Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.249
Like
10.618
Πόντοι
2.606
αμα κανα μουνοπανοπανο απο εδω μεσα πειραξει ποτε τον θειουλη μου θα τον φανε οι κοκοβιοι ανοιχτα της ζεας

κάπως έτσι θείο?

 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.249
Like
10.618
Πόντοι
2.606
Ευχαριστώ, παιδί μου, και ξέρω ότι όντως το εννοείτε αυτό!
Παρόλα αυτά είχα υποσχεθεί ότι θα απαντήσω σε κάποια π.μ., που δέχθηκα από μέλη που αναγνώρισαν ποία είναι η Μ.
Όλοι τους ήταν ευγενέστατοι και τους απάντησα.
ΤΩΡΑ θα απαντήσω στον μοναδικό ΗΛΙΘΙΟ, που συνεχίζει να μου στέλνει π.μ. περί του ότι έχει πάει 100 φορές με την <γυναίκα μου> και μου αναφέρει ένα απόκρυφο tatoo, που έχει για να με πείσει ότι την έχει συναντήσει!

Ιδού λοιπόν η απάντησις:
ΡΕ, ΗΛΙΘΙΕ!
Δεν έχεις πάει μόνο εσύ μαζί της. Έχουν πάει πάρα πολλοί άλλοι τον καιρό που εργαζόταν. Για τα περισσότερα χρόνια έβγαινε στα 300€ /ώρα. Μπορούσες εσύ, καθυστερημένο πλάσμα, να πληρώσεις τόσα για να πας 100 φορές μαζί της; Και αν ακόμη μπορούσες, που αμφιβάλλω, ξέρεις ποία είναι η διαφορά μας;;; 'Οτι εσύ πλήρωνες, ρε βλάκα, ενώ εγώ όχι.
Σου απαντώ όχι επειδή μόνο προσβάλεις την Μ. Ψυχάκηδες υπάρχουν πάντα και παντού.
Βρίζεις όμως για αδικαιολόγητο λόγο την μητέρα μου. Εγώ την μητέρα μου, ρε κάθαρμα, την θυμάμαι μόνο από φωτογραφίες.
Έλα λοιπόν!
Όπου θέλεις, όποτε θέλεις. 1 προς 1 με γυμνά χέρια [αν ξέρεις τι σημαίνει αυτό].
Εμπρός λοιπόν, κοτούλα. Περιμένω!:\
Ή θα τρέξεις στα φουστάνια της μανούλας σου, ρε ΗΛΙΘΙΕ, για να αναρωτιέσαι γιατί δεν βρίσκεις γκόμενα.

ΣΚΟΥΠΙΔΙ!
Σε περιμένω. 1 προς 1. Με γυμνά χέρια. Όπου και όποτε θέλεις, ΚΑΘΗΚΙ!
Δεν αξίζει να ασχολείστε με τον κάθε καθυστερημένο, ένα μπλοκ και τέλος.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.423
Πόντοι
26.096
Δεν αξίζει να ασχολείστε με τον κάθε καθυστερημένο, ένα μπλοκ και τέλος.
Έχετε δίκαιο, κύριε!
Δεν άρμοζε η απάντησίς μου εις την Αριστοκρατικήν καταγωγήν μου και παιδείαν μου.
Εντάξει ... το έβγαλα από μέσα μου ..
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.249
Like
10.618
Πόντοι
2.606
Έχετε δίκαιο, κύριε!
Δεν άρμοζε η απάντησίς μου εις την Αριστοκρατικήν καταγωγήν μου και παιδείαν μου.
Εντάξει ... το έβγαλα από μέσα μου ..
Χρειάζεται και αυτό μερικές φορές!
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Καλημέρα σας κύριοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Κύριε bliz συμφωνώ και στηρίζω πλήρως και για πολλούς λόγους με την ανάρτηση σας.
Και αισθάνομαι δυστυχής όταν σκέπτομαι ότι ανήκω στο ίδιο είδος (δηλ. το ανθρώπινο) με τέτοια κατακάθια.
Επίσης σε τέτοια άτομα με αισχρή ψυχή το μόνο που τους αρμόζει είναι ΞΥΛΟ, όχι ότι θα αλλάξει και τίποτε.
Υγιαίνετε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.423
Πόντοι
26.096
Κύριε bliz συμφωνώ και στηρίζω πλήρως και για πολλούς λόγους με την ανάρτηση σας.
Και αισθάνομαι δυστυχής όταν σκέπτομαι ότι ανήκω στο ίδιο είδος (δηλ. το ανθρώπινο) με τέτοια κατακάθια.
Επίσης σε τέτοια άτομα με αισχρή ψυχή το μόνο που τους αρμόζει είναι ΞΥΛΟ, όχι ότι θα αλλάξει και τίποτε.
Υγιαίνετε.
Σας ευχαριστώ, κύριε!
Ποτέ δεν πίστεψα στην δύναμη της βίας. Δεν λύνονται έτσι τα θέματα.
Ούτε έχω επιλύσει θέματα με αυτό τον τρόπο. Πάντα υπάρχει κάποιος πιο δυνατός από εσένα. Και πλέον υπάρχουν και τα μαχαίρια και τα πιστόλια ...
Άλλωστε υπάρχει και το εξής: Ο Θεός έπλασε τους ανθρώπους και ο Kolt τους έκανε ίσους!
Απλά μεγάλωσα χωρίς μητέρα ... Ας με βρίαουν όσο θέλουν αλλά να βρίζουν την μητέρα μου .... που ούτε εγώ την γνώρισα ...
Τέλος πάντων!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και εν τέλει ας κολυμπούν στον βόθρο τους με τους όμοιους των. Γιατί να μας ενοχλούν;
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Εύγε, κύριε!
Και σας ευχαριστώ εκ βάθους καρδίας επειδή ξέρω ότι το εννοείτε και ότι αν χρειαστεί όντως θα στείλετε τους οκτάποδες τούτους.
Αυτά να τα βλέπει η πλέμπα εδώ μέσα, που συνέχεια απαιτεί κέρασμα από το Νηματοθέτη.
Και επειδή όλοι τους το παίζουν δήθεν γνώστες στις έθνικ κουζίνες, σε ένα από τα τελευταία parties της πρώτης περιόδου των εργασιών του Νήματος, τους είχα πει ότι ο Νηματοθέτης βάζει τα υλικά και δηλαδή:
Κουτσουλιές από τα περιστέρια της περιοχής του Λευκού Πύργου και φρεσκοκομμένο γρασίδι από την ίδια επίσης περιοχή. Και πολλά λίτρα από νερό από δημοτικές βρύσης του περιβάλλοντος χώρου.
Οι Κινέζοι όλα αυτά τα μαγειρεύουν. Η εδώ πλέμπα ήρχισε να εξυβρίζει το Νηματοθέτη και να επιδεικνύει αχάριστον συμπεριφοράν αγνοώντας την γενναιόδωρη προσφοράν του.
Εάν περάσουμε σε επόμενη χιλιάδα σελίδων, θα προσφέρω μόνο νερό [επίσης από δημοτική βρύση] και ολόφρεσκο παγωμένο βόρειο άνεμο!
Φευ!!!
Καλημέρα κύριε Μπλιζ πάντοτε γενναιόδωρος & κιμπάρης παρ όλο των καταιγισμό συκοφαντιών & μπούλινγκ που δεχόσαστε ....
Για πολλοστή φορά αναδεικνύεται μεγαλείο συμπεριφοράς..
Φεύ!!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.423
Πόντοι
26.096
Καλημέρα κύριε Μπλιζ πάντοτε γενναιόδωρος & κιμπάρης παρ όλο των καταιγισμό συκοφαντιών & μπούλινγκ που δεχόσαστε ....
Για πολλοστή φορά αναδεικνύεται μεγαλείο συμπεριφοράς..
Φεύ!!
Σας ευχαριστώ, κύριε!
Σεις ίστασθε παρά τω Νηματοθέτη, όταν ανέλθω εν τη Βασιλεία μου, κύριε!
Και πάλι ευχαριστώ διά την κατανόησίν Υμών, Κύριε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
:D::D::D:

Σήμερα από το πρωί ασχοληθήκαμε με καθαρισμό σε ένα κομμάτι από το δεύτερο λιμανάκι της Καρύστου..
 

Συνημμένα

  • IMG_20231119_092055.jpg
    IMG_20231119_092055.jpg
    395,3 KB · Εμφανίσεις: 11

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.484
Πόντοι
19.795
Σας ευχαριστώ, κύριε!
Ποτέ δεν πίστεψα στην δύναμη της βίας. Δεν λύνονται έτσι τα θέματα.
Ούτε έχω επιλύσει θέματα με αυτό τον τρόπο. Πάντα υπάρχει κάποιος πιο δυνατός από εσένα. Και πλέον υπάρχουν και τα μαχαίρια και τα πιστόλια ...
Άλλωστε υπάρχει και το εξής: Ο Θεός έπλασε τους ανθρώπους και ο Kolt τους έκανε ίσους!
Απλά μεγάλωσα χωρίς μητέρα ... Ας με βρίαουν όσο θέλουν αλλά να βρίζουν την μητέρα μου .... που ούτε εγώ την γνώρισα ...
Τέλος πάντων!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
Πόσο πιο δυνατός και πόσο πιο άνδρας είναι ένας άνδρας που έχει την δύναμη να αγαπήσει μια γυναίκα με παρελθόν.

Καλημέρα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Πόσο πιο δυνατός και πόσο πιο άνδρας είναι ένας άνδρας που έχει την δύναμη να αγαπήσει μια γυναίκα με παρελθόν.

Καλημέρα.
Εγώ το έκανα και ακόμα το κάνω και θα το κάνω κύριε κωλό-γερε όσο μου επιτρέψει ακόμα η ζωή να ζήσω...
Αυτή η ανάρτηση σας μπήκε σε ένα μονοπάτι που δεν μπορεί να το ζήσει ο οποιοσδήποτε.
Εύγε!!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.423
Πόντοι
26.096
Πόσο πιο δυνατός και πόσο πιο άνδρας είναι ένας άνδρας που έχει την δύναμη να αγαπήσει μια γυναίκα με παρελθόν.

Καλημέρα.
Σας ευχαριστώ, κύριε.
Την αμέσως επόμενη φορά που θα είμαι Αθήνα, θα είναι και η Μ μαζί μου. Ο αδελφός μου την γνωρίζει ήδη και άρα εννοείται ότι θα συναντηθούμε.
θα είστε και εσείς μαζί μας. Τα υπόλοιπα περί δικαιολογίας για την γνωριμία μας αφήστε τα σ΄ εμένα.
Θα είμαστε οι 4 όλοι μαζί!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.484
Πόντοι
19.795
Σας ευχαριστώ, κύριε.
Την αμέσως επόμενη φορά που θα είμαι Αθήνα, θα είναι και η Μ μαζί μου. Ο αδελφός μου την γνωρίζει ήδη και άρα εννοείται ότι θα συναντηθούμε.
θα είστε και εσείς μαζί μας. Τα υπόλοιπα περί δικαιολογίας για την γνωριμία μας αφήστε τα σ΄ εμένα.
Θα είμαστε οι 4 όλοι μαζί!
Δεν χρειάζεται να με συστήσετε σαν Κωλο-γερο. Μπορειτε να με αποκσλεσετε με άλλο όνομα.
Ας πούμε μπορείτε να με συστήσετε σαν παλιο-γερο :2funny:
(Για να ελαφρύνει λίγο το κλίμα εδώ μέσα)
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.423
Πόντοι
26.096
Δεν χρειάζεται να με συστήσετε σαν Κωλο-γερο. Μπορειτε να με αποκσλεσετε με άλλο όνομα.
Ας πούμε μπορείτε να με συστήσετε σαν παλιο-γερο :2funny:
(Για να ελαφρύνει λίγο το κλίμα εδώ μέσα)
Θα σας συστήσω με το πραγματικό σας μικρό όνομα!
Έχει ακόμη προφορά αλλά τα Ελληνικά της είναι πολύ καλά.
Η κόρη της, που γεννήθηκε στην Ρωσία, αλλά τελικά μεγάλωσε εδώ, ομιλεί την Ελληνική άψογα, όπως όλοι εμείς, με την δική σας Αθηναϊκή προφορά.
Ομιλεί επίσης και την Ρωσικήν άψογα. Πλην όμως η Μ παραπονείται ότι η κόρη της ομιλεί την Ρωσικήν, με προφοράν <σαν ξένη>.
Όπως και εάν έχει, φανταστικέ Άνθρωπε, κ. κωλο-γερε, θα σας συστήσω με το πραγματικό όνομά σας.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.484
Πόντοι
19.795
Θα σας συστήσω με το πραγματικό σας μικρό όνομα!
Έχει ακόμη προφορά αλλά τα Ελληνικά της είναι πολύ καλά.
Η κόρη της, που γεννήθηκε στην Ρωσία, αλλά τελικά μεγάλωσε εδώ, ομιλεί την Ελληνική άψογα, όπως όλοι εμείς, με την δική σας Αθηναϊκή προφορά.
Ομιλεί επίσης και την Ρωσικήν άψογα. Πλην όμως η Μ παραπονείται ότι η κόρη της ομιλεί την Ρωσικήν, με προφοράν <σαν ξένη>.
Όπως και εάν έχει, φανταστικέ Άνθρωπε, κ. κωλο-γερε, θα σας συστήσω με το πραγματικό όνομά σας.
:grouphug:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom