Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
Παραλείψατε το χέσιμο.

Επίτηδες το παρέλειψα γιατί η απόλαυση που προέρχεται απ' το χέσιμο μπορεί να συγκριθεί με τις παραπάνω απολαύσεις μόνο αν πρόκειται για δυσκοιλιότητα... Σε περίπτωση ευκοιλιότητας όχι απλώς δεν μπορεί να συγκριθεί με τις προαναφερθείσες απολαύσεις, αλλά δεν μπορεί καν να θεωρηθεί απόλαυση.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Οσο και αν ακουγετε περιεργο κ ομως ενιωσα την υποχρεωση να ενημερω κ εδω,περι ωρας 5:05 με  5:10 καπου εκει περιπου σωκρατους πριν την Ικτινου στις κολωνες τις σκοτεινες τις πρωτες που αντικριζουμε ειδα αν δεν κανω λαθος περιπου στι 4 με 5 μαυρες,μου εκανε τρομερη εντυπωση τετοια μερα κ τετοιο καιρο,μην φανταστειτε κατι το ιδιαιτερο σαπιες βρωμιαρες..αλλα παρολαυτα βρισκονταν εκει..,λοιππν  σασ αφηνω διοτι α ματια μου κλεινουν απο τη  κουραση κ τα ουισκακια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Οσο και αν ακουγετε περιεργο κ ομως ενιωσα την υποχρεωση να ενημερω κ εδω,περι ωρας 5:05 με  5:10 καπου εκει περιπου σωκρατους πριν την Ικτινου στις κολωνες τις σκοτεινες τις πρωτες που αντικριζουμε ειδα αν δεν κανω λαθος περιπου στι 4 με 5 μαυρες,μου εκανε τρομερη εντυπωση τετοια μερα κ τετοιο καιρο,μην φανταστειτε κατι το ιδιαιτερο σαπιες βρωμιαρες..αλλα παρολαυτα βρισκονταν εκει..,λοιππν  σασ αφηνω διοτι α ματια μου κλεινουν απο τη  κουραση κ τα ουισκακια.
ξανακαταλαμβανουν τον χωρο τυπε? :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
προσπαθουν να κανουν ανακαταληψη του χωρου μαλλον οπως οι αναρχες στις καταληψεις  :huh:
τυπε πιστευω οτι αυτη η περιοχη ειναι ο φυσικος τους χωρος
στις αλλες πιατσες αισθανονται σαν να ειναι σε ξενο μερος :-
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εχουν κι ενα τουρλωτο κωλαρακι μερικες μερικες .......

Και μερικες ειναι και πολυ χυμωδεις και με φοβερες καμπυλες οι ατιμες !!!!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εχουν κι ενα τουρλωτο κωλαρακι μερικες μερικες .......

Και μερικες ειναι και πολυ χυμωδεις και με φοβερες καμπυλες οι ατιμες !!!!!!!
τυπε δεν πιστευω να εχεις ψωνισει μαυρη απο πιατσα? :S
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
Εχουν κι ενα τουρλωτο κωλαρακι μερικες μερικες .......

Και μερικες ειναι και πολυ χυμωδεις και με φοβερες καμπυλες οι ατιμες !!!!!!!

υπαρχουν δεκαδες στο fb που βλεπεις και φωτο τους, πρεπει να τρεχεις σε πιατσα?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
υπαρχουν δεκαδες στο fb που βλεπεις και φωτο τους, πρεπει να τρεχεις σε πιατσα?
Δεν το εχω ψαξει αυτο γιατι δεν μου κινησε ποτε το ενδιαφερον να μπω να βλεπω τις φωτογραφιες της καθεμιας .....
Μονο σε φιλες φιλους και οχι παντα αυτο....
Και αυτο μονο και μονο για να δω πως ειναι, αν δεν εχουν βαλει φωτο κανονικη στο προφιλ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Οσο και αν ακουγετε περιεργο κ ομως ενιωσα την υποχρεωση να ενημερω κ εδω,περι ωρας 5:05 με  5:10 καπου εκει περιπου σωκρατους πριν την Ικτινου στις κολωνες τις σκοτεινες τις πρωτες που αντικριζουμε ειδα αν δεν κανω λαθος περιπου στι 4 με 5 μαυρες,μου εκανε τρομερη εντυπωση τετοια μερα κ τετοιο καιρο,μην φανταστειτε κατι το ιδιαιτερο σαπιες βρωμιαρες..αλλα παρολαυτα βρισκονταν εκει..,λοιππν  σασ αφηνω διοτι α ματια μου κλεινουν απο τη  κουραση κ τα ουισκακια.
Ππππππππσσσσσσσσσσσσςςςςςςςςςςςςςς,έχω πηδήξει άπειρες φορές μαυράκια.........αν επιστρέψουν θα τα σκίσω πάλι........ :2funny: :2funny: :2funny: :cum: :cum: :cum:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ππππππππσσσσσσσσσσσσςςςςςςςςςςςςςς,έχω πηδήξει άπειρες φορές μαυράκια.........αν επιστρέψουν θα τα σκίσω πάλι........ :2funny: :2funny: :2funny: :cum: :cum: :cum:
κατα τα αλλα σιχαινεσαι τα φαφουτικα γκρανια τυπε :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom