Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.879
Κριτικές
42
Like
29.166
Πόντοι
28.246
Την κατσαρόλα σου δεν την πλησιάζουν όμως μαθαίνω ότι τα κοριτσάκια «πλησιάζουν» το «γερακιον» σου...!!!

Αφού  :fuck2: και  :s&m_1: γιατί δεν γράφεις καμία κριτική;;;

Που γράφεις και πολύ ωραία!!
Οι κριτικές μας τελείωσαν!
Όσο για το «γερακιον» μου, τζάμπα πιάνει χώρο στο σώβρακο.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.301
Πόντοι
25.786
πως ξεκίνησαν όλα?   :grin:
κάνε ένα review, όπως λένε και στο χωριό μου...

Με παίρνει ο Μπλιζ τηλέφωνο και μου λέει για έναν γνωστό που έβαλε κότες με σκοπό να πουλάει αβγά. (όχι για να μη νομίζετε πως μιλάμε για πουτάνες, εποικοδομητικές συζητήσεις κάνουμε).

Έπεσαν λοιπόν κάποιες κλώσες, αλλά πουλιά (κοτάκια τα είπε  :2funny: ) δε βγήκαν και πιστεύει πως οι κόκορες δε γαμάνε.  :S

Μου λέει ο Μπλιζ, μάλλον δε θα φτάνουν οι κόκορες να γαμήσουν όλες τις κότες. Του λέω κι εγώ πως ένας κόκορας είναι αρκετός για 40-50 κότες από ότι ξέρω........ και αυθόρμητα μου λέει " Βλανδής δηλαδή"  :2funny: :2funny: :2funny: θα το γράψω αύριο...

Στο καπάκι με παίρνει ο Βλανδής και του λέω όλη μέρα μαζί δεν σου είπε για τα "κοτάκια"?
Μόλις έμαθε την ιστορία, πρόλαβε το νηματοθέτη και του έκανε γυριστή   :2funny: :2funny:

Εγώ που να κρυφτώ??????  :S :S :S
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.301
Πόντοι
25.786
Τρέξε να σωθείς!  :dunno: Ο τετράσφαιρος θα τον γλεντήσει καλά το πρωί. :priest:
το μονο που με σωνει ειναι να πανε ΣΚ παραλίες για γκομενετα αυτοί οι δύο και απο Δευτερα να καταλαγιασει το πραγμα  :S
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.879
Κριτικές
42
Like
29.166
Πόντοι
28.246
το μονο που με σωνει ειναι να πανε ΣΚ παραλίες για γκομενετα αυτοί οι δύο και απο Δευτερα να καταλαγιασει το πραγμα  :S
Μην σε πιάσει στο στόμα του ο πουτανοθέτης μόνο. Όσες μέρες και να περάσουν δεν θα ηρεμήσει αν δεν σου το ανταποδώσει.
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
το μονο που με σωνει ειναι να πανε ΣΚ παραλίες για γκομενετα αυτοί οι δύο και απο Δευτερα να καταλαγιασει το πραγμα  :S

Σ’αγαπαει ρε Nick ο bliz...

μη φοβάσαι δεν θα σε στολίσει πολύ....
άντε το πολύ πολύ να σε κάνει σαν «χριστουγεννιάτικο δέντρο»...  :grin: :grin: :grin:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.301
Πόντοι
25.786
Μην σε πιάσει στο στόμα του ο πουτανοθέτης μόνο. Όσες μέρες και να περάσουν δεν θα ηρεμήσει αν δεν σου το ανταποδώσει.
του εταξα οτι θα ανεβω Θεσσαλονίκη συντομα, ετσι θα τη γλυτωσω  :grin:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.301
Πόντοι
25.786
Σ’αγαπαει ρε Nick ο bliz...

μη φοβάσαι δεν θα σε στολίσει πολύ....
άντε το πολύ πολύ να σε κάνει σαν «χριστουγεννιάτικο δέντρο»...   :grin: :grin: :grin:
ναι μωρε το ξερω, θα κανω και καμια 50αρια λαικ στο βλανδη και ολα καλα  :2funny:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.014
Like
10.150
Πόντοι
2.606
Με παίρνει ο Μπλιζ τηλέφωνο και μου λέει για έναν γνωστό που έβαλε κότες με σκοπό να πουλάει αβγά. (όχι για να μη νομίζετε πως μιλάμε για πουτάνες, εποικοδομητικές συζητήσεις κάνουμε).

Έπεσαν λοιπόν κάποιες κλώσες, αλλά πουλιά (κοτάκια τα είπε  :2funny: ) δε βγήκαν και πιστεύει πως οι κόκορες δε γαμάνε.  :S

Μου λέει ο Μπλιζ, μάλλον δε θα φτάνουν οι κόκορες να γαμήσουν όλες τις κότες. Του λέω κι εγώ πως ένας κόκορας είναι αρκετός για 40-50 κότες από ότι ξέρω........ και αυθόρμητα μου λέει " Βλανδής δηλαδή"  :2funny: :2funny: :2funny: θα το γράψω αύριο...

Στο καπάκι με παίρνει ο Βλανδής και του λέω όλη μέρα μαζί δεν σου είπε για τα "κοτάκια"?
Μόλις έμαθε την ιστορία, πρόλαβε το νηματοθέτη και του έκανε γυριστή   :2funny: :2funny:

Εγώ που να κρυφτώ??????  :S :S :S

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πήγαινε Πάρο, ευκαιρία είναι...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.456
Κριτικές
36
Like
38.051
Πόντοι
18.565
Με παίρνει ο Μπλιζ τηλέφωνο και μου λέει για έναν γνωστό που έβαλε κότες με σκοπό να πουλάει αβγά. (όχι για να μη νομίζετε πως μιλάμε για πουτάνες, εποικοδομητικές συζητήσεις κάνουμε).

Έπεσαν λοιπόν κάποιες κλώσες, αλλά πουλιά (κοτάκια τα είπε  :2funny: ) δε βγήκαν και πιστεύει πως οι κόκορες δε γαμάνε.  :S

Μου λέει ο Μπλιζ, μάλλον δε θα φτάνουν οι κόκορες να γαμήσουν όλες τις κότες. Του λέω κι εγώ πως ένας κόκορας είναι αρκετός για 40-50 κότες από ότι ξέρω........ και αυθόρμητα μου λέει " Βλανδής δηλαδή"  :2funny: :2funny: :2funny: θα το γράψω αύριο...

Στο καπάκι με παίρνει ο Βλανδής και του λέω όλη μέρα μαζί δεν σου είπε για τα "κοτάκια"?
Μόλις έμαθε την ιστορία, πρόλαβε το νηματοθέτη και του έκανε γυριστή   :2funny: :2funny:

Εγώ που να κρυφτώ??????  :S :S :S
Κοτες; Να η λεξη που μου ελειπε τοσες μερες για να τελειωσω τη κριτικη μου. Ευχαριστω Νικολα.
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Μόνο εγώ δεν γαμάω σε αυτό το νήμα.  :undecided:

Καλά εντάξει...      :jerking: :jerking: :jerking:

Όλοι δεν γαματε εδώ μέσα και οι κριτικές πέφτουν σύννεφο...
Δεν ξέρω ποιον να πιστέψω πια...   :think: :think: :think:

Ο πουτανοθετης μας όταν με καλωσόρισε μου είπε ότι είσαστε το νήμα της αλήθειας!!!

Μήπως εννοούσε «το νήμα της αλητείας»!!!!  :takethis: :takethis: :takethis:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom