Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.047
Like
13.081
Πόντοι
2.606
αδικος κοπος καλε μου αυτες δε στρωνουν με τιποτα ουτε καν με το μαστιγιο μου....

η μια αντι να διαβασει μπας και προκοψει..τριγυρναει εδω ο θεος κι η ψυχη της για ποιο λογο...κι η αλλη αφου απελπιστηκε να τρωει μαυρο δαγκωτο...μπηκε και στην κοινοτητα του BDSM..,μπας και δει λιγη χαρα στα μπουτακια..αλλα ουτε αυτο τοχει οποτε και δηλωσε vanilla...γτ δεν αντεχει το βουρδουλα
σε χριζω απο σημερα πρεσβειρα του νηματος μιας που δεν μπορω να σε κανω της ουνεσκο καλως ορισες  το μονο μην βαλεις γυμνες φωτο σου εδω  :tooth:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.136
Like
22.844
Πόντοι
5.506
Κάτω τα χέρια από τη Ρεγκίνα "μου".  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
σε χριζω απο σημερα πρεσβειρα του νηματος μιας που δεν μπορω να σε κανω της ουνεσκο καλως ορισες  το μονο μην βαλεις γυμνες φωτο σου εδω  :tooth:


ευχαριστω φιλτατε αλλα θα αποχωρησω...μια διευκρινηση εδωσα μονο για μην μπερδευετε τη vanilla του BDSM με τη βανιλλια που κερναγε η γιαγια μου στις φιλεναδες της οταν επλεκαν δαντελενια σεμεδακια ολες μαζι...

οσο για τις γυμνες φωτο μου τις δημοσιευω μονο εκει που χρειαζεται...

την καλημερα μου κυριοι και καλη συνεχεια
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
ευχαριστω φιλτατε αλλα θα αποχωρησω...μια διευκρινηση εδωσα μονο για μην μπερδευετε τη vanilla του BDSM με τη βανιλλια που κερναγε η γιαγια μου στις φιλεναδες της οταν επλεκαν δαντελενια σεμεδακια ολες μαζι...

οσο για τις γυμνες φωτο μου τις δημοσιευω μονο εκει που χρειαζεται...

την καλημερα μου κυριοι και καλη συνεχεια
ευγενικη κοπελα...μπραβο της  :hi:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
αδικος κοπος καλε μου αυτες δε στρωνουν με τιποτα ουτε καν με το μαστιγιο μου....

η μια αντι να διαβασει μπας και προκοψει..τριγυρναει εδω ο θεος κι η ψυχη της για ποιο λογο...κι η αλλη αφου απελπιστηκε να τρωει μαυρο δαγκωτο...μπηκε και στην κοινοτητα του BDSM..,μπας και δει λιγη χαρα στα μπουτακια..αλλα ουτε αυτο τοχει οποτε και δηλωσε vanilla...γτ δεν αντεχει το βουρδουλα

για ποιες λες γινε λιγο ποιο συγκεκριμενη μην θιγεις καταστασεις

ξερεις πολλα
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
αδικος κοπος καλε μου αυτες δε στρωνουν με τιποτα ουτε καν με το μαστιγιο μου....

η μια αντι να διαβασει μπας και προκοψει..τριγυρναει εδω ο θεος κι η ψυχη της για ποιο λογο...κι η αλλη αφου απελπιστηκε να τρωει μαυρο δαγκωτο...μπηκε και στην κοινοτητα του BDSM..,μπας και δει λιγη χαρα στα μπουτακια..αλλα ουτε αυτο τοχει οποτε και δηλωσε vanilla...γτ δεν αντεχει το βουρδουλα

δεν υπαρχουν αυθεντικες αφεντρες ολες δαμαζονται καποια στιγμη οταν πεσουν σε χερια ΑΝΤΡΑ !  ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.395
Πόντοι
25.467
επιτρεψτε μου να εξηγησω μιας κι ανηκω στο χωρο..

στο BDSM λοιπον οι ανθρωποι που ασχολουνται μ αυτο δεν εχουν ολοι τα ιδια γουστα..

θα βαλω λοιπον ενημερωτικα καποιες ορολογιες απο τα διαφορα status..τα πιο βασικα τουλαχιστον

master--αφεντης
mistress--αφεντρα
slave--σκλαβος σκλαβα
submisive--υποτακτικος-η
switch--ειναι αυτος-η που γουσταρει και τους 2 ρολους και να υποτασσει και να υποτασεται...
dom--κυριαρχος
domina--κυριαρχη
vanilla..σε βανιλια σχεση πχ θα μπορουσαν να συνηπαρχουν...ενας αφεντης με μια αφεντρα(λεμε τωρα)..χωρις δηλ bdsm κολπα ...η καποιος καποια που ειναι νεος στο χωρο κι ειναι ακομα παρατηρητης η ατολμος
κλπ..κλπ

Τι λε ρε παιδι μου!!!

Έχει προχωρήσει τόσο η ανωμαλία;


 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.395
Πόντοι
25.467

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.136
Like
22.844
Πόντοι
5.506

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Καλησπέρα

Ποιος πλάκωσε τις βανίλιες βρε παιδιά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom