Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.864
Πόντοι
22.785

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Κάντε καταγγελία ....
Μπα έτσι είναι αυτά.
Εμένα ο γυιός μου ήταν στο Bahrain πριν 2 μήνες και με έβαλε να του κάνω αναμετάδοση με viber, για να δει την Πανάθα.:confused:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Μάλλον καλώς επράξατε (που δεν απαντήσατε δεδομένων των περιστάσεων) και δυστυχώς επειδή όλοι σκεφτόμαστε αν μπορούσαμε να γυρίσουμε πίσω με τα σημερινά μυαλά που έχουμε,
πως να γίνει αυτό; ένας εικοσάρης με μυαλό πενηντάρη;
Προσωπικώς αν και η ζωή μου βρίθει μαλακιών δεν θα θελα να γυρίσω πίσω γιατί πάλι τα ίδια θα έκανα.:confused:
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
Η μόνη διαφορά μας ήταν ότι εγώ αν είχα τον τρόπο να ξαναρχίσω από την αρχή, θα άλλαζα πολλά στην ζωή μου.
Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσα πολλά ... αρχίζοντας από την ηλικία των 18 ετών όταν γνώρισα την Αγγλίδα τροφό μου ...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Διότι είχε στην κατοχή του και στην επίβλεψη ένα τεραστιοοοοοο BIC..
Αλλά όπως εξάλλου γνωρίζετε έχει τεράστιες ευθύνες στην ομαλή λειτουργία του στρατοπέδου (τόπικ)

Φυσικά αρκεί να μην υπάρχουν σενάρια δια ανατροπή του καθεστώτος διότι θα βρείτε έμπροσθεν ισχυρές δυνάμεις??
Τεράστιο ήταν το όπλο μου και όχι το BIC αλλά γνωρίζω ότι η προπαγάνδα του κ. Roger Rabbit έχει πλέον επηρεάσει την ορθή, γρήγορη και ψύχραιμη κρίση ενός Βατράχου. Δεν πειράζει όμως!

Μου αρκεί ότι στέκεστε παρά τω πλευρώ του Νηματοθέτου και ενάντια στην έμμονη ιδέα του Λαγού περί ανατροπής της καθεστηκυίας τάξης εις το παρόν Νήμα.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Πρίν κάτι μήνες εντός του 2022 εγνωρισα μίαν δεσποινίδα η οποία ήτο ετών 20 και δουλεύει ακόμα δια τον βιοπορισμό της σε αρτοποιείο στην Χαλκίδα και με ήθελε απεγνωσμένα... βγήκαμε δύο φορές για φαγητό . και μέχρι εκεί.
Βέβαια εγώ πως μπορούσα να ενδώσω με τα μυαλά που έχω στην βαδίζοντα ηλικίαν των 67 ?? Μέγα λάθος λάθος λάθος...
Υ.Γ. Αξιοπρέπεια πρέπει να έχουμε με αυτά που έχουμε περάσει..
Συμφωνώ απόλυτα!!!
Πρέπει αν αποδεχόμαστε την ηλικία μας και να κάνουμε πράγματα που αρμόζουν στην ηλικία μας.
Με αξιοπρέπεια , αποδοχή των δυνατοτήτων μας και αυτογνωσία γενικότερα!
Για μένα αυτό είναι απαράβατος κανόνας.

Βλέπω συνομήλικούς μου, οι περισσότεροι από τους οποίους είναι σωματικά σε απελπιστική κατάσταση, να τρέχουν πίσω από 25χρονες με την γλώσσα απέξω [drooling, ως και η Αγγλίς τροφός μου θα εσχολίαζε, ανασηκώνοντας απαξιωτικά το αριστερό ξανθό φρύδι της καθώς έπινε μία γουλιά από Gin =Tanqueray κατά προτίμηση]. Τους λυπάμαι ...

Γι΄ αυτό λοιπόν εγώ κοιτάζω να εύρω θήλυ πλησίον της ηλικίας μου ... ως για παράδειγμα είναι η υπέροχος κα. Ιωάννα! :rose::kiss-mark::headbang::headbang::headbang::rose:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
θα ηθελα μια 600ρου θειε να αγορασω μελομακαρονα....
Τα πολλά μελομακάρονα, παιδί μου, βλάπτουν και παχαίνουν.
Και επιπλέον επειδή έχω μόνο ένα ανεψιό και δεν θέλω να κουράζεται, τρέχοντας δεξιά και αριστερά, ιδού!!!
Τα αγόρασα εγώ για εσάς!
images
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Έβαλα 10 ευρώ στην κοσμοτε τβ για να δω ένα παιχνίδι της ομάδας μου και αφού πλήρωσα μου λέει τώρα ότι σε αυτή τη περιοχή δεν υπάρχει άδεια για μετάδοση.:confused:
Βεβαίως εις το παρόν Νήμα ουδείς ενδιαφέρεται ιδιαίτερα περί των αθλητικών πλην του αχαΐρευτου ανεψιού μου και της εμμονής του να αλληλοϋβρίζεται με οπαδούς του Π.Α.Ο.
Για την ιστορία και για όσους δεν το γνωρίζουν ... ο Νηματοθέτης είναι Π.Α.Ο.Κ.

Παρόλα αυτά όμως και παρεμπιπτόντως, κ. κωλο-γερε, ποία είναι η ομάδα σας;;;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Βεβαίως εις το παρόν Νήμα ουδείς ενδιαφέρεται ιδιαίτερα περί των αθλητικών πλην του αχαΐρευτου ανεψιού μου και της εμμονής του να αλληλοϋβρίζεται με οπαδούς του Π.Α.Ο.
Για την ιστορία και για όσους δεν το γνωρίζουν ... ο Νηματοθέτης είναι Π.Α.Ο.Κ.

Παρόλα αυτά όμως και παρεμπιπτόντως, κ. κωλο-γερε, ποία είναι η ομάδα σας;;;
Αναγέννηση Κωλοπετινίτσας.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Έχετε ακολουθήσει τις συμβουλές που σας έχω δώσει κατ΄ ιδίαν;
Εγώ ακολουθώντας τις οδηγίες αυτές έχω καταφέρει και ελέγξει τα μικροπροβλήματά μου από κώφωση, κύφωση, κύρτωση, ακράτεια, προστάτη, ποδάγρα, καταρράκτη, πίεση, ζάκχαρο και λοιπά άλλα αμελητέα προβληματάκια.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.827
Κριτικές
90
Like
36.921
Πόντοι
25.467
Έχετε ακολουθήσει τις συμβουλές που σας έχω δώσει κατ΄ ιδίαν;
Εγώ ακολουθώντας τις οδηγίες αυτές έχω καταφέρει και ελέγξει τα μικροπροβλήματά μου από κώφωση, κύφωση, κύρτωση, ακράτεια, προστάτη, ποδάγρα, καταρράκτη, πίεση, ζάκχαρο και λοιπά άλλα αμελητέα προβληματάκια.
Ναι. Και σας είμαι υπόχρεος.
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Καλημέρα σας κύριοι! και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες! (ε όλο και κάποιος Νίκος θα υπάρχει)
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Την καλημέρα μου και από μένα ...Τα καλύτερα σε όσους έχουν σήμερα την ονομαστική τους εορτή...Ο Θεός και η τύχη να τους τα δώσουν όλα απλόχερα...
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
6
Like
9.493
Πόντοι
2.586
Καλημερα Ρεμαλια , πορνογεροι και λοιπες δημοκρατικες δυνάμεις
Τις καλυτερες των ευχων μου για τους Νικους ( καποιον θα εχουμε δε μπορει ) και στους καπετανέους και στην μια καπετανισα του νηματος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom