Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κώλο δεν κάνουν πολλές..........μόνο "καλό sex",λένε! Πότε άρχισαν να δίνουν κώλο? :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
20 ευρώ κάνει καλό σ(σ)σιμπούκι και κώλο και μουνί και μασαζζζακι. 10 ευρώ αν τέλει κατάρο ξενοδοχείο. Αν τέλει τσσσιμπούκι αυτοκίνητο 10 ευρώ.
Πάκαε πάκαε εντώ

Αχ μας θύμισες τις καλές εποχές...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Μάγκες σήμερα πέτυχα στο μετρό μια νοικοκυρεμένη μαύρη με μια κωλάρα όνειρο, θυμήθηκα τις καλές εποχές... Μας έλειψαν αυτές οι τουρλωμένες κωλάρες τους :'( :'( :'(
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Καλα πηγα και γω για την εμπειρια του να παω με μαυρη σημερα....και δεν ξαναπαω ουτε δεμενος  :2funny:
Καποδιστριου εξω απ το ξενοδοχειο.
30 ευρω μαζι με το ξενοδοχειο, το πιο ακυρο πληρωμενο sex που εχω κανει. ....Υπηρεσιες?  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Παλι καλα που ημουν φορτωμενος κι εγινε η δουλεια. Η τυπισα δεν εκανε τιποτα. Τιποτα λεμε ρε. Παλι καλα που ειχε κωλαρα και εμπνεομουν. Το καναμε και αυτο. Και δεν το ξανακανουμε. Μαυρες πουτανες=μαυρο  :2funny:
Μαυρη αν ξαναγαμησω θαναι...ερασιτεχνης στο ακυρο μεσω ...γνωριμιας-δηλαδη ποτε  :grin:(γιατι ειδαμε και ....την επαγγελματια  :2funny:)
Δεν γαμεις....πλακα ειχε.
Πλησιαζει στο παραθυρο....
-παμε?
-που να παμε?
-εντω απεναντι
-και δεν παμε? ποσο?
-30 εβρω
-και τι κανεις ακριβως?
-30 μαζι με κσενοντοχειο
-ναι οκ, αλλα τι κανεις για 30 ευρω?
-θα ντεις......

....και ειδα! Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυστ ρε. Τουλαχιστον γελασαμε  :2funny:  :2funny:  :2funny:

ΥΓ: Η τυπισα στο ξενοδοχειο reception πρεπει ναναι η πιο δυστυχισμενη εργαζομενη στην Αθηνα. Τι μουτρα ηταν αυτα. Τι μιζερια, κακομοιρια και απογνωση ηταν αυτη. Τι θα χει δει κι αυτη εκει μεσα  :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Καλα πηγα και γω για την εμπειρια του να παω με μαυρη σημερα....και δεν ξαναπαω ουτε δεμενος  :2funny:
Καποδιστριου εξω απ το ξενοδοχειο.
30 ευρω μαζι με το ξενοδοχειο, το πιο ακυρο πληρωμενο sex που εχω κανει. ....Υπηρεσιες?  :2funny:   :2funny:  :2funny:
Παλι καλα που ημουν φορτωμενος κι εγινε η δουλεια. Η τυπισα δεν εκανε τιποτα. Τιποτα λεμε ρε. Παλι καλα που ειχε κωλαρα και εμπνεομουν. Το καναμε και αυτο. Και δεν το ξανακανουμε. Μαυρες πουτανες=μαυρο  :2funny:
Μαυρη αν ξαναγαμησω θαναι...ερασιτεχνης στο ακυρο μεσω ...γνωριμιας-δηλαδη ποτε  :grin:(γιατι ειδαμε και ....την επαγγελματια  :2funny:)
Δεν γαμεις....πλακα ειχε.
Πλησιαζει στο παραθυρο....
-παμε?
-που να παμε?
-εντω απεναντι
-και δεν παμε? ποσο?
-30 εβρω
-και τι κανεις ακριβως?
-30 μαζι με κσενοντοχειο
-ναι οκ, αλλα τι κανεις για 30 ευρω?
-θα ντεις......

....και ειδα! Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυστ ρε. Τουλαχιστον γελασαμε  :2funny:  :2funny:  :2funny:

ΥΓ: Η τυπισα στο ξενοδοχειο reception πρεπει ναναι η πιο δυστυχισμενη εργαζομενη στην Αθηνα. Τι μουτρα ηταν αυτα. Τι μιζερια, κακομοιρια και απογνωση ηταν αυτη. Τι θα χει δει κι αυτη εκει μεσα  :2funny:

Οι μαύρες που έχουν απομείνει να κυκλοφορούν είναι ό,τι χειρότερο υπήρχε. Είχες που είχες μία πιθανότητα 5% να πετύχεις καλή μαύρη σε υπηρεσίες, σ' αυτές που έχουν απομείνει η πιθανότητα είναι μηδενική.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
δηλαδη να μην σκεφτω ουτε κατα διανοια να παω με γαζελα,με ψηνει ο κολλητος μου ασχημα να παρουμε να την γεμισουμε :cum:,κ θελω κ δεν θελω κατα με απομακρυνει ρε πουστη  μου
,οχι τιποτα αλλο εχω λιωσει κ σε τσοντα με μαυρες κ κοντεουν να μου βγουν απο ττα ματια απο την καυλα... :2funny: :jerking:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
δηλαδη να μην σκεφτω ουτε κατα διανοια να παω με γαζελα,με ψηνει ο κολλητος μου ασχημα να παρουμε να την γεμισουμε :cum:,κ θελω κ δεν θελω κατα με απομακρυνει ρε πουστη  μου
,οχι τιποτα αλλο εχω λιωσει κ σε τσοντα με μαυρες κ κοντεουν να μου βγουν απο ττα ματια απο την καυλα... :2funny: :jerking:
δεν κανουν CIF/CIM τυπε ! κρατα τα λεφτα σου και συνεχισε να βλεπεις τσοντες !!!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Μάγκες σήμερα πέτυχα στο μετρό μια νοικοκυρεμένη μαύρη με μια κωλάρα όνειρο, θυμήθηκα τις καλές εποχές... Μας έλειψαν αυτές οι τουρλωμένες κωλάρες τους :'( :'( :'(

νοικοκυρεμένη;;;  :think: :think: :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
δηλαδη να μην σκεφτω ουτε κατα διανοια να παω με γαζελα,με ψηνει ο κολλητος μου ασχημα να παρουμε να την γεμισουμε :cum:,κ θελω κ δεν θελω κατα με απομακρυνει ρε πουστη  μου
,οχι τιποτα αλλο εχω λιωσει κ σε τσοντα με μαυρες κ κοντεουν να μου βγουν απο ττα ματια απο την καυλα... :2funny: :jerking:

Αυτές οι λίγες που έχουν απομείνει δεν αξίζουν, ακόμη και εμφανισιακά αν θες. Αλλά αν είναι να τυφλωθείς απ' τη μαλακία δώσ' τα τα γαμημένα τα ευρώπουλα.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
χτες  γυρω στις 2 κ κατι το βραδυ,4 μαυρακια στην γ'σεπτεμβριου κ εξω απο το λιτο χοτελ στην καπποδιστριου,ειδα ενα το οποιο ητανε  :kissass: γλυκα κα μαλλον κ μικρουλα δεν πρεπει να ξεπερναγε τα 19 ετοιμο για  :pipa2: ζηταγε 20+10 ξενοδοχειο φοραγε ενα μωβ φορεματακι πολυ ομορφο γενικα..
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
για τους λατρεις του αφρικανικου σεξ :cheesy: καπποδιστριου ητε εξω απο το λιτο ητε στη γωνια 3η σεπτεμβριου μαζι με τις αλλεσ κυκλοφορει ενα μωρο μαυρακι σκετη κολαση θες να το φας,για πολυ χυσιμο ειναι μικρακι σιγουρα κ λιγο ντροπαλουλη και παρα πολυ ομορφο ξεχωριζει,μαλλον ειναι καινουριο στα στεκια εκει,θελει να το σκισουμε :fuck1: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom