Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.522
Like
9.573
Πόντοι
2.306
Αυτό οπωσδήποτε -τα ευκόλως εννοούμενα παραληπονται :smiling-face-with-heart-eyes: θέλω να αλλάξω την ψήφο μου - μήπως έχετε τα κλειδιά ? έφυγε ο κ.μπλιζ και δεν άφησε έναν άνθρωπο στο πόδι τού :tickedoff:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.522
Like
9.573
Πόντοι
2.306

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.849
Like
11.503
Πόντοι
3.656
Αυτό οπωσδήποτε -τα ευκόλως εννοούμενα παραληπονται :smiling-face-with-heart-eyes: θέλω να αλλάξω την ψήφο μου - μήπως έχετε τα κλειδιά ? έφυγε ο κ.μπλιζ και δεν άφησε έναν άνθρωπο στο πόδι τού :tickedoff:
Δεν εχει ο επιτιμος???
Κοτζαμ τιτλο εχει βαλει!!!!
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.522
Like
9.573
Πόντοι
2.306
Δεν εχει ο επιτιμος???
Κοτζαμ τιτλο εχει βαλει!!!!
Παλαιότερα όλο και κάποιο αντικλειδι θα είχε δεν μπορεί αλλά νομίζω έχει πια μεγαλώσει - και επανάσταση να γίνει θα προτιμήσει να πάει για ψάρεμα - όπως βλέπεται δουλειά σοβαρή με τούς άντρες δεν γίνεται χρειαζόμαστε μια γυναίκα να μας ανακατωσει :cheesy: με ένα ανακατωμα τής Εύας άρχισε η ανθρώπινη ζωή και είναι ο μόνος σίγουρος δρόμος
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.849
Like
11.503
Πόντοι
3.656
Παλαιότερα όλο και κάποιο αντικλειδι θα είχε δεν μπορεί αλλά νομίζω έχει πια μεγαλώσει - και επανάσταση να γίνει θα προτιμήσει να πάει για ψάρεμα - όπως βλέπεται δουλειά σοβαρή με τούς άντρες δεν γίνεται χρειαζόμαστε μια γυναίκα να μας ανακατωσει :cheesy: με ένα ανακατωμα τής Εύας άρχισε η ανθρώπινη ζωή και είναι ο μόνος σίγουρος δρόμος
Εχετε απολυτο δικαιο...αν και η ιστοριουλα με την Ευα χωλαινει λιγο...
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
6
Like
9.358
Πόντοι
2.586
Παλαιότερα όλο και κάποιο αντικλειδι θα είχε δεν μπορεί αλλά νομίζω έχει πια μεγαλώσει - και επανάσταση να γίνει θα προτιμήσει να πάει για ψάρεμα - όπως βλέπεται δουλειά σοβαρή με τούς άντρες δεν γίνεται χρειαζόμαστε μια γυναίκα να μας ανακατωσει :cheesy: με ένα ανακατωμα τής Εύας άρχισε η ανθρώπινη ζωή και είναι ο μόνος σίγουρος δρόμος
λοιπον για να βαλω τα πραγματ στη θεση τους
αντικλειδι εχω , αλλα το εδωσα στον @κωλο-γερος το γειτονα μου , να μη το βρει η γυναικα μου
Κατα πασα πιθανοτητα του επεσε εκει στα ηδονοτριβεια της Απω Ανατολης που συχνάζει ή σε καποιο ανταλακτηριο συναλαγματος
Τωρα σε οτι αφορα την επανασταση ...εξαρταται απ το καιρο ....
Αν εχει καλο καιρο < κατω απο 3 Bf , αν η σεληνη ειναι σε σωστο σημειο και φαση , αν εχω δολωμα , αν με αφησει η στρατονομια , αν δε με παρει ο υπνος ....ε θα παω για ψαρεμα
Διαφορετικα θα κανω επανασταση ....
Να παω να γ@μ#σ@ .....χλωμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom