Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
καλα ..κατι ειπες τωρα
οι γυναικες ειναι πονηρες απ τη κοιλια της μανας τους ...
Μην ορκίζεσαι για αυτό έχω δει αγαθιαρες και χαιβανια που της κάνουν ότι θέλουν η αντρες τους , συνήθως μη ανεξάρτητες!!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
6
Like
9.493
Πόντοι
2.586
Μην ορκίζεσαι για αυτό έχω δει αγαθιαρες και χαιβανια που της κάνουν ότι θέλουν η αντρες τους , συνήθως μη ανεξάρτητες!!
δεν μιλαω για εργαζομενες
Συνηθως καποιοι αντρες κανουν οτι θελουν τις γυναικες τους , μονο αν τους δημιουργησουν ανασφαλειες ...
Αν η γυναικα ειναι σιγουρη για τον εαυτο της ...ειναι εργο για δυνατους λυτες ...
Και οπως ελεγε καποια ψυχη ..αν η γυναικα ειναι κοντη μελαχρινη με μεγαλα βυζια ..ειναι του σατανα
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
δεν μιλαω για εργαζομενες
Συνηθως καποιοι αντρες κανουν οτι θελουν τις γυναικες τους , μονο αν τους δημιουργησουν ανασφαλειες ...
Αν η γυναικα ειναι σιγουρη για τον εαυτο της ...ειναι εργο για δυνατους λυτες ...
Και οπως ελεγε καποια ψυχη ..αν η γυναικα ειναι κοντη μελαχρινη με μεγαλα βυζια ..ειναι του σατανα
Μα και εγώ δεν μίλησα για εργαζόμενες η λέξη μη ανεξάρτητες που ανέφερα εννοούσα ότι δεν έχουν οικονομική ευκαιρία και ζουν από τους άντρες τούς....και πολύ σωστά αυτό που λέτε ότι έχουν ανασφάλειες, βέβαια υπάρχουν και η καπατσες που παρότι ζούν από τον άντρα τον κάνουν ότι θέλουν!
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Θεωρώ ότι πάντα οι γυναίκες μας χωρίζουν ή όταν χωρίζουμε εμείς πάλι άλλη γυναίκα είναι στη μέση. Εξαιρούνται παθολογικές περιπτώσεις όπως γνωστός μου που παντρεύτηκε τρελή, κυριολεκτικά.
Από ότι βλέπω πάντως στον περίγυρο πολλές στα 50-55 που τα παιδιά έχουν πάρει τον δρόμο τους και φυσικά είναι και οικονομικά ανεξάρτητες χωρίζουν.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
Θεωρώ ότι πάντα οι γυναίκες μας χωρίζουν ή όταν χωρίζουμε εμείς πάλι άλλη γυναίκα είναι στη μέση. Εξαιρούνται παθολογικές περιπτώσεις όπως γνωστός μου που παντρεύτηκε τρελή, κυριολεκτικά.
Από ότι βλέπω πάντως στον περίγυρο πολλές στα 50-55 που τα παιδιά έχουν πάρει τον δρόμο τους και φυσικά είναι και οικονομικά ανεξάρτητες χωρίζουν.
Ναι συμφωνώ , ξέρω και εγώ μια περίπτωση γυναίκα κοντά στα 60 που εύχεται να πεθάνει πρώτη αυτή από τον Μαλακά άντρα που έχει και ο λόγος είναι ότι την συντηρεί οικονομικά ,τοσο χαζή που δεν σκέφτεται ότι θα της μείνει η σύνταξη και τα ακίνητα , αλλά δεν θέλει να κουνάει ούτε δακτυλακι
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.864
Πόντοι
22.785
Μα και εγώ δεν μίλησα για εργαζόμενες η λέξη μη ανεξάρτητες που ανέφερα εννοούσα ότι δεν έχουν οικονομική ευκαιρία και ζουν από τους άντρες τούς....και πολύ σωστά αυτό που λέτε ότι έχουν ανασφάλειες, βέβαια υπάρχουν και η καπατσες που παρότι ζούν από τον άντρα τον κάνουν ότι θέλουν!
Έτσι είναι κύριε σάντοου εμένα η κυρία μού ασχέτως εάν ζούμε μακριά με κάνει ότι θέλει
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.864
Πόντοι
22.785
φιλε ειχα παντα μια παραξενη αρχη να μην πηγαινω με κοπελες μικροτερες απ τη κορη μου
Για αυτο ΜΙΛΦΑΡΕΣ και μονο ΜΙΛΦΑΡΕΣ
Εγώ φίλε μου καλέ rabit δεν έχω κόρη
ηθελα πολύ να εχω και έκανα μεγάλη προσπάθεια για αυτό πολύ μεγάλη ...
Κτύπησες νεύρο..
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.401
Πόντοι
19.795
Και μια καλή νοικοκυρά, για τον γείτονα Λαγό, που τις θέλει βυζαρουδες.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Seriously now???!!!
Μετά από 23.000 σελίδες και τόνους λοιδορίας σε βάρος του υπερήλικος, ασημάντου, ταπεινού και αδυνάμου τούτου Νηματοθέτου, ανακαλύψατε τις ώριμες γυναίκες;;;;; :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
Τι να είπω πλέον πέραν του ότι:
Ο Νηματοθέτης δεδικαίωται!
Και επιπλέον:
images


images
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Συνεχίστε με τους ρυθμούς αυτούς, ω πλέμπα!
Μπορεί να ανακαλύψετε και την Αμερική στην συνέχεια .... :jerking::jerking::jerking:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.864
Πόντοι
22.785
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Η κυρία πού μένει δίπλα σας ??
Η κα. Ιωάννα είναι ...

Υ.Γ. Αν η κυρία αυτή έμενε δίπλα μου [δεν μένει όμως ... Φευ!], τώρα θα έμενε πια μαζί μου και όχι δίπλα μου ...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.864
Πόντοι
22.785
Η κα. Ιωάννα είναι ...

Υ.Γ. Αν η κυρία αυτή έμενε δίπλα μου [δεν μένει όμως ... Φευ!], τώρα θα έμενε πια μαζί μου και όχι δίπλα μου ...
Ωωωω συγνώμη κύριε Μπλιζ ... ανοίγετε τώρα με την εκφώνηση σας αυτή μεγάλες ερωτήσεις από την πλευρά της κυρίας ιωάννας...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Ωωωω συγνώμη κύριε Μπλιζ ... ανοίγετε τώρα με την εκφώνηση σας αυτή μεγάλες ερωτήσεις από την πλευρά της κυρίας ιωάννας...
Όλοι έχουμε τις άτυχες στιγμές μας, κ. amjik.
Μην στενοχωρείσθε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Duck and cover, κ. amjik...
Η κα. Ιωάννα μπήκε ... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom