Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (10 μέλη και 7 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.850
Κριτικές
40
Like
22.818
Πόντοι
26.096
Θα απαντησω στο τελευταίο ερωτημα που θα λυσει τις αποριες στα υπολοιπα.
Θα σου γνωρισει γκομενα, αφου πρωτα την δοκιμασει σε βαθος χρονου ο ιδιος. Δεν θα σου στειλει γουρουνι στο σακι. Αξιζει λοιπόν, να τον εχεις μονιμο κληρονομο.
Για καθε γκομενα θα πληρωνεις εξτρα μπαξισι. Γκομενα και χιλιαρικο. Θα βαρεθεις να εχεις γκομενες.
Και αυτά που ο κ. @Hellraiser4Ever λέει περί του ότι ο ανεψιός μου κοιμάται κάτω από πεζογέφυρα κλπ, πως ταιριάζουν με το ότι γνωρίζει πολλές γκόμενες;;;
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.850
Κριτικές
40
Like
22.818
Πόντοι
26.096
Ποιοι είναι αυτοί; Οι μούτσοι του Ποτέμκιν;
Ωραιότατο θήλυ - τραγουδίστρια.
Ο πλέον ρωμαλέος εκ των εικονιζομένων ναυτών είναι ο κ. @Ωρίων! Σκληρός πολεμιστής και γνώστης της ναυτικής τέχνης!!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.715
Κριτικές
42
Like
28.944
Πόντοι
28.246
Τελικά μήπως η λύση στο πρόβλημά μου είναι να εγκαταστήσω κληρονόμο τον κ. @troubakhs μου.
Ο κ. @Μπιρλας λέει ότι ο ανεψιός μου έχει πολλές γυναίκες.
Ο ανεψιός μου θα μου γνωρίσει κάποια γυναίκα για να την βγάλω γκόμενα;;;

Θα απαντησω στο τελευταίο ερωτημα που θα λυσει τις αποριες στα υπολοιπα.
Θα σου γνωρισει γκομενα, αφου πρωτα την δοκιμασει σε βαθος χρονου ο ιδιος. Δεν θα σου στειλει γουρουνι στο σακι. Αξιζει λοιπόν, να τον εχεις μονιμο κληρονομο.
Για καθε γκομενα θα πληρωνεις εξτρα μπαξισι. Γκομενα και χιλιαρικο. Θα βαρεθεις να εχεις γκομενες.
Βεβαια, μην του ζητησεις γκομενα που δινει κωλο. Αυτες τις στελνει στον @The Saint*
Ειναι πιο κιμπαρης ο αγιος. Του παιρνει για καθε γκομενα διχιλιαρο.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.850
Κριτικές
40
Like
22.818
Πόντοι
26.096
ΨΗΦΙΣΤΕ στη ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ του ΝΗΜΑΤΟΣ!
Πείτε μας την γνώμη σας για τον ΜΥΘΙΚΟ ΑΝΤΡΑ, κ. κωλο-γερο!!
Ακόμη και αν δεν τον ξέρετε, πλησιάστε τον ΘΡΥΛΟ του μπου!!!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Ωραιότατο θήλυ - τραγουδίστρια.
Ο πλέον ρωμαλέος εκ των εικονιζομένων ναυτών είναι ο κ. @Ωρίων! Σκληρός πολεμιστής και γνώστης της ναυτικής τέχνης!!!
Δεν είμαι εγώ. Εγώ φορώ στολή Μαρκόνη (με πτυχίο).

Έτσι κι αλλιώς, όμως, αυτοί δεν είναι πραγματικοί ναύτες. Είναι χορωδοί, ντυμένοι σαν ναύτες. Είναι πασιφανές. Αλλά πού να ξέρετε εσείς από αυτά; Είστε στεριανός, δεν είστε σαν εμάς, που μας έχει φάει η αλμύρα.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.748
Κριτικές
3
Like
9.628
Πόντοι
1.336
Μήπως είναι ο Αρίσταρχος;;;;
Είναι δυνατόν να πιστεύεις ότι ένας σοβαρός και λιγομίλητος άντρας όπως ο φίλος μας ο Αρίστος, θα έφτιαχνε προφίλ με νικνέιμ ροζ μουνάκι; Να ήταν "βαρύ πεπόνι" ή "Παπαχρόνης", να πω ότι πράγματι, θα μπορούσε να είναι ο Αρίστος.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Είναι δυνατόν να πιστεύεις ότι ένας σοβαρός και λιγομίλητος άντρας όπως ο φίλος μας ο Αρίστος, θα έφτιαχνε προφίλ με νικνέιμ ροζ μουνάκι; Να ήταν "βαρύ πεπόνι" ή "Παπαχρόνης", να πω ότι πράγματι, θα μπορούσε να είναι ο Αρίστος.
Εγώ, γενικώς, πιστεύω ό,τι ακούω, Πλοίαρχε. Ο μπαμπάς αποδίδει αυτήν την εύπιστη φύση μου στο ότι δεν έχω φάει ποτέ τα μούτρα μου και νομίζω ότι όλοι οι άνθρωποι είναι ενάρετοι, όπως είμαι εγώ. Έτσι λέει.
Επί παραδείγματι, πιστεύω ότι ο νηματοθέτης πένεται και ότι δεν έχει γκόμενα. Μου λένε όλοι "μα αυτός ανεβάζει συνέχεια φωτογραφίες κάποιας μανάρας ή μουνάρας (κάπως έτσι μου το λένε) σε τοποθεσίες που μπορεί να επισκεφτεί κάποιος μόνο εάν έχει πολλά χρήματα".
Μα αφού αυτό λέει ο άνθρωπος, εγώ γιατί να πιστεύω κάτι άλλο;

Τέλος πάντων, θεωρώ ότι ο Αρίσταρχος είναι μεγάλο τρολ και δε θα επέλεγε για νικνέιμ κάτι προβλέψιμο όπως "αδηφάγος εραστής" ή "σπετσοφάι".
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.748
Κριτικές
3
Like
9.628
Πόντοι
1.336
Εγώ, γενικώς, πιστεύω ό,τι ακούω, Πλοίαρχε. Ο μπαμπάς αποδίδει αυτήν την εύπιστη φύση μου στο ότι δεν έχω φάει ποτέ τα μούτρα μου και νομίζω ότι όλοι οι άνθρωποι είναι ενάρετοι, όπως είμαι εγώ. Έτσι λέει.
Επί παραδείγματι, πιστεύω ότι ο νηματοθέτης πένεται και ότι δεν έχει γκόμενα. Μου λένε όλοι "μα αυτός ανεβάζει συνέχεια φωτογραφίες κάποιας μανάρας ή μουνάρας (κάπως έτσι μου το λένε) σε τοποθεσίες που μπορεί να επισκεφτεί κάποιος μόνο εάν έχει πολλά χρήματα".
Μα αφού αυτό λέει ο άνθρωπος, εγώ γιατί να πιστεύω κάτι άλλο;

Τέλος πάντων, θεωρώ ότι ο Αρίσταρχος είναι μεγάλο τρολ και δε θα επέλεγε για νικνέιμ κάτι προβλέψιμο όπως "αδηφάγος εραστής" ή "σπετσοφάι".
Ωρίων, ο ενάρετος, που πιστεύει ο,τι του λένε... Μήπως πιστεύεις και στην αστρολογία;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.511
Like
27.718
Πόντοι
5.506

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Ωρίων, ο ενάρετος, που πιστεύει ο,τι του λένε... Μήπως πιστεύεις και στην αστρολογία;
Φυσικά. Κάθε Κυριακή, μετά την εκκλησία, επικοινωνώ με τον αστρολόγο μου για να με συμβουλεύσει για την επόμενη εβδομάδα.
Π.χ. είναι καλή περίοδος για να ζητήσω προαγωγή ή θα φάω τα μούτρα μου;
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.814
Κριτικές
32
Like
14.893
Πόντοι
12.946
Ωρίων, ο ενάρετος, που πιστεύει ο,τι του λένε... Μήπως πιστεύεις και στην αστρολογία;
Εντάξει δεν είναι κακό να πιστεύει τη Λίτσα Πατέρα και τον Τάσο Ντούβλη.
Τους πολιτικούς να μη πιστεύει και όλα εντάξει

unnamed.jpg
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.400
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Υπάγω προς βιοπορισμόν!
Καθε Σαββατο η δεν υπαρχει (καλυτερο) Μαναρι στεναζει απο τις "βιοποριστικες" σας ορεξεις.
Οχι, οτι δεν "βιοποριζεστε" και τις αλλες ημερες, αλλα το Σαββατο ειδικα.......:springsmile:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.405
Κριτικές
61
Like
42.515
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Υπάγω να βάλω αντιηλιακό στο sugar..
 

Συνημμένα

  • IMG_20240921_043620.jpg
    IMG_20240921_043620.jpg
    186,8 KB · Εμφανίσεις: 1

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.462
Like
9.339
Πόντοι
1.056
Εν τω μεταξύ ο φίλος @jim2323 έχει να φανεί 3 μέρες :angry:
ή βρήκε γκόμενα λατίνα από το συνέδριο bachata ή βλέπει survivor
Τι να πω :dunno:
Είπαμε Ροντ πενθω για την απώλεια τού Αριστάρχου(για 40 ημέρες ,)είμαστε άντρες με τιμή και τον λόγο μας τον εκρατουμε -έχω κλείσει και τραπέζι στο Εμμανουέλα σήμερα( ο καθένας βιώνει το πένθος με διαφορετικό τρόπο :confused:) βέβαια μπαίνω με τον μικρό μου κλώνο αυτός δεν πενθεί - δεν λέω ποιός είναι γιατί θα μου τον φάει ο Ωρίων :cheesy: - αυτά τα ολίγα ξαναπενθω :confused:-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom