Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (7 μέλη και 19 επισκέπτες)

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26
ακουστε ακραιο σκηνικο που εκανε φιλος μου...γαμησε μαυρη ακαποτα σε στριπτιτζαδικο επι μιση ωρα την καρφωνε ακαπελα!!..ακουω γνωμες περι επικινδυνοτητας,μηπως ειναι πιο καλυμμενος λογω του οτι εργαζοταν σε στριπ η μαυρη?

κοιτα 2 πραγματα μπορει να συμβαινουν

ή ο φιλος σου ειναι μεγαλος  :jerking:

ή εχει κολησει ηδη AIDS οποτε ο βρεμενος την βροχη δεν την φοβαται
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
σε στριπ του μπουρναζιου..παντως δεν πιστευω οτι η επικινδυνοτητα ειναι ιδια, καποιο υποτυπωδη ελεγχο πρεπει να τον κανει το μαγαζι..αφηστε που η μαυρουλα ηταν και αφρατουλα οποτε λογικα δεν πρεπει να εχει ειτζ..τι να πω ξερω γω
 

LeonAth

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
ακουστε ακραιο σκηνικο που εκανε φιλος μου...γαμησε μαυρη ακαποτα σε στριπτιτζαδικο επι μιση ωρα την καρφωνε ακαπελα!!..ακουω γνωμες περι επικινδυνοτητας,μηπως ειναι πιο καλυμμενος λογω του οτι εργαζοταν σε στριπ η μαυρη?

καλος μαλακας ο φιλος σου  :bigdick:
 

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26
σε στριπ του μπουρναζιου..παντως δεν πιστευω οτι η επικινδυνοτητα ειναι ιδια, καποιο υποτυπωδη ελεγχο πρεπει να τον κανει το μαγαζι..αφηστε που η μαυρουλα ηταν και αφρατουλα οποτε λογικα δεν πρεπει να εχει ειτζ..τι να πω ξερω γω

εδω δεν εχουμε εμπιστοσυνη στον  :bottom: γιατι καμια φορα  :badair: και μου λες να εχουμε στην μαυρουλα

[size=15pt]ΠΑΣ ΚΑΛΑ[/size]
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
ρε συ παιχτη απλα προσπαθω να κανω θετικες σκεψεις, φιλαρακι ειναι δεν θελω να σκεφτομαι οτι η μαυρη εχει ΣΜΝ τοσο δυσκολο ειναι να το κατλαβεις
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
σε στριπ του μπουρναζιου..παντως δεν πιστευω οτι η επικινδυνοτητα ειναι ιδια, καποιο υποτυπωδη ελεγχο πρεπει να τον κανει το μαγαζι..αφηστε που η μαυρουλα ηταν και αφρατουλα οποτε λογικα δεν πρεπει να εχει ειτζ..τι να πω ξερω γω
ρε συ παιχτη απλα προσπαθω να κανω θετικες σκεψεις, φιλαρακι ειναι δεν θελω να σκεφτομαι οτι η μαυρη εχει ΣΜΝ τοσο δυσκολο ειναι να το κατλαβεις
φιλε το οτι ηταν αφρατουλα δεν εχει να λεει για το αν εχει hiv παντως ειναι μικρες οι πιθανοτητες να κολλησε hiv. αλλα καποιο αλλο παρασημο αν ειχε θα το τσιμπησε σιγουρα.πχ βλενόρροια,κονδυλωματα, καμια φλεγμονη... να παει να κανει εξετασεις συντομα, και να κανει και εξετασεις για hiv μετα απο 2 μηνες για να φανει. η μπορει να πει στο αφροδισιολογο το περιστατικο ακριβως και εκεινος θα κρινει αν ειναι απαραιτητο να του δωσει το χαπι. αλλα πρεπει να μην εχουν περασει πανω απο 48 ωρες απο την επαφη.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Μάγκες μακριά απο μαύρες.Τους τελευταίους μήνες έρχονται όπως ξέρετε σωρηδόν στα δικαστήρια ιερόδουλες,πάσας φυλής,χρώματος και Θρησκείας.Αλλά με τις μαυρούκες υπάρχουν θέματα.Υπάρχουν σωρεία μηνύσεων απο πελάτες για κλοπές,ξυλοδαρμούς απο ομάδες συμπατριωτών τους,λιντσαρίσματα,ακόμα και σπάσιμο αυτοκινήτων.Το σύστημα,κατά τα λεγόμενα μια κοπελιάς,είναι να μπαίνουν στο δωμάτιο μόλις ο πελάτης έχει ξεβρακωθεί να τον κάνουν μπαούλο στο ξύλο άλλοι μαύροι(καλά που δεν θα τον πηδήξουν,μάλλον) και μαύρες,οι οποίες με τα νύχια τους θα του κάνουν τη μούρη ριγέ,με σκοπό τη ληστεία.Ο ξενοδόχος κάνει την πάπια,γιατί φοβάται μην του κόψουν το λαρύγγι.Το αποτέλεσμα δύο συναγωνιστές να χάσουν απο ένα μάτι μαζί με τα άλλα κλεμμένα αντικείμενά τους και κάμποσοι άλλοι να βρεθούν με διαλυμμένα αμάξια.Φυσικά έγιναν μηνύσεις κτλ,αλλά μόνο και μόνο το σοκ και η ξεφτίλα φτάνει.Να προσθέσω ότι είναι μαρτυρία κοπέλας αυτό και όχι συμπερασμα αστυνομίας και όποιος θέλει το πιστεύει.Βέβαια δεν είναι όλες έτσι,αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι καπνό φουμάρει η κάθε γκαλντεριμιτζού.Μάγκες προσοχή!!!
Οπως ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ,ετσι τα κανουν και εκει περα
 

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
πάω 1 με 2 φορές την εβδομάδα με μαύρες (έχω φοβερό κολημα ). στο αυτοκίνητο , σε ξενοδοχεία εκεί γύρω , και φέρνω και σπίτι μου, όταν είναι άδειο...

ώρες επίσκεψης 12-1 καθημερινές και 3-5 αν είναι μετά από έξοδο..
με όλα αυτά που ακούω , ανησυχώ δεν λέω... αλλά μου κάνει εντύπωση που ενώ πάω κάνα 2 φορές την εβδομάδα , για κάνα 2 χρόνια , ποτέ δεν μου έχει συμβεί τίποτα , και ποτέ δεν έχω δει κάτι να γίνετε σε κάποιον άλλον ..

το μόνο που βλέπω συνέχεια είναι κάποιοι που κάνουν χοντράδες στις κοπέλες, και αυτές αντιδρούν
αυτά..

ΥΓ1.  πάντα με προφύλαξη , και τα τελευταία 2 χρόνια το μόνο που έχω κολλήσει είναι μια φορά μύκητες , τους οποίους μάλλον κόλλησα από την κοπέλα μου , που κάνουμε χωρίς προφύλαξη..

ΥΓ2  κάποιες κάνουν χάλια υπηρεσίες, και κάποιες είναι αρκετά φιλότιμες , ακριβώς δηλαδή όπως και στην φυλής .

Δεν ξέρω τι να σκεφτώ … ή είμαι πολύ τυχερός , ή ο καθένας γράφει ότι θέλει


 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πάω 1 με 2 φορές την εβδομάδα με μαύρες (έχω φοβερό κολημα ). στο αυτοκίνητο , σε ξενοδοχεία εκεί γύρω , και φέρνω και σπίτι μου, όταν είναι άδειο...

ώρες επίσκεψης 12-1 καθημερινές και 3-5 αν είναι μετά από έξοδο..
με όλα αυτά που ακούω , ανησυχώ δεν λέω... αλλά μου κάνει εντύπωση που ενώ πάω κάνα 2 φορές την εβδομάδα , για κάνα 2 χρόνια , ποτέ δεν μου έχει συμβεί τίποτα , και ποτέ δεν έχω δει κάτι να γίνετε σε κάποιον άλλον ..

το μόνο που βλέπω συνέχεια είναι κάποιοι που κάνουν χοντράδες στις κοπέλες, και αυτές αντιδρούν
αυτά..

ΥΓ1.  πάντα με προφύλαξη , και τα τελευταία 2 χρόνια το μόνο που έχω κολλήσει είναι μια φορά μύκητες , τους οποίους μάλλον κόλλησα από την κοπέλα μου , που κάνουμε χωρίς προφύλαξη..

ΥΓ2  κάποιες κάνουν χάλια υπηρεσίες, και κάποιες είναι αρκετά φιλότιμες , ακριβώς δηλαδή όπως και στην φυλής .

Δεν ξέρω τι να σκεφτώ … ή είμαι πολύ τυχερός , ή ο καθένας γράφει ότι θέλει
Τουλαχιστον περνεις της προφυλαψεις σου?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μάγκες μακριά απο μαύρες.Τους τελευταίους μήνες έρχονται όπως ξέρετε σωρηδόν στα δικαστήρια ιερόδουλες,πάσας φυλής,χρώματος και Θρησκείας.Αλλά με τις μαυρούκες υπάρχουν θέματα.Υπάρχουν σωρεία μηνύσεων απο πελάτες για κλοπές,ξυλοδαρμούς απο ομάδες συμπατριωτών τους,λιντσαρίσματα,ακόμα και σπάσιμο αυτοκινήτων.Το σύστημα,κατά τα λεγόμενα μια κοπελιάς,είναι να μπαίνουν στο δωμάτιο μόλις ο πελάτης έχει ξεβρακωθεί να τον κάνουν μπαούλο στο ξύλο άλλοι μαύροι(καλά που δεν θα τον πηδήξουν,μάλλον) και μαύρες,οι οποίες με τα νύχια τους θα του κάνουν τη μούρη ριγέ,με σκοπό τη ληστεία.Ο ξενοδόχος κάνει την πάπια,γιατί φοβάται μην του κόψουν το λαρύγγι.Το αποτέλεσμα δύο συναγωνιστές να χάσουν απο ένα μάτι μαζί με τα άλλα κλεμμένα αντικείμενά τους και κάμποσοι άλλοι να βρεθούν με διαλυμμένα αμάξια.Φυσικά έγιναν μηνύσεις κτλ,αλλά μόνο και μόνο το σοκ και η ξεφτίλα φτάνει.Να προσθέσω ότι είναι μαρτυρία κοπέλας αυτό και όχι συμπερασμα αστυνομίας και όποιος θέλει το πιστεύει.Βέβαια δεν είναι όλες έτσι,αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι καπνό φουμάρει η κάθε γκαλντεριμιτζού.Μάγκες προσοχή!!!

Ελέγχεται  ως λίαν  ανακριβές  το  δημοσίευμα  αυτό .
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.947
Πόντοι
7.865
Ελέγχεται  ως λίαν  ανακριβές  το  δημοσίευμα  αυτό .
Συναγωνιστά pouranger πιο παλιά στο ίδιο topic έχω πεί τι βλέπω λόγω της δουλειάς μου.Το γεγονός ότι δεν έχει συμβεί σε κάποιον απο εμάς δεν σημαίνει ότι το εν λόγω περιστατικό δεν έλαβε χώρα.Φυσικά ο εν λόγω κύριος μπορεί να τα παρουσίασε όπως εκείνος ήθελε,ή όπως έγιναν,αλλά ακόμα και κάπου στη μέση ανάλογα με το τι τον συνέφερε,καθώς μπορεί να έκανε τπτ καφρίλες στην κοπέλα και εκείνη να αντέδρασε.Και αυτό δεν με νοιάζει,αλλά θυμώνω πάραυτα να με λένε ανακριβή για περίπτωση που εγώ ο ίδιος εξέτασα.Και σε τελικη ανάλυση φίλτατε μπορείς να αποδείξεις ότι ψεύδομαι με το να εξετάσεις τα πρακτικά του κακουργιοδικείου της 19/1.Τώρα οι κατηγορίες μπορεί να ισχύουν,μπορεί και όχι(αλλά μάλλον ισχύουν γιατί ήταν 3 τα θύματα),βάσει και των λοιπών στοιχείων όμως οι κατηγορούμενοι ήταν ένοχοι.Απλά παραθέτω τα βιώματά μου για να προσέχετε να μην έχουμε άλλα.Άμα θές τα πιστεύεις και προσέχεις περισσότερο.Απο την άλλη αν δεν προσέχεις υπάρχει πιθανότητα(μπορεί 1:1000000 ή ακόμα και 1:5) να πάθεις εσύ ή κάποιος απο εμάς κάτι παρόμοιο.Και φυσικά όπως προείπαν άλλοι δεν είναι όλες μαφιόζες και μπλεγμένες,αλλά έστω και μία να είναι μπορεί να μας τύχει.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.947
Πόντοι
7.865
Κι εγώ δεν το πιστεύω. Έστω & ένα τέτοιο κρούσμα να υπήρχε το "ξβ" θα έβαζε λουκέτο...
Το γεγονός ότι ζείς στην Ελλάδα το έχεις συνειδητοποιήσει?Και ότι τα περισσότερα ξενοδοχεία-γαμιστρώνες δεν πληρούν ούτε τους στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής,ασφάλειας και επάρκειας προσωπικού,παρά ταύτα είναι ανοιχτά??Εδώ στο Χριστίνα είχαν βρεί πρέζα και λοιπά μαντζούνια απο μόνιμο "κάτοικο" που τα πούλαγε και ακόμα δουλεύει.Μην ξεχνάμε ότι ένας νταβάς κηνύγαγε μια πρεζου εκεί κ πάνω στον τσακωμό παραλίγο να καούν ζωντανοί κάμποσοι εκεί μέσα και κάνανε ανακαίνιση σε σχεδόν όλο το ξενοδοχείο??Μην πούμε για το άλλο στην Βερανζέρου που σιχαίνεσαι να μπείς...Η μίζα αρχηγούλη πάει σύννεφο!Τυχαίο?Δεν νομίζω...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αγαπητέ  κε ICEMAN

Έχετε  αρχίσει  και  με  προβληματίζετε  .
Βάσει του  ανωτέρω  δημοσιεύματος  και της  δομής  του  λόγου  σας , και  μάλιστα  επισκοπών τους μαργαρίτας  που  κατακλύζουν  τον  λόγον σας , τρέποντάς  τον  εις  βαθυπύθμενον άβυσσον  της  Άπω  Ανατολής , πείθομαι ότι ουδεμία  σχέσιν έχετε  με  την  ιδιότητα την οποίαν αντιποιείσθε .
Ως  εκ  τούτου  αδυνατώ   να  πιστεύσω  και  τα  λοιπά , τα  οποία  εκλαμβάνω  ως παραλήρημα εις  παροξυσμον  εθνοφυλετισμού .  

Τέλος , ουδόλως  σχετίζομαι με  τας  περιπατούσας  νεάνιδας  της  περιοχής  του  ιστορικού  κέντρου , πέρα  από μίαν μοναδικήν  αυτοψίαν  που  επεχείρησα  προ διετίας  περίπου , ούτε  με καυκασίας  ουδέ  με  αφρογενείς .

Θεωρώ , ξεύρετε  λίαν  επικίνδυνον  την  τοιαύτην ενασχόλησιν και την αποφεύγω . Θέλω  που  και που  να  πηδάω και ουχί να  αποδεικνύω  εκεί  το ποσον γενναίος  είμαι . Επίσης  θεωρώ  εξ  ίσου  επικίνδυνα  άπαντα  τα  εκδιδόμενα  πρόσωπα  τα  οποία  δεν ελέγχονται  ανεξαρτήτως  φυλής .

Τέλος , εάν  επιθυμείτε  να  συμβουλεύετε  τους  λοιπούς  συναγωνιστάς . Καλόν  θα  ήτο  να  μη  ομαδοποιείτε  και να μη γενικεύετε. Περισσότερον  θα  ωφελούσε  η  προτροπή  σας να  προφυλάσσονται , να  αποφέυγουν  τις  τοξικομανείς , να  επιμένουν  σε  ελάχιστα  όρια  ατομικής  υγιεινής . Τέλος  οι κίνδυνοι  τους  οποίους  αναφέρετε  είναι  υπαρκτοί .
Υποφώσκουν όμως  και ότε  τις  επιλέγει  τροτέζα  λευκή αλλά  και όταν επιλέγει τροτέζα μαύρη .
Οπότε  μη  καθησυχάσετε  τους  συναγωνιστάς , απομονώνων  τον  κίνδυνον εις  τας  μελανάς  κυρίας .

Συγχωρέσατέ  με  εάν  σας  ταράσσω .
Θείος  Πουρίνιο  
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.947
Πόντοι
7.865
Αγαπητέ  κε ICEMAN

Έχετε  αρχίσει  και  με  προβληματίζετε  .
Βάσει του  ανωτέρω  δημοσιεύματος  και της  δομής  του  λόγου  σας , και  μάλιστα  επισκοπών τους μαργαρίτας  που  κατακλύζουν  τον  λόγον σας , τρέποντάς  τον  εις  βαθυπύθμενον άβυσσον  της  Άπω  Ανατολής , πείθομαι ότι ουδεμία  σχέσιν έχετε  με  την  ιδιότητα την οποίαν αντιποιείσθε .
Ως  εκ  τούτου  αδυνατώ  να  πιστεύσω  και  τα  λοιπά , τα  οποία  εκλαμβάνω  ως παραλήρημα εις  παροξυσμον  εθνοφυλετισμού . 

Τέλος , ουδόλως  σχετίζομαι με  τας  περιπατούσας  νεάνιδας  της  περιοχής  του  ιστορικού  κέντρου , πέρα  από μίαν μοναδικήν  αυτοψίαν  που  επεχείρησα  προ διετίας  περίπου , ούτε  με καυκασίας  ουδέ  με  αφρογενείς .

Θεωρώ , ξεύρετε  λίαν  επικίνδυνον  την  τοιαύτην ενασχόλησιν και την αποφεύγω . Θέλω  που  και που  να  πηδάω και ουχί να  αποδεικνύω  εκεί  το ποσον γενναίος  είμαι . Επίσης  θεωρώ  εξ  ίσου  επικίνδυνα  άπαντα  τα  εκδιδόμενα  πρόσωπα  τα  οποία  δεν ελέγχονται  ανεξαρτήτως  φυλής .

Τέλος , εάν  επιθυμείτε  να  συμβουλεύετε  τους  λοιπούς  συναγωνιστάς . Καλόν  θα  ήτο  να  μη  ομαδοποιείτε  και να μη γενικεύετε. Περισσότερον  θα  ωφελούσε  η  προτροπή  σας να  προφυλάσσονται , να  αποφέυγουν  τις  τοξικομανείς , να  επιμένουν  σε  ελάχιστα  όρια  ατομικής  υγιεινής . Τέλος  οι κίνδυνοι  τους  οποίους  αναφέρετε  είναι  υπαρκτοί .
Υποφώσκουν όμως  και ότε  τις  επιλέγει  τροτέζα  λευκή αλλά  και όταν επιλέγει τροτέζα μαύρη .
Οπότε  μη  καθησυχάσετε  τους  συναγωνιστάς , απομονώνων  τον  κίνδυνον εις  τας  μελανάς  κυρίας .

Συγχωρέσατέ  με  εάν  σας  ταράσσω .
Θείος  Πουρίνιο 
Αξιαγάπητε και χρησιμοποιούντα την καθαρρεύυσαν pouranger,

Δεν ανέφερα πουθενά εις τα λεγόμενά μου ότι δεν είμαι ρατσιστής και ότι ο παροξυσμός εθνοφυλετισμού μου δεν είναι υπαρκτός,αλλά εις ουδεμίαν περίπτωση δεν είναι παραλήρημα.Δεν αφορά μόνο τις έγχρωμες κορασίδες που επιδίδονται εις πορνείαν,αλλά καθότι το θέμα που συζητάται εν τοιαύτο το σημείο της αγοράς(forum),ανέφερα τις εξ Αφρικής ορμώμενες νεανίδες.Φυσικά και δεν είναι περισσότερο επίκινδυνες απο οποιαδήποτε καυκάσια ή ασιάτισσα συνάδελφό τους,αλλά επίσης να υπερτονίσουμε ότι δεν είναι και λιγότερο επικίνδυνες.

Σας ενημερώνω επίσης ότι είμαι πλήρης ευτυχίας που δεν έρχεστε εις γενετησίους επαφάς με τας εν λόγω κορασίδας,αλλά όπως αναφέρατε η εμπειρία σας είναι λίαν μικρά και επετελέσθη προ διετίας.Πλέον τα δεδομένα έχουσιν υποστεί δραματικοτάτην αλλαγήν.Μην αμφισβητείτε αδίκως τα λεγόμενά μου,καθώς στο κακουργιοδικείο η προηγουμένως αναφερθείσα περίπτωση εξετάστηκε υπ'εμού και τινών συναδέλφων.

Όσο για την προς τους συναγωνιστάς μου παραίνεση για ηπαυξημένη επαγρύπνηση ισχύει για τις έγχρωμες,καθότι την περίπτωσίν των εξήτασα και την περίπτωσίν των σχολιάζω εν τοιαύτη περιπτώσει.Αλλά συναθροίζοντας και τις κατά πολύ περισότερες περιπτώσεις ασθενειών των εγχρώμων απο τας καυκασίας,αλλά και την περιοχή στην οποία συχνάζουν και εκδίδονται που είναι πλέον επικίνδυνη και σκοτεινή,τότε θα πρέπει να αποφεύγουν κάθε πόρνη,αλλά πολύ περισσότερο τις μελανόχρωμες.

Δεν με ταράσσετε,απλά αμφισβητείτε το λειτούργημά μου και την ιδιότητά μου και δυστυχώς υπο άλλες συνθήκες θα μπορούσαμε να έχουμε άλλες εξελίξεις ως προς τα λεγόμενά σας.Κρίμα γαρ,καθώς συμφωνούμε κατά τα άλλα,δυστυχώς όμως οι δικές μου απόψεις είναι κατάτι ρατσιστικές και αυτό δεν ημπορεί να αλλαχθεί.

Και πάλι καλησπέρα σας και υγιαίνετε! 
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Iceman1988 τελικά βγήκε απόφαση γι αυτή την υπόθεση που αναφέρεις :huh: :think:.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.947
Πόντοι
7.865
Iceman1988 τελικά βγήκε απόφαση γι αυτή την υπόθεση που αναφέρεις :huh: :think:.
Η απόφαση βκήκε μόλις εχθές μετά απο σχεδόν μια βδομάδα μπλεξίματος,γιατί ήρθαν πολλοί μάρτυρες υπεράσπισης απο τον ξενοδόχο μέχρι τον κουλουρτζή απέναντι για τα θύματα.Πάντως επιβλήθηκε η ελάχιστη των ποινών στις 2 απο τις εν λόγω κατηγορούμενες,τις πόρνες,ήτοι 18 μήνες με αναστολή για συμμετοχή σε ληστεία με τραυματισμό θυμάτων,οι οποίες συμμετείχαν απλά στη μπούκα που έγινε χωρίς να κλέψουν ή να τραυματίσουν και επίσης στη μια που είχε παιδιά τα ανέλαβε η πρόνοια,λόγω ανικάνότητας.Οι 2 μαύροι άνδρες που ήταν μαζί τους κατηγορήθηκαν για μαστρωπεία,κατοχή ελαφρών ναρκωτικών,επίθεση,ξυλοδαρμό και απόπειρα δολοφονίας και θεωρήθηκαν οι εγκέφαλοι του κυκλώματος κ έφαγαν 25 χρόνια και η μία η οποία κατηγορήθηκε για απόπειρα ανθρωποκτονίας,επίθεση,ληστεία,αλλα και πορνεία(ήταν αυτή που έβγαλε με τα νύχια της το μάτι του πελάτη) έφαγε μια 20άρα.Κατηγορούμενη ήταν και μια άλλη,η οποία λόγω έλλειψης στοιχείων απαλλάχθηκε.Επίσης το περίεργο είναι πως είχαν πολύ ακριβό δικηγόρο και σας διαβεβαιώ ότι δεν χρεώνει λίγα εν γένει,αλλά ούτε φημίζεται για τη φιλανθρωπία του.Άποψή μου είναι ότι άλλοι κρύβονται πίσω απο τέτοιου είδους ιστορίες.  :- :- :-Πάντως όπως και να έχει ρίχτε ένα βλέφαρο παραπάνω ή πηγαίνετε με παρέα.Τι να πώ?Με αυτά που ακούω απο τους συναδέλφους στο αυτόφορο έχω σκιαχτεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom