Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ
ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΜΟΝΟ
ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΜΙΛΗΣΑ ΗΔΗ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΣΣΙΑ
ΕΣΥ ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΒΑΖΕ ΑΚΟΜΑ ΦΩΤΟ ΜΟΥ

ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΝΚ ΒΡΕ
ΜΕ ΦΩΤΟ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΛΜΠΟΥΜ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ;;;
Αν αποδιξεις οτι ειναι δικες σου οι φωτογραφιες :2funny:Που ειναι λιγακι δυσκολο γιατι απλουστατα δεν εισαι αναγνωρισιμος :think:Ποιος ειναι στις φωτογραφιες ενας κοντοχοντρος με κατι πακιστανους.Εσυ εισαι 1,76 αρα δεν εισαι εσυ :2funny:και οι αλλες μπορει ειναι οι φωτογραφιες του Στιβ Ντουζου που επαιζε τον Μπιλια του μοιαζεις παρα πολυ :2funny:Αυτη ομως που ανεβασες εσυ απο μονος σου χτες ειναι εντελως αναγνωρησιμη.Απο μονος σου ξεφτηλιστικες!Τελικα πολλα εργα κατασκοπιας βλεπεις :2funny:Απλως ρεζιλευτηκες για μια ακομα φορα! :2funny:και το γυρισες τωρα  :2funny:ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΠΗΡΕΣ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΠΟ ΤΟ VKONTAKTE ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΣΑ'Ι'Τ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ :think:Αυτο ειναι δημοσιευση δεδομενων.ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ  ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΧΟΝΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΙΒ ΝΤΟΥΖΟ   Σε ενα ασπρο τοιχο.Πες στον Στιβ Ντουζο να μου κενει μυνηση :2funny:
 

Συνημμένα

  • x_4e7dc149.jpg
    x_4e7dc149.jpg
    53,9 KB · Εμφανίσεις: 19
  • -DLpAC0gdIE.jpg
    -DLpAC0gdIE.jpg
    42,4 KB · Εμφανίσεις: 40

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.104
Πόντοι
266
Συμπαθώ Σχίνο, αλλά είμαι ένθερμος οπαδός Δημητράκη και μέλος του κόμματός του  :rockon:
Όταν καποιος ηλιθιος διασκεδαζει τα πληθη ειναι κωμωδια αν ο ιδιος ηλιθιος κυβερναει τα πληθη ειναι τραγωδια.
 

Επισκέπτης
ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΠΗΡΕΣ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΠΟ ΤΟ VKONTAKTE ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΣΑ'Ι'Τ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ :think:Αυτο ειναι δημοσιευση δεδομενων.
ΚΑΙ ΜΗΝΥΣΗ ΓΙΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΗ ΔΥΣΦΙΜΗΣΗ
ΠΡΟΧΟΡΑ ΠΕΣ ΚΙ ΑΛΛΑ

ΕΓΩ ΒΡΕ ΕΒΑΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΦΩΤΟ ΣΟΥ
ΠΟΥ ΕΚΡΑΞΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΛΙΝΚ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΡΑΞΑ;;;
ΠΡΟΧΩΡΑ
ΠΕΣ ΚΙ ΑΛΛΑ
Αν αποδιξεις οτι ειναι δικες σου οι φωτογραφιες :2funny:Που ειναι λιγακι δυσκολο γιατι απλουστατα δεν εισαι αναγνωρισιμος :think:Ποιος ειναι στις φωτογραφιες ενας κοντοχοντρος με κατι πακιστανους.

ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ Ε;;; ΧΑΧΑΧΑ

ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ
ΘΑ ΣΕ ΚΛΕΙΣΩ ΜΕΣΑ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εδω ειμαι εγω και παλι ενας χοντρος με κατο σπορτεξ παπουτσια και ενα μπλουζακι απο το γιουσουρουμ  που εχει υψος το πολυ 170   Εσυ εισαι 1,76 ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ  :think: Απλα πραγματα γιατι φωναζεις :2funny:μ'αρεσει που εβαλες τους κλωνους για υποστηριξη.Εγω πρεπει να στην κανω να στειλω της φωτογραφιες με της γκομενες ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΡΩΤΙΣΕΙΣ στην Ουκρανικη εισαγγελεια εκει θα εχεις ΧΟΝΤΡΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ γιατι οι Ουκρανοι τα κυνηγανε αυτα :)
 

Συνημμένα

  • x_8a4394b8.jpg
    x_8a4394b8.jpg
    46,4 KB · Εμφανίσεις: 25
  • shino99.jpg
    shino99.jpg
    86,7 KB · Εμφανίσεις: 35

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.104
Πόντοι
266
Κοψτε τις μαλακιες,και τις μηνυσεις αυτο εχω να πω εδω την πλακα μας κανουμε
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Όταν καποιος ηλιθιος διασκεδαζει τα πληθη ειναι κωμωδια αν ο ιδιος ηλιθιος κυβερναει τα πληθη ειναι τραγωδια.
Είναι φανερό ότι στα τελευταία ποστ δεν γράφει ο χαζός.
Οι κρυφοπουστες είναι καλά οργανωμένοι και υποστηρίζονται μεταξύ τους.
 

Επισκέπτης
Κοψτε τις μαλακιες,και τις μηνυσεις αυτο εχω να πω εδω την πλακα μας κανουμε
ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΘΑ ΤΟΝ ΙΣΟΠΕΔΩΣΩ
Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ
ΗΔΗ ΤΟ RUTUBE ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΙΡ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΟΤΕ
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.104
Πόντοι
266
SHINOHARAS  Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ αν καταλαβει οτι μπορει να σε νευριασει την εβαψες του δινεις μονος σου τροφη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Κοψτε τις μαλακιες,και τις μηνυσεις αυτο εχω να πω εδω την πλακα μας κανουμε
Εσυ βρες με στο Facebook αν θελεις θα στο στειλω με Π.Μ. το vkontakte μου δεν ειναι μυστικο αλλα το εχω για γκομενες.ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΟΡΟ'Ι'ΔΕΥΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.Εγω ΠΟΤΈ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΨΕΜΑΤΑ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ και δεν εχω να φοβηθω τιποτα!Ωραια η παρεα σας αλλα πρεπει να φυγω.Μη φοβασαι της φωτο με της γκομενες δεν της στελνω Ουκρανια γιατι σε λυπαμαι ελπιζω να μην στην κανει κανενας αλλος και μετα να λες οτι στην εκανα εγω.ΑΠΟ ΝΟΜΙΚΑ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ!Εισαι τελικα για κλαματα με μια λεξη αξιλυπητος.
 

Επισκέπτης
SHINOHARAS  Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ αν καταλαβει οτι μπορει να σε νευριασει την εβαψες του δινεις μονος σου τροφη
ΠΛΕΟΝ ΗΡΕΜΗΣΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ
ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΠΟΣΤ
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΕΚΟΥΝ ΟΛΑ
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ 100 ΕΥΡΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΗΝ ΜΗΝΥΣΗ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΑΝΤΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ
ΘΑ ΜΕ ΔΑΝΕΙΣΕΙΣ;;;; :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.104
Πόντοι
266
ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΘΑ ΤΟΝ ΙΣΟΠΕΔΩΣΩ
Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ
ΗΔΗ ΤΟ RUTUBE ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΙΡ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΟΤΕ
Δεν το καταλαβες ακομα ρε αυτος ετσι κατευναζει και πνιγη τις δικες του ανασφάλειες.
 

Επισκέπτης
Εσυ βρες με στο Facebook αν θελεις θα στο στειλω με Π.Μ. το vkontakte μου δεν ειναι μυστικο αλλα το εχω για γκομενες.ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΟΡΟ'Ι'ΔΕΥΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.Εγω ΠΟΤΈ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΨΕΜΑΤΑ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ και δεν εχω να φοβηθω τιποτα!Ωραια η παρεα σας αλλα πρεπει να φυγω.Μη φοβασαι της φωτο με της γκομενες δεν της στελνω Ουκρανια γιατι σε λυπαμαι ελπιζω να μην στην κανει κανενας αλλος και μετα να λες οτι στην εκανα εγω.ΑΠΟ ΝΟΜΙΚΑ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ!Εισαι τελικα για κλαματα με μια λεξη αξιλυπητος.
ΧΟΡΟΣΟ
ΤΟΛΚΟ ΠΟΝΤΟΖΝΤΙ
ΒΣΙΟ ΜΠΟΥΝΤΕΤ ΓΙΑΣΝΟ ΝΤΛΙΑ ΒΑΣΣ ΣΚΟΡΟ
ΤΥ ΟΤΣΕΝ ΟΥΜΝΙΙ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΠΛΕΟΝ ΗΡΕΜΗΣΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΟΥ
ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΠΟΣΤ
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΕΚΟΥΝ ΟΛΑ
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ 100 ΕΥΡΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΗΝ ΜΗΝΥΣΗ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΑΝΤΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ
ΘΑ ΜΕ ΔΑΝΕΙΣΕΙΣ;;;; :2funny:
Για να κερδισεις τη μεγαλη δικη πες στον Στιβ Ντουζο να μου κανει μυνηση θα εχει πιο ενδιαφερον :2funny:Τοσο βλακας εισαι.Αν οι φωτογραφιες ειχαν προσωπικα δεδομενα θα της ειχανε κατεβασει αμεσως οι Μοντερατορ.Γιατι δεν της κατεβασανε? :think:Μηπως δεν παραβιαζουν τιποτα? :think:μηπως δεν υπαρχει κανενα προσωπικο δεδομενο? :think:Οι κανονες του σα'ι'τ ειναι συμφωνα με το νομο.Ωραια γελασαμε και σημερα
Δεν το καταλαβες ακομα ρε αυτος ετσι κατευναζει και πνιγη τις δικες του ανασφάλειες.
Εσυ εισαι μεγαλος ψυχολογος.Ολα τα καταλαβες αμεσως.Θα μ'αφησετε τωρα να παω ραντεβου ναι ή οχι?Εσεις καθοσαστε Ελλαδα και δεν  :knockinb:Εγω τι σας φταιω θα με αφησετε να  :knockinb:? :2funny:Χτες ολη τη νυχτα  :2funny: μαζι σας! :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αφηστε ρε μαλακες τον γαριδακη να παει ραντεβου να γαμησει την γατα του.
μονο μην μπερδευτει καμια μερα και παει να γαμησει καναν γατο και εχουμε ντραβαλα.
 

Επισκέπτης
Εδω εισαι παλι στην εκθεση ΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟ :2funny:ΕΛΕΟΣ!ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ να φτιαξω τ'αμαξι!Εδω παλι εσυ αθλια ντυμενος!Σαν Πακιστανος.Ας βγαλουν οι αναγνωστες τα συμερασματα τους.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Ο ΡΩΣΣΟΟΝΤΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ μηπως πισω απο της φωτογραφιες του Ρωσσοποντιου γραφεις εσυ? :think:Μια φορα οταν ο Ρωσσοοντιος πηγε να γραψει Ρωσσικα εκανε τρελα λαθη!που Ρωσσοφωνος δεν τα κανει με τιποτα :think:.Και ενας Ρωσσοποντιος δεν μπορει να ξερει τοσο καλα Ελληνικα για να γραφει κιολας.Οι περισσοτεροι ξερουν μονο τα βασικα
ΟΤΑΝ ΛΕΣ ¨ΕΣΥ¨ ΕΝΝΟΕΙΣ Ο ΣΤΗΒ ΝΤΟΥΖΟΣ ΟΚ


ΟΤΣΕΝ ΟΥΜΝΙΙ :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.104
Πόντοι
266
Ε ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΔΙΚΟΜΑΝΗΣ
ΕΤΣΙ ΞΕΣΠΑΩ ΤΗΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ :2funny:
Κοιτα παντα στην ζωη σε καποιους αρεσεις και σε καποιους δεν αρεσεις αν απο τους εκατο δεν σε γουσταρουν η πεντε δεν λεει τιποτα ρε Shinohara. Και μιλαμε τωρα για τετοια ατομα που και εσυ ο ιδιος δεν θα θελες να σε γουσταρουν.Τι να τoν κανεις τον ηλιθιο???? Τα νευρα ευτυχως ερχονται και φευγουν αλλα η ηλιθιοτητα σε ακολουθει μεχρι τον ταφο
 

Επισκέπτης
Κοιτα παντα στην ζωη σε καποιους αρεσεις και σε καποιους δεν αρεσεις αν απο τους εκατο δεν σε γουσταρουν η πεντε δεν λεει τιποτα ρε Shinohara. Και μιλαμε τωρα για τετοια ατομα που και εσυ ο ιδιος δεν θα θελες να σε γουσταρουν.Τι να τoν κανεις τον ηλιθιο???? Τα νευρα ευτυχως ερχονται και φευγουν αλλα η ηλιθιοτητα σε ακολουθει μεχρι τον ταφο
εχω χρημα και θελω να πεταξω 2-3χιλιαδες σε δικηγορο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom