Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
fak νοιμζα δε ιεν α ιδα ενα κσογηινο δεν ιχε εκλιπσκι στο πλανιτι με τα χιονια εκνα ου ου ου ου κσογηινε πιακο ενα καλαμακι κοκορετσι διο κιλα κοντοσουβλι γαλοπουλασ παπια πεκινου με πορτικαλι παπιγιον μια πεταλουδα πετακσε στιν ακρι να φιγισ να φιγισ μακρια μου και ολο ερχοταν πιο κοντα αρα ιταν ακινιτοσ μι στο αδιασο ιπεροχα ιρθαν τα ποτακια μασ τσιν τσιν για κσογιινο κοκορακι καλι χονεπσι σινεχιζο αφτο που ελεγα κσαφνικα απο μια χιονοστιβαδα πεταχτικε ενα σασκουακι ενα γκνου ενα λαμα και με το μπουρι τισ σομπασ αναπνεφσα βαλε τα κουνελια στι φοτια καθαρισε κρεμιδι στιφαδο εχι κανισ απορια εκλιπσι ινε οποτε καντε σκι αν θελετε εγο θα μινο στο καταφιγιο στο κλιστο χιονοδρομικο τι να πιουμε κερνασ εχισ ταγερ φορα κατι επισιμο εχισ τα γενεθλια σου φακ ολμοστ μιντναιτ=μεσανιχτα κε κατι
Χμμμμ!
Είχα την υπομονή να το αναγνώσω.
Έξυπνον! Λίαν έξυπνον θα έλεγον!

Διαβλέπω επίσης ότι σεις έχετε αναγνώσει αρκετάς σελίδας του Νήματος ούτως ώστε να αναρτήσετε το ανωτέρω.

Καλώς ήλθατε στο Νήμα μας!
 
  • Like
Αντιδράσεις: !blis
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Και τώρα ας εισέλθωμεν εις το προαιώνιον ερώτημα...
Που δεν είναι αν η κότα γέννησε το αυγό ή το αυγό την κότα.

Το προαιώνιο ερώτημα είναι:
Πως κρατάς δύο καρπούζια στην ίδια μασχάλη;;; Και ενώ συ έχεις αρχίσει να ορέγεσαι ένα τρίτο;;; :think::think::think:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Εις ηλικίαν 24 ετών, έχοντες τελειώσει με σπουδές κλπ και ατενίζοντες το μέλλον μια συνομήλικη φίλη (πολύ και μόνον φιλη) που ετοιμαζόταν να παντρευτεί ή κάπως έτσι μου δήλωσε ότι χρειάζονται 3 άνδρες στην ζωή μιας γυναίκας.
Ένας για σύζυγος, ένας για να μιλάει (εγώ ήμουν αυτός) και ένας για sex.
Έμεινα άναυδος καθότι αναγνώρισα ότι είχε δίκαιο.
Αντιστρέψτε τα φύλα κύριε bliz και ιδού η απάντησις.:confused:
Έξοχα, κ. genesis!
Πλην όμως θα σας θέσω έν ερώτημα.
Τι γίνεται όταν η κάθε μία από τις τρεις (3) μπορεί να παίξει και τους τρεις ρόλους με επάρκεια;
Η κάθε μία βέβαια με τον δικό της όμορφο τρόπο.

Υ.Γ. Βεβαίως την τρίτην δεν την έχομεν γνωρίσει ακόμη εις την πραγματικήν ζωήν πλην όμως το αλάθητο ένστικτο του υπερήλικος, ασθενούς, αδυνάμου και χειμαζομένου τούτου Νηματοθέτου γνωρίζει !
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Κ.Ιζ.. ευελπιστώ όταν (ελπίζω) γρήγορα θα βρεθείτε στην θέση του χαλίφη να (σκουπίσετε) το νήμα..
Φεύ Χ $
Εις την θέσιν του χαλίφη, κύριε, θα αργήσει να ευρεθεί. Αλλά τι είναι μερικές χιλιετίες;;; Dust in the wind!

Όσο περί της προτροπής σας ίνα ο κ. Ιζνογκούντ σκουπίζει το νήμα ... Γίνεται ασμένως αποδεκτή!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Εικόνα από το μέλλον του Νήματος!
Ο κ. Ιζνγκούντιος εκκαθαρίζει το Νήμα... και όχι... τα πόδια που βλέπετε δεν είναι του κ. Ιζνογκουντίου ... Φευ!!!

scopa-set-skoupa-me-farasi-kai-katharisti-tamion-roz-1-700x700.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.022
Κριτικές
2
Like
21.551
Πόντοι
6.236
ωριων πρεπει να μας κανεις και εμας ενα τριημερο σουαρε σαν αυτο που εκανε ο κασελακης
να συσφιξουν οι σχεσεις των μελων (λεφτα εχεις:grin:)
να εχει πλουσιο μπουφε και ποτα
εγω θα ηθελα και κανα δυο χανουμισες
η γιαγια μου ηταν απο τη μικρα ασια εχω και λιγο ανατολιτικο στο dna μου
Το θέμα μου δεν είναι τα χρήματα. Ποτέ δεν ήτο. Ο μπαμπάς τα βγάζει με τη σέσουλαν. Φευ.
Το θέμα μου είναι ότι θα το οργανώσω, όπως έχουμε γίνει δε θα έρθει κανείς, θα μου μείνουν οι χανούμισσες και δε θα ξέρω τι να τις κάνω. Φευ εις τη νιοστήν και βάλε.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Το θέμα μου δεν είναι τα χρήματα. Ποτέ δεν ήτο. Ο μπαμπάς τα βγάζει με τη σέσουλαν. Φευ.
Το θέμα μου είναι ότι θα το οργανώσω, όπως έχουμε γίνει δε θα έρθει κανείς, θα μου μείνουν οι χανούμισσες και δε θα ξέρω τι να τις κάνω. Φευ εις τη νιοστήν και βάλε.
Τι λέτε, κύριε;
Οι κ.κ. κωλο-γερος και Ιζνογκούντιος θα έρθουν 3 ώρες πριν από την επίσημη πρόσκληση για να μπουν πρώτοι. Βεβαίως άμα τη εισόδω των θα πρέπει να υπάξουν εις τα ουρητήρια ανδρών επειδή ... ηλικία γαρ ... προστάτης κλπ κλπ
Μετά όμως θα είναι οι τέλειοι επιβήτορες!!!

Η συγκέντρωσίς σας θα έχει τεραστίαν επιτυχίαν!!! Εμπρός! Προχωρήστε εις την διοργάνωσιν!!!

Υ.Γ. Οι χανούμισες θα έχουν κάποια φίλη να μου γνωρίσουν μήπως και επιτέλους βγάλω γκόμενα;;;
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.106
Κριτικές
6
Like
9.341
Πόντοι
2.586

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Ελπίζω να εμφανιστεί σήμερα ο @Aristarxos unplugged τον έχουμε τεράστια ανάγκη!:sad2:
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.885
Κριτικές
34
Like
14.639
Πόντοι
17.346
Καλησπέρα :hi:
αφιερωμένο σε όλους τους ψωλαράδες του νήματος....

 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.516
Like
9.534
Πόντοι
2.306
Το θέμα μου δεν είναι τα χρήματα. Ποτέ δεν ήτο. Ο μπαμπάς τα βγάζει με τη σέσουλαν. Φευ.
Το θέμα μου είναι ότι θα το οργανώσω, όπως έχουμε γίνει δε θα έρθει κανείς, θα μου μείνουν οι χανούμισσες και δε θα ξέρω τι να τις κάνω. Φευ εις τη νιοστήν και βάλε.
Μην στεναχωριεσαι ωριων το κακο ειναι γενικο
μονο εσυ εμεινες πιστος στο καθηκον:smiling-face-with-heart-eyes:
νομιζω πρεπει να αγιοποιηθεις - ο Αγιος ωριων - νομιζω δεν εχουμε τετοιον αγιο - ποτε λες να σε γιορταζουμε:buck2:

ΥΣ
και ο @CaptainK χαθηκε :think: νομιζα πως μονο εγω και ο αρισταρχος ειμασταν παιδακια:rolleyes:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.516
Like
9.534
Πόντοι
2.306
Και τώρα ας εισέλθωμεν εις το προαιώνιον ερώτημα...
Που δεν είναι αν η κότα γέννησε το αυγό ή το αυγό την κότα.

Το προαιώνιο ερώτημα είναι:
Πως κρατάς δύο καρπούζια στην ίδια μασχάλη;;; Και ενώ συ έχεις αρχίσει να ορέγεσαι ένα τρίτο;;; :think::think::think:
κ.μπλιζ αυτα με τις επιθυμιες δεν εχουν αρχη και τελος
πεσατε και εσεις θυμα του φαυλου κύκλου του ανικανοποίητου του ανθρωπινου μυαλου :new_shocked:δεν το περιμενα - νομιζω το επομενο ταξιδι σας πρεπει να ειναι στο εξωτικο θιβετ
buddhist-monk-buddhism-meditation.jpg
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.985
Πόντοι
5.956

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.087
Πόντοι
18.565
Αυτες τις ημερες θα αποσχω εν μερει απο τις εργασιες του νηματος (στ αρχιδια σας φυσικα) λογω φορτου εργασιων. Θα διαβαζω βεβαια τις μαλακιες αναρτησεις των μελων. Ελπιζω αν τα καταφερω και πραγματοποιησω το ετησιο ταξιδι μου, μετα απο 12 ημερες, να συμμετασχω παλι κανονικα στο νημα απο την Ν/Α Ασια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom