Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
χτες 12 μιση το βραδυ περασα απο καπποδιστριου-αριστοτελους,γυρω στα 5 μαυρα μουνακια,ομολογω πως τα δυο ητανε τρελες μουνιτσες ,,η μια καυλαρα που ηθελε ψωλοχυμα πολυ ητανε εξω απο λιτο οσοι περασαν χτες θα την ειδαν οτι ειναι για πολυ :fuck2: και η αλλη με τα σοκολατενια μουνοχειλακια στη γωνια αριστ-καπποδιστριου,ολες οι αλλες μαυρες οχι κατι το πολυ ιδιαιτερω..
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
χτες 12 μιση το βραδυ περασα απο καπποδιστριου-αριστοτελους,γυρω στα 5 μαυρα μουνακια,ομολογω πως τα δυο ητανε τρελες μουνιτσες ,,η μια καυλαρα που ηθελε ψωλοχυμα πολυ ητανε εξω απο λιτο οσοι περασαν χτες θα την ειδαν οτι ειναι για πολυ :fuck2: και η αλλη με τα σοκολατενια μουνοχειλακια στη γωνια αριστ-καπποδιστριου,ολες οι αλλες μαυρες οχι κατι το πολυ ιδιαιτερω..

επιβεβαιωνω και εγω τυπε μου...ειδικα αυτη εξω απο το λιτο με τις βυζαρες και οταν σου μιλαει εχει το χερι στο μουνι της...επαναμφανιση καρμεν τυπε μου!!!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
ναι συναγωνιστη μου οπως το ειπες το μαυρομουνικο ξεχωριζε  εσταζε απο καυλα γιατι επιανε το μουνακι της,ναι κα εγω ειδα την καρμεν με τις μπουταρες της.. :cum:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
για τους λατρεις του αφρικανικου σεξ :cheesy: καπποδιστριου ητε εξω απο το λιτο ητε στη γωνια 3η σεπτεμβριου μαζι με τις αλλεσ κυκλοφορει ενα μωρο μαυρακι σκετη κολαση θες να το φας,για πολυ χυσιμο ειναι μικρακι σιγουρα κ λιγο ντροπαλουλη και παρα πολυ ομορφο ξεχωριζει,μαλλον ειναι καινουριο στα στεκια εκει,θελει να το σκισουμε :fuck1: :cum:

Επιβεβαιώνω! Το είδα κι εγώ χθες το βράδυ που πέρασα, είναι γαμάτο, μου θύμησε τα παλιά καλά κομμάτια της Σωκράτους! Γενικά εκεί έχουν αρχίσει και μαζεύονται πολλά, κάθε βράδυ έχει 6 μαυράκια στάνταρ!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
συναγωνιστες 12/9 το βραδυ ωρα 11 σε ολο το στενο καποδιστριου απο πατησιων εως μαρνη
ειχε 20 αραπακια δεξια αριστερα του δρομου
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Επιβεβαιώνω! Το είδα κι εγώ χθες το βράδυ που πέρασα, είναι γαμάτο, μου θύμησε τα παλιά καλά κομμάτια της Σωκράτους! Γενικά εκεί έχουν αρχίσει και μαζεύονται πολλά, κάθε βράδυ έχει 6 μαυράκια στάνταρ!
Πέρασα νωρίς,κατά τις 9 που είχα μια δουλειά και δεν έπαιζε τίποτα.... Γουστάρω να αρχίσουν σιγά-σιγά να σκάνε μύτη πολλά μαυράκια....... :fuck2:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Παιδιά απορώ πώς δεν έχει αναφερθεί τίποτα. Την Παρασκευή το βράδυ πήγαινα προς Κέντρο από Λιοσίων. Στη Λιοσίων αρκετά μαυράκια όπως και στην Καποδιστρίου. Αυτό που αποτελεί είδηση είναι ότι υπήρχαν 8 μαυρούλες στη Σωκράτους στο σημείο που μαζεύονταν παλιά, δηλαδή γύρω απ' το ξβ, μήνες τώρα εκεί είχε ερημώσει η περιοχή και εμφανιζόταν μόνο καμιά ξέμπαρκη οπότε αυτό που είδα ήταν πρωτοφανές!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.802
Like
14.546
Πόντοι
3.656
Ρε παιδιά, σήμερα το πρωί στις 3.00 πέρασα από όλα τα στέκια που σύχναζαν γαζέλες (Καποδιστρίου, Σωκράτους, όλη την Αχαρνών) και βρήκα μόνο μια στη ν Αχαρνών που ζήταγε 30€ + ξενοδοχείο, με κώλο 60 € και μάλιστα ήταν κάτω από μέτρια. Δεν τα έδωσα αλλά δεν βρήκα καμία αξιόλογη. Τι ώρες τις βρίσκετε εσείς?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ιωαννη τι να σου πω εγω περασα εφοδια γυρω στις 11 το βραδυ της προηγουμενης τεταρτης και ηταν πηχτρα στα μαυρακια αφου νομιζα οτι ημουν σε κανα στενο στην αβανα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά, σήμερα το πρωί στις 3.00 πέρασα από όλα τα στέκια που σύχναζαν γαζέλες (Καποδιστρίου, Σωκράτους, όλη την Αχαρνών) και βρήκα μόνο μια στη ν Αχαρνών που ζήταγε 30€ + ξενοδοχείο, με κώλο 60 € και μάλιστα ήταν κάτω από μέτρια. Δεν τα έδωσα αλλά δεν βρήκα καμία αξιόλογη. Τι ώρες τις βρίσκετε εσείς?

Ιωαννη τι να σου πω εγω περασα εφοδο γυρω στις 11 το βραδυ της προηγουμενης Τεταρτης και ηταν πηχτρα στα μαυρακια αφου νομιζα οτι ημουν σε κανα στενο στην Αβανα

Παίδες θα σας απαντήσω εγώ επειδή έχω κατέβει πολλές βόλτες Κέντρο τις τελευταίες μέρες. Για κάποιο περίεργο λόγο το Σάββατο το βράδυ οι μαύρες είναι ΑΦΑΝΤΕΣ. Και γενικώς οι περισσότερες καλντεριμιτζούδες. Πηγαίνετε αν θέλετε καθημερινές να χορτάσει το μάτι σας αλλά το Σάββατο για κάποιο λόγο δε βγαίνουν στην πιάτσα.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
χτες κατα τις 12 μιση το βραδυ περασα με το κολληταρι μου απο καπποδιστριου κ περιξ,ουτε μυγα μαυρη δεν υπηρχε εντελως τιποτα,οι μονες που πετυχαμε ητανε στη λιοσιων 3 μαυρουλες,οι οποιες θελαν κατι να μας πουν :pipa2: αλλα αμεσως αλλαζανε στεκι κ πηγαινανε ποιο κατω,
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
χτες κατα τις 12 μιση το βραδυ περασα με το κολληταρι μου απο καπποδιστριου κ περιξ,ουτε μυγα μαυρη δεν υπηρχε εντελως τιποτα,οι μονες που πετυχαμε ητανε στη λιοσιων 3 μαυρουλες,οι οποιες θελαν κατι να μας πουν :pipa2: αλλα αμεσως αλλαζανε στεκι κ πηγαινανε ποιο κατω,

Οι γνωστές 3 :)
 

euphor

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
περασα χθες απο Καποδιστρίου, σοφοκλεους και περιξ περιπου 22:30 και οι μαυπρουλες αφαντες...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
χτες είχε μια μαυρούλα στο μετρό με πολύ όμορφο πρόσωπο, δεν ξέρω αν ήταν του επαγγέλματος αλλά με έφτιαξε!!!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
ειναι καποιες που ειναι τρελα τουμπανα για πολυ αδειασμα :cum: :tits:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Οπως ανεφερα κ στο αλλο θρεντ κατα της 2 το βραδυ καππ-αριστοτελους γυρω στα 4 μαυρα αφρικανικα μουνακια,τπτ το ιδιαιτερω αναμεσα τους κ η δασκαλα μαυρουλα με τα γυαλια,ενα καλο κομματι βρισκοτανε εξω απο το λιτο σχεδον,το οποιο σταματησαμε κ μιλησαμε καθοτι το χε ψησει κ ο κολλητος μου να το γαμησουμε,μας ζητησε 20+20+10 χοτελ ετσι μας ειπε για παρτουζα,οποιος γνωριζει κατι επ αυτου του θεματος ας παραθεση :think: :huh: το συγκεκριμενο κομματι ητανε πολυ ομορφο μαυροημιξανθο μαλλι μικρο στη ηλικια,,,σα μαλακες φυγαμε να παμε να πιουμε πρωτα κανα ποτο,γτ οταν γυρισαμε ξανα απο εκει πειραμε τα καλαμπαλικια μας :jerking: δεν ηtανε εκει,Τελος να υπενθυμισω πως γυρω στις 5 το πρωι στη σωκρατους στο υψος δημαρχειου βρηκαμε αλλα 3 κομματια,δεν μπορω να καταλαβω εντελως ακανονιστο ωραριο πιατσων :s&m_3:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδες βραδυ τεταρτης 26 σεπτεμβριου ωρα 12 εγινε η γνωστη εφοδια καποδιστριου και δεν υπηρχε μαυρακι ουτε για δειγμα
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
παιδες βραδυ τεταρτης 26 σεπτεμβριου ωρα 12 εγινε η γνωστη εφοδια καποδιστριου και δεν υπηρχε μαυρακι ουτε για δειγμα
μαλλον ετυχες την ωρα που θα χαν κρυφτει πιθανων,γτ οταν περασα εγω αλλη εικονα ειδα,οχι τπτ το τρομερο αλλα ειχε....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Λίγα πράγματα πάλι τώρα τελευταία στη Σωκράτους...
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
ΣΥΝΕΧΙΖΩ λοιπον......τα δυο μικρα καυλακια απο την γωνια γ σεπτεμβριου μαυρακια πιτσιρικια απο γκανα αποφασισαμε να τα παρουμε με τον κολλητο μου,παιδια αντικειμενικα ειναι γλυκες,.Μας ζηταγανε 20 κ 10 ξενοδοχειο ελλυσιουμ....ειπαμε κ οι δυο πως  εχουμε απο 25 ο καθενας δηλαδη 15 +10 ξενοδοχειο,,,με ψιστηρι σιγα μην δεν ερχοντουσαν,παμε παρακαρω εξω απο το ελλυσιουμ μπαινουμε μεσα,,στη ρεσεψιον ενας καραφλας,ασανσερ ειχα αρχισει χαμουρεμα .ΚΑΙ τωρα δωματιο,γδυνετε το μωρακι τις λεω κανε ενα ντουζακι κ χωρις να μιλησει μπηκε,βγαινει κ αρχιζει κ μου  :jerking: βαζω καποτα μου κανει κανενα 4 λετπο :pipa2: κ την βαζω κατω κ αρχιζω,,,ητανε μιρκουλακι κυριοι κ τοσο πιο πολυ θολονα γτ ζοριστηκε,μιλαμε χωρις να βιαζετε η κοπελα χωρις τιποτα εν ονοματι η λιζα η λισα δεν πολυκαταλαβα τι ακριβως μου ειπε,κ ακριβως διπλα δωματιο να ακουω τον κολλητο μου,πολυ το ευχαριστηθηκα το μωρακι, η παρουσια της κ η συμπεριφορα της ητανε πραγματικα ονειρο :knockinb: :knockinb:....μπηκα εκανα ντουζακι,αυτη περιμενε στο δωματιο μου  δεν εφυγε γτ λεει περιμενε την φιλη της απο διπλα που εδινε πονο ο κολλητος μου.....ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΟΜΟΡΦΗ ΝΥΧΤΑ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom