Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.537
Πόντοι
4.096
Ένα πείραμα ήταν. Ο κόσμος δεν είναι ακόμη έτοιμος να δεχθεί τέτοια κείμενα. Υπάρχουν άλλωστε και τα προσωπικά βιώματα του κάθε ένα μας, που πιθανώς δρουν πολύ απωθητικά και σε πολλούς.
Θα ασχοληθώ μ΄εσάς και τον κ. Vlandis4 στην επόμενη κριτική μου ...  :2funny: :2funny: :2funny:

Σίγουρα έχετε γράψει καλύτερες κριτικές, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν ήταν καλή.

Διαφωνώ στο σημείο «ο κόσμος δεν είναι έτοιμος», εμένα μου αρέσουν οι νταρκίλες

:heavymetalbig:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Ένα πείραμα ήταν. Ο κόσμος δεν είναι ακόμη έτοιμος να δεχθεί τέτοια κείμενα.
Λείπουν οι πρωτότυπες κριτικές... Οπότε κάθε πείραμα είναι καλοδεχούμενο να σπάει λίγο η μονοτονία του άνοιξα την πόρτα, έκανε ντουζ, της έριξα δύο και τη χαιρέτισα :) :) :)
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Σίγουρα έχετε γράψει καλύτερες κριτικές, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν ήταν καλή.

Διαφωνώ στο σημείο «ο κόσμος δεν είναι έτοιμος», εμένα μου αρέσουν οι νταρκίλες

:heavymetalbig:

Εννοώ τον πολύ κόσμο.
Πιστεύω ότι μία τέτοια κριτική την διάβασαν - εκτός από εσάς - 3 ή 4 μόλις ακόμη άτομα χωρίς να νιώσουν άσχημα. Και είμαι σίγουρος ότι γνωρίζω αυτά τα 3 ή 4 άτομα ποίοι είναι. Τα ταμπού είναι δυσθεώρητα και στην συγκεκριμένη περίπτωση [ επαναλαμβάνω ] ότι παίζουν ρόλο και τα προσωπικά βιώματα του κάθε ένα μας. Εγώ περίμενα και αρνητικά σχόλια αλλά δεν υπήρξαν τουλάχιστον φανερά και μπράβο στον κ. Excalibur που το έφερε στην επιφάνεια.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Λείπουν οι πρωτότυπες κριτικές... Οπότε κάθε πείραμα είναι καλοδεχούμενο να σπάει λίγο η μονοτονία του άνοιξα την πόρτα, έκανε ντουζ, της έριξα δύο και τη χαιρέτισα :) :) :)

:thumbsup:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Ένα πείραμα συγγραφής, που ήθελα να δοκιμάσω, ήταν ... Για να δω πως θα αντιδράσει ο κόσμος που θα την αναγνώσει. Φαντάζομαι ότι στην συντριπτική πλειοψηφία τους πάγωσαν ...  :grin:
Δεν αδίκησα πάντως την εργαζομένη.

Πείραμα εκ του ασφαλούς βέβαια, και όταν είχατε ήδη "ζυγίσει" την αποδοχή των αναγνωστών σε "σκοτεινή" κριτική που είχε δημοσιευθεί 6 ημέρες πριν την δική σας. :)
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Εννοώ τον πολύ κόσμο.
Πιστεύω ότι μία τέτοια κριτική την διάβασαν - εκτός από εσάς - 3 ή 4 μόλις ακόμη άτομα χωρίς να νιώσουν άσχημα. Και είμαι σίγουρος ότι γνωρίζω αυτά τα 3 ή 4 άτομα ποίοι είναι. Τα ταμπού είναι δυσθεώρητα και στην συγκεκριμένη περίπτωση [ επαναλαμβάνω ] ότι παίζουν ρόλο και τα προσωπικά βιώματα του κάθε ένα μας. Εγώ περίμενα και αρνητικά σχόλια αλλά δεν υπήρξαν τουλάχιστον φανερά και μπράβο στον κ. Excalibur που το έφερε στην επιφάνεια.

Δεν αναφερομαι στο καφαλαιο "ταμπου" και δεν σχολιαζω που θετει ο καθε ενας το "οριο" απολαυσης
Υποκειμενικά ο ερωτας ειναι συνδεδεμένος με τη απολαυση της ζωής ...
Αν και φιλοσοφικά εχω δεχθει την ιδεα του θανάτου ...εξακολουθει να με απωθει η να το πω ποιο απλα να μην δενει ( υποκειμενικα / βιωματικα ) με οσα εγω μπορω να αποδεχθω
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Τι αγώνες έχει σήμερα;;;
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Δεν αναφερομαι στο καφαλαιο "ταμπου" και δεν σχολιαζω που θετει ο καθε ενας το "οριο" απολαυσης
Υποκειμενικά ο ερωτας ειναι συνδεδεμένος με τη απολαυση της ζωής ...
Αν και φιλοσοφικά εχω δεχθει την ιδεα του θανάτου ...εξακολουθει να με απωθει η να το πω ποιο απλα να μην δενει ( υποκειμενικα / βιωματικα ) με οσα εγω μπορω να αποδεχθω

Έτσι είναι και πολύ περισσότερο να συνδυάζεται ο ψαλμός του θανάτου με την γενετήσια πράξη που είναι η αρχή της ζωής ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom