Νέα

Οι κακομοίρηδες και οι "μικρόψυχοι" του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Εχω φίλε μου την ακριβώς αντίθετη άποψη . Οι συχνοί πελάτες λογο μειωμένων επιλογών πέρα του αγωρεου ερωτα συχνα "αναπτύσσουν " συναισθήματα η εμμονές με καποιες κοπέλες . Τοτε είναι που κανουν ντου στους υπόλοιπους . Οςοι είναι χομπίστες με τον αγορές ερωτα τα βλεπουν ολα χαλαρά και σέβονται τις κοπέλες χωρις κτητικότητες .

Ρε τύπε ποιος αναπτύσει συναισθήματα κ εμμονές με τις πουτάνες? Μιλάς για γκάου άτομα, εδω μέσα δεν ειναι τέτοιοι τόσο, ειναι πολλοί που αρέσκονται να την λένε και να το παίζουν εξυπνάκιες..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596

Συνημμένα

  • 4d82f27daf33e4063519f2f4cbe66d3f--gay-christmas-gays.jpg
    4d82f27daf33e4063519f2f4cbe66d3f--gay-christmas-gays.jpg
    22,4 KB · Εμφανίσεις: 32

Επισκέπτης
Ρε τύπε ποιος αναπτύσει συναισθήματα κ εμμονές με τις πουτάνες? Μιλάς για γκάου άτομα, εδω μέσα δεν ειναι τέτοιοι τόσο, ειναι πολλοί που αρέσκονται να την λένε και να το παίζουν εξυπνάκιες..

Να μιλάτε καλύτερα  :hi: "Πουτάνες" δεν είναι αποδεκτή λέξη
με εκτίμηση
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Ήρθανε και μου την πέσανε αυτός και η αδερφή ο (κωλο)barock στο thread της Έλενας Χατζή.  :P
Picker ακομη δεν εχω δει το νημα της σημερα.αν πεταξεις το νομο μεσα στο νημα εχεις κερασμενο γαμησι στο Μεταξι απο μενα :rockon:
:S :S :S
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Picker ακομη δεν εχω δει το νημα της σημερα.αν πεταξεις το νομο μεσα στο νημα εχεις κερασμενο γαμησι στο Μεταξι απο μενα :rockon:

Δεν ασχολούμαι ρε φίλε. Εγώ απλά συμφώνησα με τον jaygatsby σε κάτι που έγραψε στο thread της σχετικά με την ελεεινή τούρκικη λέξη "γιαβρί" και πετάχτηκε σαν την πούτσα ο ελεεινός γλείφτης (κωλο)barock να μου την πει. Αυτό έγινε.
 

Επισκέπτης
Δεν ασχολούμαι ρε φίλε. Εγώ απλά συμφώνησα με τον jaygatsby σε κάτι που έγραψε στο thread της σχετικά με την ελεεινή τούρκικη λέξη "γιαβρί" και πετάχτηκε σαν την πούτσα ο ελεεινός γλείφτης (κωλο)barock να μου την πει. Αυτό έγινε.

Παρότι συμπαθώ την κυρία Χατζή, συμφωνώ ότι και εμένα το "γιαβρί" δεν μου αρέσει τόσο.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Είναι διαφορετικό. Το πουτάνα το θεωρώ βαρύ, ιδίως για αυτά τα κορίτσια που μας ξεκουράζουν τόσο  :hi:

Γιατι νομίζεις το παίρνουν βαριά? Στη προσωπική τους ζωή ειναι κυρίες/δεσποινίδες μπορει κ καργιόλες.. στο επάγγελμα λέγονται πουτάνες.. άσε πως ειναι επιφορτισμένη σαν λέξη στη κοινωνία.. εμεις δε τις λέμε πουτάνες μέσα στο κοινωνικο τους κύκλο. Εκει εχει αρνητική έννοια, οχι στο επάγγελμα!
 

Επισκέπτης
Γιατι νομίζεις το παίρνουν βαριά? Στη προσωπική τους ζωή ειναι κυρίες/δεσποινίδες μπορει κ καργιόλες.. στο επάγγελμα λέγονται πουτάνες.. άσε πως ειναι επιφορτισμένη σαν λέξη στη κοινωνία.. εμεις δε τις λέμε πουτάνες μέσα στο κοινωνικο τους κύκλο. Εκει εχει αρνητική έννοια, οχι στο επάγγελμα!

Δεν είμαι σίγουρος ότι τους αρέσει. Ξέρεις, ένα κορίτσι είναι πάντα ένα κορίτσι. Άσχετα αν κάνει αυτό το επάγγελμα.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Δεν είμαι σίγουρος ότι τους αρέσει. Ξέρεις, ένα κορίτσι είναι πάντα ένα κορίτσι. Άσχετα αν κάνει αυτό το επάγγελμα.

Μα δεν αναφέρεσαι ποτέ σε αυτές με τη λέξη πουτάνα.. τώρα προφανώς δε λές κάποια εκδιδόμενη πουτάνα στη προσωπική της ζωή, εκεί εχει αρνητική χροιά οχι στο επάγγελμα.

Κι ο ταξιτζής αξιοσέβαστο επάγγελμα ειναι αλλα τον λές ταρίφα..

Και ο βοσκός αξιοσέβαστο επάγγελμα ειναι αλλά λές κάποιον τσοπάνη για να τον μειώσεις..

Την τσατσά την λές ετσι μέσα στο μπουρδέλο, αλλα δε τη λές έτσι στη προσωπική της ζωή.

Χρησιμοποιεις την έκφραση βριζει σαν νταλικέρης, αλλά ο οδηγός φορτηγών ενα επαγγελμα ειναι κι αυτο.
 

Επισκέπτης
Δεν φαντάζομαι να γνωρίζει ότι υπάρχει ζώο κογιότ.
Εγω ξερω οτι υπαρχει ενα σκουλικι παρασιτο στις καλλιεργειες το γνωστο κοπροσκουλικο σαν κι εσενα. Τουλαχιστον μη χαλας μαζι με την πρασινη αποτετοια το θρεντ της κοπελας που κανει τη δουλεια της.

1ον : Εσένα σου έχω υποδείξει να μάθεις λίγα ελληνικά
2ον : Υπάρχει ένα σημείο στίξεως
3ον : Είναι βέβαιο ότι ούτε εσύ δεν καταλαβαίνεις τι ακριβώς γράφεις. Τρικυμία εν κρανίω!
4ον Λυπάμαι όμως που σηκώνει τσουβάλια
5ον : Να ζητήσω άλλη μια φορά από την Έλενα συγγνώμη και να πω ότι είναι αξιόλογη και αξίζει όλοι να την γνωρίσουμε από κοντά!
1) , 2) και 3)
Μιλησε ο καθηγητης του κωλου LOL....
4) Τον εαυτο σου να λυπασαι κοπριτη. Παιρνω περισσοτερα (τουλαχιστον 50 και με υπερωριες φτανω τα 70). Καλυτερα χαμαλης και μπρατσωμενος παρα γλυφτης του καθενος για να με διορισει.
5) Καλα πολλα κουμασια σαν του λογου σου λενε τετοιες κουβεντες. Θα σε δουμε αν κλεισεις ραντεβου φτασε 40 κριτικες πρωτα.....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
Εγω ξερω οτι υπαρχει ενα σκουλικι παρασιτο στις καλλιεργειες το γνωστο κοπροσκουλικο σαν κι εσενα. Τουλαχιστον μη χαλας μαζι με την πρασινη αποτετοια το θρεντ της κοπελας που κανει τη δουλεια της.
Η κοπέλα κάνει πολύ καλά τη δουλειά της και μπράβο της. Εσύ γίνεσαι γελοίος με αυτά που γράφεις. Όλοι σε δουλεύουνε βρε κακομοίρη. Κοίτα να μαζέψεις καμιά ελιά να βγάλεις κανένα ευρώ και άσε τα στοιχήματα. Κοίτα να βρεις καμιά γυναίκα να γαμάς τζάμπα γιατί οι πληρωμένες θα στα φάνε όλα και θα μείνεις στον άσο.   Όσο για τα κοπροσκούληκα   στα αφήνω εσένα που μαζί τους ανακατεύεσαι όλη μέρα δύστυχε.                  
 

Επισκέπτης
Στον επιλογο μιλησες ωραια. Νομιζεις οτι θελω να σκαω 200+ το μηνα στο ΧΧΧ?
Προφανως οχι.....
Λυσεις αναγκης ειναι το πληρωμενο σεξ, τωρα το να σου αναλυω τι σχεδια εχω δεν σε αφορα.
Αλλα σταματησε να ασχολιεσαι μαζι μου στο θρεντ της Ελενης και μην παρασυρεσαι απο τον πρασινορουφιανο, αυτος απο παλιοτερα κανει χαλαστρες κι ειχε φαει mute αλλα τον επανεφεραν.
Και στην τελικη αν τυχον εγω ειμαι θυμα της οποιας κοπελας τι ζορι τραβας αστον καθεναν να κοψει το σβερκο του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom