Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.930
Like
28.351
Πόντοι
5.506
Χτες κατέβηκα για βόλτα στο Σύνταγμα. Περιμένοντας ένα φίλο στο μετρό είδα όλα αυτά τα κορίτσια που περίμεναν το ραντεβού τους. Πραγματικά ζήλεψα που κάποια ετοιμάστηκε να γίνει ωραία ώστε να βγει με καποιον. Σε μια παρέα πέτυχα μια πολυ όμορφη κοπέλα που είχε βγει ραντεβού. Ήρθαν κάποιες φίλες της και το αγόρι έφυγε. Έλεγε ποσό πολύ της άρεσε, ότι αυτός ποτέ δεν είχε κάποια σοβαρή και έδειχνε ερωτευμένη.
ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΠΟΣΤ ΘΕΛΟΥΜΕ.....ΕΥΓΕ
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
3
Like
10.609
Πόντοι
2.536
Χτες κατέβηκα για βόλτα στο Σύνταγμα. Περιμένοντας ένα φίλο στο μετρό είδα όλα αυτά τα κορίτσια που περίμεναν το ραντεβού τους. Πραγματικά ζήλεψα που κάποια ετοιμάστηκε να γίνει ωραία ώστε να βγει με καποιον. Σε μια παρέα πέτυχα μια πολυ όμορφη κοπέλα που είχε βγει ραντεβού. Ήρθαν κάποιες φίλες της και το αγόρι έφυγε. Έλεγε ποσό πολύ της άρεσε, ότι αυτός ποτέ δεν είχε κάποια σοβαρή και έδειχνε ερωτευμένη.
Μήπως αυτή η πολύ όμορφη ερωτευμένη κοπέλα έχει κάποια μελαχρινή φίλη να γνωρίσει στον κ. Bliz για να την βγάλει γκόμενα;
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.133
Κριτικές
40
Like
23.237
Πόντοι
26.096

Mishathebear

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
78
Like
143
Πόντοι
0
Πότε δεν με κοίταξε κάποια σαν και αυτές τις κοπέλες. Ολες όσες γνώριζα ήταν αρκετά περπατημενες και απλά ήμουν ευγενικός μαζί τους. Τους άρεσε ότι κάποιος τους φεροταν διαφορετικα. Τώρα στα 38 εχω μείνει μόνος γιατί απλά θέλω κάποια με αγνά συναισθήματα και να με κοιτάει όπως κοίταγανε αυτες. Όχι να μν μου δινει την σημασία και την λίγη τρελά Πο μου αξιζει
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
3
Like
10.609
Πόντοι
2.536
Είστε πραγματικός φίλος, κύριε!
Τόσα χρόνια συνεργάτες!
Πότε δεν με κοίταξε κάποια σαν και αυτές τις κοπέλες. Ολες όσες γνώριζα ήταν αρκετά περπατημενες και απλά ήμουν ευγενικός μαζί τους. Τους άρεσε ότι κάποιος τους φεροταν διαφορετικα. Τώρα στα 38 εχω μείνει μόνος γιατί απλά θέλω κάποια με αγνά συναισθήματα και να με κοιτάει όπως κοίταγανε αυτες. Όχι να μν μου δινει την σημασία και την λίγη τρελά Πο μου αξιζει
Τι διαφορετικά δηλαδή; Δεν πιστεύω να ζητούσες κώλο από το πρώτο ραντεβού, ε;
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.967
Like
11.716
Πόντοι
3.656
Δν συνεχίζω την συζήτηση. Όλο κάτι αναφέρω και απλά πέφτω σε τρολ.
Μην απογοητευεσε αρκουδιαρη..Εδω ο νηματοθετης ειναι 146 χρονων παλικαρακι και ακομα προσπαθει να βγαλει γκομενα!!!
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
3
Like
10.609
Πόντοι
2.536
Δν συνεχίζω την συζήτηση. Όλο κάτι αναφέρω και απλά πέφτω σε τρολ.
Ε όχι και τρολ ο Καπετάνιος! Εγώ να βοηθήσω θέλω προκειμένου να μην τρέχεις σε κακόφημα νήματα με κώλους και κοντά μαλλιά. Αφού δεν το αναγνωρίζεις, ορίστε, συνέχισε και δεν ξανασχολιάζω
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.133
Κριτικές
40
Like
23.237
Πόντοι
26.096

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.967
Like
11.716
Πόντοι
3.656
Δν συνεχίζω την συζήτηση. Όλο κάτι αναφέρω και απλά πέφτω σε τρολ.

146 χρονών παλληκαράκι ήμουν το 1318 μ.Χ.!
Μην απογοητευεσε αρκουδιαρη..Ο νηματοθετης ειναι ο χαιλαντερ και ακομα προσπαθει να βγαλει γκομενα!!!
 

Mishathebear

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
78
Like
143
Πόντοι
0
Δν ξέρω όλο αυτό με έχει ρίξει. Γιατί δν μπορώ να έχω αυτό που θέλω; μν αρχίσετε δώσε χρόνο θα έρθει μόνο του και λοιπές μαλακιες. Γιατί έχουν γίνει τόσο περίπλοκες οι σχέσεις και οι γυναίκες;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.175
Κριτικές
2
Like
22.346
Πόντοι
6.236
Πότε δεν με κοίταξε κάποια σαν και αυτές τις κοπέλες. Ολες όσες γνώριζα ήταν αρκετά περπατημενες και απλά ήμουν ευγενικός μαζί τους. Τους άρεσε ότι κάποιος τους φεροταν διαφορετικα. Τώρα στα 38 εχω μείνει μόνος γιατί απλά θέλω κάποια με αγνά συναισθήματα και να με κοιτάει όπως κοίταγανε αυτες. Όχι να μν μου δινει την σημασία και την λίγη τρελά Πο μου αξιζει
Τι εννοείς "αγνά συναισθήματα";
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.967
Like
11.716
Πόντοι
3.656
Δν ξέρω όλο αυτό με έχει ρίξει. Γιατί δν μπορώ να έχω αυτό που θέλω; μν αρχίσετε δώσε χρόνο θα έρθει μόνο του και λοιπές μαλακιες. Γιατί έχουν γίνει τόσο περίπλοκες οι σχέσεις και οι γυναίκες;
Και που να ζουσες κατω απο γεφυρα....
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.133
Κριτικές
40
Like
23.237
Πόντοι
26.096
Μην απογοητευεσε αρκουδιαρη..Ο νηματοθετης ειναι ο χαιλαντερ και ακομα προσπαθει να βγαλει γκομενα!!!
bh-highlander.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom