Νέα

Οι κακομοίρηδες και οι "μικρόψυχοι" του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Υπασπιστή & Ταξίαρχε πάμε στο δικό μας, εντάξει τα έστειλα τα μηνύματα σταματώ εδώ.





λεξη δεν επιασα απο το σεντονι σου
Aφού είσαι ζώο......

Μάθε ορθογραφία......

Σου γαμαω το ειναι βλαχο...
Έλα Πάμισο να δεις τα χέλια κι αν είσαι κουμμούνι θα σε φυτέψω στην Πύλο γιατί είμαι Χίτης ;)

 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.487
Like
27.703
Πόντοι
5.506
Υπασπιστή & Ταξίαρχε πάμε στο δικό μας, εντάξει τα έστειλα τα μηνύματα σταματώ εδώ.




Aφού είσαι ζώο......
Μάθε ορθογραφία......
Έλα Πάμισο να δεις τα χέλια κι αν είσαι κουμμούνι θα σε φυτέψω στην Πύλο γιατί είμαι Χίτης ;)

Μου κλασεις τον πεο
Μην πινεις ειναι κακο
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.487
Like
27.703
Πόντοι
5.506
Μπορουμε να σε παμε κωλοφερατζα ως το σουνιο πικε...γουσταρεις?
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Ποιοι ειναι αυτοι τυπε ? Πες ξεκαθαρα σε ποιους αναφερεσε και μην λες μισολογα.
Παντως εχει πλακα να βλεπεις σε νημα εκδιδομενης να της στελνουν  :rose: ή ν΄αφιερωνουν τραγουδια :2funny: :2funny:
Οι πιο ωραιοι ομως ειναι αυτοι που στα τραβελοθεματα γραφουν "μουναρα" κατω απο φωτο που ο τραβελος μοστραρει τη μαλαπερδα. :headbang: Νταξη, εκει απλα σηκωνεις τα χερια ψηλα.......

Paralimnios
Χριστουγεννα 2017

ΤΥΠΕ στο πρωτο σκελος της τοποθετησης σου διαφωνω, η ελενα χατζη (τυχαιο παραδειγμα,δεν ξερω πώς μου ηρθε :orchestra:, οχι το μηλον της εριδος καη πιο ποθητη ολου του φορουμ ) βαζει μουσικαρες, μπαινει ωρες που μπαινω, τα λεει ωραια, σιωπεί ωραία κλπ ΓΙΑΤΙ ΔΛΔ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΟΥΣΙΚΑΡΕΣ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ, καλυτερα να βαζουμε νοητα αυτοκολλητα παρα να κοβουμε απο κηπους γειτονων
εμενα τουλαχιστον με κυνηγανε :orchestra:

στο β σκελος, συμφωνω αλλα εν μερει
μουνααααρα....χαθηκε να βρεθει μια μουναρα στο δρομο σου και να σε φερει στον σωστο μουνοδουλικο ρολο παιδι μου :s&m_3:θελουνε να πουνε στον εικονιζομενο
 

Επισκέπτης
Απευθύνομαι στους υπευθύνους του νήματος "Παππούληδες και μικροτσούτσουνοι": Παρακαλώ να κρατάτε δεμένα με τα όμορφα ροζ λουράκια τους τα μέλη "Τρουμπάκης" με σήμα το σκουλήκι και "Μπάροκ" με σήμα γυμνό άνδρα με κόκκινο εσώρουχο, γιατί, καλώς ή κακώς αφού αποτελούν έγκριτα μέλη του νηματός σας και - λόγω του τρόπου που διαχειρίζεστε την όλη κατάσταση του "εστέτ" νηματός σας, τρομάρα σας - αυτό σας καθιστά υπεύθυνους για την συμπεριφορά τους, ιδίως στο συγκεκριμένο δικό μου νήμα. Αν τα συγκεκριμένα μέλη - επαναλαμβάνω "Τρουμπάκης" και "Μπαρόκ" παραμείνουν εκτός του νήματος τούτου, τότε δεσμεύομαι να μην επισκέπτομαι ούτε για κατούρημα το νήμα σας. Αυτό βέβαια ισχύει και για όλα τα έγκριτα μέλη των μικροτσούτσουνων με παρόμοια "διάθεση"

με φιλικούς χαιρετισμούς,
30 Δεκεμβρίου 2017
Since1991
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τύπε μπορεις ακριβως να μου εξηγησεις γιατι εξακολουθεις να ασχολεισαι σαν πεισμωμενο 10χρονο?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
"Μεγάλος είναι αυτός που σαν ανδρωθεί, έχει καρδιά μικρού παιδιού" (κάπως έτσι)
Επειδη μού εισαι συμπαθης, να σου πω οτι εσυ βγαινεις χαμενος απο ολο αυτο.
Οταν καπου δεν μας θελουν, απλα δεν ασχολουμαστε. Τι ακριβως προσπαθεις να πετυχεις?
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Απευθύνομαι στους υπευθύνους του νήματος "Παππούληδες και μικροτσούτσουνοι": Παρακαλώ να κρατάτε δεμένα με τα όμορφα ροζ λουράκια τους τα μέλη "Τρουμπάκης" με σήμα το σκουλήκι και "Μπάροκ" με σήμα γυμνό άνδρα με κόκκινο εσώρουχο, γιατί, καλώς ή κακώς αφού αποτελούν έγκριτα μέλη του νηματός σας και - λόγω του τρόπου που διαχειρίζεστε την όλη κατάσταση του "εστέτ" νηματός σας, τρομάρα σας - αυτό σας καθιστά υπεύθυνους για την συμπεριφορά τους, ιδίως στο συγκεκριμένο δικό μου νήμα. Αν τα συγκεκριμένα μέλη - επαναλαμβάνω "Τρουμπάκης" και "Μπαρόκ" παραμείνουν εκτός του νήματος τούτου, τότε δεσμεύομαι να μην επισκέπτομαι ούτε για κατούρημα το νήμα σας. Αυτό βέβαια ισχύει και για όλα τα έγκριτα μέλη των μικροτσούτσουνων με παρόμοια "διάθεση"

με φιλικούς χαιρετισμούς,
30 Δεκεμβρίου 2017
Since1991

προς τον φιλτατο Since1991,
διαβασαμε με προσοχη την επισημανση σας και αποφασιζουμε να σας γραψουμε στις γιγαντιες αρχιδάρες μας

με φιλικότατους χαιρετισμούς,
30 Δεκεμβρίου 2017
Μ.Ε.Σ.
 

Επισκέπτης
Επειδη μού εισαι συμπαθης, να σου πω οτι εσυ βγαινεις χαμενος απο ολο αυτο.
Οταν καπου δεν μας θελουν, απλα δεν ασχολουμαστε. Τι ακριβως προσπαθεις να πετυχεις?

Το γνωρίζω Άλεξ. Δεν είχα επισκεφθεί ποτέ το συγκεκριμένο νήμα, μου ήταν αδιάφορο. Εκείνοι δημιούργησαν την παρεξήγηση εξ αρχής. Και δεν είναι στην μενταλιτέ μου να αφήνω τα πράγματα έτσι, "αποχωρώντας αξιοπρεπώς"

[size=15pt]"With a gentleman I am always a gentleman and a half,
and with a fraud I try to be a fraud and a half"
- Otto von Bismarck[/size]
 

Επισκέπτης
προς τον φιλτατο Since1991,
διαβασαμε με προσοχη την επισημανση σας και αποφασιζουμε να σας γραψουμε στις γιγαντιες αρχιδάρες μας

με φιλικότατους χαιρετισμούς,
30 Δεκεμβρίου 2017
Μ.Ε.Σ.

Εσείς κύριε με τα γιγάντια αρχίδια, λυπάμαι για λογαριασμό σας.
Κρίμα και μου είστε συμπαθής, έχετε με διαφορά το πιο εμπνευσμένο nickname
 

Επισκέπτης
Και στα πλαίσια του "Ας εντυπωσιάσω και εγώ με ένα τραγουδάκι", σας καληνυχτίζω με κάτι πολυπλεύρως ενδιαφέρον

 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Εσείς κύριε με τα γιγάντια αρχίδια, λυπάμαι για λογαριασμό σας.
Κρίμα και μου είστε συμπαθής, έχετε με διαφορά το πιο εμπνευσμένο nickname


:hi:

το βαθυτερο μηνυμα της αναρτησης μου ητο να μην δινετε πολυ σημασια ουτε στα ανασηκωματα καπελων ουτε στο πώς την βρισκει κανεις
εξου και υπερασπιστηκα μια ομαδα χρηστων που ουτε που ξερω ουτε που με ξερει ουτε ξερω αν υπαρχει, διότι:

ματαιοτης ματαιοτητων .....

και παλι  :hi:
 

Επισκέπτης
:hi:

το βαθυτερο μηνυμα της αναρτησης μου ητο να μην δινετε πολυ σημασια ουτε στα ανασηκωματα καπελων ουτε στο πώς την βρισκει κανεις
εξου και υπερασπιστηκα μια ομαδα χρηστων που ουτε που ξερω ουτε που με ξερει ουτε ξερω αν υπαρχει, διότι:

ματαιοτης ματαιοτητων .....

και παλι  :hi:

Θα μπορούσατε από την αρχή να το διατυπώσετε έτσι, και όχι με τη φράση "σας γράφουμε στις γιγαντιαίες αρχιδάρες μας"
:hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Τύπε since 1991, δεν καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου, ένα μπουρδελοσαιτ είναι όπου λέμε και καμιά μαλακια για να περάσει η ώρα μέχρι να βγούμε καμία βόλτα ή να κοιμηθούμε.

Σε εκνεύρισαν κάποιοι διότι λες ότι μπαχαλεψαν ένα νήμα που άνοιξες. Ενταξει, δεν τρέχει και τιποτα. Εγώ γράφω πολλές φορές μαλακίες σε διάφορα θρεντ μόνο και μόνο για να με κραζουνε και να γελάω. Δεν με νοιάζει, δεν είμαι εγώ ο Puchas Gracias, αλλά είναι αυτός άλλος εγώ.

Θέλω να πω, η επίθεση που λες ότι δέχτηκες, δεν έχει να κάνει με εσένα προσωπικά, δεν σε ξέρει κανένας. Μια εικονική προσωπικότητα είμαστε όλοι εδώ μέσα, εικονική, ψεύτικη όχι πραγματική. Δεν έχει κανείς κάτι μαζι σου.

Εάν δεν σου αρέσει ο τρόπος συμπεριφοράς εδω μέσα, είσαι ελεύθερος να αποχωρήσεις, δεν σε κρατάει κανένας με το ζόρι ούτε είσαι υποχρεωμένος να μας τρως στη μάπα.
ποιος απο  το σαιτ βγαινει βολτα τυπε :think: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom