Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (4 μέλη και 9 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Συνημμένα

  • 175px-Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg
    175px-Bundesarchiv_Bild_102-17049,_Joseph_Goebbels_spricht.jpg
    16 KB · Εμφανίσεις: 9
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.051
Κριτικές
40
Like
23.107
Πόντοι
26.096

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Και το άβαταρ του κ. Vlandis4 [  :worship: ] να βάζατε, εξίσου κατανοητή θα ήτο η ανάρτησίς σας, κύριε.
Ναι αλλά έπρεπε να αποτίσω φόρο τιμής σε μια εξέχουσα ιστορική προσωπικότητα.
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Το αυτό πρέπει να ισχύει και διά τους 'δανειζόμενους' οπώρας!

Ερώτηση που έγινε στην αγροφυλακή του νησιού μας κάλυψε πλήρως για τις ποινές που υπάρχουν στους «δανειζόμενους» οπώρας:

- Εάν τα σύκα είναι «ώριμα» δεν υπάρχει καμμία ποινή
(διότι θα πήγαιναν χαμένα η θα τα έστελναν στην μαρμελαδοποια blizardeye ΟΕ)  :vomit:

- Εάν τα σύκα καταναλωθούν επιτόπου είναι δύσκολο για τις αρχές να το εξακριβώσουν
(παρά μόνο με δακτυλοσκόπηση  :thebigfinger:)

- Εάν σε πιάσουν με τα σύκα ανα χείρας τότε και μονο τότε την έβαψες  :fuck2: :fuck2:
( θα σε γαμησουν δυο μιλφορωσιδια που μένουν απενταντι από την συκιά του παππού του Νικόλα)

Αυτααααααα....
Πιστεύω σας κάλυψα πλήρως!  :hi:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Ερώτηση που έγινε στην αγροφυλακή του νησιού μας κάλυψε πλήρως για τις ποινές που υπάρχουν στους «δανειζόμενους» οπώρας:

- Εάν τα σύκα είναι «ώριμα» δεν υπάρχει καμμία ποινή
(διότι θα πήγαιναν χαμένα η θα τα έστελναν στην μαρμελαδοποια blizardeye ΟΕ)  :vomit:

- Εάν τα σύκα καταναλωθούν επιτόπου είναι δύσκολο για τις αρχές να το εξακριβώσουν
(παρά μόνο με δακτυλοσκόπηση  :thebigfinger:)

- Εάν σε πιάσουν με τα σύκα ανα χείρας τότε και μονο τότε την έβαψες  :fuck2: :fuck2:
( θα σε γαμησουν δυο μιλφορωσιδια που μένουν απενταντι από την συκιά του παππού του Νικόλα)

Αυτααααααα....
Πιστεύω σας κάλυψα πλήρως!  :hi:

Αμα ειναι για στραπονιασμα ..θα ερθει ο νηματοθέτης θα αγορασει σύκα απο το μανάβη
και θα γυριζει γυρω γυρω απ τη συκία μεχρι να τον πιασουν

:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.051
Κριτικές
40
Like
23.107
Πόντοι
26.096
γιατι μου κανεις κωλοδάχτυλο; θελεις να σε δω καμια μερα οξω και σου κανω κωλοδαχτυλα; κανονισε :grin:

Διότι αμέσως υιοθετήσατε την σε βάρος του νηματοθέτη προπαγάνδα αυτών που ασκούν bulllying  σε βάρος του νηματοθέτη.
Επίσης και επειδή είμεθα στο νήμα της ειλικρινείας και της αληθείας οφείλω να είπω ότι προ μερικών ημερών υπήξα στο Δημαρχείο του Δημάρχου σας και - αφήνοντας ασχολίαστη την επί 50 λεπτά αναμονή μου έξω από γραφείο - εξυπηρετήθηκα εξαιρετικά από το εκεί εργαζόμενο υπαλληλικό προσωπικό καίτοι η διεκπεραίωσις της πολυπλόκου υποθέσεώς μου διήρκεσε πλέον των 90 λεπτών.
Αφήνω στην φαντασία σας τα κοσμητικά επίθετα με τα οποία εστόλισα τον Δήμαρχό σας κατά την διάρκεια της αναμονής μου.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.051
Κριτικές
40
Like
23.107
Πόντοι
26.096
Ερώτηση που έγινε στην αγροφυλακή του νησιού μας κάλυψε πλήρως για τις ποινές που υπάρχουν στους «δανειζόμενους» οπώρας:

- Εάν τα σύκα είναι «ώριμα» δεν υπάρχει καμμία ποινή
(διότι θα πήγαιναν χαμένα η θα τα έστελναν στην μαρμελαδοποια blizardeye ΟΕ)  :vomit:

- Εάν τα σύκα καταναλωθούν επιτόπου είναι δύσκολο για τις αρχές να το εξακριβώσουν
(παρά μόνο με δακτυλοσκόπηση  :thebigfinger:)

- Εάν σε πιάσουν με τα σύκα ανα χείρας τότε και μονο τότε την έβαψες  :fuck2: :fuck2:
( θα σε γαμησουν δυο μιλφορωσιδια που μένουν απενταντι από την συκιά του παππού του Νικόλα)

Αυτααααααα....
Πιστεύω σας κάλυψα πλήρως!  :hi:

Καλώς!
Να δω τι θα λέτε στα μέσα Ιουλίου όταν θα ΄ξυρίσει΄ το μποστάνι σας ...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Διότι αμέσως υιοθετήσατε την σε βάρος του νηματοθέτη προπαγάνδα αυτών που ασκούν bulllying  σε βάρος του νηματοθέτη.
Επίσης και επειδή είμεθα στο νήμα της ειλικρινείας και της αληθείας οφείλω να είπω ότι προ μερικών ημερών υπήξα στο Δημαρχείο του Δημάρχου σας και - αφήνοντας ασχολίαστη την επί 50 λεπτά αναμονή μου έξω από γραφείο - εξυπηρετήθηκα εξαιρετικά από το εκεί εργαζόμενο υπαλληλικό προσωπικό καίτοι η διεκπεραίωσις της πολυπλόκου υποθέσεώς μου διήρκεσε πλέον των 90 λεπτών.
Αφήνω στην φαντασία σας τα κοσμητικά επίθετα με τα οποία εστόλισα τον Δήμαρχό σας κατά την διάρκεια της αναμονής μου.
σου γαμησω αν μου βριζεις μπουταρη  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Αμα ειναι για στραπονιασμα ..θα ερθει ο νηματοθέτης θα αγορασει σύκα απο το μανάβη
και θα γυριζει γυρω γυρω απ τη συκία μεχρι να τον πιασουν

:2funny: :2funny: :2funny:

Με πέθανες Σπαθατε

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.051
Κριτικές
40
Like
23.107
Πόντοι
26.096

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
πουτσα πουτσα πουτσα πουτσα πουτσααα :heavymetalbig: συνθήματα για το καλοκαιρι  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom