Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (6 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786

Καλημέρα.

2 ντεπόν παρακαλώ.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.083
Κριτικές
40
Like
23.168
Πόντοι
26.096
Καλημέρα.

2 ντεπόν παρακαλώ.

URL]]
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Το ενα αρχ...  ητανε στα μπουζουκια μεχρι πρωιας χτες. Το αλλο αρχ... ως συνηθως ητανε στο κωλομπαρο.  Αντε και καλο παραδεισο.

καρδιά είσαι εσύ ή βάσανοοοοοοοοο............... :orchestra:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
΄οποιος θέλει του δίνω ινσταγκραμ να με κάνει φόλοου να δει βιντεάκια του θεού  :rockon:

εδώ δεν ανεβαίνουν
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Το νέο ΝΗΜΑ είναι σαν τη μπαμπούσκα  :happy:
Ανοίγεις τη μία και βγαίνει άλλη  :think:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.869
Like
28.218
Πόντοι
5.506
περιμενω ακομα και δεν εχω κοιμηθη το μνημοσυνο με τα κοριτσια του νηματος ντυμενα προστυχα αλλα Φευ....
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.083
Κριτικές
40
Like
23.168
Πόντοι
26.096
[size=30pt]ΝΕΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ για το ΝΕΟ ΝΗΜΑ, που γεννήθηκε σήμερα! [/size]
[size=30pt]Ψηφίστε, ω βοοειδή και κατοικίδια![/size]

 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.083
Κριτικές
40
Like
23.168
Πόντοι
26.096
περιμενω ακομα και δεν εχω κοιμηθη το μνημοσυνο με τα κοριτσια του νηματος ντυμενα προστυχα αλλα Φευ....

Κοντά τα χέρια.
Σεις έχετε γκόμενα. Αφήστε μήπως σταυρώσουμε και εμείς κάποια ... Τρισφευ!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Καλημέρα στους υπερήφανους θιασώτες του thread. :hi: :hi:

Μια εξωτική βραδιά με δυο όμορφες λεσβίες παλιές μου γνώριμες από την Αμερική, που πέρασαν από την Αθήνα στο δρόμο για την Αίγυπτο με άφησε σωματικό ράκος να κοιτάζω το πρωί της Κυριακής το καθρέφτη.

Η νυχτερινή ‘’υπερωρία’’ που έφτασε κοντά στο να με στείλει αδιάβαστο, σε συνδυασμό με την εικόνα μου στο καθρέφτη,  άνοιξε στο κεφάλι μου μονοπάτια και άρχισα να γράφω ως συνήθως με μανία.

Πιστεύω το συγκεκριμένο thread μπορεί να φιλοξενήσει αυτές τις σκέψεις ως καθ’ ύλην αρμόδιο θεματολογικά. Επιπλέον είναι ευκαιρία μια και τελευταία το είχα ‘’αμελήσει΄΄ !! :grin: :grin:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
:)
 

Συνημμένα

  • IMG_5635.JPG
    IMG_5635.JPG
    769,6 KB · Εμφανίσεις: 80
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.083
Κριτικές
40
Like
23.168
Πόντοι
26.096
Καλημέρα στους υπερήφανους θιασώτες του thread. :hi: :hi:

Μια εξωτική βραδιά με δυο όμορφες λεσβίες παλιές μου γνώριμες από την Αμερική, που πέρασαν από την Αθήνα στο δρόμο για την Αίγυπτο με άφησε σωματικό ράκος να κοιτάζω το πρωί της Κυριακής το καθρέφτη.

Η νυχτερινή ‘’υπερωρία’’ που έφτασε κοντά στο να με στείλει αδιάβαστο, σε συνδυασμό με την εικόνα μου στο καθρέφτη,  άνοιξε στο κεφάλι μου μονοπάτια και άρχισα να γράφω ως συνήθως με μανία.

Πιστεύω το συγκεκριμένο thread μπορεί να φιλοξενήσει αυτές τις σκέψεις ως καθ’ ύλην αρμόδιο θεματολογικά. Επιπλέον είναι ευκαιρία μια και τελευταία το είχα ‘’αμελήσει΄΄ !! :grin: :grin:

Το νήμα είναι στην διάθεσή σας, κύριε!  :hi:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ήρθατε να μας ξελιγώσετε πρωινιάτικα εν αναμονής τρισάγιου για το θανών νήμα;  :tickedoff:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Ρυτίδες χαρακιές !!! Πράγματα πάνω σου που χαλάνε και θέλουν διπλάσια προσπάθεια για να φτιαχθούν !!

Μήπως γέρασα ?? Μπορεί !!! Μπορεί και όχι !!

Γιατί κοιτάζοντας γύρω μου προσεχτικά βλέπω και ‘’γέρους’’ χωρίς ρυτίδες. Βλέπω ‘’γέρους’’ ευθυτενείς λαμπάδες με βλέμμα θολό και γαριασμένο !!

Βλέπω επίσης ‘’νέους’’ με μάτια που λάμπουν από επιθυμία για ζωή γεμάτους ρυτίδες/χαρακιές καμπούρες υποβασταζόμενοι από μπαστούνια και γκλίτσες !!

Με τι καλύπτεται καλύτερα η ρυτίδα ?? Με μαλακοκρέμες η με ευτυχία και χαμόγελο ??

Από το ‘’if you start me up’’ των νεανικών μου χρόνων πέρασα συν τω χρόνω στο ‘’Ι can get no, satisfaction’’ επίσης των Stones ( που τους λατρεύω ) μέσα από μια πορεία που είχε πολύ ταξίδι, πολύ σεξ, και πολύ διάβασμα σε μια αλλόκοτη ισορροπία που σταδιακά σκλήρυνε την ψυχή μου απέναντι στην ηδονή σωματική και ψυχική.

Και ήρθε η ώρα να αντιμετωπίσω το μεγαλύτερο θηρίο που ένας άνθρωπος μπορεί να αντιμετωπίσει. Το κορεσμό !! Ο αγώνας είναι αδυσώπητος !! Η παλινδρόμηση ανάμεσα στην ηδονή του σώματος και την οδύνη του καινού και της ματαιότητας αναπόφευκτη!!

Προσωπικά παίζω το παιχνίδι μου ντριπλάροντας τον μέσω της ψευδαίσθησης.

Και έτσι γεύομαι και άλλα μουνιά !! Πολλά μουνιά ταξιδεύοντας στις εσχατιές του κόσμου  !! Ασπρα, Μαύρα, Κίτρινα, με γεύσεις όξινες η βασικές, με μυρωδιές εβένου, κέδρου, γινγκ γιάνγ, κόκας … και πόσες άλλες !!

Και καταπίνω αχόρταγα και άλλα βιβλία σε πολλά θέματα διαφορετικά !! Και βλέπω νέα μέρη παράξενα και απρόσιτα !! Και έτσι νοιώθω για λίγο το ελιξίριο της ανανέωσης να τρέχει στις φλέβες μου !!  
( ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom