Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.473
Κριτικές
1
Like
163.272
Κ bliz ανησυχώ για την Κ @Sexyjoanna τώρα που θα φύγετε στα ξένα , πολύ φοβάμαι ότι θα νιώσει μια στεναχώρια!
Εχω ένα πανέμορφο μαντήλι Hermes να σκουπίσω τα δάκρυα μου...(δεν θα έκλαιγα έναν gentleman, με μαντήλι οτι ναναι..!)
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.424
Πόντοι
26.096
Εχω ένα πανέμορφο μαντήλι Hermes να σκουπίσω τα δάκρυα μου...(δεν θα έκλαιγα έναν gentleman, με μαντήλι οτι ναναι..!)
Ευχαριστώ, κυρία!
Από την άλλη όμως ένας gentleman δεν θα επέτρεπε ποτέ στον εαυτό του να σας προξενήσει λύπη. Και ούτε θα συγχωρούσε στον εαυτό του κάτι τέτοιο.
Θα προτιμούσε να θαυμάσει το μαντήλι αυτό στον όμορφο λαιμό σας.
Σας φιλώ -εικονικα-! Δεν έχω άλλωστε άλλο τρόπο.
 

Baoobab

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Like
1.053
Πόντοι
201
Να αφησω και κανα τραγουδι για να κουνησετε το moneymaker που ελεγε και ο συγχωρημενος James Brown γιατι με τα λευκα ροκ θα σπασετε του καθρεφτες με τα headbanging.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.484
Πόντοι
19.795
Αν πάτε Εδιμβούργο, θα σας προτείνω εστιατόρια που πάνε οι ντόπιοι. Χωρίς τουρίστες. Εξαιρετικό φαγητό.
Απλά ενημερώστε με αν είναι να πάτε.
Έχω πάει 4 φορές Εδιμβούργο. Έμενα σε συγκεκριμενο ξενοδοχείο για πολύ ειδικούς λόγους. Στο Λορινστον πλεις. Στα 50 μέτρα από το ξενοδοχείο είχε στριπτίζάδικο . Δεν μπόρεσα να ξεφύγω ποτέ από την επιτήρηση του εισαγγελέα και να πάω :headbang::headbang::headbang:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.484
Πόντοι
19.795
1700351151432.png
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.424
Πόντοι
26.096
Καλημέρα, Όνοι και Χοίροι!
Λοιπόν ... Αρχίζουμε!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.424
Πόντοι
26.096
Θα στείλω 11 χταπόδια.... Για το πάρτυ.
Εύγε, κύριε!
Και σας ευχαριστώ εκ βάθους καρδίας επειδή ξέρω ότι το εννοείτε και ότι αν χρειαστεί όντως θα στείλετε τους οκτάποδες τούτους.
Αυτά να τα βλέπει η πλέμπα εδώ μέσα, που συνέχεια απαιτεί κέρασμα από το Νηματοθέτη.
Και επειδή όλοι τους το παίζουν δήθεν γνώστες στις έθνικ κουζίνες, σε ένα από τα τελευταία parties της πρώτης περιόδου των εργασιών του Νήματος, τους είχα πει ότι ο Νηματοθέτης βάζει τα υλικά και δηλαδή:
Κουτσουλιές από τα περιστέρια της περιοχής του Λευκού Πύργου και φρεσκοκομμένο γρασίδι από την ίδια επίσης περιοχή. Και πολλά λίτρα από νερό από δημοτικές βρύσης του περιβάλλοντος χώρου.
Οι Κινέζοι όλα αυτά τα μαγειρεύουν. Η εδώ πλέμπα ήρχισε να εξυβρίζει το Νηματοθέτη και να επιδεικνύει αχάριστον συμπεριφοράν αγνοώντας την γενναιόδωρη προσφοράν του.
Εάν περάσουμε σε επόμενη χιλιάδα σελίδων, θα προσφέρω μόνο νερό [επίσης από δημοτική βρύση] και ολόφρεσκο παγωμένο βόρειο άνεμο!
Φευ!!!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.024
Like
28.521
Πόντοι
5.506
Εύγε, κύριε!
Και σας ευχαριστώ εκ βάθους καρδίας επειδή ξέρω ότι το εννοείτε και ότι αν χρειαστεί όντως θα στείλετε τους οκτάποδες τούτους.
Αυτά να τα βλέπει η πλέμπα εδώ μέσα, που συνέχεια απαιτεί κέρασμα από το Νηματοθέτη.
Και επειδή όλοι τους το παίζουν δήθεν γνώστες στις έθνικ κουζίνες, σε ένα από τα τελευταία parties της πρώτης περιόδου των εργασιών του Νήματος, τους είχα πει ότι ο Νηματοθέτης βάζει τα υλικά και δηλαδή:
Κουτσουλιές από τα περιστέρια της περιοχής του Λευκού Πύργου και φρεσκοκομμένο γρασίδι από την ίδια επίσης περιοχή. Και πολλά λίτρα από νερό από δημοτικές βρύσης του περιβάλλοντος χώρου.
Οι Κινέζοι όλα αυτά τα μαγειρεύουν. Η εδώ πλέμπα ήρχισε να εξυβρίζει το Νηματοθέτη και να επιδεικνύει αχάριστον συμπεριφοράν αγνοώντας την γενναιόδωρη προσφοράν του.
Εάν περάσουμε σε επόμενη χιλιάδα σελίδων, θα προσφέρω μόνο νερό [επίσης από δημοτική βρύση] και ολόφρεσκο παγωμένο βόρειο άνεμο!
Φευ!!!
ε ρε παρτις παλι που θα γινουνε
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.024
Like
28.521
Πόντοι
5.506
αμα κανα μουνοπανοπανο απο εδω μεσα πειραξει ποτε τον θειουλη μου θα τον φανε οι κοκοβιοι ανοιχτα της ζεας
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.424
Πόντοι
26.096
Royal Mile.
On the left hand side on the way up to the Castle. Yes?
Το Εδιμβούργο ήταν ένας από τους αγαπημένους προορισμούς μας στα υπέροχα χρόνια, που η Αγγλίς τροφός μου εχάρισε.
Την Άνοιξη [μία εβδομάδα μετά την εκπαραθύρωσή μου εκ της Μ εξαιτίας του ατυχούς γεγονότος μετά Γερμανίδος τινός] την εσυνάντησα στην Ζυρίχη όπου αυτή είχε δουλειές. Εκεί μείναμε 3 μέρες και επειδή ξέραμε και οι δύο ότι αυτή ήταν η τελευταία συνάντησή μας σ΄ αυτή την ζωή, επιλέξαμε να περάσουμε 4 ακόμη υπέροχες μέρες στο Εδιμβούργο.
Για όποιον πάει στο Εδιμβούργο ... ανάμεσα στα πολλά που μπορώ να συμβουλέψω ... Κάτι που δεν το κάνει ουδείς τουρίστας ... Περιπατήστε κατά μήκος αυτού του υδάτινου ρεύματος, που διαπερνά την πόλιν του Εδιμβούργου. Water on Leath, λέγεται. Υπάρχουν εξαιρετικές διαδρομές εκεί.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.024
Like
28.521
Πόντοι
5.506
Royal Mile.
On the left hand side on the way up to the Castle. Yes?
Το Εδιμβούργο ήταν ένας από τους αγαπημένους προορισμούς μας στα υπέροχα χρόνια, που η Αγγλίς τροφός μου εχάρισε.
Την Άνοιξη [μία εβδομάδα μετά την εκπαραθύρωσή μου εκ της Μ εξαιτίας του ατυχούς γεγονότος μετά Γερμανίδος τινός] την εσυνάντησα στην Ζυρίχη όπου αυτή είχε δουλειές. Εκεί μείναμε 3 μέρες και επειδή ξέραμε και οι δύο ότι αυτή ήταν η τελευταία συνάντησή μας σ΄ αυτή την ζωή, επιλέξαμε να περάσουμε 4 ακόμη υπέροχες μέρες στο Εδιμβούργο.
Για όποιον πάει στο Εδιμβούργο ... ανάμεσα στα πολλά που μπορώ να συμβουλέψω ... Κάτι που δεν το κάνει ουδείς τουρίστας ... Περιπατήστε κατά μήκος αυτού του υδάτινου ρεύματος, που διαπερνά την πόλιν του Εδιμβούργου. Water on Leath, λέγεται. Υπάρχουν εξαιρετικές διαδρομές εκεί.
γκομενακια εχει εκει θειε?
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.424
Πόντοι
26.096
θειε τι ειναι ερωτας?
Παιδί μου!
Ένας από τους πολλούς λόγους που σας έχω επιλέξει ως μοναδικόν κληρονόμον μου είναι ότι είστε πάρα πολύ έξυπνος και ξέρετε να λέτε πολλά με μία ανάρτηση μερικών λέξεων.
Ο.Κ.
Ευρισκόμεθα εις το Νήμα της Αληθείας και της Ειλικρινείας!
Και επειδή λαμβάνω πολλά ειρωνικά π.μ.
Θα απαντήσω όμως ...
ΝΑΙ! Η κα. Ιωάννα, ως γυναίκα, μου αρέσει αφάνταστα πολύ! Ήδη το ξέρει όλο το μπου.
ΟΧΙ! Δεν θα την συναντήσω στα πλαίσια της εργασίας της [άλλωστε αμφιβάλλω εάν η κα. Ιωάννα θα με δέχονταν, μετά από όσα έχουν συμβεί].
ΝΑΙ! Η κα. Ιωάννα είναι μία πολύ έξυπνη γυναίκα, μία γυναίκα που δεν αφήνει τίποτε να πέσει κάτω, μία γυναίκα με χιούμορ και μία γυναίκα που δεν μασάει. Εάν εδέχετο να ήμουν μαζί της, θα είμασταν ένας Εκρηκτικός Συνδυασμός και δεν γνωρίζω την κατάληξη. Φευ όμως ... δεν είμαστε μαζί ... Φευ εις τη ενιοστήν!

ΝΑΙ,ΝΑΙ,ΝΑΙ!
Αυτή η γυναίκα με τρελλαίνει! Ωραία! Τα ομολόγησα όλα.

Σας παρακαλώ μην μου στέλνετε άλλα π.μ.

Και δια να τιμήσω την Βρετανικήν καταγωγήν της παραθέτω το παρακάτω. Υπάρχουν άπειρες εκτελέσεις του παρακάτω άσματος. Αυτή η εκτέλεση είναι η αγαπημένη μου και σας παρακαλώ, ω πλέμπα, να διαβάσετε τα όσα γράφονται στην εισαγωγή του άσματος. Ουσιαστικά είναι θρησκευτικό άσμα αλλά όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
In England's green and pleasant land ..!!! :
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.244
Κριτικές
40
Like
23.424
Πόντοι
26.096
αμα κανα μουνοπανοπανο απο εδω μεσα πειραξει ποτε τον θειουλη μου θα τον φανε οι κοκοβιοι ανοιχτα της ζεας
Ευχαριστώ, παιδί μου, και ξέρω ότι όντως το εννοείτε αυτό!
Παρόλα αυτά είχα υποσχεθεί ότι θα απαντήσω σε κάποια π.μ., που δέχθηκα από μέλη που αναγνώρισαν ποία είναι η Μ.
Όλοι τους ήταν ευγενέστατοι και τους απάντησα.
ΤΩΡΑ θα απαντήσω στον μοναδικό ΗΛΙΘΙΟ, που συνεχίζει να μου στέλνει π.μ. περί του ότι έχει πάει 100 φορές με την <γυναίκα μου> και μου αναφέρει ένα απόκρυφο tatoo, που έχει για να με πείσει ότι την έχει συναντήσει!

Ιδού λοιπόν η απάντησις:
ΡΕ, ΗΛΙΘΙΕ!
Δεν έχεις πάει μόνο εσύ μαζί της. Έχουν πάει πάρα πολλοί άλλοι τον καιρό που εργαζόταν. Για τα περισσότερα χρόνια έβγαινε στα 300€ /ώρα. Μπορούσες εσύ, καθυστερημένο πλάσμα, να πληρώσεις τόσα για να πας 100 φορές μαζί της; Και αν ακόμη μπορούσες, που αμφιβάλλω, ξέρεις ποία είναι η διαφορά μας;;; 'Οτι εσύ πλήρωνες, ρε βλάκα, ενώ εγώ όχι.
Σου απαντώ όχι επειδή μόνο προσβάλεις την Μ. Ψυχάκηδες υπάρχουν πάντα και παντού.
Βρίζεις όμως για αδικαιολόγητο λόγο την μητέρα μου. Εγώ την μητέρα μου, ρε κάθαρμα, την θυμάμαι μόνο από φωτογραφίες.
Έλα λοιπόν!
Όπου θέλεις, όποτε θέλεις. 1 προς 1 με γυμνά χέρια [αν ξέρεις τι σημαίνει αυτό].
Εμπρός λοιπόν, κοτούλα. Περιμένω!:\
Ή θα τρέξεις στα φουστάνια της μανούλας σου, ρε ΗΛΙΘΙΕ, για να αναρωτιέσαι γιατί δεν βρίσκεις γκόμενα.

ΣΚΟΥΠΙΔΙ!
Σε περιμένω. 1 προς 1. Με γυμνά χέρια. Όπου και όποτε θέλεις, ΚΑΘΗΚΙ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom