Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Χορταίνεται ποτέ η γυναίκα; Είναι δυνατόν να βαρεθούμε τις γυναίκες; (Έως 2 ψήφοι).

  • Κάτσε να βρω επιτέλους γκόμενα και μετά θα σου απαντήσω.

  • Εδώ δεν τις έχει χορτάσει ο κ. κωλο-γερος, εμείς θα τις χορτάσουμε;

  • Εγώ δεν χορταίνω τους άντρες!

  • Η μαμά μου λέει ότι καμία δεν είναι άξια για εμένα.

  • Η Γυναίκα είναι το ωραιότερο πλάσμα στη Γη!

  • Ο μασκοφόρος της τελετής έναρξης των Ολυμπιακών.

  • Η γυναίκα του γείτονά μου πάντως δεν χορταίνεται ...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Ελενα110

Call-Girl
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
14.310
Like
104.126
Καλησπέρα, κυρία.
Χαρά μας θα είναι η συχνή παρουσία σας εις το Νήμα μας.
Άκακα παππούδια είμεθα...
Εισαστε μια πολυ ομορφη παρεα !
Με μεγαλη μου χαρα να σας επισκεπτομαι οταν μου το επιτρεπει ο χρονος μου !
Καλα κι εγω δεν ειμαι μπεμπα
:2funny::2funny::2funny::2funny:

Υ Γ...να εχουμε την υγεια μας και να συμβιβαζομαστε με τον χρονο
Σας ευχαριστω που ειμαι καλοδεχουμενη :smitten:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.348
Κριτικές
61
Like
42.351
Πόντοι
22.785
Και τελικώς η πιθανή ορθή ιεράρχησις είναι: Λογική, Συναίσθημα, Επιθυμία.
Φευ, όμως κ. amjik, καίτοι ο Νηματοθέτης τυγχάνει υπερήλιξ πλέον, δεν έχει επιτύχει έτι να τα θέσει εις την ορθήν σειράν εις την ζωήν του και ίσως δια τούτο ταλανίζεται εις την σκληράν και άδικον τούτην ζωήν ...
Η εκλογικευμένη κατάθεση ψυχής που σας έχει διαποτίσει και η αυτολύπηση που σας διακατέχει μας φέρνει στην δυσχαιρεστάπη θέση ώστε η ψήφος μας να ακολουθεί και αυτή το δικό σας μοτίβο.
ΔΗΛΑΔΉ..
Ένας άκακος υπερίληκας γέροντας είναι που προσπαθεί ανεπιτυχώς να συνάψει σχέσεις
με θύλεο ...
Το χρωστώ ευγνωμοσύνη που με πρόλαβε από την παγίδα των θερμών λουτρών...
Φεύ εις τα Πόζαρ !!!!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.806
Κριτικές
40
Like
22.745
Πόντοι
26.096
Η εκλογικευμένη κατάθεση ψυχής που σας έχει διαποτίσει και η αυτολύπηση που σας διακατέχει μας φέρνει στην δυσχαιρεστάπη θέση ώστε η ψήφος μας να ακολουθεί και αυτή το δικό σας μοτίβο.
ΔΗΛΑΔΉ..
Ένας άκακος υπερίληκας γέροντας είναι που προσπαθεί ανεπιτυχώς να συνάψει σχέσεις
με θύλεο ...
Το χρωστώ ευγνωμοσύνη που με πρόλαβε από την παγίδα των θερμών λουτρών...
Φεύ εις τα Πόζαρ !!!!
Παρακαλώ, κύριε!
Συχνά γεύματα θηλεος εις το roof garden του Electra Palace (εξαιρετική θέα) είναι προειδοποίηση που δεν πρέπει να αγνοείται υφ Υμών!
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.806
Κριτικές
40
Like
22.745
Πόντοι
26.096
Ημείς, τα ακακα παππουδια, οφείλουμε να προστατεύουμε ο ένας τον άλλο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Απλώς, αναρωτηθείτε, ω πλέμπα ...!!!
Θα επιθυμούσατε ή ου να ζείτε με μίαν καλλονήν αναλόγων προσόντων;;; Αναρωτηθείτε ...!
Εγώ, αφού αναρωτήθηκα, κατέληξα.
Ο μισθός που δίνει ο μπαμπάς στους μούτσους είναι 800€ τον μήνα. Βέβαια, όλα τα έξοδά μου είναι πληρωμένα με την πιστωτική του και τον μισθό μου, τον αποταμιεύω ή τον χρησιμοποιώ για δαπάνες που δεν μπορώ να κάνω με την πιστωτική του για να μη φωνάζει. Για παράδειγμα, κάποια μεσημέρια, μου αρέσει να πηγαίνω να κοιμάμαι σε τίμια ξενοδοχεία. Ο μπαμπάς φωνάζει για αυτό γιατί διασύρω, λέει, το όνομα της οικογένειας. Δεν θέλω να τον εξαγριώνω γιατί έχει ανεβάσει λίγη πίεση τελευταία, οπότε δεν του λέω ότι πηγαίνω στα ξενοδοχεία και τα πληρώνω από τον μισθό μου.

Θα μου άρεσε πάρα πολύ να ζω με μίαν καλλονήν αναλόγων προσόντων με την κυρία της φωτογραφίας επειδή, όμως, ο μπαμπάς δε θα ενέκρινε την συμβίωσή μου με μια τέτοια κυρία καθώς σίγουρα θα τη θεωρούσε αρπαχτικό, θα έπρεπε να την πληρώνω από την τσέπη μου. Συνεπώς, επειδή ασφαλώς ο μηνιαίος μισθός της κυρίας θα είναι μεγαλύτερος από 800€, αν και τη θέλω, δεν μπορώ να την έχω. Η μόνη περίπτωση για να γίνει αυτό είναι όταν πεθάνει ο μπαμπάς - χτύπα ξύλο.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Εγώ, αφού αναρωτήθηκα, κατέληξα.
Ο μισθός που δίνει ο μπαμπάς στους μούτσους είναι 800€ τον μήνα. Βέβαια, όλα τα έξοδά μου είναι πληρωμένα με την πιστωτική του και τον μισθό μου, τον αποταμιεύω ή τον χρησιμοποιώ για δαπάνες που δεν μπορώ να κάνω με την πιστωτική του για να μη φωνάζει. Για παράδειγμα, κάποια μεσημέρια, μου αρέσει να πηγαίνω να κοιμάμαι σε τίμια ξενοδοχεία. Ο μπαμπάς φωνάζει για αυτό γιατί διασύρω, λέει, το όνομα της οικογένειας. Δεν θέλω να τον εξαγριώνω γιατί έχει ανεβάσει λίγη πίεση τελευταία, οπότε δεν του λέω ότι πηγαίνω στα ξενοδοχεία και τα πληρώνω από τον μισθό μου.

Θα μου άρεσε πάρα πολύ να ζω με μίαν καλλονήν αναλόγων προσόντων με την κυρία της φωτογραφίας επειδή, όμως, ο μπαμπάς δε θα ενέκρινε την συμβίωσή μου με μια τέτοια κυρία καθώς σίγουρα θα τη θεωρούσε αρπαχτικό, θα έπρεπε να την πληρώνω από την τσέπη μου. Συνεπώς, επειδή ασφαλώς ο μηνιαίος μισθός της κυρίας θα είναι μεγαλύτερος από 800€, αν και τη θέλω, δεν μπορώ να την έχω. Η μόνη περίπτωση για να γίνει αυτό είναι όταν πεθάνει ο μπαμπάς - χτύπα ξύλο.
Γιατί δεν δανειζεστε μια από τον Αρίσταρχος τζάμπα και σίγουρο πράγμα!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Γιατί δεν δανειζεστε μια από τον Αρίσταρχος τζάμπα και σίγουρο πράγμα!
Αυτές του Αρίσταρχου, τον πληρώνουν και δε θέλω να του στερήσω το εισόδημα γιατί είμαστε φίλοι.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Αυτές του Αρίσταρχου τον πληρώνουν και δε θέλω να του στερήσω το εισόδημα γιατί είμαστε φίλοι.
Οπότε πολυμήχανος DJ , κυνηγός ,και ζιγκολό άντε σε καμία εβδομάδα θα χρειάζονται σελίδες με τα προσόντα του
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Οπότε πολυμήχανος DJ , κυνηγός ,και ζιγκολό άντε σε καμία εβδομάδα θα χρειάζονται σελίδες με τα προσόντα του
Δεν είναι ζιγκολό. Δεν απαιτεί τα χρήματα προκειμένου να συνευρεθεί. Οικειοθελώς του τα δίνουν για να έχουν μια προτεραιότητα έναντι άλλων γυναικών. Κάτι σαν γρηγορόσημο.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Δεν είναι ζιγκολό. Δεν απαιτεί τα χρήματα προκειμένου να συνευρεθεί. Οικειοθελώς του τα δίνουν για να έχουν μια προτεραιότητα έναντι άλλων γυναικών. Κάτι σαν γρηγορόσημο.
Όποιος παίρνει χρήματα για ερωτική συνεύρεση ζιγκολό θεωρείται!!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Όποιος παίρνει χρήματα για ερωτική συνεύρεση ζιγκολό θεωρείται!!
Διαφωνώ.
Ένας πλούσιος ερωτεύεται μια φτωχή. Εκείνη του κάθεται. Εκείνος της κάνει πλούσια δώρα ή της δίνει χρήματα για να αγοράσει ό,τι θέλει. Είναι πουτάνα; Όχι.
Σύμφωνα με την Οικονομική Επιστήμη, αυτό είναι αναδιανομή πλούτου.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Διαφωνώ.
Ένας πλούσιος ερωτεύεται μια φτωχή. Εκείνη του κάθεται. Εκείνος της κάνει πλούσια δώρα ή της δίνει χρήματα για να αγοράσει ό,τι θέλει. Είναι πουτάνα; Όχι.
Σύμφωνα με την Οικονομική Επιστήμη, αυτό είναι αναδιανομή πλούτου.
Ναι εδώ όμως δεν μιλάμε για ένα ζευγάρι μιλάμε για τον Αρισταρχο με το χαρέμι του
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Ναι εδώ όμως δεν μιλάμε για ένα ζευγάρι μιλάμε για τον Αρισταρχο με το χαρέμι του
Ε, αυτός μας βγήκε λίγο ... πολυγαμικός, τι να τον κάνουμε!
Κατά τα άλλα, είναι καλό παιδί.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Εντάξει επειδή μου είπατε καλά λόγια,θα σας πω τι επαθα στο στρατό, και έχασα τις ορμές μου.
Ήμουν σε επίλεκτο σώμα, μυστικό, δεν κάνει να πω ούτε το όνομα του σώματος. Μας άφησαν ένα μήνα στο βουνό μόνο με ένα μαχαίρι. Ο μήνας της επιβίωσης. Τον Γενάρη. Στα βουνά της Δράμας.
Ψάχνοντας κάτι να φάω , μου επιτέθηκε μια αρκούδα. Πάλεψα γενναία ( σαν άλλος Λεονάρντο Ντι Κάπριο) , την έπιασα από το λαιμό και την επνιγα. Λίγο πριν ξεψυχήσει, μου κατάφερε ένα πλήγμα στην επίμαχη περιοχή, με το κάτω πόδι, με ολέθριες συνέπειες. Το κτήνος πέθανε, αλλά πέθαναν κι οι πιθανοί απόγονοι μου.
Δεν πειράζει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom