Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6

zlatan δεν παραειμαστε καθολου

μετα απο πολλα χρονια εξω απο την ελλαδα μπορω να σου πω πως οτι βλεπεις εδω τα βλεπεις και σε οποιαδηποτε αλλη ευρωπαικη μεγαλουπολη περα ισως απο την γερμανια, οπου και εκει ομως οι συνοικιες των τουρκων και αλλων αφρικανων μεταναστων δεν ειναι σε καλυτερη μοιρα

γαλλια, αγγλια, ιταλια, ισπανια ολοι τα ιδια σκατα ειναι, και να μη πιασουμε ανατολικη ευρωπη γιατι ακομα και η βαρβακιος τα μεσανυχτα ειναι πιο καλα απο μερικα που εχω δει
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.473
Κριτικές
61
Like
42.675
Πόντοι
22.785
Καλημερα παιδες εχθες το βραδυ γινοτανε στο ΓΝΩΣΤΟ κεντρο της αθηνας
της πουτανας νομισες οτι βρισκοσουνα στην αφρικη με το ζορι
να γαμησης αλιως γαμαγανε εσενα......... της πουτανας λεμε πρωτη φορα
ελαχε τετοια κινηση..... :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
και γιατι να μην γινετε της πουτανας στη βαρβακειο.οι μαυρουλες θελουν να ξεχρεωσουν το νταβατζη τους.το εχουν παρει πανω τους αρχιζουν να απαιτουν καλα χρηματα (αν και οι περισσοτερες δεν προσφερουν τιποτα).καποτε στην αρχη προσπαθουσαν να ειναι καλες να νομιζεις οτι ειναι το κοριτσι σου,τωρα ακομα και οι νεες αρπα κολα .παρολο οτι ειμαι fun της μαυρης σαρκας(τα ετερωνυμα ελκονται)εχτες την πατησα αγρια.καθε βραδυ τελειωνω αργα δουλεια και επειδη περναω απο κεντρο ριχνω και μια ματια τι καινουργιο κυκλοφορει.τελος παντων δεν ειχα και πολλα κεφια,ομως περνωντας απο καποδιστριου βλεπω ενα ωραιο μαυρακι και με αρχιζει παμε ΣΙΜΠΟΥΚΙ 20 ΕΥΡΩ.ΟΚ λεω δε γαμιεται.την πηγα σε ενα κοντα στη σολωνος που ηξερα ,σταματαω και με κοιταζε ,τις δινω το 20 αρικο και με κοιταζε.τοσα δε μου ειπες τις λεω?ε δωσε και αλλα μου λεει,κανω καλο σιμπουκι .τα περνω κρανιο ,τις λεω κατεβα .ε τοτε λεει παει το εικοσαρι.και εκανε την δουλεια της .ομως ισως η χειροτερη πιπα που μου εχουν παρει,που ν αχυσω αστο τις λεω σκατα.σηκωνω το παντελονι και τη γυριζω πισω .η χειροτερη ηττα που εχω φαει.σε αυτο φταιμε εμεις .επειδη εχω ταξιδεψει ΓΚΑΜΠΙΑ αστερια και καλοντυμενα ξητανε σε ευρω περιπου 20 με 25 ευρω για ολη τη νυχτα.και φυσικα σου συμπεριφερονται σα να ειναι το κοριτσι σου.ΣΥΜΠΕΡΑΜΑ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΧΑΛΑΣΑΜΕ
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Η πλακα ειναι εαν δεν την παρεις σου ζηταει ενα ευρο για να παρει καφε ????????
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Αυτα τα μαυράκια έπρεπε να τα ειχαν αναλαβει τπτ καλοι νταβατζηδες να τα εκπαιδευσουν να κανουν καλο μαμησι κ φιφες κ φυσικα ελεγχους και μετα θα εκαναν θραυση πανελλαδικως!
 

Επισκέπτης
καλιμερα στουσ λατρεις τον μαυρον γαζελον!
θα χαρακτιριζα τισ μαυρες γαζελες μια απο τισ πιο ξεκαρδιστικες πορνοπεριπετειες !
προσφερουν αφθονο γελιο...αλλα....
προσοχι-->> ειναι οι πιο ιπουλες πορνες τισ μπουρδελιαρας αθινασ..ειδικα οι εν λογο γαζελες που εκδιδονται στα σκοτινια σοκακια τισ βαρβακιου αγορας!
ειναι πονιρες και θελουν απλα να απολαυσουν τα πορνοευρο μασ χορισ να μασ ανταποδοσυν τισ αναλογες σεξουλικες προκλισεις!
ενα περιστατικο που μου ειχε τιχι για πολλα γελια...
εκινι τιν ιμερα ο πιστοσ ιποτισ τισ ιδονισ σκιντο με ακολουθουσε ταπινα στιν νιχτερινι τσαρκα!
επισισ και ο θειοσ κρισ μαζι μας ο οποιοσ με το αμερικανικο πορνολεγειν του ερεθιζε τισ ατακτες και παμπονιρεσ γαζελες!!!

πλισιαζο μια γαζελα και τις λεο ποσ θελο να μου παλιδρομισει τι πουτσα μου μεχρι να χισο!
και μου απανταει ποσ θελει 5 ευρο!
τισ να δινο και πεταο τιν ψολι μου μεσ στι μεσι τισ οδου σοκρατουσ..
μου τον αρπαζει μου τον παλινδρομι κανα 2 φορεσ....μου τον αφινι απο τα χερια τισ και μου απανταει!ενταξει εχισες!θελο κιαλα λεφτα για να σινεχισο!
μπουαχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!πολι γελιο εκινι τιν ιμερα!!!!!
δε με νιαζουν ομοσ τα πορνοευρο μπροστα σε αυτα το τρελοπορνοσκινικο!θελο δοξα και καυλα!οχι πορνοευρο!!!!! :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
για οσους ενδιαφερονται..
εγω παντως προτιμω το ρεπορταζ του πανμεγιστου πορνορεπορτερ πιτσι..

Πορνεία και όρκοι σιωπής στους “Πρωταγωνιστές”

Ο σκοτεινός χώρο της πορνείας, ο όρκος της σιωπής από το βουντού και η οδύσσεια σε άγνωστους τόπους νεαρών κοριτσιών από τη Νιγηρία βρίσκονται στο επίκεντρο της έρευνας της εκπομπής «Πρωταγωνιστές» με το Σταύρο Θεοδωράκη.

Οι «Πρωταγωνιστές» πραγματοποίησαν ένα εξαιρετικά δύσκολο ρεπορτάζ στα γκέτο της πορνείας και των ναρκωτικών στο κέντρο της Αθήνας. Πίσω από την Βαρβάκειο Αγορά κάνουν «πιάτσα» νεαρά κορίτσια από τη Νιγηρία. Προτού έρθουν στη χώρα μας -και στις υπόλοιπες ευρωπαϊκές- περνούν από το μάγο της φυλής τους, ο οποίος μετά από μία τελετή βουντού τις αναγκάζει να πάρουν όρκο σιωπής.
Αυτό καθιστά το ρεπορτάζ εξαιρετικά δύσκολο, καθώς οι κοπέλες αρνούνται να μιλήσουν. Η εκπομπή «Πρωταγωνιστές» μετά από κοπιώδεις προσπάθειες κατάφερε να πάρει τις μαρτυρίες από ορισμένες κοπέλες. Οι ρεπόρτερ της εκπομπής κατέγραψαν επί τρεις εβδομάδες το μαρτύριο των μαύρων γυναικών που εκδίδονται στο κέντρο της Αθήνας.

Ο Στ. Θεοδωράκης, μιλώντας στην Ελευθεροτυπία, είπε: «Όταν ξεκινήσαμε τα γυρίσματα της εκπομπής (15/8), λέγαμε ότι δεν έχουμε θέμα να παρουσιάσουμε. Κι αυτό γιατί ήταν πολύ δύσκολο να καταφέρουμε να πείσουμε τις Νιγηριανές κοπέλες να μιλήσουν. Όλες είναι θύματα βουντού και δεμένες με όρκους σιωπής. Φοβούμενες την τιμωρία δεν μιλάνε σε κανέναν για τη συμφωνία που έχουν κλείσει. Η σιωπή αυτή αποτελεί κι έναν από τους λόγους που δυσκολεύει να εξαρθρωθούν τα κυκλώματα της μαύρης πορνείας».

Ο δημοσιογράφος εκτιμά ότι το πιο συγκλονιστικό -όπως προκύπτει από το ρεπορτάζ- είναι ότι «οι κοπέλες που έχουν έρθει από τη Νιγηρία, ενώ αναγκάστηκαν να έρθουν στην Ελλάδα και να γίνουν πόρνες, να δέχονται τα βίτσια των πελατών τους και να ζουν σε άθλιες συνθήκες, σε καμιά περίπτωση δεν θα γυρνούσαν στην πατρίδα τους».

Η εκπομπή προβάλλεται τα μεσάνυχτα της Τρίτης στο Mega. Μεταξύ των περιπτώσεων που παρουσιάζονται, υπάρχουν και οι ιστορίες της Φλώρας και της Μπέττυς.

«Η 26χρονη Φλώρα κατάγεται από το Μπενίν και έχει 13 αδέρφια. Ηρθε στην Ελλάδα πριν από τέσσερα χρόνια. Με τις τελετές βουντού στις οποίες συμμετείχε στη χώρα της, δεσμεύτηκε να έρθει στην Ευρώπη, και να δουλεύει μέχρι να μαζέψει 40.000 ευρώ για το «μπος» της. Η Φλώρα είναι μία από τις ελάχιστες κοπέλες σε όλη την Ευρώπη, η οποία συνεργάστηκε με τις αστυνομικές αρχές και οδήγησε στη φυλακή τους εκμεταλλευτές της.

Η Μπέττυ ήρθε ανήλικη στην Ελλάδα. Βρέθηκε στη Θεσσαλονίκη και εγκλωβίστηκε από τους σωματέμπορους σε ένα διαμέρισμα της πόλης. Κατάφερε όμως να αποδράσει από το σπίτι και να φτάσει στην αστυνομία. Σήμερα έχει βρει καταφύγιο σε ξενώνα μη κυβερνητικής οργάνωσης».
 

Επισκέπτης
μασ κλεβουν τιν δουλεια οι ψευτικοι και απατιτοι ρεπορτερ του μεγα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Pitsi  Θεέ ...
Ο Θεοδωράκης  καθυστέρησε ένα χρόνο . Μάλλον  είδε το βίνετό σου στο youtube
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
μια μαλακια και μιση ηταν το ρεπορταζ,ολες δηθεν ερχονται για καθαριστριες και καταληγουν πουτανες....και καλα ...ενω στην Αφρικη τις γαμανε τσαμπα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πρόταση!
:think: :think:Να μάθουμε τα κόλπα του βουντού, για νά είμαστε πειστικότεροι.
Μετά θα τις ψαρώνουμε, ότι αν περάσουμε καλά χωρίς επιπλέον Ε θα τις λύσουμε τα μάγια ηδ άλλως θα της κάνουμε χειρότερα, μάγια! Τόσο μαλακισμένες που είναι, κάποιες δεν μπορεί θα τσιμπήσουν! :rockon: :rockon:
Ιπόττη πίτσι τη γνώμη σου! ;)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Πρόταση!
:think: :think:Να μάθουμε τα κόλπα του βουντού, για νά είμαστε πειστικότεροι.
Μετά θα τις ψαρώνουμε, ότι αν περάσουμε καλά χωρίς επιπλέον Ε θα τις λύσουμε τα μάγια ηδ άλλως θα της κάνουμε χειρότερα, μάγια! Τόσο μαλακισμένες που είναι, κάποιες δεν μπορεί θα τσιμπήσουν! :rockon: :rockon:
Ιπόττη πίτσι τη γνώμη σου! ;)

Ναι, σιγά μην βάλλουμε και κόκκαλο στην μύτη για να γαμήσουμε.
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Πρόταση!
:think: :think:Να μάθουμε τα κόλπα του βουντού, για νά είμαστε πειστικότεροι.
Μετά θα τις ψαρώνουμε, ότι αν περάσουμε καλά χωρίς επιπλέον Ε θα τις λύσουμε τα μάγια ηδ άλλως θα της κάνουμε χειρότερα, μάγια! Τόσο μαλακισμένες που είναι, κάποιες δεν μπορεί θα τσιμπήσουν! :rockon: :rockon:
Ιπόττη πίτσι τη γνώμη σου! ;)
Ίσως πιάσει. Καλού κακού δες πάλι την ταινία με το Βουτσά που είχε βαφτεί μαύρος για να κοπιάρεις. Αν σε ρωτήσει γιατί είσαι άσπρος, πες της είμαι λευκός αράπης, αυτό πάντα πιάνει.
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
μια μαλακια και μιση ηταν το ρεπορταζ,ολες δηθεν ερχονται για καθαριστριες και καταληγουν πουτανες....και καλα ...ενω στην Αφρικη τις γαμανε τσαμπα

Χμ... βελτιώθηκε η ορθογραφία, είδες πως βοηθάει το site?
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Οι μαυρες οι πιο πολλες εχουν  αρκετα και πικαντικα νοσηματα.. ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ. Μιλαμε για ατιμη φαρα και με μισος για τους λευκους. Και χωρις κανενα προβλημα να κανουν και τους αλλους φορεις..
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
ΠΑΙΔΙΑ μακρια απο αυτες για να ειστε ησυχοι εχω περασει απο την διαδικασια των εξετασεων κ ειναι βασανο εχασα20 χρονια απο την ζωη μου κομμενες οι μαλακιες ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom