Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.033
Like
13.071
Πόντοι
2.606

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.720
Like
6.153
Πόντοι
1.406
τυπε τα μοναδικα γκολ που εχω πανηγυρισει και δεν ηταν του ολυμπιακου ηταν του πελε του μπομπι μουρ και του αρντιλες στην αποδραση των 11  :grin:
Ματς παρωδια ,η παραγκα των Συμμαχων εκλεψε τη νικη απο την ενδοξη γερμανικη ομαδα,θα στα πει ο Λακης αργοτερα

ΥΓ:Εσυ που εισαι σοβαρος ξερεις ποτε θα ανακοινωθει αν απαγγελθουν κατηγοριες σε Μαρινακη και λοιπους?Ρωταω ετσι απο περιεργια ρε παιδι μου αλλα ο Ραοπαο εχει υποτροπιασει  :S
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Ματς παρωδια ,η παραγκα των Συμμαχων εκλεψε τη νικη απο την ενδοξη γερμανικη ομαδα,θα στα πει ο Λακης αργοτερα

ΥΓ:Εσυ που εισαι σοβαρος ξερεις ποτε θα ανακοινωθει αν απαγγελθουν κατηγοριες σε Μαρινακη και λοιπους?Ρωταω ετσι απο περιεργια ρε παιδι μου αλλα ο Ραοπαο εχει υποτροπιασει  :S

Πρέπει να συνεδριάσει το Συμβούλιο Εφετών. Φρονώ ότι αυτό θα γίνει έως τα τέλη Οκτώβρη. Ίσως και νωρίτερα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.033
Like
13.071
Πόντοι
2.606
Ματς παρωδια ,η παραγκα των Συμμαχων εκλεψε τη νικη απο την ενδοξη γερμανικη ομαδα,θα στα πει ο Λακης αργοτερα

ΥΓ:Εσυ που εισαι σοβαρος ξερεις ποτε θα ανακοινωθει αν απαγγελθουν κατηγοριες σε Μαρινακη και λοιπους?Ρωταω ετσι απο περιεργια ρε παιδι μου αλλα ο Ραοπαο εχει υποτροπιασει  :S
που να ξερω εγω εχω να ανοιξω 3 χρονια τηλεοραση δεν ξερω καν που ειναι το κοντρολ  :2funny:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
What time do pubs usually close in London? 4 AM? 3 AM? London's a pretty 24-hour city, right?
What is there to do in London between the hours of 8 PM and 6 AM? I have an early morning flight and I don't want to spend my last night in Europe sleeping

More like 11, 12 or 1. There are venues open all night but they are nightclubs rather than drinking dens. London is surprisingly un-24 hours, a legacy of 80+ years of mandatory 11pm closing.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Τι άλλα νέα, 'παιδιά';
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
URL]]
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
Δε φτάνει που ανοίχτηκε το νήμα με το μυκόπλασμα που δείχνει ότι ο βλάκας εκτός από ανίκητος, είναι και άκρως επικίνδυνος, μπήκε και η Βάνιτυ να κάνει μικροβιολογική ανάλυση του μυκοπλάσματος.  :headbang: :headbang:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
xaxaxaaxaxxaxaxaxa κουκουυυυυυυυυυυυ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.033
Like
13.071
Πόντοι
2.606
Δε φτάνει που ανοίχτηκε το νήμα με το μυκόπλασμα που δείχνει ότι ο βλάκας εκτός από ανίκητος, είναι και άκρως επικίνδυνος, μπήκε και η Βάνιτυ να κάνει μικροβιολογική ανάλυση του μυκοπλάσματος.  :headbang: :headbang:
το μπου ειναι κατι σαν το ινστιτουτο παστερ  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom