Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mariosbell

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
714
Πόντοι
81
Στο adoos είναι γεμάτο με πορνίδια που δηλώνουν εξπέρ στο αυταρχικό.
Ξέρει κανείς κάτι καλό ή μούφα τα πιο πολλά
πχ η Νικόλ που είχα πάρει πολύ μέτρια
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Στο adoos είναι γεμάτο με πορνίδια που δηλώνουν εξπέρ στο αυταρχικό.
Ξέρει κανείς κάτι καλό ή μούφα τα πιο πολλά
πχ η Νικόλ που είχα πάρει πολύ μέτρια
Οπως το ειπες μουφα
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Όταν το 1991 πήγα με την τότε κοπέλα μου σε ένα Sex Shop στην Πάτρα να αγοράσουμε StrrapOn, οι ιδιοκτήτες δεν ξέρανε καν τι είναι.
Είμαι στον χώρο από την κάβλα μου πάνω από 30 χρόνια.
Έχω πάει με κάποιες - όχι πολλές - επαγγελματίες.
Ένα έχω να πω όμως.
Το καλύτερο Αυταρχικό στο κάνει η κοπέλα - γυναίκα σου.
Όλα ξεκινάνε από τον εγκέφαλο και τις ορμές που δημιουργεί. Αν θες να υποταχτείς, θες να το κάνεις σε κάποιον που νιώθεις ότι αξίζει να γίνει.
Το να πας σε μια επαγγελματία που θα βάλει στην μέση ένα strapon, θα στο χώσει μέσα και θα κάνει απλά μπρος πίσω, δεν νομίζω να γεμίσει το "κενό" κανενός.
Οι περισσότεροι μετά από ένα τέτοιο session φεύγουμε θλιμμένοι αντί για χαρούμενοι. Ο λόγος? απλός...θες να έχεις την αφέντρα σου παραπάνω. Θες να σου γαμάει το μυαλό και όχι τόσο τον κώλο. Θες να σε απογειώνει.
Αυτά ποτέ δεν θα τα βρεις σε επαγγελματία...όσο καλή κι αν είναι.
Το pegging και το demdom είναι η νέα μόδα. Τολμήστε να είτε στην κοπέλα σας τι βίτσια έχετε. Θα εκπλαγείτε από την απάντηση. Πάνω από 70% θα είναι θετική.
Κλείνω λέγοντας ότι κατά την γνώμη μου, οι ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΟ ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ είναι αυτές που μας γουστάρουν!!!!!
Συμφωνώ απόλυτα ότι το καλύτερο αυταρχικό το κάνει η γυναίκα/κοπέλα σου. Ακριβώς επειδή αν θες να υποταχτείς, θες να το κάνεις σε κάποιον που νιώθεις ότι αξίζει να γίνει και όχι σε κάποιον τυχαίο...

Εκεί που διαφωνώ είναι το πόσο εύκολα θα βρεις μια κοπέλα που να θέλει και να μπορεί να υποδυθεί τον ρόλο της Mistress/Dom/κτλ σε υγιή ψυχολογικά πλαίσια. Μια μεγάλη πλειοψηφία αρνείται να κάνει το παραμικρό, ενώ όσες τα κάνουν κατά πάσα πιθανότητα θα σου γαμήσουν τη ψυχολογία.

Π.χ. Αν της πεις για στραπόν μπορεί να σου αρχίσει τα "σίγουρα δεν είσαι gay" (απαντάς όχι, σίγουρα δεν μου αρέσουν οι άντρες), συνεχίζει "και που το ξέρεις, αν δεν πας πως το ξέρεις;". Και μετά θα έχουν μπει στο μυαλό της ανησυχίες του στυλ "αν μετά από πέντε χρόνια πάει με άντρα;". Ασε που σε κανάν καυγά μπορεί να πετάξει τίποτα του στυλ "τι σοι άντρας είσαι" και άμα χωρίσετε να σε ξεφτυλίσει.

Θυμάμαι μια φορά, ήθελα να ανοίξω αυτό το θέμα στην κοπέλα που είχα τότε (πρώην) που ήταν ιδιαίτερα δυναμική και ανεξάρτητη γυναίκα και ήθελα να πάρει κάποιον κυριάρχο ρόλο στο κρεβάτι. Μια μέρα λοιπόν έρχεται στο σπίτι και μου λεει "Ασε, η κολλητή μου δεν είναι καλά, θυμάσαι ένα παλικάρι που γνώρισε και ήταν εξαιρετικό; της ζήτησε να τον στραπονάρει..."

Είναι πολύ taboo θέμα ακόμα παιδιά...
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.123
Πόντοι
206
Εγω πάντως απο όσες κοπέλες με τις οποίες είχα σχέση το εχω ζητήσει το ήθελαν με τα 1000. Μπορεί να ήμουν και τυχερός... Αυτο που εχω καταλάβει είναι το εξης: αν η κοπέλα σου γουστάρει να σε κάνει να καυλώνεις δύσκολα θα πει οχι σε κάτι που σε φτιάχνει. Για να οει όχι θα πρέπει ή να είναι κάτι που δε μπορεί να το διαχειριστεί (δεν ειαμστε όλοι γοα όλα) ή υπάρχει πρόβλημα με το επικοινωνιακο κομμάτι στη σχέση
 

bidimitris

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
59
Like
94
Πόντοι
0
Συμφωνώ απόλυτα ότι το καλύτερο αυταρχικό το κάνει η γυναίκα/κοπέλα σου. Ακριβώς επειδή αν θες να υποταχτείς, θες να το κάνεις σε κάποιον που νιώθεις ότι αξίζει να γίνει και όχι σε κάποιον τυχαίο...

Εκεί που διαφωνώ είναι το πόσο εύκολα θα βρεις μια κοπέλα που να θέλει και να μπορεί να υποδυθεί τον ρόλο της Mistress/Dom/κτλ σε υγιή ψυχολογικά πλαίσια. Μια μεγάλη πλειοψηφία αρνείται να κάνει το παραμικρό, ενώ όσες τα κάνουν κατά πάσα πιθανότητα θα σου γαμήσουν τη ψυχολογία.

Π.χ. Αν της πεις για στραπόν μπορεί να σου αρχίσει τα "σίγουρα δεν είσαι gay" (απαντάς όχι, σίγουρα δεν μου αρέσουν οι άντρες), συνεχίζει "και που το ξέρεις, αν δεν πας πως το ξέρεις;". Και μετά θα έχουν μπει στο μυαλό της ανησυχίες του στυλ "αν μετά από πέντε χρόνια πάει με άντρα;". Ασε που σε κανάν καυγά μπορεί να πετάξει τίποτα του στυλ "τι σοι άντρας είσαι" και άμα χωρίσετε να σε ξεφτυλίσει.

Θυμάμαι μια φορά, ήθελα να ανοίξω αυτό το θέμα στην κοπέλα που είχα τότε (πρώην) που ήταν ιδιαίτερα δυναμική και ανεξάρτητη γυναίκα και ήθελα να πάρει κάποιον κυριάρχο ρόλο στο κρεβάτι. Μια μέρα λοιπόν έρχεται στο σπίτι και μου λεει "Ασε, η κολλητή μου δεν είναι καλά, θυμάσαι ένα παλικάρι που γνώρισε και ήταν εξαιρετικό; της ζήτησε να τον στραπονάρει..."

Είναι πολύ taboo θέμα ακόμα παιδιά...
Προφανώς και δεν το ζητάς σε όποια γνωρίζεις. Ψυχολογείς, το φέρνεις απέξω απέξω να δεις πρώτα αντιδράσεις.
Το παν όμως είναι να κάνεις την γυναίκα να σε ερωτευτεί. Όσο παράδοξο κι αν ακούγεται, η γυναίκα όταν ερωτεύεται γίνεται σκλάβα του άλλου. Θέλει να του κάνει ότι καλύτερο μπορεί. το καλύτερο τραπέζι, τις καλύτερες δουλειές, το καλύτερο κρεβάτι......
Αυτή είναι η βάση.
Αν δεν ερωτευτεί και το πεις κινδυνεύεις πρώτα να την χάσεις βάσει ίσων περιγράφεις και δεύτερον όταν χωρίσετε - γιατί θα χωρίσετε αφού δεν σε έχει ερωτευτεί - πιθανόν να σε κάνει ρόμπα.
Άρα λοιπόν το παν είναι αυτοεκτίμηση και να την καψουρέψεις.
Αυτό για αρχή. Μετά από κανά δυο φάσεις θα καταλάβει ότι της αρέσει. Της δίνεται η ευκαιρία να έχει το πάνω χέρι. Εκεί θα κολλήσει.
Προϋποθέσεις: να μην είσαι μαλάκας και να λειτουργείς με πλάνο. Ειδικά αν είναι πρωτάρα στι αρχές μπερδεύεται.... αν αντιδράς του τύπου "αντε γαμήσου, δεν ξερεις τι λες" το έχασες.....θέλει και λίγο πίτσι η δουλειά.
Καταλήγω και για μην κουράζω.
Αν δεν φοβάσαι την σκιά σου, αν έχεις καλή εν συναίσθηση και αν βλέπεις το φεγγάρι αντί για το δάχτυλο, όλα γίνονται.
Προσωπικά πάνω από 70-80% των γνωριμιών μου - σχέσεων μου έχουν παίξει έτσι. Μετά το χωρισμό δε, καμία δεν μίλησε...... (τουλάχιστον στον δικό μου ή τον κοινό κύκλο που με αφορά)
 

StrapoGiannos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2022
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Nero Anna Di (Υποπτο προφιλ στο Facebook)

Θα ήθελα να ενημερώσω ομάδα για ένα προφιλ στο facebook που μου έχει φανεί απάτη.
Εμφανίζονται ως ζευγάρι με τη γυναίκα κυρίαρχη και τον άντρα κυρίαρχο και straight. Υποτίθεται ότι υπηρετείς τη γυναίκα του ζευγαριού, ανεβάζουν ωραίες φωτό και video , ισχυρίζονται ότι έχουν μεγάλη οικονομική άνεση αλλά παρ ολα αυτα για να σε δεχτούν σου λένε να συναντηθείτε πρωτα σε καποιο δημόσιο χώρο να τους πας 100 ευρώ για να σε αξιολογήσουν ! Μου φάνηκε πολύ περίεργο και υποπτο και το αναφέρω για να μου πειτε την αποψη σας αν καποιος τους ξέρει
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Nero Anna Di (Υποπτο προφιλ στο Facebook)

Θα ήθελα να ενημερώσω ομάδα για ένα προφιλ στο facebook που μου έχει φανεί απάτη.
Εμφανίζονται ως ζευγάρι με τη γυναίκα κυρίαρχη και τον άντρα κυρίαρχο και straight. Υποτίθεται ότι υπηρετείς τη γυναίκα του ζευγαριού, ανεβάζουν ωραίες φωτό και video , ισχυρίζονται ότι έχουν μεγάλη οικονομική άνεση αλλά παρ ολα αυτα για να σε δεχτούν σου λένε να συναντηθείτε πρωτα σε καποιο δημόσιο χώρο να τους πας 100 ευρώ για να σε αξιολογήσουν ! Μου φάνηκε πολύ περίεργο και υποπτο και το αναφέρω για να μου πειτε την αποψη σας αν καποιος τους ξέρει
Που πάτε και τα ξετρυπώνεται αυτά τα προφιλ ηθελα να ήξερα . Δε χρειάζεται να τους ξέρουμε και φυσικά δε θα τους μάθει και κανεις ποτέ. 100 ευρω για αξιολογηση χα χα . Σου λεει με καρτοζητιανιά και 25αρες Paysafe δουλεια δε γνεται πια μας εχουν πάρει χαμπάρι οπότε έλα να μας το φερεις το κατοστάρικο και μετά αμα μας ξαναδεις σφυρα. Κόπηκες στην αξιολόγηση χα χα χα . Ευρηματική η τυπισσα ή ο τύπος που μιλησες αντε να δουμε τι άλλο θα σκαρφιστουν. Πάντως καλά κάνεις και το αναφέρεις 99,99% ειναι απάτη εάν ξέρει κανεις κάτι άλλο ας το γραψει
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
614
Πόντοι
81
Που πάτε και τα ξετρυπώνεται αυτά τα προφιλ ηθελα να ήξερα . Δε χρειάζεται να τους ξέρουμε και φυσικά δε θα τους μάθει και κανεις ποτέ. 100 ευρω για αξιολογηση χα χα . Σου λεει με καρτοζητιανιά και 25αρες Paysafe δουλεια δε γνεται πια μας εχουν πάρει χαμπάρι οπότε έλα να μας το φερεις το κατοστάρικο και μετά αμα μας ξαναδεις σφυρα. Κόπηκες στην αξιολόγηση χα χα χα . Ευρηματική η τυπισσα ή ο τύπος που μιλησες αντε να δουμε τι άλλο θα σκαρφιστουν. Πάντως καλά κάνεις και το αναφέρεις 99,99% ειναι απάτη εάν ξέρει κανεις κάτι άλλο ας το γραψει
Εδώ υπάρχει αυτό το profil.... Findom 40ρα Ελληνίδα αναζητά human atms
Κορόιδα υπάρχουν πολλά και ανωμαλίες πολλές... εγώ βάζω στοιχημα... οτι κάποιο ψάρι θα τσιμπήσει...
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.504
Κριτικές
2
Like
1.404
Πόντοι
216
Καθυστερημένη κριτική προ 10ημερου για session με domina Σεσίλια. Είχα γράψει πριν καιρό για μια ατυχής ακύρωση που μετά από συζήτηση λύθηκε το θέμα ως παρεξήγηση και κανονίστηκε συνάντηση σε hotel του κέντρου.να ξεκαθαρίσω ότι το session αφορούσε για ίσως για κάποιους πιο light καταστάσεις δηλ ποδολαγνεία παιχνίδια με τακούνια facesitting κτλ...
Θα έλεγα ότι μπήκε στο δωμάτιο ευδιάθετη με χαμόγελο δεν έδειξε στιγμή να βαριέται και με την παρότρυνση - καθοδήγηση της δοκιμάσαμε πράγματα.
Για την δική μου λοιπόν έμπειρια και τα θέλω μου ήταν πολύ καλή .
Κατά την αναχώρηση της διαπίστωσα ότι είχε ξεχάσει τις γόβες της αλλά μου είπε χαμογελώντας στο τηλ ότι κράτησε τες μέχρι το επόμενο σεσιον γτ έχει αρκετές και δεν θα της λείψουν....οπότε αναμένω το επόμενο σεσιον μόλις βρεθεί χρόνος από μεριάς μου
Κόστος 100€
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.995
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Καθυστερημένη κριτική προ 10ημερου για session με domina Σεσίλια. Είχα γράψει πριν καιρό για μια ατυχής ακύρωση που μετά από συζήτηση λύθηκε το θέμα ως παρεξήγηση και κανονίστηκε συνάντηση σε hotel του κέντρου.να ξεκαθαρίσω ότι το session αφορούσε για ίσως για κάποιους πιο light καταστάσεις δηλ ποδολαγνεία παιχνίδια με τακούνια facesitting κτλ...
Θα έλεγα ότι μπήκε στο δωμάτιο ευδιάθετη με χαμόγελο δεν έδειξε στιγμή να βαριέται και με την παρότρυνση - καθοδήγηση της δοκιμάσαμε πράγματα.
Για την δική μου λοιπόν έμπειρια και τα θέλω μου ήταν πολύ καλή .
Κατά την αναχώρηση της διαπίστωσα ότι είχε ξεχάσει τις γόβες της αλλά μου είπε χαμογελώντας στο τηλ ότι κράτησε τες μέχρι το επόμενο σεσιον γτ έχει αρκετές και δεν θα της λείψουν....οπότε αναμένω το επόμενο σεσιον μόλις βρεθεί χρόνος από μεριάς μου
Κόστος 100€
Στραπον και τέτοια κόλπα να φανταστώ δεν δοκιμασες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: NEON7

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.504
Κριτικές
2
Like
1.404
Πόντοι
216

Dickens

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
23
Like
37
Πόντοι
0
Το προσφερουν και οι ντόπιες αυτό....
Σκατό από τον τόπο σου…

Είδα ότι έρχεται και η Helene Locke. Προσωπικά μου αρέσει να βασανίζω αλλά για την Helenάρα θα καθόμουν να με βασανίσει
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Σκατό από τον τόπο σου…

Είδα ότι έρχεται και η Helene Locke. Προσωπικά μου αρέσει να βασανίζω αλλά για την Helenάρα θα καθόμουν να με βασανίσει
και Tangent και Locke και είχε ακουστεί και για Cybill Troy . Αυτές τις γυναίκες ουτε στα πιο τρελά μας ονειρα, όχι να κάνουμε session μαζι τους αλλά ούτε να τις δουμε στο χιλιόμετρο...και εμεις Θεσσαλονίκη τρια πουλακια καθονται...Οποιος εχει πρόσβαση και φυσικά το σηκώνει η τσέπη του για μενα αξίζει να τρέξει με τα 1000
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Για την φτωχομανα Θεσσαλονίκη είναι τίμια επιλογή
Ακροβως , έτσι. Μελαχροινή, λίγο εύσωμη θα έλεγα, πρόγραμμα ποδολαγνειας , μαστιγιο και λιγο face sitting. Κατεβαινει Αθηνα απ ότι διαβασα εδω βεβαια χρεωνει παραπάνω απ ότι στη Θεσσαλονικη με πρόγραμμα που διαρκει κάτω από ώρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom