Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Χορταίνεται ποτέ η γυναίκα; Είναι δυνατόν να βαρεθούμε τις γυναίκες; (Έως 2 ψήφοι).

  • Κάτσε να βρω επιτέλους γκόμενα και μετά θα σου απαντήσω.

  • Εδώ δεν τις έχει χορτάσει ο κ. κωλο-γερος, εμείς θα τις χορτάσουμε;

  • Εγώ δεν χορταίνω τους άντρες!

  • Η μαμά μου λέει ότι καμία δεν είναι άξια για εμένα.

  • Η Γυναίκα είναι το ωραιότερο πλάσμα στη Γη!

  • Ο μασκοφόρος της τελετής έναρξης των Ολυμπιακών.

  • Η γυναίκα του γείτονά μου πάντως δεν χορταίνεται ...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Η ηλικια μου επισης, εχει περιορισει κατα πολυ το ηλικιακο ταργκετ-γκρουπ των προτιμησεων μου. Με τα θηλεα κατω των 40 πλεον, υπαρχει τεραστιο επικοινωνιακο χαος. Φευ εις το χαος:confused:
name1.jpg
Πολύ τρίχα :confused::confused:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Θα κάνω outing- δεν το συζητώ συνήθως: στο στρατό είχα ένα ατύχημα σε μια άσκηση στα βουνά, κι έκτοτε δεν έχω επιθυμίες
Αλλά μου έμεινε η καλή συνήθεια να πηγαίνω για κυνήγι στα βουνά , σαν τον ελαφοκηνυγο..
ΦΕΥ!
Ενδιαφέρον εκτός από νέος ωραίος πετυχημένος DJ της Ίμπιζα και πετυχημένος κυνηγός ξετυλίγεται το κουβάρι σιγά σιγά
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.811
Κριτικές
40
Like
22.765
Πόντοι
26.096
Λοιπόν και εις απάντησιν των ωραιοτάτων φωτογραφιών, που οι κ.κ. annapurna και κωλο-γερος ανήρτησαν, σας καταλείπω αναρτώντας και εγώ μίαν φωτογραφίαν παρελθούσης Ανοίξεως και εκ της Ελληνικής φύσεως προς τιμήν της επερχομένης Ανοίξεως!

Stones_Sky_Trail_Blonde_girl_Legs_Back_view_580042_1080x1920.jpg
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Ενδιαφέρον εκτός από νέος ωραίος πετυχημένος DJ της Ίμπιζα και πετυχημένος κυνηγός ξετυλίγεται το κουβάρι σιγά σιγά
Ξεχασες το βασικότερο: λογοτέχνης
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456

Ελενα110

Call-Girl
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
14.325
Like
104.202
Η ομορφιά είναι το χαρακτηριστικό ενός ατόμου ενός τόπο ενός αντικειμένου η μιας ιδέας που προσφέρει μία αεναη εμπειρία απόλαυσης νοήματος και ευχαρίστησης.
Η ομορφιά μελετάται ο σκλαβος της αισθητικής της κοινωνιολογίας της κοινωνικής ψυχολογίας και του πολιτισμού.

Η έννοια του όμορφου συχνά περιλαμβάνει και την περίπτωση όπου μία ύπαρξη βρίσκεται σε πλήρης οροπία και αρμονία με την φύση κατάσταση η οποία μπορεί να οδηγήσει σε αισθήματα έλξης και συναισθηματικής εφημερίας.
Ωστόσο στην πιο βαθυστόχαστη της έννοια η ομορφιά μπορεί να δημιουργεί μία περίοπτη εμπειρία θετικής αντανάκλασης γύρω από το νόημα της ύπαρξης κάθε ατόμου.
Υποκείμενο δε της ομορφιάς είναι οτιδήποτε συνεχή με την προσωπική ολοκλήρωση.

Τα φιλια μου αγορια :hi:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.811
Κριτικές
40
Like
22.765
Πόντοι
26.096
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.811
Κριτικές
40
Like
22.765
Πόντοι
26.096
Η ομορφιά είναι το χαρακτηριστικό ενός ατόμου ενός τόπο ενός αντικειμένου η μιας ιδέας που προσφέρει μία αεναη εμπειρία απόλαυσης νοήματος και ευχαρίστησης.
Η ομορφιά μελετάται ο σκλαβος της αισθητικής της κοινωνιολογίας της κοινωνικής ψυχολογίας και του πολιτισμού.

Η έννοια του όμορφου συχνά περιλαμβάνει και την περίπτωση όπου μία ύπαρξη βρίσκεται σε πλήρης οροπία και αρμονία με την φύση κατάσταση η οποία μπορεί να οδηγήσει σε αισθήματα έλξης και συναισθηματικής εφημερίας.
Ωστόσο στην πιο βαθυστόχαστη της έννοια η ομορφιά μπορεί να δημιουργεί μία περίοπτη εμπειρία θετικής αντανάκλασης γύρω από το νόημα της ύπαρξης κάθε ατόμου.
Υποκείμενο δε της ομορφιάς είναι οτιδήποτε συνεχή με την προσωπική ολοκλήρωση.

Τα φιλια μου αγορια :hi:
Καλησπέρα, κυρία.
Χαρά μας θα είναι η συχνή παρουσία σας εις το Νήμα μας.
Άκακα παππούδια είμεθα...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
Η ομορφιά είναι το χαρακτηριστικό ενός ατόμου ενός τόπο ενός αντικειμένου η μιας ιδέας που προσφέρει μία αεναη εμπειρία απόλαυσης νοήματος και ευχαρίστησης.
Η ομορφιά μελετάται ο σκλαβος της αισθητικής της κοινωνιολογίας της κοινωνικής ψυχολογίας και του πολιτισμού.

Η έννοια του όμορφου συχνά περιλαμβάνει και την περίπτωση όπου μία ύπαρξη βρίσκεται σε πλήρης οροπία και αρμονία με την φύση κατάσταση η οποία μπορεί να οδηγήσει σε αισθήματα έλξης και συναισθηματικής εφημερίας.
Ωστόσο στην πιο βαθυστόχαστη της έννοια η ομορφιά μπορεί να δημιουργεί μία περίοπτη εμπειρία θετικής αντανάκλασης γύρω από το νόημα της ύπαρξης κάθε ατόμου.
Υποκείμενο δε της ομορφιάς είναι οτιδήποτε συνεχή με την προσωπική ολοκλήρωση.

Τα φιλια μου αγορια :hi:
:rose::rose::rose:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom