Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πατησίων & Καποδιστρίου που έχω πάει συνήθως παίζουν σαπάκια ή πιτσιρίκια. Αριστοτέλους, Κυψέλης & Καβάλας δεν έχω πάει. Ε πες μας πού είναι η πηγή, μη μας κρατάς σε αγωνία... Αν δε θες από εδώ στείλε μου pm.

Εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
σπουδασατε στις καλογριες???

Ζουλέυεις  μωρή ?
Γιατί  επειδή  μου  τα  μαθαίνει καλά  η  Σενεγαλέζα ?
Σε  έκανα  και κιθαρίστα  στο σωλήνα !

Α  να  σε  πω  ,  ο str8  βαφτίζει  λέει  το παιδί του  και  με  θέλει για  νονό .
Κανόνισα  να  έρθεις  να  μας  πεις  τον Απόστολο .

Υ.Γ.
Πάρε  τηλ σε  θέλω
 

volotrouba

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες, ειμαι καινουριος στο forum. Επειδη τελευταια οντως ειναι πεσμενα τα πραματα μπορει καποιος να αποκαλυψει την νεα πηγη? εστω και με pm. ευχαριστω εκ των προτερων.  
womanholic το πηρες το pm που σου στειλα?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
O  Δρόμος  της  ηδονής  είναι  μια  μακρά  πορεία  αενάων  περιπλανήσεων .
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Καλησπερα συναγωνιστες, ειμαι καινουριος στο forum. Επειδη τελευταια οντως ειναι πεσμενα τα πραματα μπορει καποιος να αποκαλυψει την νεα πηγη? εστω και με pm. ευχαριστω εκ των προτερων.  
womanholic το πηρες το pm που σου στειλα?
  Εξαρτατε τι πηγη ψαχνεις φιλε μου
 

volotrouba

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
τα παληκαρια ξερουν ποια πηγη εννοω.
αυτην που εχει παρει την δοξα απο την σωκρατους και ευριπιδου.
τελος παντων, ισως κατεβω μια βολτα σημερα η αυριο να δω τι παιζει.
 

antipa

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.307
Like
2
Πόντοι
16
τα παληκαρια ξερουν ποια πηγη εννοω.
αυτην που εχει παρει την δοξα απο την σωκρατους και ευριπιδου.
τελος παντων, ισως κατεβω μια βολτα σημερα η αυριο να δω τι παιζει.

Πηγή δεν υπάρχει,
αλλά αν ενδιαφέρεσαι υπάρχει ο μαυρος ποταμός,
που ξεκινά απο χαμηλά στην πατησίων και εκβάλει στη διασταυρωση με γαλατσίου  :rolleyes:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές σήμερα πέρασα δύο φορές από Σωκράτους. Η πρώτη ήταν κατά τη 1:00 όπου στη Σωκράτους ήταν 4 (!!!) μαύρες! Απογοητεύτηκα προς στιγμήν... Ξαναπέρασα όμως κατά τις 4:00 κι ήταν γεμάτη. Πλην όμως η ποιότητα έχει πέσει λίγο, πολλά ομορφούλια μαύρα μωρά αλλά τούμπανο δεν έβρισκες... Μετά πέρασα & από Πατησίων όπου βρήκα μόνο 8 (!) μαυρούλες & αυτές μοιρασμένες σε δύο σημεία, νέκρα η Πατησίων... Τί διάολο περιφέρονται αυτές; Τις περασμένες φορές που είχα πάει η Πατησίων ήταν γεμάτη, τώρα η Σωκράτους...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.947
Πόντοι
7.865
Μάγκες μακριά απο μαύρες.Τους τελευταίους μήνες έρχονται όπως ξέρετε σωρηδόν στα δικαστήρια ιερόδουλες,πάσας φυλής,χρώματος και Θρησκείας.Αλλά με τις μαυρούκες υπάρχουν θέματα.Υπάρχουν σωρεία μηνύσεων απο πελάτες για κλοπές,ξυλοδαρμούς απο ομάδες συμπατριωτών τους,λιντσαρίσματα,ακόμα και σπάσιμο αυτοκινήτων.Το σύστημα,κατά τα λεγόμενα μια κοπελιάς,είναι να μπαίνουν στο δωμάτιο μόλις ο πελάτης έχει ξεβρακωθεί να τον κάνουν μπαούλο στο ξύλο άλλοι μαύροι(καλά που δεν θα τον πηδήξουν,μάλλον) και μαύρες,οι οποίες με τα νύχια τους θα του κάνουν τη μούρη ριγέ,με σκοπό τη ληστεία.Ο ξενοδόχος κάνει την πάπια,γιατί φοβάται μην του κόψουν το λαρύγγι.Το αποτέλεσμα δύο συναγωνιστές να χάσουν απο ένα μάτι μαζί με τα άλλα κλεμμένα αντικείμενά τους και κάμποσοι άλλοι να βρεθούν με διαλυμμένα αμάξια.Φυσικά έγιναν μηνύσεις κτλ,αλλά μόνο και μόνο το σοκ και η ξεφτίλα φτάνει.Να προσθέσω ότι είναι μαρτυρία κοπέλας αυτό και όχι συμπερασμα αστυνομίας και όποιος θέλει το πιστεύει.Βέβαια δεν είναι όλες έτσι,αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι καπνό φουμάρει η κάθε γκαλντεριμιτζού.Μάγκες προσοχή!!!
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
ακουστε ακραιο σκηνικο που εκανε φιλος μου...γαμησε μαυρη ακαποτα σε στριπτιτζαδικο επι μιση ωρα την καρφωνε ακαπελα!!..ακουω γνωμες περι επικινδυνοτητας,μηπως ειναι πιο καλυμμενος λογω του οτι εργαζοταν σε στριπ η μαυρη?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ακουστε ακραιο σκηνικο που εκανε φιλος μου...γαμησε μαυρη ακαποτα σε στριπτιτζαδικο επι μιση ωρα την καρφωνε ακαπελα!!..ακουω γνωμες περι επικινδυνοτητας,μηπως ειναι πιο καλυμμενος λογω του οτι εργαζοταν σε στριπ η μαυρη?

Πιτας00,
πουλάς κάτι?

Σε ποιό στριπ καρφώνεται η μαύρη την ώρα της δουλειάς?

(Πες στο φίλο σου την επόμενη φορά να κάνει direct μετάγγιση αίματος από τη μαύρη - θα είναι πιο σίγουρος για το αποτέλεσμα έτσι).
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom