Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (5 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.864
Πόντοι
22.785
Επίσης μου θυμίσατε εκείνη τη σκηνή στο American beauty όπου ο kevin spacey ενώ έχει φτάσει στο αντικείμενο του πόθου του (την ξανθιά πιτσιρικα) δεν ενδίδει για λόγους ηθικής ανωτερότητος και αισθάνεται τόσο πλήρης και ευτυχής και πάει ο γείτονας (Ο.Υ.Κ. κλπ που λέμε) και τον πυροβολεί στο κεφάλι.
Πρίν κάτι μήνες εντός του 2022 εγνωρισα μίαν δεσποινίδα η οποία ήτο ετών 20 και δουλεύει ακόμα δια τον βιοπορισμό της σε αρτοποιείο στην Χαλκίδα και με ήθελε απεγνωσμένα... βγήκαμε δύο φορές για φαγητό . και μέχρι εκεί.
Βέβαια εγώ πως μπορούσα να ενδώσω με τα μυαλά που έχω στην βαδίζοντα ηλικίαν των 67 ?? Μέγα λάθος λάθος λάθος...
Υ.Γ. Αξιοπρέπεια πρέπει να έχουμε με αυτά που έχουμε περάσει..
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Έμενα ο πατέρας μου κύριοι μου είχε πει όταν είσαι νέος δεν εχεις τα λεφτά ,,,όταν εχεις τα λεφτά δεν εχεις χρόνο ,,και όταν έχεις τα λεφτά αλλά και τον χρόνο δεν μπορείς....Και τι εννοούσε???Ότι όταν είσαι νέος δεν σε νοιάζει για τίποτα αλλά δεν έχεις και το χρήμα ,,όταν θα βρεις δουλειά θα όρχηση το χρήμα να έρχεται θα εχεις άλλες προτεραιότητες και όταν θα είσαι παππούς που θα εχεις και χρόνο και χρήμα δεν θα μπορείς να κάνεις αυτά που θα ήθελες λόγο αντοχών.. Ανάλογα βέβαια το τι θα θέλει να κάνει ο καθένας ...
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
Έμενα ο πατέρας μου κύριοι μου είχε πει όταν είσαι νέος δεν εχεις τα λεφτά ,,,όταν εχεις τα λεφτά δεν εχεις χρόνο ,,και όταν έχεις τα λεφτά αλλά και τον χρόνο δεν μπορείς....Και τι εννοούσε???Ότι όταν είσαι νέος δεν σε νοιάζει για τίποτα αλλά δεν έχεις και το χρήμα ,,όταν θα βρεις δουλειά θα όρχηση το χρήμα να έρχεται θα εχεις άλλες προτεραιότητες και όταν θα είσαι παππούς που θα εχεις και χρόνο και χρήμα δεν θα μπορείς να κάνεις αυτά που θα ήθελες λόγο αντοχών.. Ανάλογα βέβαια το τι θα θέλει να κάνει ο καθένας ...
Εκτός και αν είσαι εισοδήματιας ,γόνος, απλά πλούσιος!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.864
Πόντοι
22.785
Εγω δεν παταω σε μερη ακολασιας
Οι οδοί αυτοί κύριε rabit δέχθηκαν όλο το βάρος της επανάστασης κάτι το οποίον λυσμονείτεν εις τας οδούς αυτούς σηκώσαμε το βάρος της νιώτης μας εν κατακλείδι μην κοιτάτε που αργότερα με τις προσφορές (( σας & μας)) κτίσαμε τούς ορόφους των οίκων!!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.759
Κριτικές
171
Like
91.826
Πόντοι
46.423
@amjik

Jimmy Fallon Ok GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Έχουμε όμως και ένα δύσκολο χειμωνιάτικο Φεβρουάριο.:confused:
Μα δεν θα υπάγετε εις την υπέροχη ΝΑ Ασίαν;
Επιπροσθέτως ο κακός καιρός του Φεβρουαρίου επιδεινώνει, ως γνωστόν, το αυχενικόν σύνδρομον :cheesy:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.983
Like
28.429
Πόντοι
5.506
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.418
Πόντοι
19.795
Έβαλα 10 ευρώ στην κοσμοτε τβ για να δω ένα παιχνίδι της ομάδας μου και αφού πλήρωσα μου λέει τώρα ότι σε αυτή τη περιοχή δεν υπάρχει άδεια για μετάδοση.:confused:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.759
Κριτικές
171
Like
91.826
Πόντοι
46.423
Έβαλα 10 ευρώ στην κοσμοτε τβ για να δω ένα παιχνίδι της ομάδας μου και αφού πλήρωσα μου λέει τώρα ότι σε αυτή τη περιοχή δεν υπάρχει άδεια για μετάδοση.:confused:

Αργεί να φτάσει το σήμα μέχρι εκεί γιαυτό.

Θα έχει λήξει το παιχνίδι ...

:tooth:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.983
Like
28.429
Πόντοι
5.506
Έβαλα 10 ευρώ στην κοσμοτε τβ για να δω ένα παιχνίδι της ομάδας μου και αφού πλήρωσα μου λέει τώρα ότι σε αυτή τη περιοχή δεν υπάρχει άδεια για μετάδοση.:confused:
θα γαμησεις σημερα ειδα ονειρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom