Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.512
Πόντοι
2.586
Για αυτό, ο οφθαλμός σας, ο ένας, να είναι άγρυπνος φρουρός σε αυτό το νήμα. Ο άλλος ας κοιτάει τα κάλλη της κυρίας Ιωάννας.
Καλα αστον αυτον σε λιγο καιρο θα γινει Καστρατος και τα @@ του γατοτροφη
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.217
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Για αυτό, ο οφθαλμός σας, ο ένας, να είναι άγρυπνος φρουρός σε αυτό το νήμα. Ο άλλος ας κοιτάει τα κάλλη της κυρίας Ιωάννας.
Από την στιγμή που ξαναγύρισα στο μπου, δεν πρόκειται να εγκαταλείψω το παρόν Νήμα.
Η κα. Ιωάννα είναι ένα άλλο πολύ όμορφο κεφάλαιο, που δεν αφορά το παρόν Νήμα.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.217
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Καλα αστον αυτον σε λιγο καιρο θα γινει Καστρατος και τα @@ του γατοτροφη

Cat No GIF by Looney Tunes
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.555
Κριτικές
36
Like
38.457
Πόντοι
19.795
Θα ήθελα να υπενθυμίσω στους επισκέπτες του νήματος, ότι δεν είμαστε το ριμέικ του Μαπετ σόου με τους κωλογερους να τσακώνονται συνέχεια.
1701351788432.png
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.512
Πόντοι
2.586

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.555
Κριτικές
36
Like
38.457
Πόντοι
19.795
Καλησπέρα σας. Αναρτήστε παρακαλώ αν θέλετε και μια φώτο της παραλίας πιο μεσημβρινές ώρες για να αποκτήσει και λίγο ζωή το πλάνο. (να δούμε και κανένα κωλαράκι):embarrased:
Κωλαρακια τραβούσα τις απογευματινές ώρες πέρσι, την ώρα που ο εισαγγελέας έβρισκετο συνήθως εις την θάλασσα.Είχαν αναρτηθεί στο νήμα του Δομήνικου.
Φέτος τις απογευματινές ώρες που επισκέπτομαι την συγκεκριμένη παραλία, το κινητό μου βρίσκεται υπό την επιτήρηση του εισαγγελέα, ο οποίος για κάποιους λόγους φέτος, δεν μπορεί να κολυμπήσει ακομα και να μου αφήσει ελευθερία κινήσεων.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Η κολυμβητική δραστηριότητα μου το καλοκαίρι για 6-7 μήνες, είναι καθημερινή. Όπως και τους 2 μήνες των διακοπών μου σε θερμά κλίματα. Κάθε ημέρα που χάνω από το κολύμπι, είναι μια χαμένη ημέρα της ζωής μου.
Αν υπάρξει ανάγκη περιορισμού, αυτός θα αφορά την διάρκεια της καθημερινής δραστηριότητας και όχι την μείωση των ημερών που κολυμπάω.
Έχω υποσχεθεί στην οικογένεια μου ότι με την επιστροφή μου από την Ταυλανδη θα κάνω γενικές εξετάσεις. Αυτές θα δείξουν βκαι το μέλλον μου στις δραστηριότητες μου.
Εάν κρατάτε τον κορμό σας
Από το 1993 που πήγα στο νησί, μέχρι το 2017 κολυμπούσα περισσότερο και με περισσότερη ενταση. Μια επαγγελματική υποχρέωση όμως με ανάγκασε να περιορίσω και την ένταση και τον χρόνο. Πιστεύω ότι το ελέγχω.
Κ
Η κολυμβητική δραστηριότητα μου το καλοκαίρι για 6-7 μήνες, είναι καθημερινή. Όπως και τους 2 μήνες των διακοπών μου σε θερμά κλίματα. Κάθε ημέρα που χάνω από το κολύμπι, είναι μια χαμένη ημέρα της ζωής μου.
Αν υπάρξει ανάγκη περιορισμού, αυτός θα αφορά την διάρκεια της καθημερινής δραστηριότητας και όχι την μείωση των ημερών που κολυμπάω.
Έχω υποσχεθεί στην οικογένεια μου ότι με την επιστροφή μου από την Ταυλανδη θα κάνω γενικές εξετάσεις. Αυτές θα δείξουν βκαι το μέλλον μου στις δραστηριότητες μου.
Καλησπέρα κύριε κωλό-γερε & καλά να περνάτε ..,
Αυτό που θα πω ισχύη και για τον κύριο Μπλιζ...
Απο τους 33 σπονδύλους πρέπει να επικεντρωθείς σε 8 σπονδύλους που αποτελούν τον κορμό και μην φοβάσαι ΤΊΠΟΤΑ..
Δύο από τους θωρακικούς πέντε από τους οσφυϊκούς και κλέβουμε και τον πρώτο από το Ιερό ...
Όλοι αυτοί συνάδουν στην κίνηση του σώματος οπότε η άσκηση που σας έδωσα κάνει τους μύες που περιβάλλουν την συστοιχία και τα όργανα που ευρίσκονται εντός αυτής απόρθητα.... Καί Βάλτε και τον τετράγωνο οσφυϊκό μύ οπότε... Φεύ είς την αναίμακτη μακροζωία...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.217
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Κατά την πρώτη περίοδό μου στο μπου, κάποια χρόνια πριν, διάβαζα τα νήματα των εργαζομένων εν Αθήναις, επειδή τις επισκεπτόμουν ή επειδή έρχονταν στην πόλη μου όπου επίσης τις επισκεπτόμουν.
Μετά την επανάκαμψή μου δεν διαβάζω πια τα νήματα αυτά. Έχουν αλλάξει οι συνθήκες.
Το μόνο νήμα που διαβάζω, σχεδόν κάθε μέρα, είναι το νήμα της κας. Ιωάννας ...
Χθες βράδυ το νήμα της κας. Ιωάννας είχε σχεδόν 400 επισκέπτες ...!!! Δεν θυμάμαι αυτό αν έχει ξανασυμβεί στο μπου ... Βεβαίως δεν ξέρω τι ακριβώς συμβαίνει στα νήματα άλλων εργαζομένων. Όμως ο αριθμός των επισκεπτών είναι τεράστιος...!!!
Η ίδια φαίνεται να παραμένει προσγειωμένη και να χειρίζεται σωστά το peak της ομορφιάς της [εγώ θα έλεγα της υπέροχης προσωπικότητάς της].
Παρόλα αυτά ο στόχος γίνεται ακόμη πιο δυσπρόσιτος και όχι πια μόνο της γεωγραφικής απόστασης, που καθιστά την καθημερινότητα δύσκολη.
Έχω όμως εμπιστοσύνη στον εαυτό μου και εάν τελικά το αποφασίσω, θα έρθω στην πόλη σας .... [και ο κ. Roger Rabbit γνωρίζει ότι παίζω τις διευθύνσεις στην Αθήνα στα 5 δάχτυλά μου].
Φευ εις το μπου!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.217
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
I have to hunt high and low to find the gate ...,, ως και η Αγγλίς τροφός μου θα με προέτρεπε.
Βεβαίως εάν η Αγγλίς τροφός μου εγνώριζε ότι η προτροπή της αφορούσε έτερο θήλυ, she would slam the door in my face ...
Φευ in my face!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.217
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Μην εισθαι σκληρός.
Δεν είμαι σκληρός.
Από αγάπη και ενδιαφέρον το κάνω.
Το να κολυμπά ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, πρωί και μεσημέρι και απόγευμα, είναι εξοντωτικό.
Και εμείς που κολυμπάμε ξέρουμε ότι ο κ. κωλο-γερος δεν πλατσουρίζει. Ο κ. κωλο-γερος ΚΟΛΥΜΠΑ!
Δεν θα πάει να δουλέψει μπράβος...
Η καρδιά του κουράζεται από την υπερβολή από μία ηλικία και μετά. Ο κ. κωλο-γερος δεν είναι πια 20 ετών ... Καλώς ή κακώς. Η αλήθεια είναι ότι είναι 85 ετών αλλά ο ίδιος λέει ότι είναι 84 ...
Αρκετά δυνατός είναι. Δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: amjik
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.217
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
κ. amjik,
κολυμπώ τα τελευταία 13 έτη συνεχώς.
Και εγώ πάντα υπερέβαλα.
Στην ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ προσπάθειά μου να αποκτήσω τον σωματότυπο και την δύναμη του κολυμβητή, υπερέβαλα ...

Έπαθα tennis elbow αριστερά και τενοντίτιδα στον ώμο δεξιά. Και τα δύο θέλουν μεγάλη υπομονή στην αποθεραπεία τους.
Αυτά όμως τα έκανα 13 χρόνια πριν.

Τώρα όμως που ακόμη φορώ τρίγωνο μαγιώ και δεν έχω περιττό λίπος και παραμένω δυνατός, ΑΠΛΑ κάνω συντήρηση του σώματός μου εις την κολυμβητικήν δεξαμενήν.
ΔΕΝ ΥΠΕΡΒΑΛΛΩ!

Θα σας παρακαλούσα λοιπόν να μην τον παρασέρνετε.
Αλλού είναι τα θέματά του και όχι εις την κολύμβησιν!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom