Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Χορταίνεται ποτέ η γυναίκα; Είναι δυνατόν να βαρεθούμε τις γυναίκες; (Έως 2 ψήφοι).

  • Κάτσε να βρω επιτέλους γκόμενα και μετά θα σου απαντήσω.

  • Εδώ δεν τις έχει χορτάσει ο κ. κωλο-γερος, εμείς θα τις χορτάσουμε;

  • Εγώ δεν χορταίνω τους άντρες!

  • Η μαμά μου λέει ότι καμία δεν είναι άξια για εμένα.

  • Η Γυναίκα είναι το ωραιότερο πλάσμα στη Γη!

  • Ο μασκοφόρος της τελετής έναρξης των Ολυμπιακών.

  • Η γυναίκα του γείτονά μου πάντως δεν χορταίνεται ...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Και εάν σας έρθει η έμπνευσις, καταστήστε Ημάς κοινωνούς της συνεχείας της Μαύρης Πέτρας, παρακαλώ!
Ασφαλώς ( αν και η έμπνευσις αποχώρησε μαζί με τα συναισθήματα που την γεννούσαν - φευ)
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.811
Κριτικές
40
Like
22.765
Πόντοι
26.096
Ο κ. Annapurna [εις εξ Ημών!] ανήρτησε την παρακάτω φωτο εις δικόν του Νήμα.
Ελπίζω ότι μου επιτρέπει να την αναρτήσω και εις το παρόν Νήμα με την διευκρίνισιν ότι πολλές από τις φωτο, που ο κ. Annapurna αναρτά, είναι από την προσωπική του ζωή πλην όμως ελάχιστοι το έχουν αντιληφθεί αυτό.

Η παρακάτω φωτογραφία προφανώς δεν είναι από την προσωπική ζωή του [και αυτό το λέω επειδή το περιβάλλον φαίνεται να είναι εξωευρωπαϊκό ... σε κάθε περίπτωση και εάν σφάλλω, ζητώ συγνώμη από τον κ. Αnnapurna...].

Απλώς, αναρωτηθείτε, ω πλέμπα ...!!!
Θα επιθυμούσατε ή ου να ζείτε με μίαν καλλονήν αναλόγων προσόντων;;; Αναρωτηθείτε ...!

om60-jpg.1087957
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.811
Κριτικές
40
Like
22.765
Πόντοι
26.096
Βρε, καλώς τον!
Μόλις είδατε γκόμενα εισήλθατε;;;;
Τόσο καιρόν μας αναγράφατε εις τους όρχεις σας και τώρα εμφανιστήκατε;;;;

Ο κ. Annapurna είναι εις εξ Ημών [του Αγλαίσματος της Αριστοκρατίας] και ουχί εις εξ Υμών [της πλέμπας]!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.473
Like
27.690
Πόντοι
5.506
Βρε, καλώς τον!
Μόλις είδατε γκόμενα εισήλθατε;;;;
Τόσο καιρόν μας αναγράφατε εις τους όρχεις σας και τώρα εμφανιστήκατε;;;;

Ο κ. Annapurna είναι εις εξ Ημών [του Αγλαίσματος της Αριστοκρατίας] και ουχί εις εξ Υμών [της πλέμπας]!
με αδικεις θειουλακο μου
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
Ο κ. Annapurna [εις εξ Ημών!] ανήρτησε την παρακάτω φωτο εις δικόν του Νήμα.
Ελπίζω ότι μου επιτρέπει να την αναρτήσω και εις το παρόν Νήμα με την διευκρίνισιν ότι πολλές από τις φωτο, που ο κ. Annapurna αναρτά, είναι από την προσωπική του ζωή πλην όμως ελάχιστοι το έχουν αντιληφθεί αυτό.

Η παρακάτω φωτογραφία προφανώς δεν είναι από την προσωπική ζωή του [και αυτό το λέω επειδή το περιβάλλον φαίνεται να είναι εξωευρωπαϊκό ... σε κάθε περίπτωση και εάν σφάλλω, ζητώ συγνώμη από τον κ. Αnnapurna...].

Απλώς, αναρωτηθείτε, ω πλέμπα ...!!!
Θα επιθυμούσατε ή ου να ζείτε με μίαν καλλονήν αναλόγων προσόντων;;; Αναρωτηθείτε ...!

om60-jpg.1087957

Γουστα ειναι αυτα, ω αγλαισμα. Αν ειχα το δικαιωμα επιλογης καλλονης μετα της οποιας θα συζουσα μεγαλο μερος της ζωης μου θα προτιμουσα κατι διαφορετικο. Δεν εχω ομως δικαιωμα επιλογης, φευ.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Ο κ. Annapurna [εις εξ Ημών!] ανήρτησε την παρακάτω φωτο εις δικόν του Νήμα.
Ελπίζω ότι μου επιτρέπει να την αναρτήσω και εις το παρόν Νήμα με την διευκρίνισιν ότι πολλές από τις φωτο, που ο κ. Annapurna αναρτά, είναι από την προσωπική του ζωή πλην όμως ελάχιστοι το έχουν αντιληφθεί αυτό.

Η παρακάτω φωτογραφία προφανώς δεν είναι από την προσωπική ζωή του [και αυτό το λέω επειδή το περιβάλλον φαίνεται να είναι εξωευρωπαϊκό ... σε κάθε περίπτωση και εάν σφάλλω, ζητώ συγνώμη από τον κ. Αnnapurna...].

Απλώς, αναρωτηθείτε, ω πλέμπα ...!!!
Θα επιθυμούσατε ή ου να ζείτε με μίαν καλλονήν αναλόγων προσόντων;;; Αναρωτηθείτε ...!

om60-jpg.1087957
Όχι γιατί είμαι φριντ Φρομ ντισαιαρ
:2funny::2funny:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.811
Κριτικές
40
Like
22.765
Πόντοι
26.096
Γουστα ειναι αυτα, ω αγλαισμα. Αν ειχα το δικαιωμα επιλογης καλλονης μετα της οποιας θα συζουσα μεγαλο μερος της ζωης μου θα προτιμουσα κατι διαφορετικο. Δεν εχω ομως δικαιωμα επιλογης, φευ.
Το γνωρίζω. Το κατανοώ.
Και πάνω από όλα το σέβομαι!!! :hi:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
3
Like
9.613
Πόντοι
1.336
Ο κ. Annapurna [εις εξ Ημών!] ανήρτησε την παρακάτω φωτο εις δικόν του Νήμα.
Ελπίζω ότι μου επιτρέπει να την αναρτήσω και εις το παρόν Νήμα με την διευκρίνισιν ότι πολλές από τις φωτο, που ο κ. Annapurna αναρτά, είναι από την προσωπική του ζωή πλην όμως ελάχιστοι το έχουν αντιληφθεί αυτό.

Η παρακάτω φωτογραφία προφανώς δεν είναι από την προσωπική ζωή του [και αυτό το λέω επειδή το περιβάλλον φαίνεται να είναι εξωευρωπαϊκό ... σε κάθε περίπτωση και εάν σφάλλω, ζητώ συγνώμη από τον κ. Αnnapurna...].

Απλώς, αναρωτηθείτε, ω πλέμπα ...!!!
Θα επιθυμούσατε ή ου να ζείτε με μίαν καλλονήν αναλόγων προσόντων;;; Αναρωτηθείτε ...!

om60-jpg.1087957
Να την έχω δηλαδή στην καμπίνα του καπετάνιου επί 6 συναπτούς μήνες και να μου λέει διαρκώς ότι ζαλίζεται και ότι το άλας της κατσαρώνει τα μαλλιά; και να μην με αφήνει να σηκωθώ από την κλίνη; Να μην είμαι πια Κυβερνήτης; Όχι και πάλι όχι! Να μείνει σε γειτονικό σπίτι και να με επισκέπτεται όποτε ευχαιρώ για να ξεχαστεί κι αυτή λίγο, ναι!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.811
Κριτικές
40
Like
22.765
Πόντοι
26.096
Να την έχω δηλαδή στην καμπίνα του καπετάνιου επί 6 συναπτούς μήνες και να μου λέει διαρκώς ότι ζαλίζεται και ότι το άλας της κατσαρώνει τα μαλλιά; και να μην με αφήνει να σηκωθώ από την κλίνη; Να μην είμαι πια Κυβερνήτης; Όχι και πάλι όχι! Να μείνει σε γειτονικό σπίτι και να με επισκέπτεται όποτε ευχαιρώ για να ξεχαστεί κι αυτή λίγο, ναι!
Captain!
My Captain!!!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.811
Κριτικές
40
Like
22.765
Πόντοι
26.096

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
Το γνωρίζω. Το κατανοώ.
Και πάνω από όλα το σέβομαι!!! :hi:
Η ηλικια μου επισης, εχει περιορισει κατα πολυ το ηλικιακο ταργκετ-γκρουπ των προτιμησεων μου. Με τα θηλεα κατω των 40 πλεον, υπαρχει τεραστιο επικοινωνιακο χαος. Φευ εις το χαος:confused:
name1.jpg
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
H ζωή είναι περίεργη, κύριε ...
Ουδείς ποτέ δεν γνωρίζει τι τον περιμένει εις την επόμενην στροφήν του βίου του ...Ουδείς!
Σωστό, αλλά σχέδια κάνουμε κάποιες φορές αλλά έρχονται!!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Freed from Desire???!!!

Congrats, mate! [ I doubt though ...].
Θα κάνω outing- δεν το συζητώ συνήθως: στο στρατό είχα ένα ατύχημα σε μια άσκηση στα βουνά, κι έκτοτε δεν έχω επιθυμίες
Αλλά μου έμεινε η καλή συνήθεια να πηγαίνω για κυνήγι στα βουνά , σαν τον ελαφοκηνυγο..
ΦΕΥ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom