Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (4 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.217
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
μεταξυ μας ..ενα βελουδινο κωλαρακι που χαιδευα οταν ξυπναγα στο χωριο σου ονειρευομαι ....
Τελικά και αυτή έχει εγκατασταθεί μόνιμα εδώ;;;

Επίσης μόνιμα εδώ είναι και η ΄δικηγορίνα΄, που δεν είμαι σίγουρος ότι θυμάμαι με ποιο όνομα έβγαινε ... Vanessa;;;

Η ΄δικηγορίνα' αυτή είναι μόνιμα Θεσσαλονίκη από αρκετά χρόνια. Πρέπει να σταμάτησε στα 35 της και να ήρθε και αυτή κατευθείαν εδώ από Αθήνα.
Την έχω δει 2-3 φορές σε πολύ καλά εστιατόρια της πόλης μου μαζί με τον εκ Θεσσαλονίκης σύντροφό της ή σύζυγό της ... Αυτή παραμένει πολύ καλά διατηρημένη απλά η σιλικόνη επίσης παραμένει καλά διατηρημένη σιλικόνη ... Φευ!
Πρέπει να έχουν και τουλάχιστον ένα παιδί. Ένα βράδυ ήταν και ένα αγοράκι μαζί τους.

Να είναι όλες τους καλά!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Δεν είμαι σκληρός.
Από αγάπη και ενδιαφέρον το κάνω.
Το να κολυμπά ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, πρωί και μεσημέρι και απόγευμα, είναι εξοντωτικό.
Και εμείς που κολυμπάμε ξέρουμε ότι ο κ. κωλο-γερος δεν πλατσουρίζει. Ο κ. κωλο-γερος ΚΟΛΥΜΠΑ!
Δεν θα πάει να δουλέψει μπράβος...
Η καρδιά του κουράζεται από την υπερβολή από μία ηλικία και μετά. Ο κ. κωλο-γερος δεν είναι πια 20 ετών ... Καλώς ή κακώς. Η αλήθεια είναι ότι είναι 85 ετών αλλά ο ίδιος λέει ότι είναι 84 ...
Αρκετά δυνατός είναι. Δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω.
Καλημέρα κύριε Μπλιζ... Θα ζητήσω ταπεινά συγνώμη διότι παρεσύρθημεν απο τας λεκτικάς κορώνας αμφοτέρων κολυμβητών & ένεκα των αρίστων γνώσεων τάς οποίας απέκτησα όταν επί μία δεκαετία ακολουθούσα το πρόγραμμα του αλέκτωρος...
Ακόμα & τώρα στην υπεραιωνόβια ηλικία των 84 νιώθω ότι μπορώ να προσφέρω....
Φεύ στο νήμα τής γνώσης και της προσφοράς !!!!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.510
Πόντοι
2.586
Τελικά και αυτή έχει εγκατασταθεί μόνιμα εδώ;;;

Επίσης μόνιμα εδώ είναι και η ΄δικηγορίνα΄, που δεν είμαι σίγουρος ότι θυμάμαι με ποιο όνομα έβγαινε ... Vanessa;;;

Η ΄δικηγορίνα' αυτή είναι μόνιμα Θεσσαλονίκη από αρκετά χρόνια. Πρέπει να σταμάτησε στα 35 της και να ήρθε και αυτή κατευθείαν εδώ από Αθήνα.
Την έχω δει 2-3 φορές σε πολύ καλά εστιατόρια της πόλης μου μαζί με τον εκ Θεσσαλονίκης σύντροφό της ή σύζυγό της ... Αυτή παραμένει πολύ καλά διατηρημένη απλά η σιλικόνη επίσης παραμένει καλά διατηρημένη σιλικόνη ... Φευ!
Πρέπει να έχουν και τουλάχιστον ένα παιδί. Ένα βράδυ ήταν και ένα αγοράκι μαζί τους.

Να είναι όλες τους καλά!!!
Ηταν μονιμα εκει , δεν εφυγε ποτε απο το 2006 αν δεν κανω λαθος που ηρθε στην ελλαδα ...
Ισως για ενα πολυ μικρο χρονικο διαστημα που πηγε Λονδίνο αλλα γυρισε κακην κακως λογο του θαυμασιου καιρου ...
Εχει δε αποσυρθει πληρως απ το χώρο , απ το 2019
ξερεις δε οτι εχω ακριβεις πληροφορίες απ το 2017 και μετα

Η δε δικηγορίνα , απ οσο ειχα μαθει απ τη φιλεναδα της ...ηταν Αγγλια και εκανε καριερα εκει με αραβες κλπ
Μετα εμαθα οτι σταματησε και πηγε και ανελαβε το δικηγορικό γραφειο που εχουν οι γονεις της στο Βουκουρεστι
( Η μητερα της Ι ειναι ετεροθαλης αδελφη με τον πατερα της Δικηγορίνας που λεγεται Ε )
Και επειδη ειχαμε μιλησει , μαζι , για την παραμονη της στη Θεσσαλονίκη , ναι ειχε μια "χορηγική" μακροχρόνια σχεση , οπως και η φιλεναδα της με ενα Κυπριο ..αλλα δεν ξερω τι εγινε μετα ...
Πιστευω δε οτι η φιλη της την εμπλεξε ασχημα με σκονες κλπ
Η εκπληξη ηταν οταν την ειδα παλι στο EN ( τωρα λεει οτι ειναι Πολωνεζα ) και 30 χρονων
Πιθανον δε να λεμε αλλο ατομο , καθως την ειδα στο δρομο , τυχαια , πριν καμια βδομαδα ( δουλευει σε καποιο ΡΒΝΒ στη ευρυτερη γειτονία μου ) και δυστυχώς ειναι ενα μαυρο χαλι στο προσωπο απο αποτυχημενες πλαστικες επεμβασεις πιθανον ...
Αυτα ..ας ειναι καλα παντως
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.217
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Μάλλον δεν μιλάμε για την ίδια ...
Αλλά από την άλλη, στην δική μας 'εποχή' μία ήταν από Ρουμανία και όλοι την αποκαλούσαμε με το ψευδώνυμο ΄δικηγορίνα'.
Ναι, είχαμε συζητήσει γι΄ αυτήν ... δε νομίζω ότι η σχέση της ήταν χορηγική εδώ στην Θεσσαλονίκη ... αλλά τέλος πάντων ... δεν έχει νόημα για κάτι παραπάνω η συζήτηση αυτή ...

Ας είναι καλά όλα αυτά τα κορίτσια που μας έκαναν παρέα κάποια στιγμή στην ζωή μας και μας χάρισαν ωραίες στιγμές!!!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.510
Πόντοι
2.586
Μάλλον δεν μιλάμε για την ίδια ...
Αλλά από την άλλη, στην δική μας 'εποχή' μία ήταν από Ρουμανία και όλοι την αποκαλούσαμε με το ψευδώνυμο ΄δικηγορίνα'.
Ναι, είχαμε συζητήσει γι΄ αυτήν ... δε νομίζω ότι η σχέση της ήταν χορηγική εδώ στην Θεσσαλονίκη ... αλλά τέλος πάντων ... δεν έχει νόημα για κάτι παραπάνω η συζήτηση αυτή ...

Ας είναι καλά όλα αυτά τα κορίτσια που μας έκαναν παρέα κάποια στιγμή στην ζωή μας και μας χάρισαν ωραίες στιγμές!!!
Μιλαμε για την ιδια ακριβως ..με την οποια ειχα εξαιρετικές σχέσεις , ( ειχαμε βγει για φαγητο και ειχα παει και μερικες φορες σπιτι της για καφε ..οχι τιποτα αλλο )
Για τη σχεση της ισως να κανω λαθος ....
Αλλα οπως ειπες ας ειναι καλα ..προσωπικα ενοιωθα πολυ ομορφα μαζι της
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.217
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
Μιλαμε για την ιδια ακριβως ..με την οποια ειχα εξαιρετικές σχέσεις , ( ειχαμε βγει για φαγητο και ειχα παει και μερικες φορες σπιτι της για καφε ..οχι τιποτα αλλο )
Για τη σχεση της ισως να κανω λαθος ....
Αλλα οπως ειπες ας ειναι καλα ..προσωπικα ενοιωθα πολυ ομορφα μαζι της
Ήταν καλή κοπέλα και καλός άνθρωπος!
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.510
Πόντοι
2.586
Από την στιγμή που ξαναγύρισα στο μπου, δεν πρόκειται να εγκαταλείψω το παρόν Νήμα.
Η κα. Ιωάννα είναι ένα άλλο πολύ όμορφο κεφάλαιο, που δεν αφορά το παρόν Νήμα.
Μπουρδα Καραβάγγο εγω σε προειδοποιησα ...
Η κυρια Ιωαννα ειναι μια εκλεκτη και αισθησιακη κυρία ....αλλα ..υπαρχει ενα μεγαλο αλλα
Η Μ γνωστη και ως "δεν υπαρχει καλυτερο μαναρι" ...εχει ενα ελατωμα ..ειναι ΠΟΛΥ εξυπνη
Κατι λεβεντοπαιδα σαν εσενα δεν τους αρεσει να τα μοιραζονται ...
Το παθημα σας οταν ανακαλυψε τα αισχη σας με τη Frau πως τη λενε , δεν σας εγινε μαθημα
Το γεγονος οτι μας πρηξατε τα ουμπαλα ...αχ την σκεφτομαι , αχ μου λειπει μαλον το ξεχασατε
Αν συνεχισετε το ακρατο σαλιαρισμα με την καθ ολα αγαπητη κα Ιωαννα η προβλεψη μου ειναι
Οτι θα εχουμε δραματα
Οι ορχεις σας θα γινουν γατο τροφη ( καλα θα ψοφησουν στη πεινα τα γατακια )
Εσεις θα βρεθειτε τεμαχισμένος σε μικρα μικρα τεμαχια στον Θερμαικο
( το καλο ειναι οτι θα γινετε πολυ καλη μαλαγρα για λαυρακια/ γοφαρια )

Εγω στα ειπα και απεγδυνομαι πασης ευθυνης

( κοιτα ρε που τη γλυτωσες απο μενα και θα πας απ τη Μαναρι )
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.217
Κριτικές
40
Like
23.397
Πόντοι
26.096
images
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
6
Like
9.510
Πόντοι
2.586
Σκέπτομαι, κύριε ...
Σκέπτομαι!
Σκεψου καλα ....
Οχι τιποτα αλλο ειμαστε και μακρυα
Θα προλαβω να ειδοποιησω κανενα φιλο να σε προσεξει οταν θα καταληξεις ευνουχισμένος στα επειγοντα ?
Θα προλαβεις να φτασεις ..γιατι αν της ξεφυγει και σου κοψει την AVL ή την AVF δε σε προλαβαινουμε ..το θεο μπαρμπα να εχεις
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom