Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Συνάδελφοι λάτρεις της μαύρης σάρκας,
αφού δεν βρήκα τίποτα σε καλή τιμή στην Πατησίων, πέρασα από τη Σωκράτους, ελπίζοντας να βρω κάτι σε γαζέλα. Πραγματικά, υπήρχαν 4 κοπέλες πριν τημ αγορά, που οι παλιές δόξες. Η στέρηση είναι κακός σύμβουλος και όταν μου είπε  20 € στο αμάξι και 30 € στο ξενοδοχείο, δεν εξηγήθηκα από την αρχή ότι θα μείνει γυμνή, θεώρησα ότι λόγω κρίσης σταμάτησαν αυτά τα κόλπα. Ε, έκανα λάθος!! αρνήθηκε να βγάλει σουτιέν, όταν πήγαμε στο δωμάτο. Σημειώνω ότι στον πεζόδρομο της Ζήνωνος, όπως και πάνω στην πλατεία Βάθης, ήταν αραγμένοι οι ΔΙΑΣ, οπότε φύγαμε. Τέλος πάντων, υπενθυμίζω στους γαζελοκυνηγούς να ζητάνε από την αρχή ότι θέλουνε, μέσα στο δωμάτιο αλλάζει το παραμύθι. 
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.970
Πόντοι
5.015
Συνάδελφοι λάτρεις της μαύρης σάρκας,
αφού δεν βρήκα τίποτα σε καλή τιμή στην Πατησίων, πέρασα από τη Σωκράτους, ελπίζοντας να βρω κάτι σε γαζέλα. Πραγματικά, υπήρχαν 4 κοπέλες πριν τημ αγορά, που οι παλιές δόξες. Η στέρηση είναι κακός σύμβουλος και όταν μου είπε  20 € στο αμάξι και 30 € στο ξενοδοχείο, δεν εξηγήθηκα από την αρχή ότι θα μείνει γυμνή, θεώρησα ότι λόγω κρίσης σταμάτησαν αυτά τα κόλπα. Ε, έκανα λάθος!! αρνήθηκε να βγάλει σουτιέν, όταν πήγαμε στο δωμάτο. Σημειώνω ότι στον πεζόδρομο της Ζήνωνος, όπως και πάνω στην πλατεία Βάθης, ήταν αραγμένοι οι ΔΙΑΣ, οπότε φύγαμε. Τέλος πάντων, υπενθυμίζω στους γαζελοκυνηγούς να ζητάνε από την αρχή ότι θέλουνε, μέσα στο δωμάτιο αλλάζει το παραμύθι. 

Σε ποιο ξενοδοχείο σε πήγε τώρα που έκλεισε το "Βασιλικόν";
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Συνάδελφοι λάτρεις της μαύρης σάρκας,
αφού δεν βρήκα τίποτα σε καλή τιμή στην Πατησίων, πέρασα από τη Σωκράτους, ελπίζοντας να βρω κάτι σε γαζέλα. Πραγματικά, υπήρχαν 4 κοπέλες πριν τημ αγορά, που οι παλιές δόξες. Η στέρηση είναι κακός σύμβουλος και όταν μου είπε  20 € στο αμάξι και 30 € στο ξενοδοχείο, δεν εξηγήθηκα από την αρχή ότι θα μείνει γυμνή, θεώρησα ότι λόγω κρίσης σταμάτησαν αυτά τα κόλπα. Ε, έκανα λάθος!! αρνήθηκε να βγάλει σουτιέν, όταν πήγαμε στο δωμάτο. Σημειώνω ότι στον πεζόδρομο της Ζήνωνος, όπως και πάνω στην πλατεία Βάθης, ήταν αραγμένοι οι ΔΙΑΣ, οπότε φύγαμε. Τέλος πάντων, υπενθυμίζω στους γαζελοκυνηγούς να ζητάνε από την αρχή ότι θέλουνε, μέσα στο δωμάτιο αλλάζει το παραμύθι.  λ
εχω ακουσει οτι αυτο το κανουν γιατι θυλαζουν τα παιδια τους και φοβουνται μηπως κολησουν τιποτα απο το στηθος τους
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.970
Πόντοι
5.015
εχω ακουσει οτι αυτο το κανουν γιατι θυλαζουν τα παιδια τους και φοβουνται μηπως κολησουν τιποτα απο το στηθος τους

Θα σου 'λεγα τώρα τί θηλάζουν αλλά άσ' το... Ξέρεις πολλές εν ενεργεία πουτάνες να έχουν μωρά;;; Μαύρη στην είπε αυτή τη δικαιολογία και τσίμπησες, είμαι σίγουρος...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.970
Πόντοι
5.015
Πολλές μαύρες σήμερα στη Σωκράτους, έξι μέτρησα... Δεν μπόρεσα καν να διαπιστώσω αν υπήρχε κάποια αξιόλογη γιατί ήταν τόσο βαριεστημένες που πέρασα με αμάξι στο οποίο επιβαίναμε 5 άντρες και δεν έκανε ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΣ τον κόπο να κυνηγήσει το αμάξι, να γαντζωθεί απ' αυτό, να χτυπήσει με τα νύχια της το παρμπρίζ, πού είναι οι καλές εποχές που ανησυχούσες ακόμη και για την ακεραιότητα του οχήματός σου αν τολμούσες να περάσεις από Σωκράτους χωρίς να καβλαντίσεις και να διαπραγματευτείς με όλες τους; Και πέρασα στις 2:45, όχι πολύ αργά δηλαδή, πώς σκατά περιμένουν να δουλέψουν μήπως πρέπει να τις παρακαλάμε εμείς πλέον για να τις γαμήσουμε;
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Ξημερωματα και περι ωρας γυρω στις 5 και μιση,περασα απο Σωκρατους στο υψος Ξ.β  4 με 5 αφρικανικα μουνακια,το ενα που διεκρινα σχετικα καλο,με κολλαν ασπρο,απιστευτη κωλαρα :cum:, μπροστα μου ταριφας επιβραδυνε και ακινοτοποιησε το κιτρινο πορνοαμαξιδιο του,φορτωνωντας μια εξ αυτων :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οποιος παει με μαυρες αντι για καποτες να παιρνει καπιλαριν
προλαμβανει την τριχοπτωση :rolleyes:

http://[URL unfurl="true"]www.oikoshopping.com/pros.jpg[/img[/URL]]


ιδου τα θεαματικα αποτελεσματα
[img]http://i1.ytimg.com/vi/DxKHkAvyrmg/hqdefault.jpg
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Ξημερωματα και περι ωρας γυρω στις 5 και μιση,περασα απο Σωκρατους στο υψος Ξ.β  4 με 5 αφρικανικα μουνακια,το ενα που διεκρινα σχετικα καλο,με κολλαν ασπρο,απιστευτη κωλαρα :cum:, μπροστα μου ταριφας επιβραδυνε και ακινοτοποιησε το κιτρινο πορνοαμαξιδιο του,φορτωνωντας μια εξ αυτων :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
οποιος παει με μαυρες αντι για καποτες να παιρνει καπιλαριν
προλαμβανει την τριχοπτωση :rolleyes:

http://[URL unfurl="true"]www.oikoshopping.com/pros.jpg[/img[/URL]]


ιδου τα θεαματικα αποτελεσματα
[img]http://i1.ytimg.com/vi/DxKHkAvyrmg/hqdefault.jpg
λες να μας πεσουν τα μαλλια? :think: :grin:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Πόσο κάνει μια πίπα στο αμάξι ρε μάγκες? :o
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
ρε φιλε ολοι μας εδω μεσα εχουμε παει σε σπιτια μαυρων κορασιδων και ποτε δεν παθαμε κανεις τιποτα ! ολοι ζωντανοι ειμαστε ακομα. εμενα με εχουν κερασει και φαγητο και χυμο στο σπιτι τους ! πρεπει να ρισκαρεις λιγο παντα φιλε....μην λες συνεχως και εαν και εαν...ετσι δεν θα γαμησεις ποτε....
σωστος ο συναθλητης!!!και τυχεροι οσοι ζησαμε την εποχη(ΠΙΝΔΑΡΟΥ)τις περναμε δυο δυο και μας ειχανε πασαδες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom