Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.401
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.836
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
Εις συλλήβδην απάντησιν προς όλας τα κακοηθείας, ευηθείας και λοιπάς ανοησίας, οίτινες εγράφησαν περί την απογευματινήν ώραν χθες εις βάρος του Νηματοθέτου, ο Νηματοθέτης σας υπενθυμίζει ότι:

Ο Νηματοθέτης είναι μία άναρχη και άχρονη οντότητα.
Μία οντότητα ακατάληπτη και απερίγραπτη.
Αμυδρώς και σκιωδώς μπορείτε να κατανοήσετε την οντότητα αυτή και αυτό μόνο αν διαθέτετε επαρκή ποσότητα υπερβατικής λογικής.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.836
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
Ευχαριστώ πολύ Κ.Αρι.
Συγχωρέσατε, παρακαλώ, την αδιακρισίαν μου κ. @amjik και επιτρέψατέ μου να σας ερωτήσω το εξής:

Τώρα που καταστήκατε [εκ νέου] sugar daddy, η κα. Παγώνα, η κα. Ορτανσία και η κα. Πελαγία ποία συμπεριφορά έχουν υιοθετήσει έναντι Υμών και έναντι της διατρεφομένης υφ΄ Υμών 25ετούς κορασίδος;
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.836
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
Ο κ.Μπλιζ αγαπητέ έχει κλείσει ειδική σουίτα με (μπαζο) στις Μαλδίβες...
Τα περί κοινωνικού τουρισμού είναι στάχτη στα μάτια τής Μπλεμπας.
Φεύ είς τα μπάζα!!
Δυστυχώς, κύριε, ακόμη και εις τον Κοινωνικόν Τουρισμόν υπάρχουσι διακρίσεις και ως εκ τούτου δεν επελέχθην διά θαλάσσιον προορισμόν.

Θα υπάξω μετά Ανθρώπου [και ουχί μπάζου] αλλαχού ...

Stones_Sky_Trail_Blonde_girl_Legs_Back_view_580042_1080x1920.jpg
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.836
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
Έχω πολλά κουσουρια, αλλά ανορθόγραφος σπάνια..
Εύγε, νεαρέ Αρίσταρχε!!!
Ο κ. Rod είναι κάποιας ηλικίας και παρεσύρθη επειδή οι συνομίληκοί σας [19 ετών] είναι συνήθως ανορθόγραφοι ...

Φευ εις το νεότευκτον Sugar Daddy του Νήματος [aka @amjik ].
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.836
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
Το λες και λιγο "περιεργο",που εκανε την εμφανιση της η λολιτα πριν 3-4 μερες και εψαχνε σιτεμενο και σημερα ανακοινωνει ο νηματοθετης οτι θα απουσιασει για 1 βδομαδα...
Κοιτάξτε, κύριε!
Η δις. @Lolitaaa δήλωσε ότι αναζητεί σιτεμένον. Και εάν ακόμη αληθής παρίσταται η δήλωσίς της [λίαν αμφίβολον], τότε θα πρέπει να γνωρίζετε ότι ο Νηματοθέτης δεν είναι απλώς σιτεμένος.
Ο Νηματοθέτης είναι υπέργηρος [με τον ένα πόδα εντός = με το ένα πόδι μέσα], αδύναμος και ασθενής ταλανιζόμενος εν ταυτώ υπό πλείστων όσων ασθενειών [ενδεικτικώς: πίεσις, σακχαρώδης διαβήτης, τριγλυκερίδια, χοληστερίνη, προστάτης, ακράτεια, κώφωσις, κύφωσις, γλαύκωμα κ.α.] και ως εκ τούτου ο Νηματοθέτης δεν αποτελεί στόχον πλην ίσως μίας παχυλά αμοιβομένης αποκλειστικής Νοσοκόμου.

Φευ εις το γήρας!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.836
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
I take my whiskey neat!

Ανήρτησα το παρακάτω βίντεο και χθες. Αμφιβάλλω αν κάποιος από εσάς, πλην του νεαρού Αριστάρχου [σχεδόν 19 ετών] που ξέρει πολύ καλά από μουσική, το άκουσε ή το άκουσε ολόκληρο.

Στην υπεραιωνόβια ζωή μου είχα σχέση με ελάχιστες γυναίκες. Κατά μία διαβολική σύμπτωση αυτές οι λίγες ήταν φυσικές κατάξανθες και γαλάζιες. Δεν ήταν επιλογή μου [που να επιλέξω ο δύστυχος Κουασιμόδος ... με επέλεγαν].

Θα ήθελα πάρα πολύ να συνευρεθώ με γυναίκα με σκούρα χρώματα ... Στο παρακάτω βίντεο τρελλαίνομαι με την κοριτσάρα, που εμφανίζεται στο 1:08, 1:42, 2:22 και ίσως και αλλού ...

Στο ίδιο επίσης βίντεο μου κάνει εντύπωση ότι εμφανίζουν για τουλάχιστον 3 φορές μία πολύ όμορφη groopie [που να σας εξηγώ τώρα, ω πλέμπα, τι σημαίνει αυτή η λέξη ...].
Την εμφανίζουν από δύο διαφορετικές συναυλίες αφού η κοπέλα φοράει διαφορετικά ρούχα ... Εννοείται ότι θεωρώ ότι μόνο ο νεαρός Αρίσταρχος [20 ετών, 5 μηνών και 8 ημερών] ίσως να το πρόσεξε .. Απολαύστε την στο 2:40, στο 2:46, στο 3:20 και ίσως και σε άλλα σημεία ...

Φευ εις τον Sugar Daddy του Νήματος! Φευ εις τον όλεθρον που θα αντιμετωπίσει!

 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.836
Κριτικές
40
Like
22.812
Πόντοι
26.096
Φευ και πάλι φευ!
Αν κάποιος γνωρίζει ή μπορεί να μάθει ποια είναι αυτή η σκουρόχρωμη Κοριτσάρα στα ύπερθεν αναρτηθέντα χρονικά σημεία, ας βοηθήσει τον υπέργηρον τούτον dead man walking ...
Please!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.981
Πόντοι
6.236

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.711
Κριτικές
42
Like
28.932
Πόντοι
28.246
αναρωτιέμαι αν η ζωή του πουτανιάρη έχει ένα τέλος
Παλαιότερο μελος του νηματος, popov τον λενε, που αποσυρθηκε απο το σαητ με αυτοδιαγραφη μου ειχε πει ενα απόφθεγμα που το copyright το δινει σε Βουλγαρα πουτανα.

«Δεν υπαρχει πρωην πουτανα και πρωην πουτανιαρης».
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.893
Πόντοι
18.565
Δυστυχώς, κύριε, ακόμη και εις τον Κοινωνικόν Τουρισμόν υπάρχουσι διακρίσεις και ως εκ τούτου δεν επελέχθην διά θαλάσσιον προορισμόν.

Θα υπάξω μετά Ανθρώπου [και ουχί μπάζου] αλλαχού ...

Stones_Sky_Trail_Blonde_girl_Legs_Back_view_580042_1080x1920.jpg
Κουίζ: Ποια από τις δεκάδες Μ του νηματοθετη είναι η κυρία;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.893
Πόντοι
18.565
Παλαιότερο μελος του νηματος, popov τον λενε, που αποσυρθηκε απο το σαητ με αυτοδιαγραφη μου ειχε πει ενα απόφθεγμα που το copyright το δινει σε Βουλγαρα πουτανα.

«Δεν υπαρχει πρωην πουτανα και πρωην πουτανιαρης».
Η, όπως λέει και η Μολδαβεζα (μου): "Μια φορά στο μπουρδέλο, πάντοτε στο μπουρδέλο"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom