Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Where have you gone, Joe DiMaggio?

  • 1

  • 2


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.082
Like
28.598
Πόντοι
5.506

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
πανω απο 21 πρεπει ναναι...και ξανθια....1.80.....με μεγαλα βυζια....μπλε ματια...σαρκωδη χειλη...να τραγουδαει....και να εχει τελειωσει νομικη......
Μάλιστα... Μόνη λύση πια η αυτοκτονία  :headbang:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.303
Κριτικές
42
Like
30.129
Πόντοι
28.246
πανω απο 21 πρεπει ναναι...και ξανθια....1.80.....με μεγαλα βυζια....μπλε ματια...σαρκωδη χειλη...να τραγουδαει....και να εχει τελειωσει νομικη......
Αν την βρεις παρθένα με αυτά τα στοιχεία εγώ θα κόψω το σεξ για πάντα!  :grin:

Κατέβα ηλικιακά τουλάχιστον.  ;)
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
Αν την βρεις παρθένα με αυτά τα στοιχεία εγώ θα κόψω το σεξ για πάντα!  :grin:

Κατέβα ηλικιακά τουλάχιστον.  ;)
Μη μας βάζεις προκλήσεις Δον Ζουάν. Εγώ με την απελπισία που έχω, μπορεί και να την ψάξω εντατικά. Μετά να σε δω πως θα το πάρεις πίσω  :grin: :grin:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.303
Κριτικές
42
Like
30.129
Πόντοι
28.246
Μη μας βάζεις προκλήσεις Δον Ζουάν. Εγώ με την απελπισία που έχω, μπορεί και να την ψάξω εντατικά. Μετά να σε δω πως θα το πάρεις πίσω  :grin: :grin:
Βρες την εσύ και εγώ θα βρω τον τρόπο να την πάρω πίσω την υποσχεση.  ;) Το δύσκολο είναι να την βρεις.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.579
Κριτικές
36
Like
38.541
Πόντοι
19.795
13.
Μ εχετε ματιασει και δεν μπορω να κανω ενα ρεπο. (Αν η γυναικα ειναι μαστορισα σου γαμει και τα ρεπο και ολα. Δεν γαμιεται ομως, ξερω αν θα ζω του χρονου να ξανακανω αυτο το ταξιδι;) :grin:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.082
Like
28.598
Πόντοι
5.506
13.
Μ εχετε ματιασει και δεν μπορω να κανω ενα ρεπο. (Αν η γυναικα ειναι μαστορισα σου γαμει και τα ρεπο και ολα. Δεν γαμιεται ομως, ξερω αν θα ζω του χρονου να ξανακανω αυτο το ταξιδι;) :grin:
θα γινει ξεματιασμα ετσι και αλλοιως τα μεσανυχτα.ελα και εσυ να σε διαβασουμε .
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.579
Κριτικές
36
Like
38.541
Πόντοι
19.795
θα γινει ξεματιασμα ετσι και αλλοιως τα μεσανυχτα.ελα και εσυ να σε διαβασουμε .
Τα δικα σας μεσανυχτα εγω θα  :sleeping: Την αμεριστη συμπαρασταση μου στη κυρια Ρεγκινα. Μονο με ενα τροπο μπορει να ξορκισει το κακο. Με θετικες σκεψεις και χαμογελο.
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
Τα δικα σας μεσανυχτα εγω θα  :sleeping: Την αμεριστη συμπαρασταση μου στη κυρια Ρεγκινα. Μονο με ενα τροπο μπορει να ξορκισει το κακο. Με θετικες σκεψεις και χαμογελο.
Κωλογεράκι μου χαμόγελο έχω άφθονο. Στις θετικές σκέψεις το χαλάω  :S
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.579
Κριτικές
36
Like
38.541
Πόντοι
19.795
Κωλογεράκι μου χαμόγελο έχω άφθονο. Στις θετικές σκέψεις το χαλάω  :S
Κοιτα, τα πραγματα ισως να ειναι πολυ πιο απλα, οταν τα βλεπεις αποστασιοποιημενα. Οι Κινεζοι λενε οτι για 2 πραγματα δεν πρεπει να στενοχωριομαστε στη ζωη μας: Γι αυτα που διορθωνονται και γι αυτα που δεν διορθωνονται :grin:
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
Κοιτα, τα πραγματα ισως να ειναι πολυ πιο απλα, οταν τα βλεπεις αποστασιοποιημενα. Οι Κινεζοι λενε οτι για 2 πραγματα δεν πρεπει να στενοχωριομαστε στη ζωη μας: Γι αυτα που διορθωνονται και γι αυτα που δεν διορθωνονται :grin:
Σοφός λαός. Μακάρι να είχα τη στόφα να το ακολουθήσω  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom