Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
παει χαθηκαν οι καλες εποχες με τις μαυρουλες...το θεμα ειναι αν αυτες εφυγαν απο τη χωρα η απλα μετατοπιστηκαν σε αλλα ποστα...στο μεταξουργειο βρισκεις κανενα καλο κοματι αν ψαξεις καλα
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
παει χαθηκαν οι καλες εποχες με τις μαυρουλες...το θεμα ειναι αν αυτες εφυγαν απο τη χωρα η απλα μετατοπιστηκαν σε αλλα ποστα...στο μεταξουργειο βρισκεις κανενα καλο κοματι αν ψαξεις καλα
Εγώ βλέπω διάφορες στο περιφεριακό στο γαλάτσι , στη περιοχή του Zeppelin-Aττικό άλσος. Τις βλέπω και πρωϊνά και βράδια.
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
Εγώ βλέπω διάφορες στο περιφεριακό στο γαλάτσι , στη περιοχή του Zeppelin-Aττικό άλσος. Τις βλέπω και πρωϊνά και βράδια.

ναι εχω πετυχει και πρωι καθως περνουσα απ΄το σημειο, το επιβεβαιωνω
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εγώ βλέπω διάφορες στο περιφεριακό στο γαλάτσι , στη περιοχή του Zeppelin-Aττικό άλσος. Τις βλέπω και πρωϊνά και βράδια.
ειναι ομορφα πιπινακια ομως?αν και λιγο μακρια αξιζει αμα ειναι ομορφουλια και οχι σκυλοφατσες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
ειναι ομορφα πιπινακια ομως?αν και λιγο μακρια αξιζει αμα ειναι ομορφουλια και οχι σκυλοφατσες

Οι μαύρες έχουν σχεδόν πάντα σκυλόφατσες... Στα κορμιά είναι το στοίχημα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι μαύρες έχουν σχεδόν πάντα σκυλόφατσες... Στα κορμιά είναι το στοίχημα.
εχω δει αρκετα ομορφες μαυρες και οχι αγριοφατσες..παντως το ωραιοτερο πραγμα απανω τους ειναι το δερμα τους που ειναι τσιτα
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
εχω δει αρκετα ομορφες μαυρες και οχι αγριοφατσες..παντως το ωραιοτερο πραγμα απανω τους ειναι το δερμα τους που ειναι τσιτα
αμα ειναι και τετοι...εκει να δεις για ποτε ψωλοχυνεις :cum: :cum: :cum:
 

Συνημμένα

  • 402_1000.jpg
    402_1000.jpg
    175,9 KB · Εμφανίσεις: 39

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16
εχω δει αρκετα ομορφες μαυρες και οχι αγριοφατσες..παντως το ωραιοτερο πραγμα απανω τους ειναι το δερμα τους που ειναι τσιτα

αλλιος ειναι να το βλεπεις και αλλιως να το εχεις διπλα σου και να το ακουμπας....απλα δεν υπαρχει απο τσιμπουκια οι περισσοτερες ονειρο.... :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

Συνημμένα

  • 6bigj.jpg
    6bigj.jpg
    106,6 KB · Εμφανίσεις: 25

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Αχ αυτές οι αραπίνες ... με καυλώνουν τα τσιμπουκόχειλα τους , οι κωλάρες τους και η τσίτα του δέρματος τους !!
Μετά από χθεσινή έξοδο μου και κατά την επιστροφή μου σπιτι , εξω από τον ηλεκτρικό σταθμό , είδα , 2 μαυρούλες μεθυσμένες που είχαν βάλει στο φουλ την μουσική από το κινητό τους και λικνίζονταν σ'έναν έρημο εκείνη την ώρα δρόμο, με τα 1000 ζώρια δεν όρμηξα πάνω τους , πήγα λίγο κοντά τους , οι γκόμενες ήταν ξαναμενες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αχ αυτές οι αραπίνες ... με καυλώνουν τα τσιμπουκόχειλα τους , οι κωλάρες τους και η τσίτα του δέρματος τους !!
Μετά από χθεσινή έξοδο μου και κατά την επιστροφή μου σπιτι , εξω από τον ηλεκτρικό σταθμό , είδα , 2 μαυρούλες μεθυσμένες που είχαν βάλει στο φουλ την μουσική από το κινητό τους και λικνίζονταν σ'έναν έρημο εκείνη την ώρα δρόμο, με τα 1000 ζώρια δεν όρμηξα πάνω τους , πήγα λίγο κοντά τους , οι γκόμενες ήταν ξαναμενες
τυπε εχεις κανει εμβολια?
μην σε δαγκασει καμια και τρεχεις :S
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Αχ αυτές οι αραπίνες ... με καυλώνουν τα τσιμπουκόχειλα τους , οι κωλάρες τους και η τσίτα του δέρματος τους !!
Μετά από χθεσινή έξοδο μου και κατά την επιστροφή μου σπιτι , εξω από τον ηλεκτρικό σταθμό , είδα , 2 μαυρούλες μεθυσμένες που είχαν βάλει στο φουλ την μουσική από το κινητό τους και λικνίζονταν σ'έναν έρημο εκείνη την ώρα δρόμο, με τα 1000 ζώρια δεν όρμηξα πάνω τους , πήγα λίγο κοντά τους , οι γκόμενες ήταν ξαναμενες
ρε φιλε ειδες μεθυσμενες μαυρες και δεν τους τις επεσες ??? θα ετρωγες τσαμπα δικε μου !!! 2 φορες εγω προσωπικα εχω γαμισει τσανπα νηγηριανη μετα απο μεθυσι !
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
Eδω πανω ΘΕΣ/ΝΙΚΗ,εδω και μια βδομαδα εχω τσεκαρει στη γειτονια μια μουναρα μαυρη που κανει βιζιτες.
Την βλεπω αργα απο το μπαλκονι να μιλαει στο τηλ. και περνανε και τη φορτωνουνε.Μουναρος,με μια ΚΟΛΑΡΑ να μη σταματας να χυνεις.
Ειναι θεμα χρονου να τη μιλησω.Και η ατυχια ειναι οτι μια βδομαδα πριν τη παρω χαμπαρι τι ρολο βαραει, μεσα στο Σουπερ μαρκετ μου ζητουσε 20 λεπτα και τι λεω αει γαμησου μωρη κωλομαυρη...
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε φιλε ειδες μεθυσμενες μαυρες και δεν τους τις επεσες ??? θα ετρωγες τσαμπα δικε μου !!! 2 φορες εγω προσωπικα εχω γαμισει τσανπα νηγηριανη μετα απο μεθυσι !
τυπε αυτα μην τα λες ετσι στεγνα
δωσε και πιο πολλες ινφος δικε μου :rockon:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
τυπε αυτα μην τα λες ετσι στεγνα
δωσε και πιο πολλες ινφος δικε μου :rockon:
ειμαι μαχιμος δικε μου 24ωρες το 24ωρο !!!! και παντου !!! κανω και ρεπορταζ στο τριγωνο και φορτωνω τα μαυρακια !!! μεσα σε 1 εμβδομαδα γαμησα τσαμπα 2 φορες ενα μαυρακι μεθυσμενο !!!! και οταν μεθανε δεν εχουν ''αναστολες'' τα κανουν ΟΛΑ !!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
ρε φιλε ειδες μεθυσμενες μαυρες και δεν τους τις επεσες ??? θα ετρωγες τσαμπα δικε μου !!! 2 φορες εγω προσωπικα εχω γαμισει τσανπα νηγηριανη μετα απο μεθυσι !

Λες να μην ήθελα να τις γαμήσω ;;;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ειμαι μαχιμος δικε μου 24ωρες το 24ωρο !!!! και παντου !!! κανω και ρεπορταζ στο τριγωνο και φορτωνω τα μαυρακια !!! μεσα σε 1 εμβδομαδα γαμησα τσαμπα 2 φορες ενα μαυρακι μεθυσμενο !!!! και οταν μεθανε δεν εχουν ''αναστολες'' τα κανουν ΟΛΑ !!
τυπε πωε εγινε η φαση?ορμησες στα ισα?
ετσι που το λες το ΟΛΑ μυριζομαι οτι εκανες και τιποτα λιονταρισμους :sunglasses:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
ειμαι μαχιμος δικε μου 24ωρες το 24ωρο !!!! και παντου !!! κανω και ρεπορταζ στο τριγωνο και φορτωνω τα μαυρακια !!! μεσα σε 1 εμβδομαδα γαμησα τσαμπα 2 φορες ενα μαυρακι μεθυσμενο !!!! και οταν μεθανε δεν εχουν ''αναστολες'' τα κανουν ΟΛΑ !!

για ανάλυσε ιστορία πιο συγκεκριμένα δικέ μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom