Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ηδονή από ένα μεγάλο στραπον στον κώλο...
H Ζέτα από dreamgirls είναι καλή σε αυτό...
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    88,4 KB · Εμφανίσεις: 166
  • 2.jpg
    2.jpg
    179,5 KB · Εμφανίσεις: 156

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ηδονή από ένα μεγάλο στραπον στον κώλο...
H Ζέτα από dreamgirls είναι καλή σε αυτό...

Η Ζετα είναι μια θεία 50+ που αν στραπάρει κανονικά για πάνω από 5 λεπτά θα σου μείνει στα χέρια.

Στραπ θέλει αντοχή και εμπειρία. Όχι κόκα. Η Ερικα είναι τοπ. Άν ήταν και λίγα χρόνια νεότερη, θα έκανε πάταγο.

Είπαμε, το στραπ θέλει χημεία και διέγερση μυαλού.
 

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81
Δυνατό πορνίδιο που ξέρει να πηδάει αλλά έχει φύγει για Ασία...
Ελπίζω να γυρίσει...
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    664,9 KB · Εμφανίσεις: 182

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
564
Κριτικές
26
Like
1.902
Πόντοι
2.476
Ρε παιδια για δωστε κανα update απο Gala τι γινεται εκει?
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
118
Like
332
Πόντοι
21
Η Ζετα είναι μια θεία 50+ που αν στραπάρει κανονικά για πάνω από 5 λεπτά θα σου μείνει στα χέρια.

Στραπ θέλει αντοχή και εμπειρία. Όχι κόκα. Η Ερικα είναι τοπ. Άν ήταν και λίγα χρόνια νεότερη, θα έκανε πάταγο.

Είπαμε, το στραπ θέλει χημεία και διέγερση μυα
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Η έρικα με στράπαρε για δύο ώρες ασταμάτητα και όσο με γαμούσε έχυνε κιόλας ,κορυφή στο στραπάρισμα και στα role play.
Μακάρι να μας τιμήσει Θεσσαλονίκη... Δεν το πιστεύω ότι δεν εχω καταφέρει ακόμα να την συναντήσω....
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
330
Πόντοι
21
Συνάδελφοι η εν λόγω ΚΥΡΙΑ είναι φοβερή, στραπον δυνατό και με διάρκεια, λεκτικά σε κάνει μηδέν, κατούρημα και χαστούκια όρεξη να έχεις, έχω πάει με πολλές αλλά με αυτήν είναι το κάτι άλλο, οι φωτο την αδικούν, είναι πολύ όμορφη. Κάνει τουρ σε όλη την χωρα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Συνάδελφοι η εν λόγω ΚΥΡΙΑ είναι φοβερή, στραπον δυνατό και με διάρκεια, λεκτικά σε κάνει μηδέν, κατούρημα και χαστούκια όρεξη να έχεις, έχω πάει με πολλές αλλά με αυτήν είναι το κάτι άλλο, οι φωτο την αδικούν, είναι πολύ όμορφη. Κάνει τουρ σε όλη την χωρα
Οι φωτογραφίες δεν την αδικούν και εσύ καλά κάνεις και την προωθείς απλά είσαι μάλλον σε λαθος thread. Εδώ αναφερόμαστε σε γκομενες που υποτιθεται εχουν μια εξειδικευση στο αυταρχικό, έχουν κόψει η έστω περιορίσει τη βιζιτα και υποτιθεται προσφερουν μαι διαφορετική εμπειρια κατα τα άλλα 9 στις 10 βιζιτες γαμανε και με στραπ ον δε λεει κάτι.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Οι κότες στην κλάψα και εμείς ταμείο, ας ειναι καλά ο βαζέλας οπότε ετοιμάζεται κάθοδος ! Ρε Αθηναίοι υπάρχει κατι καινουργιο που να αξίζει η να προτιμήσω τις σταθερές αξίες ; Καλά σε αυτό το facebook με έχει φυγει το σκατό απο το γέλιο πρέπει να σας εχουν βρει πολυ κοροίδα δεν εξηγειται αλλιως . Η καθε νηστικη δηλωνει αφέντρα και θέλει να σου παρει τα φραγκα χωρις να κανει τιποτα !
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
330
Πόντοι
21
Οι φωτογραφίες δεν την αδικούν και εσύ καλά κάνεις και την προωθείς απλά είσαι μάλλον σε λαθος thread. Εδώ αναφερόμαστε σε γκομενες που υποτιθεται εχουν μια εξειδικευση στο αυταρχικό, έχουν κόψει η έστω περιορίσει τη βιζιτα και υποτιθεται προσφερουν μαι διαφορετική εμπειρια κατα τα άλλα 9 στις 10 βιζιτες γαμανε και με στραπ ον δε λεει κάτι.
Καλησπέρα φίλε.
Δεν προωθώ καμοια και κανένα, έγραψα την εμπειρία μου με την εν λόγο κοπέλα, νομίζω ότι το νήμα αναφέρεται στις καλύτερες στο αυταρχικό, δεν λέει κάπου απλά κορίτσια ή βίζιτες… όλοι για γκόμενες επι πληρωμή λένε. Συγνώμη από όλους αν κάνω λάθος αλλά δεν νομοζω
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Καλησπέρα φίλε.
Δεν προωθώ καμοια και κανένα, έγραψα την εμπειρία μου με την εν λόγο κοπέλα, νομίζω ότι το νήμα αναφέρεται στις καλύτερες στο αυταρχικό, δεν λέει κάπου απλά κορίτσια ή βίζιτες… όλοι για γκόμενες επι πληρωμή λένε. Συγνώμη από όλους αν κάνω λάθος αλλά δεν νομοζω
Μην παρεξηγιέσαι βρε και μην παιρνεις στραβά τη λέξη προώθηση. Ναι φυσικά όλες γκομενες που πληρωνονται ειναι δε διαφωνει κανεις απλά το στραπ ον δεν κανει καποια αφέντρα και φυσικά ένα αυταρχικό προγραμμα δεν καθοριζεται απο το στραπ ον ειναι μια πιο συνθετη εμπειρία η οποία περιέχει πιο εγκεφαλικές παραμέτρους. Τωρα θα μου πείς πόσες από αυτές που αυτοδηλωνονται αφεντρες το καταφερνουν αυτο το εγκεφαλικό ; Η αλήθεια ειναι οχι πολλές....
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Οι κότες στην κλάψα και εμείς ταμείο, ας ειναι καλά ο βαζέλας οπότε ετοιμάζεται κάθοδος ! Ρε Αθηναίοι υπάρχει κατι καινουργιο που να αξίζει η να προτιμήσω τις σταθερές αξίες ; Καλά σε αυτό το facebook με έχει φυγει το σκατό απο το γέλιο πρέπει να σας εχουν βρει πολυ κοροίδα δεν εξηγειται αλλιως . Η καθε νηστικη δηλωνει αφέντρα και θέλει να σου παρει τα φραγκα χωρις να κανει τιποτα !
Ελα τώρα που έχεις πακετάκι ξέρουμε που θα πας αφυ το ανέβασες και εδώ :) :) :)

 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Ελα τώρα που έχεις πακετάκι ξέρουμε που θα πας αφυ το ανέβασες και εδώ :) :) :)

Εισαι εσύ μια σουπιά :) όλα τα βλέπεις :):wink::cheesy:
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Πολύ καλή στην ποδολαγνεία και για όποιν γουστάρει μια soft αφέντρα είναι και η Αφροδίτη.... Για περισσότερες λεπτομέρειες στείλτε μου PM.
Στην Αδάμη αναφέρεσαι;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Στην Αδάμη αναφέρεσαι;
Soft η Αδάμη ;;; Ναι αν της το ζητήσεις μπορεί να παίξει και soft όπως κάθε έμπειρη επαγγελματίας και αυτη έχει πολλά χρόνια στο κουρμπέτι αυτό σημαίνει ότι μπορει να το παει και όσο hard της πεις ότι αντέχεις
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
BFD70E17-008C-4043-BDB4-0E688D9D18A8.jpeg
2A6F0DFD-2D31-4F00-B7C5-DFBF769F1B3A.jpeg
9611F9E1-4C00-420F-9521-0D703ABFBB5A.jpeg
Καλησπερα σε όλη την παρεα!!Θα ήθελα να ρωτήσω μήπως ξερει κάποιος μια domina Athens από το Instagram?Εχει κανεις εμπειρία μαζί της;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom