαι.Αν οι φωτογραφιες ειχαν προσωπικα δεδομενα θα της ειχανε κατεβασει αμεσως οι Μοντερατορ.Γιατι δεν της κατεβασανε? :think:Μηπως δεν παραβιαζουν τιποτα? :think:μηπως δεν υπαρχει κανενα προσωπικο δεδομενο? :think:Οι κανονες του σα'ι'τ ειναι συμφωνα με το νομο.Ωραια γελασαμε και σημεραΕσυ εισαι μεγαλος ψυχολογος.Ολα τα καταλαβες αμεσως.Θα μ'αφησετε τωρα να παω ραντεβου ναι ή οχι?Εσεις καθοσαστε Ελλαδα και δεν  :knockinb:Εγω τι σας φταιω θα με αφησετε να  :knockinb:? :2funny:Χτες ολη τη νυχτα  :2funny: μαζι σας! :2funny:
Κατσε εδω που θα πας εχουμε πολυ φτυσιμο για σενα,  μην μας κανεις να καταπινουμε τις ροχαλες μας  :2funny:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Εδω ειμαι εγω και παλι ενας χοντρος με κατο σπορτεξ παπουτσια και ενα μπλουζακι απο το γιουσουρουμ......


Δημητρακη φιλε μου καλε......
Τι σε εχει πιασει με τα σπορτεξ παπούτσια? Μπορεις να μου πεις και εμενα να μαθω?
Εχω ενα ζευγαρι "σπορτεξ" τα οποια τα πηρα απο την Αμερικη 350 δολλαρια? Δηλαδη αμα τα βαλω αυτα τα παπυτσια και βγω, θα μοιαζω με κακομοιρη? ΑΝ ειναι ετσι να τα πεταξω στα σπουπιδια τωρα αμεσως....... και αυτα και το αντιανεμικο μου μπουφαν "Nautica" που το πληρωσα αλλα 500......
Για στασου γιατι δεν μας τα λες καλα ωρες-ωρες....
Εχω ερθει παμπολλες φορες στη Ρωσσια. Λοιπον και αντιανεμικα  μπουφαν φορανε οι Ρωσσοι, και σκισμενα τζιν, και σπορτεξ παπουτσια και τις καλυτερες μουναρες τραβανε (Αυτοι με τα αντιανενικα μπουφαν, και τα σπορτεξ)
Εγω μπορω να σου εμφανιστω με εμφανιση "κακομοιρη" με τα σκισμενα μου,  με τα αντιανεμικα μου, και με τα σπορτεξ μου, και η αξια τους να ειναι μεγαλυτερα απο 2 κουστουμα απο τον Βαρδα. Δεν υποστηριζω τον Σινοχαρα, αλλα παψε να του κολλας επειδη φοραει σπορτεξ, πες οτι αλλο σου κατεβει στο κεφαλι, πες τον ασχημο, πες τον κοντο, πες τον ψηλο, πες τον χοντρο, αλλα οχι να του βαρας συνεχεια επειδη φοραει σπορτεξ, που μπορει να κανουνε και ποιο πολυ απο τις θρυλικες σου μποτες....
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
το θρεντακι αυτο αποτελει ιερα βιβλο για μελλοντικες πορνοεκδρομες στην ουκρανια.
Ολο το νοημα ειναι:
ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΔΕΝ ΓΑΜΑΤΕ (εκτος απο σαλον, μπουρδελα,φιλο που να ξερει την γλωσσα κτλ.)
να κλειδωθει παρακαλω, να εκτυπωθει κ να μοιραστει ως κολοχαρτο στον καθενα που αφιερωσε πανω απο 5 λεπτα εδω.
 

Επισκέπτης
Δημητρακη φιλε μου καλε......
Τι σε εχει πιασει με τα σπορτεξ παπούτσια? Μπορεις να μου πεις και εμενα να μαθω?
Εχω ενα ζευγαρι "σπορτεξ" τα οποια τα πηρα απο την Αμερικη 350 δολλαρια? Δηλαδη αμα τα βαλω αυτα τα παπυτσια και βγω, θα μοιαζω με κακομοιρη? ΑΝ ειναι ετσι να τα πεταξω στα σπουπιδια τωρα αμεσως....... και αυτα και το αντιανεμικο μου μπουφαν "Nautica" που το πληρωσα αλλα 500......
Για στασου γιατι δεν μας τα λες καλα ωρες-ωρες....
Εχω ερθει παμπολλες φορες στη Ρωσσια. Λοιπον και αντιανεμικα  μπουφαν φορανε οι Ρωσσοι, και σκισμενα τζιν, και σπορτεξ παπουτσια και τις καλυτερες μουναρες τραβανε (Αυτοι με τα αντιανενικα μπουφαν, και τα σπορτεξ)
Εγω μπορω να σου εμφανιστω με εμφανιση "κακομοιρη" με τα σκισμενα μου,  με τα αντιανεμικα μου, και με τα σπορτεξ μου, και η αξια τους να ειναι μεγαλυτερα απο 2 κουστουμα απο τον Βαρδα. Δεν υποστηριζω τον Σινοχαρα, αλλα παψε να του κολλας επειδη φοραει σπορτεξ, πες οτι αλλο σου κατεβει στο κεφαλι, πες τον ασχημο, πες τον κοντο, πες τον ψηλο, πες τον χοντρο, αλλα οχι να του βαρας συνεχεια επειδη φοραει σπορτεξ, που μπορει να κανουνε και ποιο πολυ απο τις θρυλικες σου μποτες....
βρε δεν με νοιαζει ας με πει οτι θελει
με ενοχλει το γεγονος οτι ψαχτηκε τοσο πολυ να βρει φωτο μου και προσωπικες μου πληροφοριες
και δεν ξερω που στο διαολο τις εχει κυκλοφορησει το ιντερνετ
ειναι επικυνδινος
στο κοντακτε ειχα πολυ προσωπικες πληροφοριες
δεν καταλαβενω τον ενοχλει οτι καποιο αλλος γαμαει και το κυριοτερο φτηνα στη ρωσσο-ουκρανια;;;
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.104
Πόντοι
266
Ναι γ'αυτο γραφατε ο ενας στον αλλον σου εστειλα προσκληση στο vkontakte,odnaklasniki κλπ. Ο Σινοχαλιας ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ 'ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΑ'Ι'Τ!Υπαρχουν 2 εκοδχες Ο Ρωσσοποντιος δουλευει στο τυπογραφειο του Σινοχαλια ο Σινοχαλιας εβαλε της φωτογραφιες του και γραφει αυτος,γ'αυτο και δεν υπαρχει κανενα προφιλ στο vkontakte,odnaklasniki οπως και οι αλλοι πιθανοτατα που γραοφυν να μην υπαρχουν καν!ή λιγοτερο πιθανο Ο Ρωσσοποντιος βλεποντας την ασχημια του Σινοχαλια δεν δεχτηκε να τον βαλει στους φιλους του για να μην αηδιασουν ολες οι γκομενες και φυγουνε!  Αντε καλη σας ορεξη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΠΡΟΕΔΡΕ  τους φιλους και γνωστους δεν τους γραφεις στο vkontakte,odnaklasniki τους εχεις στην καρδια σου.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.104
Πόντοι
266
το θρεντακι αυτο αποτελει ιερα βιβλο για μελλοντικες πορνοεκδρομες στην ουκρανια.
Ολο το νοημα ειναι:
ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΔΕΝ ΓΑΜΑΤΕ (εκτος απο σαλον, μπουρδελα,φιλο που να ξερει την γλωσσα κτλ.)
να κλειδωθει παρακαλω, να εκτυπωθει κ να μοιραστει ως κολοχαρτο στον καθενα που αφιερωσε πανω απο 5 λεπτα εδω.
Η αληθεια ειναι αυτη και ειναι γυμνη, για αυτο ο καθενας μπορει να την ντυσει με οποιο ψεμα θελει
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΟΤΑΝ ΛΕΣ ¨ΕΣΥ¨ ΕΝΝΟΕΙΣ Ο ΣΤΗΒ ΝΤΟΥΖΟΣ ΟΚ


ΟΤΣΕΝ ΟΥΜΝΙΙ :2funny:
Αν μου κανει μυνηση ο Στιβ Ντουζος κατι μπορει να γινει :think:Εισαι πολυ θλιβερος.Επειδη εγινες παλι ρεζιλι τωρα και καλα απειλεις.Παντος Ουκρανια και Ρωσσια αν θελεις με μια απλη καταγγελια μπορω να σε βγαλω persona non grada για τη Ρωσσια ειναι πολυ ευκολο.Απειλεις Ρωσσο υπηκοο οποτε με μια απλη καταγγελια με το που πας στο προξενειο για βιζα θα σου αρνηθουνε,αν εχεις διαβασει στο προξενειο γραφει:εχουμε δικαιομα να σας αρνηθουμε να σας δωσουμε βιζα χωρις καποια αιτια.Για Ουκρανια υπαρχουν πολλες οργανωσεις (που σιγουρα στηριζονται απο το κρατος) κατα κατι τετοιον σαν και σενα που εχονται και ψαχνουνε για σεξ επι πληρωμη :think:Τωρα εχω πιο σοβαρα προβληματα να ασχολιθω απο της  :think: και τα ψυχολογικα σου προβληματα ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ.Και σου κανω μια προταση ετοιμαζομαι να παω ΠΜΡ αν ειναι ελα εκει να δικαστουμε που ειναι πολυ φτηνα :think:Γιατι τωρα στην Ελλαδα υπαρχει κριση και οι καιροι ειναι δυσκολοι.Ενω στην ΠΜΡ το δικαστηριο δεν προκειται να στοιχισει τιποτα :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΠΡΟΕΔΡΕ  τους φιλους και γνωστους δεν τους γραφεις στο vkontakte,odnaklasniki τους εχεις στην καρδια σου.
Οχι απλως αυτα τα χρησημοποιω για γκομενες.Και τα βιντεακια γ'αυτο τα πρωτογυρισα για να τα διχνω στις γκομενες που γνωριζω μεσω ιντερνετ.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Αν αποδιξεις οτι ειναι δικες σου οι φωτογραφιες :2funny:Που ειναι λιγακι δυσκολο γιατι απλουστατα δεν εισαι αναγνωρισιμος :think:Ποιος ειναι στις φωτογραφιες ενας κοντοχοντρος με κατι πακιστανους.Εσυ εισαι 1,76 αρα δεν εισαι εσυ :2funny:και οι αλλες μπορει ειναι οι φωτογραφιες του Στιβ Ντουζου που επαιζε τον Μπιλια του μοιαζεις παρα πολυ :2funny:Αυτη ομως που ανεβασες εσυ απο μονος σου χτες ειναι εντελως αναγνωρησιμη.Απο μονος σου ξεφτηλιστικες!Τελικα πολλα εργα κατασκοπιας βλεπεις :2funny:Απλως ρεζιλευτηκες για μια ακομα φορα! :2funny:και το γυρισες τωρα  :2funny:ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΠΗΡΕΣ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΠΟ ΤΟ VKONTAKTE ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΣΑ'Ι'Τ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ :think:Αυτο ειναι δημοσιευση δεδομενων.ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ  ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΧΟΝΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΙΒ ΝΤΟΥΖΟ   Σε ενα ασπρο τοιχο.Πες στον Στιβ Ντουζο να μου κενει μυνηση :2funny:
μηπως ο δημητρακης γαμαει τον χοντρο στην φωτο?.
σαν ζευγαρι μου φαινοντε.
ο χοντρος ειναι παντως πουστης,κανει μπαμ απο χιλιομετρα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.104
Πόντοι
266
μηπως ο δημητρακης γαμαει τον χοντρο στην φωτο?.
σαν ζευγαρι μου φαινοντε.
ο χοντρος ειναι παντως πουστης,κανει μπαμ απο χιλιομετρα.
Παντα οι μικροι ανθρωποι ξεστομιζουν μεγαλες βρισιες, Προσεχε ποιον προσβαλεις παιζει να ειναι ο πατερας σου που δεν γνωρισες. Και παρεμπιπτοντως ολο για κρυφοπουστες  και πουστηδες αναφερεσαι ενταξει πεστω  στα ισια ετσι κι αλλιως καταλαβαμε τις προτιμησεις σου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μηπως ο δημητρακης γαμαει τον χοντρο στην φωτο?.
σαν ζευγαρι μου φαινοντε.
ο χοντρος ειναι παντως πουστης,κανει μπαμ απο χιλιομετρα.
Κοιτα Χοντρος μπορει να ειναι.ΑΛΛΑ ΠΟΥΣΤΗΣ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!Οι πουστηδες δεν πανε Ουκρανια και Ρωσσια!Η Ουκρανια ειναι για τους πουστηδες το χειροτερο μερος.Αν ηταν πουστης θα πηγαινε Σαουδικη Αραβια για εκδρομες.Εγω και να ηθελα να  :knockinb: αντρες ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!Ελλαδα καθε μερα Μεταξουργειο ειμαι και  :knockinb: γυναικες αν ηθελα αντρες θα πηγαινα σε αλλα μερη.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ειμαι πιο ελληνας απο σενα,για αυτο να εισαι σιγουρος
Σήμερα πάλι τα ίδια!Είμαστε κι άλλοι που δεν γαμάμε αυτόν τον καιρό αλλά δεν κάνουμε κι έτσι..... :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλά με κάποιους τα πράγματα είναι σοβαρά......

Ο φίλος σας αποκάλεσε εμέσως τους Ελληνες κεραταδες και κατώτερους απο Βουλγάρους και λοιπούς...
Αν κύριε πιστέυετε ότι έτσι είναι οι Ελληνες τότε ΝΑΙ---->είσαι ποιό Ελληνας απο εμένα!
Επίσης μας παρουσίασες τους Ρωσοπόντιους όπως πιστέυω εγώ πως είναι οι πραγματικοί Ελληνες ,δηλαδή καλοί Εραστές και οι Ρωσίδες έρχονται γι αυτούς εδώ!

Αν λοιπόν πιστέυεις αυτό γι αυτούς....είναι όλο δικό σου----->>>

ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΡΩΣΟΠΟΝΤΙΟΣ ΠΟΤΕ,ΝΥΚΤΕΡΕ ....
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
το θρεντακι αυτο αποτελει ιερα βιβλο για μελλοντικες πορνοεκδρομες στην ουκρανια.
Ολο το νοημα ειναι:
ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΔΕΝ ΓΑΜΑΤΕ (εκτος απο σαλον, μπουρδελα,φιλο που να ξερει την γλωσσα κτλ.)
να κλειδωθει παρακαλω, να εκτυπωθει κ να μοιραστει ως κολοχαρτο στον καθενα που αφιερωσε πανω απο 5 λεπτα εδω.
Φίλε μην είσαι τόσο απόλυτος!!!!

Υπάρχουν κάποιοι που ξέρουν Ρώσικα (ποντιακά) και δεν γαμάνε!!!!!!!
Εχετε μάλιστα την τιμή έναν να τον ακούτε στο παρόν διαδυκτιακό χώρο!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φίλε μην είσαι τόσο απόλυτος!!!!

Υπάρχουν κάποιοι που ξέρουν Ρώσικα (ποντιακά) και δεν γαμάνε!!!!!!!
Εχετε μάλιστα την τιμή έναν να τον ακούτε στο παρόν διαδυκτιακό χώρο!!!!
Αφου ειπες οτι δεν ξερεις ρωσικα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Δημητρακη φιλε μου καλε......
Τι σε εχει πιασει με τα σπορτεξ παπούτσια? Μπορεις να μου πεις και εμενα να μαθω?
Εχω ενα ζευγαρι "σπορτεξ" τα οποια τα πηρα απο την Αμερικη 350 δολλαρια? Δηλαδη αμα τα βαλω αυτα τα παπυτσια και βγω, θα μοιαζω με κακομοιρη? ΑΝ ειναι ετσι να τα πεταξω στα σπουπιδια τωρα αμεσως....... και αυτα και το αντιανεμικο μου μπουφαν "Nautica" που το πληρωσα αλλα 500......
Για στασου γιατι δεν μας τα λες καλα ωρες-ωρες....
Εχω ερθει παμπολλες φορες στη Ρωσσια. Λοιπον και αντιανεμικα  μπουφαν φορανε οι Ρωσσοι, και σκισμενα τζιν, και σπορτεξ παπουτσια και τις καλυτερες μουναρες τραβανε (Αυτοι με τα αντιανενικα μπουφαν, και τα σπορτεξ)
Εγω μπορω να σου εμφανιστω με εμφανιση "κακομοιρη" με τα σκισμενα μου,  με τα αντιανεμικα μου, και με τα σπορτεξ μου, και η αξια τους να ειναι μεγαλυτερα απο 2 κουστουμα απο τον Βαρδα. Δεν υποστηριζω τον Σινοχαρα, αλλα παψε να του κολλας επειδη φοραει σπορτεξ, πες οτι αλλο σου κατεβει στο κεφαλι, πες τον ασχημο, πες τον κοντο, πες τον ψηλο, πες τον χοντρο, αλλα οχι να του βαρας συνεχεια επειδη φοραει σπορτεξ, που μπορει να κανουνε και ποιο πολυ απο τις θρυλικες σου μποτες....
Λεφτέρης----->πολύ Αμερικανάκι παρουσιάζεσαι!Αυτό το στύλ πιο πολύ επαρχιώτησες προσελκύει....
Σε προτιμώ με συνολάκι Paul & Shark με καστόρινο παπουτσάκι και τη γοητεία σου και δίπλα οι δύμετρες κοκέτες Μοσχοβίτησες!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αφου ειπες οτι δεν ξερεις ρωσικα.
ναι αλλά δεν είναι απόλυτο ότι δεν θα γαμήσω!
Αλλά και να ξέρει κάποιος δεν συμβαίνει ότι οι γκόμενες θα του ανοίξουν τα πόδια

Μη μιλάτε απόλυτα και μάλιστα αν δεν έχετε πάει!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ναι αλλά δεν είναι απόλυτο ότι δεν θα γαμήσω!
Αλλά και να ξέρει κάποιος δεν συμβαίνει ότι οι γκόμενες θα του ανοίξουν τα πόδια

Μη μιλάτε απόλυτα και μάλιστα αν δεν έχετε πάει!!!
Το εχουμε πει πολλες φορες και θα το ξαναπουμε.Αν ριχνεις γκομενες εδω,θα ριχνεις παντου.Αν εδω δεν ριχνεις ουτε θυληκο ρακουν,και νομιζεις οτι θα πας στην ρωσια,ουκρανια,και δεν ξερω γω που αλλου και θα πεφτουν στα ποδια σου οι γκομενες,εισαι μεγαλος μαλακας.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Το εχουμε πει πολλες φορες και θα το ξαναπουμε.Αν ριχνεις γκομενες εδω,θα ριχνεις παντου.Αν εδω δεν ριχνεις ουτε θυληκο ρακουν,και νομιζεις οτι θα πας στην ρωσια,ουκρανια,και δεν ξερω γω που αλλου και θα πεφτουν στα ποδια σου οι γκομενες,εισαι μεγαλος μαλακας.
Οκ σύμφωνοι!Αλλά αν κάποιοι που νομίζουν ότι είναι μεγάλοι γαμιάδες των Ουκρανίδων Επιδή μόνο και μόνο ξέρουν τη γλώσσα και δεν πολύ γουστάρουν να ανεβαίνουμε εμείς επάνω,δεν θα μας αποθαρρύνουν με κουβέντες τους στύλ αν δεν ξέρετε Ρώσικα μην πάτε!

Τώρα λίγο πολυ όλες κάτι ξέρουν απο Αγγλικα!Αν γουστάρει η γκόμενα και είσαι δυνατός παίχτης θα βρεις άκρη και χωρίς γλώσσα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom