Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (5 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.535
Like
21.893
Πόντοι
5.006
τίποτα άλλο? πέφτουν με γαύρο? :think:

κι' εγώ διάβαζα την ώρα για σπορ, πριν 20 χρόνια.
μέχρι που κατάλαβα...
Αρχιδια...δεν καταλαβαινουν απο τετοια οι γκομενες...οπως και η ερωτηση σε γκομενα τι ομαδα εισαι? δεν πολυμετραει να ξες...
Αλλα στον πουτσο μου εμενα..καμια τρυπα δεν ειναι πανω απο την ομαδα μου
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.957
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
την έκοψα όταν έφυγε ο Μπάγιεβιτς, όπως έφυγε... σχεδόν δεν ξανάπιασα "αθλητική" εφημερίδα.
τίποτα δεν έχει, αυτό είναι το θέμα. όπως τίποτα δεν έχουν σχεδόν όλες οι άλλες.
για τις φουλ οπαδικές δεν το συζητάμε καν...
σε χαλαει ο αγελαστος τυπε?  :rockon:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Enjoy coffee or a gin and tonic? You could be a psychopath: People with dark personalities prefer bitter foods and drinks
Researchers studied the preferred food and drink choices of 1,000 people
Participants then completed a series of personality questionnaires
Study found a preference for bitter foods was linked to dark personalities
People who liked coffee, radishes and tonic water were more likely to exhibit signs of Machiavellianism, psychopathy and narcissism


Read more:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
mtyCNsxUCeamqYn6UYtUEaA.jpg
 

eraserkalsp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
8.586
Like
0
Πόντοι
66
Αρχιδια...δεν καταλαβαινουν απο τετοια οι γκομενες...οπως και η ερωτηση σε γκομενα τι ομαδα εισαι? δεν πολυμετραει να ξες...
Αλλα στον πουτσο μου εμενα..καμια τρυπα δεν ειναι πανω απο την ομαδα μου

αν δεν τύχεις σε γυναίκα που να έχει ή να είχε σχέση με αθλητισμό όλες σχεδόν οι υπόλοιπες είναι αδιάφορες.
αυτό έχω δει.
 

eraserkalsp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
8.586
Like
0
Πόντοι
66
Αν απ' όλα τα ποτά αυτό που σου αρέσει περισσότερο είναι το τζιν τόνικ τότε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα, σύμφωνα με έρευνα να είσαι ψυχοπαθής.

Σύμφωνα με τους ψυχολόγους που πραγματοποιήσαν τη συγκεκριμένη έρευνα, το να απολαμβάνεις πικρά φαγητά και ποτά, όπως το τζιν τόνικ, είναι σύμπτωμα ψυχοπάθειας, μακιαβελισμού, σαδισμού και ναρκισσισμού.
Μακιαβελισμός είναι η άρση κάθε ηθικού φραγμού, μηχανορραφία και η δολοπλοκία για την επίτευξη προσωπικών στόχων, ακόμα και άνομων, στα πλαίσια των ρυθμιστικών κανόνων μιας κοινωνικής ομάδας ή οποιασδήποτε μορφής κοινότητας.

PIC3.jpg

Όπως περιγράφει η έρευνα το τρίο του μακιαβελισμού, σαδισμού και ναρκισσισμού, είναι τα στοιχεία που συνθέτουν τον χαρακτήρα ενός ψυχοπαθούς και διπρόσωπου ατόμου, το οποίο δεν θα δίσταζε να χρησιμοποιήσει οποιοδήποτε μέσο για να πετύχει τον στόχο του.
Κάπως έτσι οι ερευνητές του Πανεπιστημίου Innsbruck της Αυστρίας πραγματοποίησαν ένα πείραμα στο οποίο συμμετείχαν 1000 άνθρωποι, προκειμένου να αποδείξουν αν η παραπάνω θεωρία είναι σωστή.
Το μόνο που είχαν να κάνουν οι συμμετέχοντες ήταν να καταγράψουν τα φαγητά και τα ποτά που τους αρέσουν περισσότερο, ενώ στη συνέχεια έπρεπε να απαντήσουν σε ερωτηματολόγια με ερωτήσεις που αφορούσαν την προσωπικότητά τους.

 

eraserkalsp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
8.586
Like
0
Πόντοι
66
Σε άλλες εξωτερικές ειδήσεις:

Ρωσία: Έκλεισαν οι δυο μεγαλύτερες ιστοσελίδες αισθησιακού περιεχομένου
Το κλείσιμο των δύο μεγαλύτερων ιστοσελίδων αισθησιακού περιεχομένου για ενήλικα άτομα στον κόσμο αποφάσισε η ρωσική αρχή που είναι αρμόδια για την Επικοινωνία, την Πληροφορική και τα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης.

Σύμφωνα με την εφημερίδα The Moscow Times η υπεύθυνη υπηρεσία, που στην Ρωσία ονομάζεται Roskomnadzor, έκλεισε την Τρίτη τις δύο ιστοσελίδες με πορνό περιεχόμενο αλλά για το μόνιμο κλείσιμό τους θα αποφανθεί η δικαιοσύνη.

Τον Σεπτέμβριο του 2015 ρωσικό δικαστήριο στην πόλη Κρασνοντάρ, στο νότιο τμήμα της χώρας, είχε ζητήσει να κλείσουν οι δύο ιστοσελίδες επειδή παραβίαζαν τους νόμους για την προστασία των παιδιών και διένειμαν παράνομα πορνογραφικό υλικό, ένα έγκλημα που στην χώρα τιμωρείται με φυλάκιση από δύο μέχρι έξι χρόνια.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Αρχιδια...δεν καταλαβαινουν απο τετοια οι γκομενες...οπως και η ερωτηση σε γκομενα τι ομαδα εισαι? δεν πολυμετραει να ξες...
Αλλα στον πουτσο μου εμενα..καμια τρυπα δεν ειναι πανω απο την ομαδα μου
αν κανεις κοριτσι και καποιος γκομενος της την λεει τρυπα πως θα νοιωσεις ; μαλακα μου εισαι τερμα για κλωτσιες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom