Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.475
Κριτικές
171
Like
91.268
Πόντοι
46.423
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.402
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Καλημέρα λατρεμένοοι μού κύριοι..
Υπάγω δια τας γνωστός πλέον δραστηριότητας συμπεριλαμβανομένης & αυτής τής ανεύρεσης γκόμενας δια τον παίοντα και δυσμηρον κ.Μπλιζ ...
Φεύ είς τόν τετράγωνον κυκλον.!!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.711
Κριτικές
42
Like
28.936
Πόντοι
28.246
Σκεφτομαι να αναθεσω την διαχειρηση της βιλας στην Σαντορινη στον κυριο Βιρλα.:confused:
Δεν γινεται.

Την εχεις γραψει σε εμενα και τον @troubakhs πρεπει να υπογραψουμε και και οι δύο κατι τετοιο. Δεν ξερω τι θα κανει ο Τρουμπακης, εγω ΔΕΝ υπογραφω!!!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.838
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Καλημέρα λατρεμένοοι μού κύριοι..
Υπάγω δια τας γνωστός πλέον δραστηριότητας συμπεριλαμβανομένης & αυτής τής ανεύρεσης γκόμενας δια τον παίοντα και δυσμηρον κ.Μπλιζ ...
Φεύ είς τόν τετράγωνον κυκλον.!!
_MPWLGL1hsbSYSieZqem0BR9KBoO32FTbsLq9XBvNI3-yiFZRfQo5UCAPiY33oCSuVKpCnvPeh073otCtvBOih1qarVZEuWT_I6WJU6btRrOxNRJ6Y4p1B6KHhpA-ak13ZQqDW1cVtfMgfiKVgdNZqnEmpoe
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.838
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
Ξαναπεραστε για το αιτημα σας,31 του τρεχοντος μηνα για να ικανοποιησουμε στο βαθμο που μπορουμε τις δανειακες σας αναγκες.
Παρακαλώ, να αναβάλετε την λήψη αποφάσεως για την 29 Φεβρουαρίου 2025.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.838
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.838
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
Δεν γινεται.

Την εχεις γραψει σε εμενα και τον @troubakhs πρεπει να υπογραψουμε και και οι δύο κατι τετοιο. Δεν ξερω τι θα κανει ο Τρουμπακης, εγω ΔΕΝ υπογραφω!!!
Θα σας απογοητεύσω αλλά την βίλα αυτή στην Σαντορίνη, ο κ. @κωλο-γερος την έχει γράψει εδώ και χρόνια στη Ν.
Σ' εσάς τους δύο δεν ανήκει ούτε μία σταγόνα από την πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων της βίλας.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Πάντως στις δηλώσεις του άφησε ανοικτό το ενδεχόμενο να δοκιμάσει και στους επόμενους Ολυμπιακούς!

Που θα γίνουν οι επόμενοι Ολυμπιακοί;
Λος βαλε κατι δυσκολο αγγελε μου, αθωο μου πλασμα ασπιλο και αμολυντο, παω για το κερι στον προφητη αλλα προφιτερολ δεν ταζω σε αγιο , τι;
Όχι... γιατί...( Μου το είπε κι ο Μικ Τζάγκερ, αλλά δεν τον πίστεψα)
δε μιλησα καν και κουν καν, μπιριμπα αριμπ0α μπαρμπα βανα υδατος, αλλο η χοζα προσεχετε τι πινετε, αλλου ο γαδαρος αλλου η πινατα, κεντα χρωμα τα παιρνω
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.838
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
Λος βαλε κατι δυσκολο αγγελε μου, αθωο μου πλασμα ασπιλο και αμολυντο, παω για το κερι στον προφητη αλλα προφιτερολ δεν ταζω σε αγιο , τι;

δε μιλησα καν και κουν καν, μπιριμπα αριμπ0α μπαρμπα βανα υδατος, αλλο η χοζα προσεχετε τι πινετε, αλλου ο γαδαρος αλλου η πινατα, κεντα χρωμα τα παιρνω
Καλώς τον!
Νέα από Πουρούλη;;;

Υ.Γ. Ο κ. @amjik όλο μου τάζει ότι θα μου γνωρίσει γκόμενα αλλά δεν ... Με δουλεύει;;;
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ειπαμε ιμε βοθροσ δεν ιεμ μποθτρος γκαλισ ιεμ νικοσ
Καλώς τον!
Νέα από Πουρούλη;;;

Υ.Γ. Ο κ. @amjik όλο μου τάζει ότι θα μου γνωρίσει γκόμενα αλλά δεν ... Με δουλεύει;;;
ολα καλα εστιλα μινιμα του κιριου ακι αρα νικαει ο σμαπουκ , τι γκομενα εδω δεν εχει αφτοσ θα τι δοσι εσενα? καλιτερα παρε μια απο το σαουντι που τιν εχι μικρι τριαμισι δισ
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
το μαη η δυναμη να ειναι μαζι σου , απο αυγουστο χιμονα απο μαρτι καλοκερι, καλο κατεβοδιο, ολα καλα, εφχαριστο κιριε μακ
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.838
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
ειπαμε ιμε βοθροσ δεν ιεμ μποθτρος γκαλισ ιεμ νικοσ

ολα καλα εστιλα μινιμα του κιριου ακι αρα νικαει ο σμαπουκ , τι γκομενα εδω δεν εχει αφτοσ θα τι δοσι εσενα? καλιτερα παρε μια απο το σαουντι που τιν εχι μικρι τριαμισι δισ
Σοφόν το σαφές!
Δεν ξαναδίνω σημασία στις υποσχέσεις του κ. @amjik...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

το μαη η δυναμη να ειναι μαζι σου , απο αυγουστο χιμονα απο μαρτι καλοκερι, καλο κατεβοδιο, ολα καλα, εφχαριστο κιριε μακ
Σας ευχαριστώ, κύριε.
Αντεύχομαι!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
λεντισ δεν ιεν κιριε, ινε πισογλεντισ ο αμιτσι αλλα ιεμ ιπερανο φιλου σικισ, τισ δαρβινικισ θεοριασ οτι ακομα κε τα νεαντερταλ εχουν δικεομα να γαμοθνοπιηθουν λοφ εκσελικσισ αλλιοσ δε θα γενιθουμε προσ το παρον, δε βαρισε τιτα θες τιτα γθρεβισ, ριξε κανα μουνι καλο να καβλαντισουμε, αβαντι μαεστρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom