Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 469K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Πρέπει να κλείσει το Νήμα; Ξεπέρασε τα όριά του ή έχει ακόμη σκοπό; [Εμφάνιση των ψήφων δημόσια].

  • Ευχαριστώ για όσα ζήσαμε όλα αυτά τα χρόνια αλλά τελειώσαμε!

  • Όχι, να συνεχίσουμε. Προσφέρουμε στο Νήμα και αυτό μας το ανταποδίδει!


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.667
Κριτικές
34
Like
13.958
Πόντοι
17.346
Στο γυμνασιο ( 6ταξιο ) ειχαμε μια ΜΙΛΦΑΡΑ φιλολογο ..ορισμος της καυλας
Στο μαθημα της , ξεβιδωναμε το μπροστινο μερος της εδρας για να εχουμε καλυτερη οπτικη
Η τυπισα φοραγε συνηθως κολητες φουστες και για να κατσει την σηκωνε πιο ψηλα
ειχε δε τη συνηθεια να ανοιγοκλεινει τα ποδια της την ωρα του μαθηματος

Αγαπημενος μου βαθμος ..το 6 αντε και κανενα 7

την Σάρον Στόυν είχες για φιλόλογο ?
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.667
Κριτικές
34
Like
13.958
Πόντοι
17.346
Η Μ απαιτεί αποκλειστικότητα.

Το νου σου

πσαλιδι.jpeg
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.645
Κριτικές
5
Like
8.023
Πόντοι
2.586
Ουδόλως ουδόλως τα μυθεύματα δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα..
Ο βάτραχος είναι παντός καιρού.
Πότε θα πάμε για ΠΣΆΡΕΜΑ??
το αλλο με τον Τοτό το ξερεις ?
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.667
Κριτικές
34
Like
13.958
Πόντοι
17.346
αν ειχες περασει απο το 13ο στον αγιο Αρτεμιο θα ηξερες

εμένα μου τύχαιναν όλες οι μουρούχες και κάτι θεούσες με τα μαλλιά κότσο, μόνο μία καθ. των Αγγλικών έλεγε κάτι, αλλά ήταν κομμούνι του κερατά ερχόταν με κάτι ταγάρια στο μάθημα και αντί για Αγγλικά μας έκανε ιδεολογική κατήχηση, θυμάμαι μας έλεγε πόσο περήφανο κράτος ήταν η Αλβανία (του Χότζα) που δεν έχει ούτε μια δραχμή εξωτερικό χρέος, άντε να σου σηκωθέι μετά ...
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
951
Like
1.585
Πόντοι
206
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει ποιο είναι το νόημα αυτού του νήματος ; Μήπως είναι παρόμοιο με τη ζωή μου που δεν έχει νόημα ; Αλλά άμα κρίνω βάση του τίτλου τότε είμαι στο κατάλληλο νήμα επειδή είναι για άτομα χωρίς νόημα στη ζωή.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.180
Κριτικές
32
Like
12.360
Πόντοι
11.746
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει ποιο είναι το νόημα αυτού του νήματος ; Μήπως είναι παρόμοιο με τη ζωή μου που δεν έχει νόημα ; Αλλά άμα κρίνω βάση του τίτλου τότε είμαι στο κατάλληλο νήμα επειδή είναι για άτομα χωρίς νόημα στη ζωή.
:coffee:
Είναι κάποιοι τύποι που γράφουνε στις ανεξάρτητες
και ενώ έχει γράψει το τηλέφωνο στο κώλο της, στο προφίλ της, στην υπογραφή
λένε τύποι που μπορώ να βρω το τηλέφωνο της κοπέλας :confused:
Μήπως είσαι από αυτούς???
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.667
Κριτικές
34
Like
13.958
Πόντοι
17.346

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
951
Like
1.585
Πόντοι
206
:coffee:
Είναι κάποιοι τύποι που γράφουνε στις ανεξάρτητες
και ενώ έχει γράψει το τηλέφωνο στο κώλο της, στο προφίλ της, στην υπογραφή
λένε τύποι που μπορώ να βρω το τηλέφωνο της κοπέλας :confused:
Μήπως είσαι από αυτούς???
Είμαι αποτυχημένος αλλά όχι και τόσο.
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.667
Κριτικές
34
Like
13.958
Πόντοι
17.346
αυτήν την περίοδο περνάω την συλλογή των μουσικών μου CD στον Η/Υ - τον οποίο και έχω συνδέσει με τον ενισχυτή σου στέρεο - ώστε να μπορώ να τα ακούω με μεγαλύτερη ευκολία
(για όσους ενδιαφέρονται το καλύτερο πρόγραμμα για αυτήν την δουλειά είναι Exact aυdio copy)

αυτήν την στιγμή ριπάρω τον πρώτο δίσκο του Lizzy Borden με τίτλο love you to pieces , το ομώνυμο τραγούδι είναι μια καταπληκτική αντισυμβατική μπαλάντα από έναν αντισυμβατικό καλλιτέχνη, πραγματικά αξίζει να την ακούσετε

 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.662
Κριτικές
40
Like
19.994
Πόντοι
26.096
αυτήν την περίοδο περνάω την συλλογή των μουσικών μου CD στον Η/Υ - τον οποίο και έχω συνδέσει με τον ενισχυτή σου στέρεο - ώστε να μπορώ να τα ακούω με μεγαλύτερη ευκολία
(για όσους ενδιαφέρονται το καλύτερο πρόγραμμα για αυτήν την δουλειά είναι Exact aυdio copy)

αυτήν την στιγμή ριπάρω τον πρώτο δίσκο του Lizzy Borden με τίτλο love you to pieces , το ομώνυμο τραγούδι είναι μια καταπληκτική αντισυμβατική μπαλάντα από έναν αντισυμβατικό καλλιτέχνη, πραγματικά αξίζει να την ακούσετε

Το άκουσα ...
Classic rock ballad με πολύ ωραία φωνητικά και καλό riff.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ λόγια όμως. Καλύτερα να μην καταλάβαινα Αγγλικά ...
Ειλικρινά!
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.667
Κριτικές
34
Like
13.958
Πόντοι
17.346
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ λόγια όμως. Καλύτερα να μην καταλάβαινα Αγγλικά ...
Ειλικρινά!

προφανώς και δεν τα εννοεί , μιλάει γενικότερα για τα εγκλήματα πάθους. Επί της ουσίας περιγράφει την θολωμένη πνευματική κατάσταση ενός άντρα λίγο πριν διαπράξει μια γυναικοκτονία. Το γεγονός ότι αυτό γίνεται μέσα από μία "ερωτική" μπαλάντα κάνει το τραγούδι τόσο ξεχωριστό...

O lizzy Borden θυμίζει αρκετά τον Alice Cooper και επί σκηνής έπεφτε τρελό σόου , πραγματικά είναι να απορείς πως μπορεί να τραγουδάει και να παίζει όλο αυτό το θέατρο

 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.662
Κριτικές
40
Like
19.994
Πόντοι
26.096
προφανώς και δεν τα εννοεί , μιλάει γενικότερα για τα εγκλήματα πάθους. Επί της ουσίας προγράφει την θολωμένη πνευματική κατάσταση ενός άντρα λίγο πριν διαπράξει μια γυναικοκτονία. Το γεγονός ότι αυτό γίνεται μέσα από μία "ερωτική" μπαλάντα κάνει το τραγούδι τόσο ξεχωριστό...

O lizzy Borden θυμίζει αρκετά τον Alice Cooper και επί σκηνής έπεφτε τρελό σόου , πραγματικά είναι να απορείς πως μπορεί να τραγουδάει και να παίζει όλο αυτό το θέατρο

Η κόκα δίνει δυνάμεις ... O Alice Cooper ξέρει καλά από τέτοια δυναμωτικά.. Ή τουλάχιστον ήξερε τω καιρώ εκείνω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom