Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Την domina erica που μπορώ να την βρω?Δεν την βρίσκω στο facebook,κάποιο link,αν γνωρίζει κάποιος ας με ενημερώσει.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
για τι ποσό μιλάμε φίλος ?
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
150 την ώρα έχει πάει φίλος,εγώ προσωπικά δεν έχω πάει.Είναι όντως τραβεστί,έχει κάνει πολλές πλαστικές αλλά όχι αλλαγή φίλου.Γυναικωτός και Αφέντρα?
Πολλά ζητάει.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Έχω ακούσει καλές κριτικές και ας είναι τραβεστί.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Sorry φίλε atractive αλλά εγώ δεν την είδα να υστερεί καθόλου σε φαντασία την νεαρά. Απλά για να το θέσουμε στην σωστή βάση, ας πούμε και ότι το γνωστό δίδυμο Aναστασία - Aίντα, δεν υπολείπονται σε φαντασία. Πάντως απασες οι ανωτέρω, δίνουν πολύ πόνο σε όποιον αντέχει. Πρωταθλήτρια σε σαδισμό η Σερέτη.
Κάνει φετιχιστικά? έχω αδτναμία στις μπότες
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ποια θα μου συστήνατε για φετχιστικά προγράμματα?Έχω φετίχ με τις μπότες και το ωραίο γυναικείο πόδι.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Μια και μιλάμε για τις καλύτερες, ας καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου γιατί το καλό πρέπει να λέγεται, όπως και το κακό επίσης..
Επίσκεψη λοιπόν στην Ερικα, μετά από προγραμματισμένο ραντεβού με συμμετοχή της Ρωσίδας φίλης της. Υποδοχή και είσοδος στο διαμέρισμα της στην Καλλιθέα, σε μία χαλαρή ατμόσφαιρα με διάθεση για κουβέντα εκατέρωθεν. Ο χώρος καθαρός και οι κοπέλλες όμορφες και φιλικότατες, τίποτα δεν με προϊδέαζε γιαυτό που θα ακολουθούσε. Για την αποκατάσταση της αλήθειας και μόνο, οφείλω να επισημάνω κάποια πράγματα:

1. Εχει ακουστεί ότι η Ερικα είναι τραβέλι όπως το ίδιο έχει ακουστεί και για την φίλη της. Τερατώδες ψέμμα. Και οι δύο είναι γυναίκες 100%, και όχι απλές γυναίκες αλλά πάρα πολύ ωραίες, λεπτές, ψηλές, πεντακάθαρες. Ιδίως η Ερικα είναι γυναικάρα.

2. Τρομερά θετική εικόνα δίνει το γεγονός ότι δεν κάνουν καθόλου κουβέντα για χρήματα, είναι σαν να μην τις ενδιαφέρει καθόλου το θέμα. Απ' ότι κατάλαβα πράγματι δεν τις ενδιαφέρει, τις νοιάζει πολύ περισσότερο το session με τον ακριβώς ίδιο τρόπο που μας νοιάζει και εμάς. Γουστάρουν αυτό που κάνουν και αυτό είναι που κάνει και την διαφορά.

3. Δεν ξέρω πως θα ήταν με κάποιο πρωτάρη, ή κάποιον με αναστολές και κολλήματα, αλλά θεωρώ ότι η Ερικα είναι φτιαγμένη για "σκληρές' καταστάσεις και όχι για απλά αισθησιακά "light" sessions. Oι απανταχού βιτσιόζοι, μαζοχιστές, προχωρημένοι σε αυτές τις καταστάσεις είναι βέβαιο ότι θα περάσουν super.

Συνεχίζω λοιπόν. Καθίσαμε και οι τρεις μας σ' ένα μικρό σαλονάκι και αρχίσαμε να μιλάμε περί ανέμων και υδάτων, χωρίς καθόλου πίεση χρόνου. Ηταν σαν να είχαμε όλη την μέρα δική μας. Η πάροδος του χρόνου ανέβαζε συνεχώς τα επίπεδα της αδρεναλίνης, και της προσμονής.. Αισθανόμουν εξαιρετικά ανάμεσα σε δύο γυναικάρες, ντυμένες άκρως φετιχιστικά, και ομολογώ περισσότερο μου είχαν διεγείρει το σεξουαλικό μου, παρά το υποτακτικό μου. Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες, αρκεί μόνο να αναφέρω ότι το session ήταν σκληρό, ίσως σκληρότερο από τις αντοχές μου, πάντως δεν θα προχωρήσουν αν και εσύ δεν είσαι ο.κ. Από εκεί και πέρα δεν έχουν καμία αναστολή, θα κάνουν τα πάντα που έχουν στο μυαλό τους (και η φαντασία τους είναι πλούσια), αλλά δεν θα αρνηθούν να ικανοποιήσουν και τις δικές σου φαντασιώσεις, όποιες και αν είναι αυτές. Είναι πολύ καθαρές και πολύ όμορφες. Δεν θα ξεχάσω την στιμή που βρισκόμασταν και τρείς στο κρεβάτι, ήμουν κυριολεκτικά στον παράδεισο, να είναι η μία αριστερά και η άλλη δεξιά. Ομολογώ στο μυαλό μου ήταν πως θα τις πηδήξω, πράγμα που δεν έγινε..Αυτές οι εμπειρίες είναι απίστευτες πραγματικά. Πάντως με μεγάλη μου ευχαρίστηση βλέπω ότι τελικά υπάρχει ζωή στον χώρο. Το δίδυμο Αϊντα - Αναστασία είναι και αυτό εξαιρετικό, γιατί και αυτές γουστάρουν εξ' ίσου, ενώ έχω ήδη μιλήσει για την κουκλάρα Σερέτη. Την Αλεξάνδρα δεν την έχω γνωρίσει ακόμα, και δεν έχω γνώμη. Επιλογές υπάρχουν πλέον άφθονες πλέον, και μπορούμε να ζούμε τα πάθη μας..
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
Μια και μιλάμε για τις καλύτερες, ας καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου γιατί το καλό πρέπει να λέγεται, όπως και το κακό επίσης..
Επίσκεψη λοιπόν στην Ερικα, μετά από προγραμματισμένο ραντεβού με συμμετοχή της Ρωσίδας φίλης της. Υποδοχή και είσοδος στο διαμέρισμα της στην Καλλιθέα, σε μία χαλαρή ατμόσφαιρα με διάθεση για κουβέντα εκατέρωθεν. Ο χώρος καθαρός και οι κοπέλλες όμορφες και φιλικότατες, τίποτα δεν με προϊδέαζε γιαυτό που θα ακολουθούσε. Για την αποκατάσταση της αλήθειας και μόνο, οφείλω να επισημάνω κάποια πράγματα:

1. Εχει ακουστεί ότι η Ερικα είναι τραβέλι όπως το ίδιο έχει ακουστεί και για την φίλη της. Τερατώδες ψέμμα. Και οι δύο είναι γυναίκες 100%, και όχι απλές γυναίκες αλλά πάρα πολύ ωραίες, λεπτές, ψηλές, πεντακάθαρες. Ιδίως η Ερικα είναι γυναικάρα.

2. Τρομερά θετική εικόνα δίνει το γεγονός ότι δεν κάνουν καθόλου κουβέντα για χρήματα, είναι σαν να μην τις ενδιαφέρει καθόλου το θέμα. Απ' ότι κατάλαβα πράγματι δεν τις ενδιαφέρει, τις νοιάζει πολύ περισσότερο το session με τον ακριβώς ίδιο τρόπο που μας νοιάζει και εμάς. Γουστάρουν αυτό που κάνουν και αυτό είναι που κάνει και την διαφορά.

3. Δεν ξέρω πως θα ήταν με κάποιο πρωτάρη, ή κάποιον με αναστολές και κολλήματα, αλλά θεωρώ ότι η Ερικα είναι φτιαγμένη για "σκληρές' καταστάσεις και όχι για απλά αισθησιακά "light" sessions. Oι απανταχού βιτσιόζοι, μαζοχιστές, προχωρημένοι σε αυτές τις καταστάσεις είναι βέβαιο ότι θα περάσουν super.

Συνεχίζω λοιπόν. Καθίσαμε και οι τρεις μας σ' ένα μικρό σαλονάκι και αρχίσαμε να μιλάμε περί ανέμων και υδάτων, χωρίς καθόλου πίεση χρόνου. Ηταν σαν να είχαμε όλη την μέρα δική μας. Η πάροδος του χρόνου ανέβαζε συνεχώς τα επίπεδα της αδρεναλίνης, και της προσμονής.. Αισθανόμουν εξαιρετικά ανάμεσα σε δύο γυναικάρες, ντυμένες άκρως φετιχιστικά, και ομολογώ περισσότερο μου είχαν διεγείρει το σεξουαλικό μου, παρά το υποτακτικό μου. Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες, αρκεί μόνο να αναφέρω ότι το session ήταν σκληρό, ίσως σκληρότερο από τις αντοχές μου, πάντως δεν θα προχωρήσουν αν και εσύ δεν είσαι ο.κ. Από εκεί και πέρα δεν έχουν καμία αναστολή, θα κάνουν τα πάντα που έχουν στο μυαλό τους (και η φαντασία τους είναι πλούσια), αλλά δεν θα αρνηθούν να ικανοποιήσουν και τις δικές σου φαντασιώσεις, όποιες και αν είναι αυτές. Είναι πολύ καθαρές και πολύ όμορφες. Δεν θα ξεχάσω την στιμή που βρισκόμασταν και τρείς στο κρεβάτι, ήμουν κυριολεκτικά στον παράδεισο, να είναι η μία αριστερά και η άλλη δεξιά. Ομολογώ στο μυαλό μου ήταν πως θα τις πηδήξω, πράγμα που δεν έγινε..Αυτές οι εμπειρίες είναι απίστευτες πραγματικά. Πάντως με μεγάλη μου ευχαρίστηση βλέπω ότι τελικά υπάρχει ζωή στον χώρο. Το δίδυμο Αϊντα - Αναστασία είναι και αυτό εξαιρετικό, γιατί και αυτές γουστάρουν εξ' ίσου, ενώ έχω ήδη μιλήσει για την κουκλάρα Σερέτη. Την Αλεξάνδρα δεν την έχω γνωρίσει ακόμα, και δεν έχω γνώμη. Επιλογές υπάρχουν πλέον άφθονες πλέον, και μπορούμε να ζούμε τα πάθη μας..

πριν λίγες μέρες επισκεύτηκα έκτακτα την Αθήνα και πήρα την απόφαση να κανονίσω συνεδρία με την Έρρικα. Δυστυχώς λόγω της τελευταίας στιγμής δεν μπορούσε να είναι μαζί η Ηρώ αλλά ελπίζω την επόμενη φορά να έχω το χρόνο και την άνεση ώστε να οργανωθώ καλύτερα.
Τέλος πάντων η επίσκεψή μου αυτή στην εν λόγο Αφέντρα ήταν ΜΟΝΑΔΙΚΉ. Δεν υπήρχε περίπτωση να γράψω τίποτα αλλά οφείλω να αποκαταστήσω κι εγώ την υπόληψή της καθώς ήμουν κι εγώ ένας από τους διστακτικούς όσον αφορά το αν είναι τρανς ή γυναίκα. Οφείλω επίσης να την ευχαριστήσω για την άψογη συμπεριφορά της στα πάντα.
Σίγουρα υπήρξαν πράγματα που τα περίμενα διαφορετικά, κυρίως από θέμα εμφάνισης, αλλά τίποτα σε αυτή τη ζωή δεν μπορεί να είναι τέλειο κι εξ' άλλου δεν έκανα κανένα συμβιβασμό.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες άλλες, απλά κλείνω λέγοντας πως είναι ένας υπέροχος άνθρωπος και έχει 100% επίγνωση του τι είναι και τι πρεσβεύει.
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
αν οι επιλογες μου περιοριζονταν σ αυτες θα εκλαιγα... :effemine:
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
αν οι επιλογες μου περιοριζονταν σ αυτες θα εκλαιγα... :effemine:
Ειναι οι καλύτερες και με διαφορά,αυτή που υποστηρίζεις είναι σκλάβα και οχι Αφέντρα,η Αφροδίτη Αφέντρα εδώ γελάμε,έχουμε δει όλοι τις φωτογραφιές της παλαιότερα σε ένα προφίλ με σύρριγες πάνω στα στήθη της και να στραπάρεται από άλλη Αφέντρα
 

Συνημμένα

  • 14201_1445495725741676_8097398654590178091_n.jpg
    14201_1445495725741676_8097398654590178091_n.jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 48

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ειναι οι καλύτερες και με διαφορά,αυτή που υποστηρίζεις είναι σκλάβα και οχι Αφέντρα,η Αφροδίτη Αφέντρα εδώ γελάμε,έχουμε δει όλοι τις φωτογραφιές της παλαιότερα σε ένα προφίλ με σύρριγες πάνω στα στήθη της και να στραπάρεται από άλλη Αφέντρα,να την χαίρεσαι στα τέσσερα η φωτογραφία δικη της πάνω,πως να πάω σε αυτήν?Αντί να με στραπάρει θα θέλει να την πάρω εγ΄΄ω. :vomit:
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • 11018831_1445502049074377_3910914776421853442_n.jpg
    11018831_1445502049074377_3910914776421853442_n.jpg
    32,5 KB · Εμφανίσεις: 55

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom