Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (0 μέλη και 87 επισκέπτες)

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το φανταζεσαι να πας με σομαλη?και να μην εχεις λεφτα?
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
"Συμπλοκή μεταξύ τουλάχιστον 150 Αφρικανών μεταναστών σημειώθηκε το απόγευμα της Παρασκευής στη περιοχή της Ομόνοιας με αποτέλεσμα να τραυματιστούν 11 από τους αλλοδαπούς που συνεπλάκησαν, ένας αστυνομικός και ένας διερχόμενος πολίτης.
Σύμφωνα με πληροφορίες, περίπου 150 μετανάστες οπλισμένοι με ξύλα, ρόπαλα, τσεκούρια και μαχαίρια συνεπλάκησαν στις οδούς Γερανίου, Μενάνδρου και Σοφοκλέους, στην περιοχή της Ομόνοιας. Τραυματίστηκαν 11 άτομα που έχουν μεταφερθεί σε νοσοκομεία.
Ένας διερχόμενος αστυνομικός της ομάδας «Ζ» προσπάθησε να επέμβει αλλά δέχτηκε επίθεση στο χέρι με τσεκούρι από κάποιον από τους συμπλεκόμενους.
Ο αστυνομικός πυροβόλησε τον δράστη στο πόδι, η σφαίρα όμως εξοστρακίστηκε και τραυμάτισε ελαφρά έναν διερχόμενο από το σημείο πολίτη.
Η αστυνομία πραγματοποίησε 49 προσαγωγές, ενώ γίνεται έρευνα για να διαπιστωθούν τα αίτια των εκτεταμένων επεισοδίων."

Εγώ δεν το ήξερα μέχρι σήμερα το βράδυ που γύρισα σπίτι. Είχα βγει βολτίτσα στου Ψυρρή και μετά πέρασα από Σόλωνος
(2 φορές) νέκρα και πίσω από το δημαρχείο όπως τα έγραψα πάνω. Γενικά είδα αρκετά περιπολικά και γι' αυτό το λόγο
ήταν φοβισμένες. Άλλες μέρες κοιτάς λίγο και σε κυνηγάνε ενώ χτες τίποτα...
(Χθες εννοώ πρις τις 00:00)

Κατά της 10 που πέρασα αν και νωρις όντως δεν υπήρχαν μόνο μέσα στο ξενοδοχείο ήταν μια χοντρούλα και μια άλλη απο έξω που μου έκανε νόημα.Δεν ξέρω πιο μετά τι έγινε? :think: 
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παντως εχουν κσυπνησει .ζητανε πολλα πια πανε οι καλες μερες.300 ευρω για 2 ωρες σπιτι μου δεν ειναι πολλα?
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
παντως εχουν κσυπνησει .ζητανε πολλα πια πανε οι καλες μερες.300 ευρω για 2 ωρες σπιτι μου δεν ειναι πολλα?
:idiot: 300 εβρω για το μαιμουδι?
Εχεις δει κατι αστερια CT που παιζουν με 300 το διωρο?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Κατά της 10 που πέρασα αν και νωρις όντως δεν υπήρχαν μόνο μέσα στο ξενοδοχείο ήταν μια χοντρούλα και μια άλλη απο έξω που μου έκανε νόημα.Δεν ξέρω πιο μετά τι έγινε? :think: 
Εγώ πέρασα κατά τις 11 από Σωκράτους και μετά Σοφοκλέους (νομίζω). Είχε τίγκα κίνηση, ουρά 30 αυτοκίνητα και βάλε.
Από μαύρες ήτανε καμιά 20αριά αλλά από παιχνίδι μηδέν, ούτε έρχονταν στα τζάμια ούτε απαντούσαν σε ψιλοπλακίτσες (ήμουνα και με 2 ορεξάτους φίλους στο αμάξι). Πάντως έβλεπες συνέχεια σε Ομόνοια, Σταδίου, Πανεπιστημίου, Ακαδημίας, Αγ. Κωνσταντίνου, Κουμουνδούρου, Αθηνάς περιπολικά να βολτάρουν συνέχεια. Πρέπει να ήταν λιγάκι μακελειό το χτεσινό σκηνικό.
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
και το θεμα πιο ειναι μπορει να δεις καμια 60 απο δαυτες αλλες χορευουν, αλλες τσακωνονται ,αυτες που βγαινουν να σου μιλησουν ειναι οι ανετες που ξερουν και λιγα ελληνικα ,εχουν μαθει λιγο την ψυχολογια του ελληνα και γενικα δεν κανουν παζαρια.σου λενε ποσο θελεις να πληρωσεις και αμα ριξεις πολυ λιγο την τιμη καλως ,αλλως σε χαιρετανε και σε αλλο
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
και το θεμα πιο ειναι μπορει να δεις καμια 60 απο δαυτες αλλες χορευουν, αλλες τσακωνονται ,αυτες που βγαινουν να σου μιλησουν ειναι οι ανετες που ξερουν και λιγα ελληνικα ,εχουν μαθει λιγο την ψυχολογια του ελληνα και γενικα δεν κανουν παζαρια.σου λενε ποσο θελεις να πληρωσεις και αμα ριξεις πολυ λιγο την τιμη καλως ,αλλως σε χαιρετανε και σε αλλο
Συνηθως οι ανετες κανονιζουν και για αυτες που ειναι πιο πισω.Αν σε πλησιασει καποια αν δεν τη γουσταρεις πες να σου βρει καποια οπως τη θελεις.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Εγώ θυμάμαι μία βραδιά πριν κανένα μήνα που πρέπει να ήτανε τουλάχιστον 80-100.
Νόμιζα ότι ήμουν σε καμιά πορεία.
Λίγο τα μουνιά που θα δεις, λίγο το πρήξιμο, λίγο οι καύλες που μεγαλώνουν αν έχει και κίνηση και είσαι και ώρα σταματημένος, θα βάλεις το χέρι στη τσέπη. Εγώ κρατήθηκα με τα χίλια ζόρια γιατί ταξίδευα νωρίς την επομένη.
Πάντως γενικά σπάνια έχω δει πάνω από καμιά 20αριά-30αριά.
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σχεδον περναω καθε μερα ενεκα δουλειας οταν σχολαω.παντα εχει πολλες πανω απο 30.εχω πετυχει και πλημμυρα μαλλον 100.τρελαθηκα και ηταν καποιες φιλε αστερια.καλες ειναι απο γκανα και καμερουν,δεν ξερω ,περιμενω καταθεση εμπειριων
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Παντως εχθες κατα τις 6 που περασα στην αγορα στο κατο μερος της πρεπει να ηταν πανω απο 40...
 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ανταποκριση απο καποδιστριου και ευριπιδου ωρα 12.
ουτε ιχνος μαυρης γαζελας,εξαφανιστηκαν.κριμα ειχαν πολυ φαση .καποιες απο αυτες οντως μουναρες.την καλυτερη πιπα της ζωης μου την εχει κανει το θεικο μωρο η αppy.καθαρη παιδια δε μυριζε καθολου και φυσικα , η ιδια μου ειπε μονο με condom.αυτο εννοειται.την ψαχνω εδω και ενα μηνα αλλα....................
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Χτες και προχτες παντως κατα τη μια/μιαμιση κρυβοντουσαν στα γυρω στενα κι οταν επεφτε συρμα τρεχαν σαν τις παλαβες. Κι αναμεσα τους κατι παιδια πραγματικα για μοντελα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ωραίες  είναι μωρέ , αλλά  ο συνδυασμός , ωραία μαύρη και καλό μαμήσι στην περιοχή αυτή είναι εξαιρετικά σπάνιος
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μερικά ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ από πορνορεπορτάζ στην περιοχή... :rockon:


 

ΚΟΚΟ

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σημερα κατα τις 1 περασα απο το γνωστο στεκι στην αγορα.οι μαυρες επανηλθαν.η ουρα ηταν  1 χλμ ,οι δε μαυρουλες πανω απο 100.κανονικη παρελαση καποιες ηταν μοντελα.ενα αστερι
ερχεται στο παραθυρο ,τις λεω οχι ειμαι κουρασμενος παω σπιτι .η απαντηση παμε ..
μασαζ,μπανιο ,μουνι,κωλο,200 ευρω ολο το βραδυ.τισ λεω αστο.η κινηση αγρια.καποια στιγμη οπωσ ημουν σταματημενος ενα χερι μου χαιδευε το πουλι.τι ειχε κανει ?ειχε παει απο διπλα ανοιξε την πορτα ,δεν την πηρα χαμπαρι γιατι χαζευα τους μπροστινους που εκαναν πλακα με κατι αλλα αστερια.τι να κανω?ελα κατεβα τισ λεω.αλλη φορα.γουαι ναου μου λεει.οκ τις λεω αλλα μονο για 2 ωρες και 90 ευρω τοσα εχω μονο.οκ μου λεει.ηρθαμε σπιτι,εκανε ενα μπανακι.μου ηρθε με την πετσετα,και αρχισε να κανει στριπτηζ.τι να σας πω.με αρχιζει σε απαλο μασαζακι μου φοραει το σκουφο και αρχιζει να μου περνει πιπα.μετρια πραγματα αλλα δε σταματαγε 10 λεπτη πιπα.μετα την περνω πισοκωλητο και εκει επαθα ,μαγκες θ ε ο σ τ ε ν η.δε το πιστευα η αισθηση τελεια ,εμπαινα μεσα της με δυναμη κρατησα κανα 10 λεπτο και μετα πυροβολησα.μπανακι μετα λιγο μπλα μπλα και μετα μιση ωρα δευτερος γυρος και μετα τριτος.το μονο αρνητικο ηταν η ελαχιστη συμμετοχη της.παντως γαμησα οτι καλυτερο υπηρχε σημερα μια κορμαρα.την πηγα πισω και την αφησα.πολυ καλη εμπειρια.......................
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλά  τα  λές , όμως  εγώ  το σταμάτησα  αυτό το σπορ για ένα λόγο . Αν σε πιάσει μπλόκο και η γαζέλα  δεν  έχει  χαρτιά , αν  πει ότι  την εκδίδεις , ή κάτι άλλο για να γλυτώσει , το πουτανάκι εξασφαλίζει άσυλο , και  εσύ μέχρι να ξεμπλέξεις  θα έχεις κάνει πλούσιους τους δικηγόρους .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom