Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
:D::D::D::D:
Αγαπητέ κύριε κωλό-γερε οι θερμότερες ευχές μού μαζί σάς !!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.268
Κριτικές
40
Like
23.443
Πόντοι
26.096
Με κυνηγαει ρε γμτο. Εχω κανονισει μια διανυκτερευση στην Μαδριτη, οπου φτανω το μεσημερι για την Δευτερα. Αν και για πρωτη φορα σε ταξιδι, δεν σχεδιασα τιποτα περι σεξοδιαμονης, το ξενοδοχειο που εχω κλεισει, στην Γκραν βια 65, ειναι μολις 2 λεπτα με τα ποδια απο κεντρο μασσαζ με λατινες που προσφερουν σοαπυ και νουρου στα 100 ευρω και στον ακριβως πισω παραλληλο ειναι κινεζοδρομος με οχι ενα, ουτε δυο, αλλα τρια κινεζικα μασσαζομπουρδελακια. Φευ.
Ναι, σας κυνηγάει. Ξέρετε τι υπάρχει στο κάθε επόμενο εκατοστό αλλά τυχαία κλείσατε το ξενοδοχείο αυτό...

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Στην ζωή, παιδί μου, δεν μπορούμε να έχουμε πάντα αυτό που θέλουμε.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.268
Κριτικές
40
Like
23.443
Πόντοι
26.096
Πάντως είναι πολύ σπάνιο να βρεθούν 3 κολυμβητές σε μια παρέα.,
Και εδώ είμαστε τουλάχιστον 3 και εντελώς τυχαία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.485
Πόντοι
19.795
Ναι, σας κυνηγάει. Ξέρετε τι υπάρχει στο κάθε επόμενο εκατοστό αλλά τυχαία κλείσατε το ξενοδοχείο αυτό...

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Στην ζωή, παιδί μου, δεν μπορούμε να έχουμε πάντα αυτό που θέλουμε.
Μαδρίτη και Βαρκελώνη τίς ξέρω αρκετά καλά. Αληθινά όμως σε αυτό το ξενοδοχείο πάω πρώτη φορά. Κριτήριο μου ήταν να είμαι κοντά σε σταθμό μετρό. Μετά είδα ότι υπάρχουν τα συγκεκριμένα ιδρύματα.
Τελευταία στην Μαδρίτη έμενα σε ένα ξενοδοχείο που ειναι μεσοτοιχία με ίδρυμα που φιλοξενεί άπορες κορασίδες από την Λατινική Αμερική.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.268
Κριτικές
40
Like
23.443
Πόντοι
26.096
Στο μεταξύ τρολαρω για το ξενοδοχείο του κ. κωλο-γερου αλλά και εγώ έχω κάνει μεγάλη ανοησία με το ξενοδοχείο που έκλεισα στη Ζυρίχη on the way to Zermatt...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.268
Κριτικές
40
Like
23.443
Πόντοι
26.096
Μαδρίτη και Βαρκελώνη τίς ξέρω αρκετά καλά. Αληθινά όμως σε αυτό το ξενοδοχείο πάω πρώτη φορά. Κριτήριο μου ήταν να είμαι κοντά σε σταθμό μετρό. Μετά είδα ότι υπάρχουν τα συγκεκριμένα ιδρύματα.
Τελευταία στην Μαδρίτη έμενα σε ένα ξενοδοχείο που ειναι μεσοτοιχία με ίδρυμα που φιλοξενεί άπορες κορασίδες από την Λατινική Αμερική.
Να υποθέσω ότι και εκείνο τυχαίο ήτο;;;
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Αναρωτιέμαι σας αρέσουν τα τσουρος, εμένα μου φάνηκαν αδιάφορα, προτιμοτεροι οι δικοί μας λουκουμάδες
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Στο μεταξύ τρολαρω για το ξενοδοχείο του κ. κωλο-γερου αλλά και εγώ έχω κάνει μεγάλη ανοησία με το ξενοδοχείο που έκλεισα στη Ζυρίχη on the way to Zermatt...
Έχουμε εμπιστοσύνη στη σύνεση σας κύριε.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
Στο μεταξύ τρολαρω για το ξενοδοχείο του κ. κωλο-γερου αλλά και εγώ έχω κάνει μεγάλη ανοησία με το ξενοδοχείο που έκλεισα στη Ζυρίχη on the way to Zermatt...
Ζυρίχη Ε ωραία ,θα έρθω και εγώ!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.485
Πόντοι
19.795
Αναρωτιέμαι σας αρέσουν τα τσουρος, εμένα μου φάνηκαν αδιάφορα, προτιμοτεροι οι δικοί μας λουκουμάδες
Ούτε εμένα μου πολυαρεσουν. Αλλά με βολεύει ότι ο φούρνος που φτιάχνει καλά τσουρος είναι σε ιδανική περιοχή.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.268
Κριτικές
40
Like
23.443
Πόντοι
26.096
Έχουμε εμπιστοσύνη στη σύνεση σας κύριε.
Δεν είναι θέμα σύνεσης. Δεν εννοώ ότι έχει εργαζόμενες εκεί κοντά.
Την Άνοιξη ήμουν στο ίδιο ξενοδοχείο με την Αγγλίδα τροφό μου και τώρα σκέφτομαι μήπως με αναγνωρίσει ένας συγκεκριμένος Βρετανός υπάλληλος...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ζυρίχη Ε ωραία ,θα έρθω και εγώ!
Σεις με τον κ. troubakhs μου και μαζί με τον κ. κωλο-γερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: shadow

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.485
Πόντοι
19.795
Στο μεταξύ τρολαρω για το ξενοδοχείο του κ. κωλο-γερου αλλά και εγώ έχω κάνει μεγάλη ανοησία με το ξενοδοχείο που έκλεισα στη Ζυρίχη on the way to Zermatt...
Ανοησία γιατί; Δεν κάνατε έρευνα αγοράς πριν;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.485
Πόντοι
19.795
Δεν είναι θέμα σύνεσης. Δεν εννοώ ότι έχει εργαζόμενες εκεί κοντά.
Την Άνοιξη ήμουν στο ίδιο ξενοδοχείο με την Αγγλίδα τροφό μου και τώρα σκέφτομαι μήπως με αναγνωρίσει ένας συγκεκριμένος Βρετανός υπάλληλος...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σεις με τον κ. troubakhs μου και μαζί με τον κ. κωλο-γερο.
Είχα έναν γνωστό παλιότερα που το σαχλο αστείο που έκανε όταν έβλεπε γνωστό με τη γυναίκα του, για πρώτη φορά ρωταγε: Ποτέ βαψατε τα μαλλιά σας, την προηγούμενη φορά ήσασταν μελαχρινή (η, ξανθιά, α ανάλογα)
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.268
Κριτικές
40
Like
23.443
Πόντοι
26.096
Είχα έναν γνωστό παλιότερα που το σαχλο αστείο που έκανε όταν έβλεπε γνωστό με τη γυναίκα του, για πρώτη φορά ρωταγε: Ποτέ βαψατε τα μαλλιά σας, την προηγούμενη φορά ήσασταν μελαχρινή (η, ξανθιά, α ανάλογα)
Και οι δύο καταξανθες είναι. Απλά η Αγγλίς τροφός μου κάθε μέρα μιλούσε με αυτόν για ώρα και αυτός ήταν λίαν διαχυτικος και της έλεγε διάφορα...
Είναι απρόβλεπτος. Δεν ξέρω τι μπορεί να πει και μετά να έχουμε νέα Αρχαιοελληνική τραγωδία.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Πάντως είναι πολύ σπάνιο να βρεθούν 3 κολυμβητές σε μια παρέα.,
Και εδώ είμαστε τουλάχιστον 3 και εντελώς τυχαία.
Καλησπέρα κύριε Μπλιζ...
Πραγματικά η άσκηση αυτή είναι πάρα πολύ δύσκολη επειδή αυτή την περίοδο εγώ απέχω από κολυμβητική δεξαμενή μερικές φορές την κάνω στη θάλασσα πάντως αν καταφέρετε και την κάνετε Θα δείτε το κορμί σας σε άλλα επίπεδα.
Υ.Γ. για δοκιμάστε να βάλετε ένα μακαρόνι ανάμεσα στα πόδια σας ίσως κάτι να καταφέρετε.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.485
Πόντοι
19.795
Και οι δύο καταξανθες είναι. Απλά η Αγγλίς τροφός μου κάθε μέρα μιλούσε με αυτόν για ώρα και αυτός ήταν λίαν διαχυτικος και της έλεγε διάφορα...
Είναι απρόβλεπτος. Δεν ξέρω τι μπορεί να πει και μετά να έχουμε νέα Αρχαιοελληνική τραγωδία.
Ακυρωστε, και νοικιαστε αλλού με οποιοδήποτε κόστος :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom